Opinie o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Ile około czeka się na odpowiedź z firmy? Czekam już drugi tydzień i nie wiem czy rozpatrywać na poważnie inne oferty. Niby miała być odpowiedź jeśli odpowiedź jest negatywna ale wiadomo jak z tym bywa ;)

Jak wygląda sytuacja w logistyce? Stała jedna zmiana? Warunki finansowe na poziomie?

Czy w HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Dyrektor

Tak. Na wszystkie stanowiska na które rekrutujemy - przeprowadzamy najpierw rekrutację wewnętrzną - poprzez umieszczenie informacji w zakładowym systemie informacji pracowniczej, jak i wywieszenie na tablicach informacyjnych. Każdy Pracownik który zgłosi akces na dane stanowisko - jest zapraszany na rozmowę kwalifikacyjną.

Głodny

Kurde.. dali nam dzisiaj możliwość zamawiania obiadów z dofinansowaniem ;-) Fajna sprawa, nie będę się musiał martwić co zjeść :-) Teraz ciepły posiłek albo z restauracji albo automatu no i te przekąski , mniam :-)

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Planista Materiałowy?

Czy pracodawca HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nikodem

Oczywiście - jak chcesz więcej zarabiać - zgłaszasz się na szkolenia i awansujesz.

Jest parking pod firma?

Gosc
@Ania

Ania, parking jest dla pracowników. Nawet teraz robią szlaban aby nikt Pracownikom miejsc nie zabierał ( z okolicznych firm). wiec chyba dbaja o nas :-)

Jak zarobki na produkcji? Jaka stawka na start dla pracownika produkcyjnego? Praca jest na akord?

Czy HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Administracja

Dla Pracowników pracujących na zmiany - tak. Dla innych Pracowników ustalane indywidualnie.

@bbb a dlaczego odradzasz prace w biurze ?

@Monika

pogadaj z kierownikiem planowania pogadaj z dyrektorem poznaj kierownika jakosci a potem zdecyduj czy chcesz tam pracowac :) ODRADZAM

qqq
@bbb

bbb co Ty opowiadasz.. praca jak wszędzie na strefie. Zobacz jak się starają . wiem że dobrze trafiłam a jestem nowa.

Mija już rok jak tutaj pracuje. Decyzja o wysłaniu cv była jak najbardziej słuszna. To co obiecują to dają a nawet więcej . Dla mnie warto było przejść.

Jeśli jesteś inteligentny zapomnij o tym chorym pomyśle. Pracowałem tam 3 lata i zdecydowanie nie polecam. Jeżeli jesteś wół do ciężkiej pracy i nie przeszkadza Ci to że nikt nie zauważy twojego wkładu to praca tam jest właśnie dla Ciebie.

A jak wygląda socjal? Karty na święta, wyprawki szkolne? Co oferują? Ile premii można dostać?

to ja
@Ewa

Ewa troche tego jest, premie świąteczna, wyprawki szkolne, urodzenie dziecka , nawet paczki na tłusty czwartek. mamy rade (same panie) które chodza do dyrektora regularnie i on zawsze cos zorganizuje , kiedy dawali nawet kase na wyjazd na grzyby. ogolnie nie jest źle

Ryszard
@to ja

Tak bogaty pakiet socjalny jest sporą zachętą dla przyszłych pracowników. Czy w skład benefitów wchodzą też premie lub prowizje od sprzedaży? Liczę, że o tym napiszesz.

Biurowiec
@Ryszard

Ryszard, my jesteśmy firmą produkcyjną , więc nie mamy prowizji od sprzedaży

co wy piszecie. pracuje kilka lat i jest OK . Premie wyplacane , wiadomo jak jest reklamacja ze będzie mniej ale jak się pomoze kierownikowi to da więcej. socjal najlepszy na strefie. Do biura tez można awansować bo ciagle się zwiekszaja i kogos szukają. w biurze slyszalem atmosfera ok i afer nei ma. ja jestem zadowolony ze pracuje tutaj

piotr biały

przyjeli mnie miło i barszo dobrze wyjasnili naczym praca polega i jakie sa warunki pracy jestem pozytywnie nastawiony na tej firmy warunki czas pokarze

Nic dodać

(usunięte przez administratora)Kadra nie douczona niczego. Warto by było pomyśleć nad zmianą kadr. Sam fakt, że są bardzo wysokie normy ludzie tylki spinaja rezygnując ze śniadań by mieć minimum 80 procent wyrobione. A kasa i tak mała.

bbb

prace w biurze odradzam ,zwłaszcza jakość i dział planowania, na produkcji uważam że jest nawet nieżle, słaby socjal, buduja nowa hale za jakiś czas powinni zwiekszać zatrudnienie.

Inżynier

Brak profesjonalizmu ze strony kierownictwa jak i dzialu kadr, brak poszanowania dla czasu kandydata. Po dwoch rozmowach kwalifikacyjnych 3h, mimo zapewnien od kierownictwa oraz dzialu kadr, ze zadzwonia bez wzgledu jaka bedzie decyzja, nie bylo zadnej informacji zwrotnej (telefonicznej, emailowej itd.). Aby uczestniczyc w rozmowie kwalifikacyjnej, dwa razy wolne w obecnej firmie a tutaj zero informacji. To niedopuszczalne aby w 21 wieku dalej kandydatow traktowac jak za komuny. To zle swiadczy o firmie, jesli tak jest traktowany kandydat to co dopiero jest w firmie. Odradzam, strata czasu.

@Inżynier

w nielicznych odpowiadają a skoro firma jest raczej z niższej pułki niema na co liczyć :]

aaa

Poszukiwali pracownika, wysłałem cv i nie raczyli otworzyć oferty. Kandydatów do pracy mają w....

@aaa

Minęło sporo czasu odkąd dodałeś swoją opinię na temat firmy HMT Heldener. Czy jednak udało Ci się otrzymać odpowiedź w kwestii pracy? Dlaczego zdecydowałeś się aplikować do pracy akurat w tej firmie?

Tonik

Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem żeby firma była dobra!

fryc

jest wakat na Projekt Manager a warto aplikować? jak sie tam pracuje? jakie stawki? atmosfera ok ?

Zostaw merytoryczną opinię o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Polna 17 A
    55-300 Komorniki
  • NIP: 9131559238 REGON: 20104103 KRS: 0000239547

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.