Opinie o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. w Komorniki

Magazynier

Pracuje tu od kilku lat, od kilku miesieczy szukam innej pracy. To co sie tu dzieje to totalny bajzel... System nie dziala ktory wprowadzali i tak od 2 lat. Towar nie wyjezdza, auta stoja pod brama caly dzien, Codziennie nadgodziny. Kierownicy pakuja czesci nawet nasz dyrektor i glowny z niemiec. Magazyn rozwalony nie wiadomo co gdzie jest zero ogarniecia.... Firma (usunięte przez administratora)brak jakiegos planowania. BHP nie istnieje, pani od bhp jak chodzi to odwraca glowe bo wszystkim sie tylki pala i trzeba czesci wysylac. Nie polecam tu pracy uciekam jak tylko trafi sie lepsza finansowo opcja...

@rzeczywistosc

ci na gorze ? hahaha oni sami gubili sie w swoich decyzjach. niech urzad przyjdzie i sprawdzi nadgodziny pracownikow, panow specjalistow na magazynie i poszczegolnych magazynierow. normy dobowe i weekendowe to mit jak firma sie pali, jak ludzie chca dorobic to wtedy nagle nadgodzin nie mozna robic. firma dolnoslaskiego kombinatora jak mu sie (usunięte przez administratora) palila to podwyzki dawal, awansuwal jakies dziwne osoby na dziwne stanowiska a teraz juz znowu cwaniak zatrudnil kierownika na chwile zeby ludzi gonil bo za chwile i tak stad pojdzie to ludzie nie beda mieli za wiele do gadania. tu sie nic nie zmieni poki on jest

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.?

Magazynier

tu nie ma atmosfery, dyrektor klnie do kierownikow na hali przy pracownikach, totalny bajzel, wiekszosc kierownikow nie szanuje pracownikow, pracownicy nie szanuja siebie nawzajem. Nie polecam.

pracownik Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Jeżeli w tej firmie jest tak źle to dlaczego w niej pracujecie żeby wystawiać opinie ? niekiedy nieprawdziwe

Jako oceniacie rozwój na stanowisku specjalisty ds. personalnych? Jakby nie patrzeć w mile widzianych znalazł się jedynie język angielski i niemiecki. Zastanawiam się jakie jeszcze szkolenia prócz tych kursów językowych z opisu są organizowane.

Kamila
@Magazynier

Potwierdzam to jest jakiś dramat , wszystko się zgadza BHP=0 udaje że nie widzi p. Katarzyna to pozorant pod szyldem "BHP" (pokazuję palcem że kartka papieru leży na posadzce , a jak z dwoma albo trzema gibami jadą wózkami to nie widzi, szkoda ludzi ,którzy wykonują pracę , która jest zarządzana przez ludzi , którzy chodzą jak dzieci jak w mgle. 0 organizacji 0 atmosfery Zastanów się człowieku zanim złożysz tu cv , hipokryzja leje się strumieniami , najgorsza firma na strefie , zresztą ta "sława firmy" razem z dyrektorem , który słynie z swojej "niestabilnej psychiki" jest znana w powiecie. Nikogo nie chciałam obrazić ale prawda tak jest , nic dziwnego rotacja kierowników mówi sama za siebie...

ciekawy
@Magazynier

Z czego wynika ten Bangladesz? Taka słaba jakość produkcji, czy co?

Odpowiedż
@ciekawy

Jak Bangladesz. Szybko ogarnęli problemy i już spokojnie jest. Można sobie przerwy robić na papieroska i nikt nie liczy . Dla mnie rewelka. Jakby automaty z jedzeniem były tańsze to już naprawdę tylko tutaj pracować

rzeczywistosc
@Odpowiedż

To fakt wraca normalnoość. Przerwy są dłuższe niż te 15 jak w innych okolicznych zakłądach. Powoli robi się znowu plaża. troche strachu było co to bedzie i jak sie ogarna... ale ci z gory dali rade . troche nerwow i po krzyku a kaska leci :-)

Rob
@rzeczywistosc

Fakt jest lepiej ale dużo jeszcze do normalności, co do przerw to jest bardzo rygorystycznie Niemcy chodzą i czepiają się

Pracownik Nowy wpis
@rzeczywistosc

W jakim zakresie Technik Informatyk się rozwinie? Nawinęła mi się wcześniejsza oferta na to stanowisko i piszą w niej o obowiązkowej samodyscyplinie, rzetelności i właśnie opcji na rozwój ale nic nie jest zbytnio doprecyzowane. Podobnie jak oferowana stawka...

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Planista Materiałowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Cześć, jak tu wygląda praca technika informatyka? Głównie też chce się dowiedzieć czy taka forma zatrudnienia byłaby jeszcze w ogóle dostępna. Po prostu pokazały mi się oferty w sieci na takie stanowisko od pracodawcy z tym ze są dawno temu już wygasłe. Dlatego zastanawiam się czy to stała praca czy może już firma nie zatrudnia?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Chciałem zapytać, czy ten zarząd już odszedł z jakościowym zerem? Rozważyłbym powrót, bo firma fajna tylko bez dwóch specjalistów od zarządzania konfliktem. Szkoda ludzi.

Były
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy Zarząd Niemiecki pozbył się już dyrektora i jego toudiego z jakości? Chciałbym wrócić do pracy, bo pracują tam porządni ludzie tylko 2 osoby sprowadzają tą firmę w odchłań.

Cała strefa się śmieje z tego co się dzieje na magazynie? a co na to sami logistycy? Właśnie jest wystawiona oferta do tej funkcji tylko bez podanych szczegółów odnośnie wynagrodzenia. mam na myśli przede wszystkim widełki palcowe. Ile mogą wynieść oraz co się składa na ten szeroki pakiet bonusów pracowniczych z opisu?

Biuro

Co do stawki to w kieszeń nie zaglądałam ale pewnie między 5-6.500 netto jeśli kogokolwiek chcą złapać, ale nie wiem czy ktoś normalny w takiej sytuacji będzie się łapał. Najlepiej pytać bezpośrednio logistyków na Fejsbuku. Z bonusami nic szczególnego kawą, herbata, pakiet medyczny z dopłatą, na mikołaja paczki dla dziecka jakieś kredki, tego typu dodatki. Coś co już raczej w każdej firmie jest więc bez jakiś fajerwerków.

kozakspadek

Osobiście uważam że to co się dzieje teraz na magazynie w HMT to jeden wielki (usunięte przez administratora) Nowy program non stop nie działa, nie wiadomo co, gdzie i jak. Jest tam wielkie zamieszanie mniej więcej od stycznia. Próba zorganizowania i przekształcenia się na nowy system to porażka. Totalny bałagan i zamieszanie.

Naiwniak
@kozakspadek

i ciagle mieszanie jak nie maja co robic to papierki na ziemi wazne jak wczesniej pisane pokazywanie palcem, teraz na nic limitu nie ma, wozisz ile chcesz pojemnikow gdzie jeszcze rok temu jakies bzdurne zakazy sobie wymyslili, miejsca na nic nie ma, warunkow do pracy nie ma to sobie wymyslili zakazy haha, jezdzi kto chce, jak szybko chce aby pojemnik zaladowac ten system to jedna wielka porazka ale tak to jest jak sie wazniaki z gory chca pokazac a nie sluchaja ludzi na dole, madrza nie tam gdzie trzeba cala strefa juz sie smieje co sie odwala

Naiwniak

prawie się nabralismy. wy tam na gorze myslicie ze (usunięte przez administratora) macie przed soba i audytor siedzi na jakims tam sobie hmt na jakiejs tam strone haha sami piszecie maile do pracownikow zeby nic nie pisali desperaci polecam sie teraz zatrudniac daja podwyzki i dodatkowe premie - standard jak sie pali i wali, za nadgodziny tez dodatkowa premie daja szkoda tylko ze jak pracowicy potrzebuja przed swietami kasy to wtedy nie ma ale jak firma potrzebuje to sa i wtedy niewazne sa limity nadgodzin - niektorzy to juz grubo wyjechane a dopiero rok sie zaczal, teraz nic sie nie liczy

Xyz

Nie polecam, ciągle rosnące normy, ale brak podwyżki ,zamieszanie, dyrekcja ciągle patrzy na ręce. Coraz więcej ludzi szuka nowej pracy.

Były Pracownik

Pracowałem tu rok temu. Odpowiedzią o to pytanie jest ogromna fluktuacja pracowników. W firmie panuje chaos. Jest zarzadzana przez konflikt. Hałas to nie tylko prasy, ale również krzyk i zmuszanie ludzi do nadgodzin. Inną sprawą są zarobki znacznie odbiegajace od stawek rynkowych. Szkoda zdrowia.

były
@Były Pracownik

jest firm od groma wokoło... polecam - jest spokojniej, ciszej, czyściej

Doris

Atmosfera w firmie jest z każdym miesiącem coraz gorsza. Administracja skłócona same fałszywe twarze i wyścig o ulokowanie się na ciepłej posadce kosztem pogrążania innych. Brak szacunku od przełożonych i ogólne przyzwolenie na działania podchodzące mocno pod mobing. Nie polecam pracy, sam zmieniłem.

@Doris

Informuję iż w naszej firmie są opisane procedury komunikowania się z zarządem. Mamy regularne spotkania z Rzecznikami Pracowników, gdzie dział administracji również jest reprezentowany. Dla mnie takie nic nie wnoszące informacje na tym portalu jest niepoważne i prawdopodobnie inspirowane olbrzymiej frustracji danej osoby , która w ogóle nie jest powiązana z komentowaną firmą.(usunięte przez administratora)

Majster
@Dyrektor

to PGR , nie polecam odradzam każdemu kto ceni sobie zdrowie psychiczne ,(usunięte przez administratora) w czystej formie, jak ktoś chce to może się sprawdzić ,napewno dostanie lekcje zaangażowania nie pozdrawiam

Mapet
@Majster

@Majster, a co Ty chciałeś nic nie robić i trzepać kase? Pokaż mi gdzie nie trzeba się angażować żeby coś mieć, chętnie zmienię. To nie te czasy ze czy się stoi czy się leży...

Annia

Czy to prawda że pracodawca płaci pracownikowi na stanowisku operator maszyn miesięcznie od 2300 do 3000.Nadmienię że taką informacje uzyskałam od pracownika zatrudnionego w tej firmie.

@Annia

Pani @Annia zachęcam do rozmowy z działem personalnym i wysłuchania oferty pracy i warunków

2300 – 3000 zł dla operatora? a czy można tu pracować na część etatu po prostu? zastanawiam się skąd mogłaby się wziąć taka właśnie kwota. w soboty też się pracuje? w ofertach z internetu nie jest to doprecyzowane

Dlatego zapytałam jeżeli pracownik twierdzi że jest zatrudniony na cały etat a zarobek taki niski ?Jak się ma to do gwarantowanej najniższej krajowej ?

Czy po świętach i nowym roku mogły zajść tu jakieś zmiany? nie widzę żadnych innych komentarzy prócz zaproszeń na rozmowy. jakiś czas temu był poszukiwany Koordynator Pakowania. Możecie określić szczegóły odnośnie pracy? jaka jest atmosfera na miejscu i jak taki przykładowy dzień wygląda?

Przeczytałem tamte poprzednie odradzające opinie a właśnie przy tym także znalazłem wcześniejszą ofertę dla inż. UR. Opiszecie mi więc mimo wszystko prace? Nie obrażę się gdyby ktoś wskazał rzeczywiste widełki, bo nie są podane... Czemu ktoś był wtedy potrzebny?

Dyrektor

@FH zapraszam na rozmowę kwalifikacyjną. Przekona się Pan(i) jaka panuje atmosfera. Rozmowa przecież nie zmusi Pana(i) do pracy w naszej firmie a może przekona ? :-) Serdecznie zapraszam . Przy okazji życzę Wesołych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia a w nowym roku wszystkiego co najlepsze.

Pan

widzę mnóstwo negatywnych opinii... a może z innej strony - dlaczego warto pracować w HMT ?

Marian

@Pracodawca Nie potrafi zorganizować pracy, a poźniej zmusza pracowników do nadgodzin. Do tego ten hałas na tłoczni ,a jak przychodzi inspekcja to wszystkie prasy wyłaczone. Szkoda zdrowia. Ja szukam pracy.

Anetka
@Marian

Dzień dobry, a ile tych nadgodzin wypada w miesiącu? Mąż chce aplikować, ale mamy małe dziecko, nie chce, żeby go non stop w domu nie było. Czy te nadgodziny są, chociaż porządnie rozliczane?

@Anetka

Szanowna Pani . Nadgodziny w naszej firmie rozliczane są zgodnie z przepisami polskiego prawa pracy. Normalnie pracujemy w 5 dni w tygodniu . Nadgodziny jeśli są zlecane to i tak nie na wszystkich maszynach a jedynie tam gdzie nie wyrabiamy się z produkcją ze względu na zwyżki zamówień klientów. Serdecznie zapraszam do złożenia aplikacji

A mi bardzo fajnie się pracuje tutaj.

Wstrzymałem u nas Home Office, bo jak mam płacić za prąd 11,5 zł pracownikom , to lepiej niech pracuja biurach. Poza tym to jest benefit i trzeba sobie na to zasłużyć. Podobnie jak na opieke medyczną, która należy się(usunięte przez administratora)

Jan Kowalski

Opieka medyczna tym, którzy nie chorują... Np. Ubezpieczenie zdrowotne Interpolska ma wiele zalet dla osób, które chorują i potrzebują pomocy, od zwykłego lekarza rodzinnego, dentystę, onkologa, dermatologa, endokrynologa, po ginekologa... Trzeba podpytać i dowiedzieć się jeszcze dużo rzeczy od firm sąsiadująch. Proszę więcej uwagi poświęcić pracownikom a nie tylko interes pracodawcy się liczy.

Zostaw merytoryczną opinię o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. - Komorniki

• Jak się pracuje w HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Polna 17 A
    55-300 Komorniki
  • NIP: 9131559238 REGON: 20104103 KRS: 0000239547

HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o.