HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.

Komorniki

Opinie o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.

admin 2015-07-31 20:51
Czy rekrutacja w firmie HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o. jest trudna? Czy ktoś z Was miał okazje w niej pracować? Czekamy na Wasze opinie!
Zajezdnik 2016-02-25 16:31
Najgorsza firma w jakiej pracowalem pracownik traktowany przedmiotowo rzucany z konta w kąt zero możliwości rozwoju , slabe wynagrodzenie .. ludzie przyslowiowi podpierdalacze .. kierownictwo i mistrzostwo niemile .. normy zawyzone szkolenia nie dokladne wrecz na odpier... robione ,3x pokaze co i jak potem sobie radz sam .. ogolna atmosfera pracy do bani .
Tomasz 2016-03-02 19:24
Byłem kiedyś na rozmowie, dostałem jakieś idiotyczne testy (chyba wymyślone przez jakiegoś kreatyna), zaśmiałem się, wyszedłem. Ps. Poziom intelektualny kierowników mnie rozwalił
Nick 2017-01-19 15:08
Dzwonia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawracaja po 3 razy, nie maja chętnych, a chetnym checi odchodza...na prace u nich. brak konkretow zniecheca
Niea 2017-05-02 10:31
Kłamstwo i kolesiostwo na poziomie od dyrektora oczo, do kierowników. Cwaniactwo dyra słynne jest również po opuszczeniu murow zakładu.
Zostaw swoją opinię o HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o. - Komorniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp.z o.o.