Fortis Technology Rydzińska sp.k.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Fortis Technology Rydzińska sp.k.

Dodano ofertę dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży. komentarzy zbyt aktualnych nie widzę a chce poznać atmosferę, która występuje teraz na dziale obsługi klienta eksportowego. Jest tu może ktoś kto w nim pracuje i ją opisze?

Anetka

Nie ma przewidywań co do startowych stawek? Przynajmniej tak rozumiem po tym, że nikt nie odpowiedział na to zapytanie sprzed prawie polowy roku… właśnie od dwóch dni wisi oferta dla produkcyjnego i myślałam ze o aktualnej pracy się więcej tutaj naczytam. Chłopak może będzie kandyzował, możecie przed tym wiec opowiedzieć mi o warunkach? widzę ze premie występują, jakie? te świąteczne także?

Nowy wpis

@Anetka

Dzień dobry W drodze rozmowy kwalifikacyjnej można uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania, nie tylko te związane z finansami. Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

Zniemczony Andreas Nowy wpis
@Fortis Technology Rydzińska sp.k.

Dzień dobry, Generalnie omija się ogłoszenia o pracę, gdzie brak widełek wynagrodzenia. Po co umawiać się na rozmowę kwalifikacyjną, angażować czas swój i pracowników HR, skoro już na starcie oferowane pieniądze mogą dyskwalifikować chęć podjęcia pracy w danym miejscu? Podany zakres wynagrodzenia oszczędza wiele zachodu. Kwot nie podają najczęściej cwaniaki, szukający niewolnika za minimalną. Uczciwego wynagrodzenia nie trzeba się wstydzić i można podać w ogłoszeniu :) @Pracodawca jak to jest u Państwa?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Fortis Technology Rydzińska sp.k.?

Jak dużo osób pracuje w Fortis Technology Sp. z o.o.?

Zespół Fortis Technology tworzy ponad 50 Współpracowników.

Mariusz
@Fortis Technology Rydzińska sp.k.

dzien dobry jakie stawki sa przewidziane na start dla nowych pracownikow i czy to sa zmiany rano po polodniu i noc po 8 godzin ? pozdrawiam.

Kontroler jakości

Stresik był, jak przy takich rozmowach bywa. Rekruterzy spoko ludzie. Rozmowa ok.

Otwarte i zamkniete

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej na Project Manager w Fortis Technology Rydzińska sp.k.? Podziel się swoimi odczuciami ze spotkania z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Witam, czy na daną chwilę potrzebują Państwo kogoś do pracy?

Ewelina
@Ania

Ja widziałam na pewnym portalu ogłoszenie dla Planisty Produkcji. Czy ktoś ma może aktualną opinię z pracy na tym stanowisku? Z czego wynikają prowadzone nabory? Ciekawi także wzmianka o premii z opisu. Na jakiej zasadzie jest ona przyznawana i w jakich potencjalnych wysokościach może występować?

Jurek

Czy jest obecnie wolny wakat?

@Jurek

Prowadzimy rekrutację na stanowiska: Pracownik Produkcji i Pracownik Montażu.

Czy firma posiada może stronę internetową ?

@Marek

Oczywiście i serdecznie zapraszamy :-) https://fortistechnology.pl/

Nana

Eda

Mam pytanie czy firma potrzebuje ludzi do pracy jakie są zarobki na start jaki jest system zmian?

@Eda

Aktualnie poszukujemy Pracowników Produkcji i Pracowników Montażu. Obowiązuje w naszej Firmie trzyzmianowy i jednozmianowy system pracy.

Remek

Firma dobrze jest oceniane w internecie. Szkoda, że nikt tu nie zagląda żeby napisać kilka informacji o pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Fortis Technology Rydzińska sp.k. - Niepruszewo

• Jak się pracuje w Fortis Technology Rydzińska sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Fortis Technology Rydzińska sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fortis Technology Rydzińska sp.k.?

Kandydaci do pracy w Fortis Technology Rydzińska sp.k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fortis Technology Rydzińska sp.k.