Opinie o Żywiec Zdrój w Węgierska Górka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Żywiec Zdrój. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Żywiec Zdrój o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywiec Zdrój w Węgierska Górka

ugotowany

Z tego co tu czytam to wychodzi na to że praca dla Żywiec Zdrój jest bardzo fajna i ogólnie super!!! Co to za brednie !!!!!!!! Powiem jak jest naprawdę : pracujemy na własnych działalnościach ze swoimi autami!!! nikogo nie interesuje że płacisz dużo za telefon , benzynę i auto ci się zepsuło nie wspominając już o takich zwykłych rzeczach które potrzebne są w pracy jak np zszywacze , nożyczki , taśmy itd które bardzo potrzebne do wykonania ekspozycji no i aparat lub telefon z dobrym aparatem bo musisz wszystko fotografować , internet i komputer też we własnym zakresie !!!!!!!!!! Targety na ekspozycje i sprzedaż są tak wysokie że nie do zrobienia!!!!! To nic że musisz mieć sprzedaż ale przy tym musisz mieć ułożone na sklepach idealnie i to musisz mieć najlepsze miejsca bo przecież pracujesz u lidera!!!! Oczywiście żadnego wsparcia ze strony menadżerów!! Bo i po co jak to ty jesteś ph ( murzyn do ciemniej roboty) ale jak władze z Warszawki przyjeżdżają to wówczas ruszają swoje dupska ii nagle i gratisy się znajdują - normalnie to ich nie ma bo niby Warszawa blokuje!!! Ach no i od niedawna wybrali najlepszych z najlepszych i zatrudnili ich na etat przez jakaś firmę dali im auta i to wszystko !!!! resztę sam sobie musisz zapewnić a zapier....... jeszcze większy niż u ph na działalności jakby mi to zaproponowali to już wolałbym na zasiłek iść!!! większość tych etatowców się już zwolniła reszta szuka innej pracy.

ETATOWIEC

key - 2011-08-22 15:43:18 Z tego co widzę to nic się w ŻZ nie zmieniło jeśli chodzi o te sprawy, które poruszyłeś. Dzisiaj znalazłem ogłoszenie na Łódź wystawione przez Target (poszukują PH) i w wymaganiach jest podkreślone: WŁASNE AUTO I DZIAŁALNOŚĆ. Też to przechodziłem jakiś czas temu, a nasi klienci się śmiali, że ciuchramy własne samochody wożąc po 30. zgrzewek gratisu To mi przypomina dawny HOOP, gdyby chcieli mogli by być potentatami w rynku (szczególnie po upadku Helleny). Ale też im było szkoda na Przedstawicieli, też zatrudniali przypadkowych ludzi na sezon aby tylko był na tyle frajerem aby chcieć niszczyć swoje auto, a jak się odkuli to większość odsyłali do domu. Teraz dopiero kupili samochody, zatrudniają normalnych fachowców na umowy o pracę- 10 lat za późno. Szkoda, że "Polak i przed szkoda i po szkodzie głupi". Żywiec Zdrój czeka to samo. Ps: odnośnie ogłoszenia. Według ustawy z roku 2007 nie wolno już nazywać "zatrudnieniem" w sytuacji kiedy podejmuje się współpracę z inną firmą a osoba pracująca na "samozatrudnieniu" gdy udowodni przed sądem pracy, że tak na prawdę traktowano ją jak zatrudnioną na etat (konkretne polecenia, narzucony czas pracy, narzucony teren "zjebki" itp itd) może skutecznie domagać się umowy o pracę wstecz i zwrot wszelkich kosztów. POWODZENIA!

key

ETATOWIEC

Choć jak na razie nie otrzymałem odpowiedzi to jednak sam sobie odpowiem, że chyba nic się nie zmieniło. Dziś na stacji paliw widziałem spotkanie kierownika (chyba w granatowym Fordzie Focusie, czyli tak jak kiedyś) z przedstawicielką handlową. Przedstawicielka przyjechała pordzewiałym Nissanem na zimowych oponach (POŁOWA SIERPNIA!!!!) zdartych do 1 mm bieżnikiem (to znaczy, że nie zarabia na swoje koszty) . Nic dodać nic ująć zastanawiam się tylko czy PH tej firmy pracują cały rok czy tylko latem? Może to jest kluczy do braku samochodów i umów o pracę ale ale takiej firmie to nie nie przystoi i wcześniej czy później mniej chytra konkurencja wykosi Żywieckich chałturników z rynku.

Firma Żywiec Zdrój w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Kierownik Zmiany Produkcyjnej. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
ETATOWIEC

Jakieś pięć lat temu pracowałem u Dystrybutora firmy Żywiec Zdrój jako Kierownik Handlowy. Kiedy się zatrudniłem i zacząłem poznawać handlowców moich dostawców to straciłem szacunek do tej firmy. Okazało się, że PH tej firmy był zatrudniony na "działalności" i nawet musiał używać swojego auta. Okazało się wiec, że mój PH był "na dorobku" więc aby pracować w tej firmie kupił sobie samochód- malucha za kilkaset złotych który psuł mu się co drugi dzień, po wielu miesiącach przesiadł się na jakiś inny samochód kupiony za tysiąc parę złotych, co prawda już zachodni ale też nie budził szacunku i też co drugi dzień się psuł. Do dziś nie mogę zrozumieć jak tak duża firma może pozwolić sobie aby ich PH zajeżdżał pod sklepy maluchem. Już cztery lata nie pracuję w branży - a to wszystko piszę z ciekawości, może mi ktoś wyjaśnić o co chodziło, czy to norma w tej firmie czy ja widziałem coś wyjątkowego? Dlaczego taka firma nie kupi samochodów dla PH aby godnie mogli reprezentować firmę. Czy coś się zmieniło przez ostatnie cztery lata?

insider

Jestem managerem średniego szczebla w Żywiec Zdrój. Płacą nienajgorzej (medianę rynkową). Żywiec Zdrój w większości działów funkcjonuje mocno sezonowo. Dlatego że to jest woda i jej większość jes sprzedawana w sezonie letnim. Poza sezonem praca nie jest lekka ( w 8 godzin się nie zamkniesz ale są wolne weekendy). W sezonie trzeba zrezygnować z życia prywatnego (brak urlopu i praca w weekendy - nie wszystkie działy, ale większość, tak właśnie funkcjonują). Pracuje sie z profesjonalistami (debile są ale ogół jest profesjonalny) więc można się czegoś od nich nauczyć. Zarząd składa się z fachowców natomiast niektórzy nie mają szacunku do ludzi (mam na myśli częste wrzutki o 16.00 albo w piatek popołudniu z terminem realizacji jutro rano albo poniedziałek rano). W takim wypdaku jest jazda bez spania i seksu przez kilka dni. Ja pracę lubię ze względu na profesjonalny zespół. Natomiast ze względu na godziny pracy (popołudnia, weekendy) nie jest to praca raczej tymczasowa. Dodatkowo poziom stresu i wkurwu- termiy, zakres obowiązków. . Moja lepsza połowa mocno naciska bym odszedł. Właścicielem jest Danone czyli francuska kultura zarządzania. Rasztę sami sobie dopowiedźcie.

marcin

Praca jest super,wiec polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Żywiec Zdrój - Węgierska Górka

• Jak się pracuje w Żywiec Zdrój?

Zobacz opinie na temat firmy Żywiec Zdrój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywiec Zdrój?

Żywiec Zdrój