Opinie o MIDAS Małgorzata Wesołowska w Kielce

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MIDAS Małgorzata Wesołowska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MIDAS Małgorzata Wesołowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż ceramiki i szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MIDAS Małgorzata Wesołowska w Kielce

Feliks

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Agata

@Karol, możesz powiedzieć coś więcej o warunkach pracy w firmie MIDAS? Aktualnie firma poszukuje kandydatów na stanowisko specjalisty do spraw eksportu. Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenia są adekwatne do wykonywanej pracy? Jak przedstawiają się benefity pozapłacowe, pakiet świadczeń socjalnych? Czy firma oferuje możliwość rozwoju i szkoleń?

Karol

Dla zaczynających karierę zawodową to raczej normalne, że zarobki są niskie!!

Al.Kapone

jeżeli ktos chce zarabiać najniższa krajową to odpowiednia firma. obiecują na rozmowie dużo.. ale to wałek. nikt tam już prawie nie chce pracować.

EM
@Al.Kapone

Czyli jakie jest wynagrodzenie ?

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Iga

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutację i na jakie stanowiska?

Robert

Co aktualnie słychać w firmie? Czy nastąpiły jakieś zmiany? Możecie podzielić się tymi informacjami na forum? Jak ktoś szuka pracy to takie wpisy maja duże znaczenie.

Andżej
@Robert

Zarząd się zmienił. Dużo zmian, ale wszystko na plus. Najlepszy moment by dołączyć jest teraz.

Agata

@Jaś możesz napisać coś więcej - jak tobie osobiście pracuje się w tej firmie? Każda aktualna opinia o pracodawcy jest ważna dla osób, które poszukują ofert pracy z tych okolic.

xxl

kto z rodziny odchodzi?

Jaś

Szkoda słów... nawet rodzina ucieka

dmao

A jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na serwisanta sieci telekomunikacyjnych? Do głównych obowiązków należy instalacja usług telekomunikacyjnych, lokalizacja oraz usuwanie uszkodzeń i awari, ale dobrze, że w ramach umowy o pracę.

nowy

2700 zł brutto dla handlowca i samochód tylko do celów służbowych?!!! To jakaś kpina. Średnie zarobki w Polsce to 4200zł brutto. Omijajcie tą firmę z daleka!!!

Smok

Słaba firma, chce pracy na 4 województwach za 2700 brutto, auto tylko służy do pracy. Gonią człowieka przez Polskę, a później olewają.

Ciekawy

@rello co znaczy "sensowne zarobki"? Możesz coś bliżej powiedzieć o pracy w tej firmie? Widziałem ofertę operatora maszyny. Z góry dziękuję.

do Guest

rozumie, ze to na Twoje miejsce szukaja tego managera do spraw eksportu, bo wlasnie widzialam ogloszenie na pracuj. pl. Hahhahaah dobre to podsumowania ;-) Pozdrawiam

Łoś Superktoś

Zdecydowanie odradzam - handlowanie chińszczyzną(tylko się nie przyznawaj), symbol koloru ten sam a w rzeczywistości kolory różne! Jak to klientom tłumaczyć jak cię opieprzają? O pracy 8-mio godzinnej możesz pomarzyć. Firma kiedyś fajna, obecnie zwija się z rynku i bez perspektyw. Reklamacji do załatwienia tyle co sprzedaży. Jako handlowiec szybko nauczysz się olewać klientów, nie odbierać tel, albo zwariujesz.

Guest

Dużo pytań o managera eksportu. Więc najpierw sprostowanie: nie ma tu żadnych managerów! Firma jest wyłącznie nastawiona na handel i potrzebują przedstawicieli handlowych (a szumne nazwy sa dla naiwnych). Nieważne czy będziesz pracować w eksporcie, czy w kraju, dostajesz samochód, wyliczenia co do grosza, o lotach zapomnij. Chyba że se red bula kupisz. Masz zapakowac bagażnik materiałów marketingowych i katalogów (jeśli zdążą je zrobić) jakieś wzorniki na siedzenie i jedziesz do czech, na słowację, albo na wschód. inne kraje? no nie żartuj - w cywilizowanych krajach nie kupią takiego towaru. Do tego rozliczenia z każdej kropli benzyny i przejechanego kilometra, zaliczonych odwiedzin i zużytych wzorników. Wiecej sie naklikasz w tych systemach niż najeździsz. Różnica między PL i exportem jest taka, że w exporcie musisz jeszcze znać język. Atmosfera w pracy i rozwój firmy to osobna działka. Dawno temu firma rzeczywiście coś produkowała. teraz tylko ciągnie chińszczyznę - popatrz na metki. Parę lat temu zatrudniali naprawdę fajnych ludzi. Młodych, z pojeciem i doswiadczeniami. Zaczęli budowac zupełnie nową jakość ale ni z tego ni z owego wszyscy wyemigrowali. Domyśl sie dlaczego. Później padł blady strach na podrzędnych pracowników i raczej pracuje się bo nie ma nigdzie indziej zatrudnienia. Firma rodzinna z tradycjami, no i została sama rodzina i tradycyjnie kilku wyrobników. Atmosfera? Cóż, zastraszenie, wszystko pod dyktando właściciela. Nawet jak jesteś managerem/ dyrektorem/ kierownikiem to i tak tylko wykonujesz polecenia, a jak coś nie tak - to Twoja wina. O jakichkolwiek kompetencjach możesz zapomniec. Nie ma planu marketingowego, nie ma planu handlowego. jest towar, bierzesz i jedziesz w świat go opylić. kiedyś były szkolenia z nowych produktów, później większośc o tym co masz sprzedawać brało się z internetowych stron firmy bo mało kto wiedział czym tak naprawdę jedziesz handlowac. Jak masz dobrze ułożona współpracę z partnerami to mozna się dogadać w wielu kwestiach. Ale na to potrzeba lat. A tu chcą wszystko na wczoraj. Rekrutacja? A to w firmie jest profesjonalny dział HR? NIc mi nie wiadomo. Płaca? jak małe doświadczenia ale coś już wiesz i gdzies jeżdzisz pewno 2800. Jak z językiem i trochę wiedzy to 3500. Premie - nierealne do zrobienia. Jak się zdecydujesz to walcz o wysoką podstawę bo rzekome premie to utopia. Socjal? zerowy. Jak masz możlwiość to lepeij na wyspach albo w skandynawii się zakręc.

co mogę powiedzieć. Kołchoz i tyle, zero szans na podwyżkę, niewolnicy lepiej byli traktowani. Pracownika traktują jak psa. Ja wytrzymałem dwa lata i się zwolniłem. Ileż można. Właściciele to ludzie bez honoru ODRADZAM!!!! Niech sobie sami robią.

on28

zdecydowanie odradzam pracę w tej firmnie...zero kompetencji osób zarządzaących...wielki bałagan i faworyzowanie wazeliniarstwa...

opinia

odradzam pracę w tej firmie. Atmosfera z każdym miesiącem coraz gorsza, pracownik nie jest dla nich ważny. O podwyżkach nie ma mowy, prędzej i chętniej obniżą pensję pod byle pretekstem.

ulo

dno

Zostaw merytoryczną opinię o MIDAS Małgorzata Wesołowska - Kielce

• Jak się pracuje w MIDAS Małgorzata Wesołowska?

Zobacz opinie na temat firmy MIDAS Małgorzata Wesołowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MIDAS Małgorzata Wesołowska?

Kandydaci do pracy w MIDAS Małgorzata Wesołowska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MIDAS Małgorzata Wesołowska
2.2/5 Na podstawie 108 ocen.
  • ul. Tadeusza Kościuszki 17 lok. 9
    25-316 Kielce