Opinie o "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus w Gródków

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus w Gródków

Marina Nowy wpis

@XYZ i co, jak płacą?

Piotr Nowy wpis

Sympatyczna obsługa, dobre ceny- to mi wystarczy. Fajnie, że weszli w majstra bo są nowe produkty. Jest okej , polecam.

Karolina Nowy wpis

@Sierodzki czemu tak długo czekałeś na materiał? Czym to było spowodowane? Pamiętaj, że słowo oszust jest obraźliwe i według regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin może zostać skasowane przez administratora.

haller Nowy wpis

kamis, a jesrteś przekonany że nie da się znaleźć tańszej opcji niż oni ? Konkurencja na rynku jest naprawdę spora więc mam wrażenie że można coś jeszcze ugrać. tak się zastanawiam jakie warunki mają pracownicy bo może ... by tam pracę podjąć - będzie się opłacało ?

Firma "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus szukała nowego pracownika na stanowisko KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO-MAGAZYNIER. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
uyt

Pracowalem w tej firmie kilka lat temu. Nie mam zastrzezen, robota jak robota. Placili jak wszedzie tyle ze nie trzeba bylo dojezdzac i od 7 do 16. Nie trzeba caly czas pracowac przez ten czas. Kasa na czas, jak ktos sie zastanawia to warto sprobowac. Szef i szefowa tez byli okej. Nie cisneli jak w niektorych firmach to robia. Czesto bylo tak , ze jak cos spie***my to szef nam pomagal zeby strat nie bylo.

Zdzislaw79

Jakies 2 lata temu budowalem dom. Z projektem objezdzilem okolo 7 firm w tym rejonie i wszedzie prosilem o wycene. W grodkowie w jednej z konkurencyjnych firm moja wycena byla zrobiona by przyciagnac wzrok czyli oszdzezalem ok6tysiecy , ale pozniej dwa razy tyle wyszlo za detale ktorych nie policzyli. Poszedlem z ta wycena do IP Pawlus , porozmawialem z szefem firmy i przyrzadzil mi swoja wycene. Oferta jaka mi zaproponowal byla najlepsza sposrod tamtych 7 firm i od tamtej pory polecam ja wszystkim moim znajomym. Material tez byl taki jaki mial byc nic sie nie wali nic nie sypie. Podczas drobnych remontow rowniez ja odwiedzam. Szkoda , ze wegiel tak szybko u nich schodzi bo fajnie sie pali...

Szukała nie dlatego bo nie wiedziałą gdzie to jest tylko dlatego, ze jak to bywa z klientami często cos biora do lap i odkladaja gdzie indziej i dlatego pewne rzeczy sa później wymieszane....

mag.

o chyba nacisnęliśmy konkurencji na odcisk skoro pisze takie bzdury

Szyderczy

Pani jest żonata ? Z takim myśleniem to się nie dziwie , żeś nic nie zarobił :) Swoją drogą 1200 najniższa krajowa, patrząc na Twoją wypowiedź to na zaocznym gimnazjum skończyłes to i tak sporo jak 1700 w łapke zgarnąłeś. 1700 na ręce to 2300 na umowie...więcej jak niektórzy po szkole :0

A nie uważasz Marcinie , że ta Pani skoro tam pracuje powinna wiedzieć gdzie co leży , a nie szukać zawzięcie z klientem?

drwal

Wiem i nawet mam nr telefonu

anna

Pani Ewo podziwiam Panią. Jest Pani profesjonalistka w eleganckim stylu . Kultura wrodzona na wysokim poziomie. Niejedni powinni brać przykład. Życzę Pani wszystkiego dobrego. Proszę nie zwracać uwagi na nieetyczne, prostackie informacje i komentarze. Niestety one zawsze będą bo wokoło więcej głupoty i prostactwa niż szacunku i kultury . Pozdrawiam

klient

woli czy nie nie nasza sprawa , ale ten pan do uprzejmych też nie należy

observator
@klient

a ty co klient czy psycholog na wątpliwej praktyce?

kawaler

klie a skąd ty wiesz co ten pan woli?

kawaler

a ten pan czazdrosny co czarnulki pilnuje to ojciec, mąż , facet , czy kolega z pracy ?żeby w zęby nie dostać

Jak chodzi o zakupy to zawsze idę do tej drugiej babeczki ona wszystko wie , dobrze mi doradziła wiele razy , także polecam

daro

zgadzam się z opinią "michała".natomiast firma jest w porządku,towar ma naprawdę ok i zawszę chętnie jadę tam po materiał a zwłaszcza do pani o kruczoczarnych włosach

prawnik

pamiętaj kliencie Sz ,że nadęty bufon to określenie obraźliwe , a za kłamstwa , które napisałeś możesz być pociągnięty do odpowiedzialności prawnej ,

może Kliencie specjalnie podali cenę zaporową , bo nie chcieli Cię obsługiwać ? Dwadzieścia lat się zaopatruje i nie narzekam , chcę dobry materiał i w dobrej cenie to mam , a dziadostwem nie handlują , wolą odpuścić klienta

Krzychu070

Pracowałem w tej firmie około 6 miesięcy. Nie jest tak źle jak piszą. Robota nie jest jakaś ciężka, często jest tak , że nie ma co robić to się cos uklada i sprząta albo uczy materiału. Jak trzeba się spiąć bo ruch to wtedy można zrzucić kilka kilo, ale ogólnie polecam. Z szefem dało się dogadać , czasem się wkurzał no ale niekiedy to co wyprawialiśmy to naprawdę patrząc z perspektywy czasu(2 inne firmy na podobnym stanowisku) to wywalaja za to z pracy. Wypłaty przez te 6 miesięcy zawsze dostawałem MAXYMALNIE do 10. Nie bylo z tym problemu, jakis dzien wolny tez jak trzeba bylo to sie dalo zalatwic pomimo krotkiego okresu czasu. Gdyby nie wyjazd za granice to pewnie pracowalbym tam dalej .

Wojtala88

4 tysiace to moja dziewczyna po studiach nie zarabia. Zejdz na ziemie czlowieku,

marko

niedawno zakończyłem budowę i firma ip-pawlus dostarczała mi towar.zawsze było na czas i bez problemów.załoga miła i kompetentna.POLECAM

observator
@marko

dokładnie tak to wygląda pani kompetentna nigdzie nie zagrzała miejsca, osobiście widziałem ją w kilku hurtowniach i nawet w mrówce teraz jakoś nigdzie jej nie widać.

Zostaw merytoryczną opinię o "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus - Gródków

"IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus
2.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Wiejska 4
    49-200 Gródków