"IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus

Grodków

Opinie o "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus

PP 2013-03-07 15:48:10
Firma bardzo nierzetelna, duże problemy z płatnosciami - nie polecam.
niezadowolony 2013-03-09 11:20:03
Potwierdzam
ira 2014-06-24 15:49:11
(usunięte przez administratora). Dawniej pracowala tam ogarnieta pracownica Justyna i wszystko bylo poukladane. Teraz jest calkowity brak organizacji. Trzeba bylo dac jej pare stowek wiecej i by pracowala dalej.
db 2015-05-04 11:36:16
Pracowałem tam trzy lata , gdyby nie przeprowadzka do innego miasta pracowałbym nadal. Wypłata na czas i zatrudnienie na legalu dzięki czemu mogłem wziąć kredyt.
Krzych 2015-05-04 14:41:53
Ta "ogarnięta " pracownica najpierw skakała z kwiatka na kwiatek (spotykałem ją w różnych innych hurtowniach ) , potem miała ambicję być biznes women , ale się nie udało i pozostała praca na lince , więc chyba nie chodziło o parę stówek .Jako odbiorca stwierdzam , że teraz jest znacznie lepiej , bynajmniej nikt mi nie obiecuje "gruszek na wierzbie".
marko 2015-05-15 17:21:49
niedawno zakończyłem budowę i firma ip-pawlus dostarczała mi towar.zawsze było na czas i bez problemów.załoga miła i kompetentna.POLECAM
klient 2015-10-12 15:15:22
siedzi tam dwoje nadętych bufonów ( właściciel i jego żona ) . Oboje mało uprzejmi. Ceny np. papy zgrzewalnej mają z kosmosu. W sumie papę kupiłem w hurtowni w Nysie, gdzie zamówili ją specjalnie dla mnie, przywieźli z Nysy za 50 zł. W sumie na 36 rolkach zaoszczędziłem 2 tyś. zł. Nigdy więcej nie dokonam tam żadnych zakupów.
Michał 2015-10-28 07:26:09
może Kliencie specjalnie podali cenę zaporową , bo nie chcieli Cię obsługiwać ?
Dwadzieścia lat się zaopatruje i nie narzekam , chcę dobry materiał i w dobrej cenie to mam , a dziadostwem nie handlują , wolą odpuścić klienta
prawnik 2015-10-29 08:06:49
pamiętaj kliencie Sz ,że nadęty bufon to określenie obraźliwe , a za kłamstwa , które napisałeś możesz być pociągnięty do odpowiedzialności prawnej ,
daro 2015-11-19 12:34:54
zgadzam się z opinią "michała".natomiast firma jest w porządku,towar ma naprawdę ok i zawszę chętnie jadę tam po materiał a zwłaszcza do pani o kruczoczarnych włosach
Pawełek 2015-11-20 19:20:43
No śliczna ta czarniutka , nawet mi nie przeszkadza , że niewiele wie
Andrzej 2015-11-20 20:30:11
Pawełku nie wymagaj zbyt dużo , kruczoczarna ładna jest i wystarczy , nie można mieć wszystkiego
tele 2015-11-21 08:21:02
zabawnie w tym Grodkowie .Zajeżdżam do tego składu i zastaję maximum solarium i minimum kompetencji , jadę do konkurencji i dziewczyna jak siostra maximum solarium i minimum kompetencji .W karnetach im płacą?
Andrzej 2015-11-21 13:06:42
Jak chodzi o zakupy to zawsze idę do tej drugiej babeczki ona wszystko wie , dobrze mi doradziła wiele razy , także polecam
daro 2015-11-21 15:27:33
Chyba dostałeś kosza od czarnulki ze ja tak nisko oceniasz. Wiedzę ma ogromną inaczej by tam nie pracowała
Andrzej 2015-11-21 18:42:19
do składu jadę na zakupy , a nie na podryw, jak po trzy razy wracam z magazynu bo ktoś się nie zna na suchej zabudowie , albo na obróbkach dachowych to za co mam cenić
kawaler 2015-11-21 18:47:42
a ten pan czazdrosny co czarnulki pilnuje to ojciec, mąż , facet , czy kolega z pracy ?żeby w zęby nie dostać
klie 2015-11-22 20:58:28
Pan woli babeczke o wiekszych gabarytach i wzroku zniechecajacym od drzwi
klient 2015-11-23 08:47:19
woli czy nie nie nasza sprawa , ale ten pan do uprzejmych też nie należy
obiektywny 2015-11-23 13:38:03
robię tam zakupy od 5 lat i zawsze byłem dobrze obsłużony , rzetelnie , profesjonalnie .I nie zauważyłem braku kompetencji czy nieuprzejmości.Dwie przemiłe Panie , zawsze uśmiechnięte , owszem bywało ze ta młodsza czegoś nie wiedziała , ale zawsze spytała się tej drugiej bądź właściciela i to jest właśnie kompetencja .A czy się opala czy nie , jakie kto ma gabaryty i kogo woli , to sprawa indywidualna , jak nie lubicie czarnych to możecie kupować u blondyny, i wtedy zobaczycie brak kompetencji
kawaler 2015-11-23 13:40:35
klie a skąd ty wiesz co ten pan woli?
observator 2015-11-25 09:13:01
głupoty piszesz jak zaoszczędziłeś 2000 tys zł to jaką papę kupiłeś? bo papa nawierzchniowa w miarę dobrej jakości to kwota około 130 zł za rolkę. Chyba że kupiłeś jakiś badziew.
observator 2015-11-25 09:19:45
dokładnie tak to wygląda pani kompetentna nigdzie nie zagrzała miejsca, osobiście widziałem ją w kilku hurtowniach i nawet w mrówce teraz jakoś nigdzie jej nie widać.
observator 2015-11-25 09:23:18
a ty co klient czy psycholog na wątpliwej praktyce?
tulipan 2015-11-25 13:53:31
Czepiacie się , byłem dzisiaj zobaczyć , kruczoczarna opalona fest ale każdy marzy o takiej mulatce, reszta nieistotna
anna 2015-11-26 10:02:28
Pani Ewo podziwiam Panią. Jest Pani profesjonalistka w eleganckim stylu . Kultura wrodzona na wysokim poziomie. Niejedni powinni brać przykład. Życzę Pani wszystkiego dobrego.
Proszę nie zwracać uwagi na nieetyczne, prostackie informacje i komentarze.
Niestety one zawsze będą bo wokoło więcej głupoty i prostactwa niż szacunku i kultury . Pozdrawiam
Marcin 2015-11-30 00:31:58
A ktoś wie może jak się nazywa ta "kruczoczarna"? :)
drwal 2015-11-30 09:51:53
Wiem i nawet mam nr telefonu
Marcin 2015-11-30 11:02:16
I Chciałoby się zapytać, więc jak ona się nazywa ;)
Ps. a tak na marginesie, byłem w tej hurtowni jakiś rok temu, nie mogłem czegoś znaleźć, ów piękna czarna Pani podeszła, pomogła szukać, bardzo zawzięcie aż znalazła. Byłem bardzooo zadowolony z jej obsługi, pomijając teraz urode ;)
Andrzej 2015-11-30 12:40:02
A nie uważasz Marcinie , że ta Pani skoro tam pracuje powinna wiedzieć gdzie co leży , a nie szukać zawzięcie z klientem?
Bili 2015-11-30 13:00:53
Pracowałem tam dłuższy czas i niepolecam tam nikomu pracy robiłem po 12 godz za 1700 na czarno wykonywalem wszystkie pracę Tak jak trzeba i więcej a i tak było źle główny szef to oszust sprzedają towar po terminie A węgiel na każdej tonie ucinaja po 50 kg albo i więcej niekupijcie tam niczego.S co do działu sklepu to ta czarna Pani jest zonata i bardzo kompetentna i pracuje już tam 8 lat i wie więcej niż niejesem budowlaniec
Marcin 2015-11-30 17:33:34
Szukała nie dlatego bo nie wiedziałą gdzie to jest tylko dlatego, ze jak to bywa z klientami często cos biora do lap i odkladaja gdzie indziej i dlatego pewne rzeczy sa później wymieszane....
mag. 2015-12-01 14:23:41
o chyba nacisnęliśmy konkurencji na odcisk skoro pisze takie bzdury
gruby 2015-12-02 08:57:22
Nie polecam firmy. Oszukuja klientów na kazdym kroku. Materiały wcale nie sa najlepszej jakości a sprzedają jako pierwszego gatunku. I chodzi nie tylko o wegiel. Ogolnie klientów maja gdzieś. A poza tym maja coraz to mniej materiałów na miejscu i trzeba zamawiac a potem czekac 2 tygodnie.
Krzychu070 2016-03-07 19:10:15
Pracowałem w tej firmie około 6 miesięcy. Nie jest tak źle jak piszą. Robota nie jest jakaś ciężka, często jest tak , że nie ma co robić to się cos uklada i sprząta albo uczy materiału. Jak trzeba się spiąć bo ruch to wtedy można zrzucić kilka kilo, ale ogólnie polecam. Z szefem dało się dogadać , czasem się wkurzał no ale niekiedy to co wyprawialiśmy to naprawdę patrząc z perspektywy czasu(2 inne firmy na podobnym stanowisku) to wywalaja za to z pracy. Wypłaty przez te 6 miesięcy zawsze dostawałem MAXYMALNIE do 10. Nie bylo z tym problemu, jakis dzien wolny tez jak trzeba bylo to sie dalo zalatwic pomimo krotkiego okresu czasu. Gdyby nie wyjazd za granice to pewnie pracowalbym tam dalej .
Wojtala88 2016-03-07 19:14:58
4 tysiace to moja dziewczyna po studiach nie zarabia. Zejdz na ziemie czlowieku,
Szyderczy 2016-03-07 19:23:15
Pani jest żonata ? Z takim myśleniem to się nie dziwie , żeś nic nie zarobił :)
Swoją drogą 1200 najniższa krajowa, patrząc na Twoją wypowiedź to na zaocznym gimnazjum skończyłes to i tak sporo jak 1700 w łapke zgarnąłeś. 1700 na ręce to 2300 na umowie...więcej jak niektórzy po szkole :0
Zdzislaw79 2016-03-07 19:29:33
Jakies 2 lata temu budowalem dom. Z projektem objezdzilem okolo 7 firm w tym rejonie i wszedzie prosilem o wycene. W grodkowie w jednej z konkurencyjnych firm moja wycena byla zrobiona by przyciagnac wzrok czyli oszdzezalem ok6tysiecy , ale pozniej dwa razy tyle wyszlo za detale ktorych nie policzyli. Poszedlem z ta wycena do IP Pawlus , porozmawialem z szefem firmy i przyrzadzil mi swoja wycene. Oferta jaka mi zaproponowal byla najlepsza sposrod tamtych 7 firm i od tamtej pory polecam ja wszystkim moim znajomym. Material tez byl taki jaki mial byc nic sie nie wali nic nie sypie. Podczas drobnych remontow rowniez ja odwiedzam.

Szkoda , ze wegiel tak szybko u nich schodzi bo fajnie sie pali...
uyt 2016-03-07 19:36:30
Pracowalem w tej firmie kilka lat temu. Nie mam zastrzezen, robota jak robota. Placili jak wszedzie tyle ze nie trzeba bylo dojezdzac i od 7 do 16. Nie trzeba caly czas pracowac przez ten czas. Kasa na czas, jak ktos sie zastanawia to warto sprobowac. Szef i szefowa tez byli okej. Nie cisneli jak w niektorych firmach to robia. Czesto bylo tak , ze jak cos spie***my to szef nam pomagal zeby strat nie bylo.
haller 2016-05-15 19:20:10
kamis, a jesrteś przekonany że nie da się znaleźć tańszej opcji niż oni ? Konkurencja na rynku jest naprawdę spora więc mam wrażenie że można coś jeszcze ugrać. tak się zastanawiam jakie warunki mają pracownicy bo może ... by tam pracę podjąć - będzie się opłacało ?
Zostaw swoją opinię o "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus - Grodków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "IP PAWLUS" Ireneusz Pawlus