Opinie o Train electric w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Train electric. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Train electric o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja lokomotyw kolejowych i taboru szynowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Train electric w Szczecin

Benek

Słyszałem bardzo dobre opinie o firmie. Jaką macie atmosferę?

Waldi

Czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

Toni
@Waldi

Jeszcze tak.

Tymon

Train electric to świetna firma i nie dziwię się , że tak pozytywnie piszecie. Polecam

CK
@Tymon

Dobry wybór

Praca

Czy dalej szukacie Pracowników ??

Swiezak
@Praca

Tak ,Pracownicy nadal poszukiwani z tego co widac caly czas naplywaja nowi. Co do zarobkow to 2400 na poczatku ale netto.

elektromonter

Na początku kierownik przedstawia jakie prace są wykonywane na miejscu a jakie na wyjazdach. Nakreśla że jest pracy na kilka lat wprzód. Mówi że zwolnienie z pracy nie wchodzi w rachubę, no chyba że po rażącym występku. Po pogadance grupa idzie na halę produkcyjna gdzie pokazywane są stanowiska pracy i komponenty wykonywane przez pracowników. Obowiązek założenia własnej działalności i uzyskania NIPu europejskiego. Czasami zlecenie wystawia polska spółka córka wtedy NIP europejski nie jest niezbędny.

1. Znajomość języka niemieckiego (warunek niekonieczny). 2. Otwarcie własnej działalności gospodarczej (warunek niezbędny). 3. Posiadanie konta bankowego i Europejskiego NIPu. 4. Gotowość do wyjazdów. 5. Posiadanie samochodu, kwestia dojazdu (warunek niekonieczny). 6. Doświadczenie...

Kawa

Hej. Czy to prawda, że zarobki na start, to tylko 2400 brutto? Mam nadzieję, że to tylko plotka... :/ Z góry dzięki za odpowiedź.

arbeiter

Polecam firme, praca latwa i przyjemna. Pieniadze jak za taka robote bardzo dobre. Nie patrzcie na glupie wpisy, sami sprawdzcie jak jest, nie bedziecie zalowali.

JA
@arbeiter

Zgadza się

kino

Świetnie, że u nich jest na czas, ale czy oprócz takiej terminowości można jeszcze liczyć u nich na odpowiednie wynagrodzenie @smsk? Dzięki za odpowiedź.

TOJO
@kino

Fakt. Potwierdzam - bez problemów i zgodnie z umową.

TL
@kino

Na czas, dobra kasa spoko ludzie - warto i tyle

4euro

Ostrzegam wszystkim przed przyjściem do tej firmy. Firma oszczędza na ogrzewaniu hali dla tego wszyscy chodzą w polarach od firmy. Firma ogłasza się i zatrudnia ludzi z Ukrainy i z Polski którzy słabo znają język polski do tego chcą pracować bez dobrej komunikacji to tylko świadczy o tym że nie wartu tu przychodzić nawet na rekrutację. Praca polega na docinaniu wiązek i zaciskaniu + układanie kabli w korytkach.

Szczepan

Do 34r. Opinie żeby były obraźliwe musiały by zawierać epitety pod adresem innych osób, ja ukazałem rąbek działania tej że firmy która ma bardzo głębokie kieszenie. Ludzi przewinęło tam się kilkaset i jak są nie potrzebni, wtem siedzą w domach - po to właśnie jest działalność gospodarcza. Po to żeby was wyżymać jak ręcznik a jak się zużyjecie i niE mam dla Was miejsca to BYE BYE. Brak mi słów i nerwów by się pocić i pisać by było to ponownie usunięte.

A. S.
@Szczepan

Dokładnie jest tak jak piszesz. Pan M. zamiast spać u siebie w biurze mógł bym w końcu nie działać na szkodę firmy i wziąć się do uczciwej pracy. W jego przypadku zarządzanie zasobami ludzkimi jest równa zeru. Jeśli trzeba gdzieś namieszać zamotac sprawić żeby wartościowe ludzie odeszli jest pierwszy w kolejce. Szef tego nie widzi ale zanim się zorientuje co "kierownik" zrobił jak namieszać to może być już za pozno. Reasumując - jeśli lubisz jak ktoś cię zachodzi cały czas od tyłu i penetryje to jesteś w 100% idealnym podwykonawca żeby tam pracować.

Benek

.¡. Tyle w temacie

Emil kiss

Pisali na szefa i szefowa głupoty to się chłop wkur*** i zakręcił kurek. Była czystka ale premie nie wróciły.

Emil kiss

Szkoda, że nie ma już premii jak kiedyś, mimo, że ekipa stała i zgrana.

zdziwiony

Cieszy mnie to ,że nie pracuje w tej firmie już pani.M.Smuci mnie to ,że muszę ją oglądać teraz w TESCO.

Szczepan

Usuwają komentarze. Prawdę człowiek napisał i ludzie się o niej nie dowiedzą... Omijajcie train electric szerokim łukiem. Praca jak jest to jest a jak jej nie ma to siedzisz w domu. Pracujesz cały czas w nadgodzinach- o ile można tak je nazwać. Działalność gospodarcza, wszelkie wyjazdy, noclegi płacisz sam. Robisz platy na hali to zazwyczaj jest problem z ich odbiorem. Jedyny + że jak wystawisz rachunek to płacą w umówionym terminie. Ogólnie firmy nie polecam. Mimo że cukrowe to jednak buraki-tak w skrócie. Firma ma 4* i chyba szefostwo siedzi i klika by ocena była tak wysoka.

dobranocek

Jest tak jak piszesz, jedni dostają regularnie inni nie dostali ostatnich pensji już wiele miesięcy. Tak sprawiedliwość, są równi i równiejsi. Ot i proste.

ace

Wiecie co. Wstyd. Może nie pracuję w tej firmie długo. Nie od wielu lat. Jednak na tyle długo by się wypowiedzieć. Atmosfera w Locknitz czy jak to się tam zwie, faktycznie jest specyficzna, jednak nie na tyle zła by nie dało się tam wykonywać zleconych zadań. Złotą zasadą jest ,, nie bądź mądrzejszy'', na prawdę nic tym nie ugrasz. Czasem lepiej poprawić to co się niby zepsuło. Praca w delegacji to już inna bajka. Spokój, sam sobie Panem. Jednak trzeba być świadomym tego że dobra praca popłaca. Źle mają tylko ci co chodzą i narzekają, jak im to źle, jak mało płacą, jaka ta firma to zła. Panowie, napiszę Wam krótko... Więcej pracy, dokładności, mniej papierosków i malkontenctwa. Praca dobra, jednak nie świetna, ale wyżej jak przeciętna.

bibliotekarz

Jak zwykle prawda zabolała najmocniej tych najlepszych dupowłazów i dzwonników,co to pod biureczko codziennie rano lecą, aby kule wylizać.

:-(

he, he, usmialem sie jak nigdy. @Bibliotekarz nie strasz, nie strasz, bo sie zesrasz... Pewnie byles cienki jak sik pajaka albo d*pa weza ze juz nie robisz.Jestes tym, co splynelo po udach twojej matki i stalo sie wielka plama na przescieradle. Wrociles bo skonczyla sie robota, czy ci podziekowali??? Bo taki z ciebie fachura????????? I teraz nie masz ci robic tylko dulczysz nad lapkiem i jak to Dzieciol pisze wylewasz gnioty zyciowe??????

Grzegorz Dzieciolowski

Uważajcie na dzieciola macie rację bo jak was w (usunięte przez administratora) znowu wyrucha to znowu w podziękowaniu mu laske robić będziecie.macie tyle jaj ile wam do buzi wsadzi a ze ktoś umie robić i siedzi tyle lat a ty lewaku Nie umiałas zarobić 500 zl na ZUS to teraz wylewasz swoje gnioty życiowe i na innych się wyrzywasz za swoje życiowe nie poowodzenia przykro zw nie staje juz przed zona wiec musisz walić patrząc na męskie tyłki.

bibliotekarz

Czytam i nie wierzę w to co przeczytałem. Ludzie obudzcie się, co to za bzdury jakieś. Tam wieje przekrętem i to z daleka. Dawno mnie tu nie było, ale to się zmieni. Ostrzegam wszystkich. W szczególności uważajcie na dzięcioła, czerwonego, wielkiego brata, połówkę, a najbardziej na monię i jej rodzinkę. Co głupio wam, że znam Was wszystkich. Jacuś opiekę roztacza nad ukraincami. Wiem wszystko, mam tam nadal swoich agentów. Bodzio, co u Ciebie? Jakieś nowe autko się szykuje. Pozdrawiam smutnego Pana z kantorka. Siemka.

Zostaw merytoryczną opinię o Train electric - Szczecin

• Jak się pracuje w Train electric?

Zobacz opinie na temat firmy Train electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Train electric?

Kandydaci do pracy w Train electric napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Train electric
4.2/5 Na podstawie 951 ocen.
  • Tama Pomorzańska 14D
    70-030 Szczecin