Corab S.A.

Opinie o Corab S.A.

Ile jeszcze razy wypłaty będą wpływać na konto po terminie(10 powinny być zaksięgowane na koncie pracownika). Wpłynie 12,to na koncie firmy trochę odsetek urośnie,a robiłem jakoś przeżyją. Zaraz padnie pewnie odpowiedź , że to bank pracownika nie zaksięgował.

Alicja

A jak długo pracujesz w Corabie i jak często do tej pory pojawiały się opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia? Ile dni przeważnie wynosi takie opóźnienie? Czy próbowałeś rozmawiać na ten temat z pracodawcą?

Joe

Witam, czy jest ktoś kto pracował lub pracuję na stanowisku doradcy technicznego? Jak wygląda praca, jakie są zarobki? Widzę, że co jakiś czas pojawia się oferta pracy na to stanowisko czy jest tam duża rotacja?

Zaciekawiony

Jaka jest kultura pracy w Bartoszycach? Czy Menadżerowie są dostępni? Pomocni i chętni do pomocy pracownikowi?

Dziwne

A może daj już sobie spokój? Napisz do " Przyjaciółki". Tam kiedyś rozwiązywali podobne problemy. Pozdrawiam.

Heh
@Dziwne

Skoro to są opinie o firmie to też każdy może napisać co uważa. A że firma ma (usunięte przez administratora)pracowników to tak jest

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Corab Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Dyrektor Zakładu Produkcyjnego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Smiech

Co roku na koniec roku byla premia tak zwana 13-nastka a teraz nie ma i tlumacza sie ze hale musieli postawic. No moze ok kosztuje troche hala ale jak.dla pracownikoq na magazynie mowisz ze nie bedzie 13-nastki a w biurze miedzy soba gadacie czy premia na koniec roku juz jest czy przelew doszedl to chyba cos tu jest nie tak. Coraz gorzej zaczyna tu w Olsztynie sie robic naprawde coraz.gorzej. kiedys polecalem ludzi tu do pracy teraz odradzam bo z dobrej firmy zaczyna sie zle sie bardzo robic. Odradzam .

Jarek
@Smiech

Kiszka bo rok 2020 przejdzie do historii w Polsce w branży fotowoltaicznej aby tak potraktować ludzi którzy pracowali na sukces firmy.

Bob
@Smiech

Magazyn otrzymuje 13,a zwykli robole z produkcji bon na 200zł . Widać teraz podejście do pracownika,jednym 13,a drugim normy do góry . Tak "lider" fotowoltaiki szanuje szanuje pracowników. Dziękujemy panie prezesie

Czesiek
@Bob

Ja też dziękuje pół biedronki za 200 zl wykupilem i jeszcze na karpia zostalo

Falczewo
@Smiech

Piotrek, przestań wylewać tu swoje frustracje. Miałeś parę lat trzeba było zmieniać a nie buntować teraz ludzi.

Majster
@Falczewo

Obojętnie kto to mowi czy (usunięte przez administratora)czy (usunięte przez administratora)w każdym z komentarzy z grudnia i stycznia coś jest... Jak to (usunięte przez administratora)który zachowuje się jak prezes mówił że załatwi większe wypłaty w 2021 roku czekajmy haha

Fakt, niestety tylko do tego sie nadaje. A później dziwią się ze ludzie niezadowoleni.

Lol
@Majster

Jak tam obiecane wyższe wypłaty, były czy nie było? Bo ja nie odczuwam podwyżki.

Kiler

Prezes zmienił auto, czyli wypłaty zostaną po staremu

Prezesss

Oczywiście że zmienił bo firma systematycznie uszczelnia to co było dziurawe od lat. Czyli zasada kradnie się co popadnie, przestaje obowiązywać i niektórzy nie potrafią się odnaleźć w nowej rzeczywistości. Do tego po uszczelnieniu firmy planuje zakupić flotę nowych samochodów dla kadry zarządzającej. Służbową skoda ma jeździć Mistrz i Brygadziści . A reszta kadry ma posiadać nowe Skody SuperB. Talony na paliwo miesięcznie po 1000 zł. I to wszystko dlatego że udało się mu uciąć (usunięte przez administratora) w 50%. Zostało tyle kasy że Prezes planuje już kupić działkę na Marsie i tam postawić farmę z panelami. Z tym pomysłem jednak trochę trzeba poczekać na akceptacje trzeciego współwłaściciela który jak zobaczył jakie są zyski po uszczelnieniu firmy zaplanował kupienie działek na księżycu i zakup prywatnej rakiety. Także z podwyżek mogą być nici ;)

Śmieszne

Śmieszne zachowanie menagera corab Bartoszyce. Szok. Nie polecam pracu tu...

suchar

Czy ktoś pracował mając status studenta jako osoba wprowadzająca dane? Jak ta praca wygląda? Jest trudna? Opłaca się?

bartosz

Firma z dużym potencjałem, zapewne jeszcze się rozwinie z uwagi na fakt ,że duży pakiet akcji po koniec ubiegłego roku kupił Michał Sołowow .

Produkcjowy
@bartosz

Może firma się rozwija ale jakich ludzi zatrudnia na ważne stanowiska... (usunięte przez administratora)

Damian

Widzę że pracujesz w Corab, powiesz mi może czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Jestem ciekaw czy osoby bez doświadczenia również mogą się starać o zatrudnienie w tym miejscu, mam nadzieję że powiesz mi coś na ten temat.

Corab Bartoszyce
@Damian

O tym czy zostaniesz przyjęty zadecyduje Mistrz akurat on zna się na swojej robocie. Ludzie są pomocni jeżeli już tu pracujesz. Jedynym dużym minusem firmy corab Bartoszyce jest nowy (usunięte przez administratora)który na niczym się za bardzo nie zna ale utrudnia pracę ludziom. Zarobki też czasem są dobre aczkolwiek czasem nie bardzo ładnie mówiąc. Początkowo praca na godzinę dopóki nie załapiesz o co chodzi później już akord.

potencjalny pracownik

Czy w firmie można liczyć na szkolenia czy dofinansowanie studiów?

@potencjalny pracownik

Jeśli nabyte umiejętności lub kwalifikacje mogą się przydać s firmie jeszcze nigdy nie słyszałem odmowy

Corabowiec

(usunięte przez administratora) Jeśli zrobisz dużo ponad norme możesz otrzymać mniejsza wypłatę od osób które robią zdecydowanie mniejszy akord od Ciebie... Niestety nie możesz o tym porozmawiać z Prezesem ani nikim z zarządu gdyż może się z nimi tylko kontaktować zarząd firmy. Pozdrawiam zainteresowanych

Managerem być
@Corabowiec

W Corabie, Bartoszyce. Manager nie odpowiada za wypłaty. Za to ile zarobi dana osoba. Praca jest w większości w akordzie. Zgodnie z ustalonymi normami. Kompletną bzdurą jest pisanie że ktoś robi mniejsze normy a ma płacone więcej... Wszystko wynika z raportowanych czynności. I jeżeli ktoś sumiennie przykłada sie do pracy a jednocześnie raportuje wszystko dobrze, nie powinien mieć problemu z wypłatą. Jeżeli chodzi o porządki to nie wiem gdzie Pan pracował. W każdej fabryce utrzymuje się porządek z którego najczęściej wynika bezpieczeństwo pracowników. Jeżeli chodzi o kontaktowanie sie z główną księgową w celu sprawdzenia poprawności naliczenia wypłaty. To oczywiście jest to niedopuszczalne. Takie pytania kieruje się do Brygadzisty, Mistrza. Jezeli chodzi o kontakt z zarządem firmy, to nie po to Zarząd zatrudnia Dyrektorów, Managerów, Kierowników. Żeby pracownicy omijali drogi służbowe z każdym najmniejszym problem. Porządek przedewszystkim. Ps. Tak znam się bardzo dobrze na porządkach. Których bedzie dużo i które będą zawsze. I nie o czystość chodzi...

Managerem być
@Managerem być

*przede wszystkim ????

@Managerem być

Czyli jeżeli porównany akord kilku pracowników i godziny jest (usunięte przez administratora) pewny, że wszystko będzie się na koniec zgadzało? (usunięte przez administratora)

Zespół Corab
@Corabowiec

Dziękujemy za Twoją opinię. Przyjrzymy się sprawie i wyjaśnimy wszystkie wątpliwości. Życzymy Wesołych i Spokojnych Świąt Zespół Corab

@Zespół Corab

Myślę, że gdy nie było menagera czy nie każdy wiedział co ma robić i normy się zgadzały tak aby prezes był zadowolony jak i pracownicy... Memager zamiast zająć się swoimi sprawami chodzi i zarządza przerwy na produkcji na sprzątanie tu gdzie ktoś może zrobić coś więcej a i tak każdy sprząta po pracy swoje stanowisko. Myślę że i tak nikt się tym nie zajmie bo memager mysli czasem że jest Prezesem firmy. Również wesołych świąt dla celgo zarządu firmy. Pozdrawiam

*Czy był czy nie było

Ziomek
@Corabowiec

Fakt menager bardzo słaby za to Mistrz i Brygadziści są spoko.

Pracownikkk
@Corabowiec

Ooo W końcu cała pradawa o naszym Bartoszyckim Menagerze :)!

Pracow...
@Corabowiec

Prawda jest taka , że czym więcej zrobisz tym mniej zarobisz

Pracow...
@Corabowiec

Zatrzymujemy produkcję bo prezes jedzie do zakładu!!! Praca i maszyny stop bo inspektor BHP przyjechał!!! Itd. itp

Czesiek
@Pracow...

Tak właśnie jest, a złotówki uciekają razem z czasem...

Jakie narzędzia pracy zapewnia Corab Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Oko

Nic nie zapewnia. Makabra

zdziwiony pracownik

Firma zapewnia mi wszystkie potrzebne narzędzia do pracy. ja nie narzekam

Jeżeli, to są najważniejsza potrzeba, to wiem ,że UBER zapewnia auto... Musisz sprawdzić tylko czy można korzystać prywatnie

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Corab Sp. z o.o.?

tak, wypłacają premie uznaniowe

Firma rozwijająca się, daje możliwości i perspektywę dalszej spokojnej pracy mimo niepokoju z powodu pandemii. Do tego dobry pracodawca, polecam!

Zespół Corab

Szanowny Panie, numer telefonu, który Pan podał nie należy do żadnego z przedstawicieli handlowych firmy Corab, ani też do żadnego pracownika naszej firmy.

Klient
@Zespół Corab

To jeszcze gorzej. Bo dostal moj numer od was gdzie wypelnilem pod postem na fb zapytanie. Trzeba sprawdzic Jak wasza firma przetwarza Dane osobowe I komu je udostepnia.

Ivo

Czy nadal szukacie specjalisty od controlingu?

Corab
@Ivo

Dzień dobry, aktualnie szukamy do naszego zespołu kierownika controllingu oraz młodszego specjalisty ds. controllingu, CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja@corab.com.pl Pozdrawiamy, Zespół Corab

xD

(usunięte przez administratora) Nawet na stronie swojej w sekcji do pobrania mają karty produktowe, które pokazują różnice. O różnicy w kolorach nie wspomnę. Porażka. No chyba, że to taki pomysł- sprzedać tańsze drożej (usunięte przez administratora)

Corab
@xD

Dzień dobry. Bardzo chcielibyśmy Panu pomóc i wyjaśnić tę sprawę. Niestety pod przytoczoną opinią na Gmail nie otrzymaliśmy odpowiedzi. Prosiliśmy o więcej informacji np. czy złożył Pan oficjalna reklamację oraz o kontakt z Dyrektorem sprzedaży. Ponawiamy prośbę o kontakt z Wiesławem Szałkowskim w.szalkowski(małpa)corab.com.pl lub z działem marketingu marketing(małpa)corab.com.pl. Aby prześledzić poprawność transakcji prosimy o podanie nr faktury. Z poważaniem Zespół Corab

Instalator

Montuje na blachodachówce coraba kilkanaście instalacji miesięcznie o mi się nie trafiły. Od chłopaków słyszałem pojedynczych przypadkach i sprawnej wymianie.

Stały klient

Czy na magazynie w Olsztynie pracuję się na trzy zmiany?

Adamus

Czy ktoś się orientuje czy w Dobrym Mieście szukają jeszcze pracowników? Kiedyś widziałem ogłoszenia ale dawno nie było

Zostaw merytoryczną opinię o Corab S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Corab S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Corab S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corab S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Corab S.A.