Corab fotowoltaika (Corab Sp. z o.o.)

Opinie o Corab S.A.

Stefan

Dobry pracodawca to i nie piszecie?

corabus

oni tylko zachecaja do wysylalnia dokumentow, a i tak nie dwonia tylko swoich po znajomosci biora. wiec nie dajcie sie nabrac.

andzela

Witam wyslalam swoje cv na podany adres. pozdrwaiam.

andzela

a przyjmuja moze teraz kobiety w bartoszyckim corabie? ludziom to nigdzie nie dogodza zawsze znajda sie osoby w zakladzie co narzekaja na firme, a przeciez nikt ich tam nie trzyma, niech szukaja lepszej pracy gdzie beda ich nosic na raczka

Corab Sp. z o.o.
@andzela

Witam, Zachęcamy do wysłania dokumentów aplikacyjnych na adres produkcja@corab.com.pl. Pozdrawiamy Firma Corab

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Corab Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Dyrektor Zakładu Produkcyjnego ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
zatrudniona

pracuje tu od jakiegoś czasu i jestem w szoku opiniami, które są tu wystawione. nikt na mnie nie krzyczy, nikt nie jest wobec mnie wulgarny. co więcej zespół jest bardzo pomocny. proszę się nie bać składać cv. ja nie żałuję

nowy

To jak jest z tym Corabem w Olsztynie aktualnie?

Corab Sp. z o.o.

Obecnie szukamy konstruktora. Zapraszam do składania dokumentów aplikacyjnych. https://www.pracuj.pl/praca/konstruktor-w-dziale-r-d-olsztyn%2Coferta%2C5233701?_ga=1.248039047.1403581804.1492171508

Czy ktos wie kiedy beda wolne miejsca pracy w tej firmie?

wxv

jeszcze jedno chcialabym sie dowiedziec czy sa w tej chwili wolne miejsc? poniewaz jestem zainteresowana ta praca z gory dziekuje, pozdrawiam

Corab
@wxv

Na chwilę obecną nie mamy wolnego stanowiska, lecz w niedługim czasie może się to zmienić. Proszę przesłać dokumenty aplikacyjne na e-mail: produkcja@corab.com.pl. Pozdrawiamy Firma Corab

Corab

Witam, W naszym Zakładzie Produkcyjnym w Bartoszycach pracują zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Pozdrawiamy Firma Corab

vvxv

chcialabym sie dowiedziec czy pracuja tam kobiety na produkcji?

robert

firma zatrudnia blisko 100 osób, więc krzakiem bym jej nie nazwał. pracowałem u nich na produkcji kilka lat i mogę polecić

jesteśmy na tak

Domyślamy się czyja jest ta opinia, żenada. Zbyt krótko Pani pracowała żeby w taki sposób pisać o firmie i pracownikach. Być może przez moment była rotacja na stanowisku asystentki ale wynikało to z faktu, że ciężko było znależć rzetelną i ogarniętą osobę, której nie trzeba pokazywać palcem i popychać do pracy. Nie zdarzyła się w firmie sytuacja żeby pracownik zrezygnował po pierwszym dniu pracy. A co zakupów w CH Manhattan to chyba ma Pani na myśli siebie (lakier do paznokci, rajstopy, itp).

iwona

Trochę czasu w tej firmie przepracowałam i nie narzekam. Wiadomo zawsze chce się więcej:) Ogólnie zarobki uzależnione od zaangażowania pracownika, co wydaje mi się sprawiedliwe. Sympatyczny i zgrany zespół to wielka zaleta. Polecam!

Magdalena Gołębiewska, Corab

Szanowny Panie, Od 25-lat dbamy o pozytywne relację z naszymi Kontrahentami na każdym etapie współpracy. Opisana przez Pana sytuacja została wyjaśniona, a wnioski wyciągnięte. Jednocześnie, w przypadku wątpliwość dotyczących bieżącej współpracy, zachęcam do kontaktu bezpośredniego z naszą firmą. Magdalena Gołębiewska, Corab

Wspornik

Do Corabus, bzdura na bzdurze i bzdurą pogania... Co prawda była niedawno asystentka, która nie mogła się ogarnąć i najzwyczajniej w świecie została zwolniona, ponieważ jeśli ktoś myśli że wystarczy siedzieć i piłować paznokcie zarabiając krocie to jest w błędzie. Firma nagradza pracowników, daje szansę rozwoju, panuje przyjazna atmosfera, kto pracuje wiele lat, śmieje się czytając takie komentarze. Praca wymaga samodzielnego i logicznego myślenia, przede wszystkim kreatywności. Nic nie ma za darmo, pracujesz - zarabiasz. Najniższą krajową to może ma sprzątaczka na pół etatu. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, tak samo jak kultura pracy. Pozdrawiam.

Pracownik ze stażem wieloletnim

Dzień dobry. Nie zgadzam się z tą opinią, pracodawca jest wymagający, ale uczciwy. Pracuję w tej firmie wiele lat i mogę wypowiadać się tylko w superlatywach, czuję się bezpieczna i szanowana w firmie, zarabiam nieźle i zawsze mogę liczyć na wsparcie, atmosfera jest bardzo dobra, pracować trzeba jak wszędzie.

admin

Dobrze pracuje Ci się w firmie Corab Sp. z o.o. czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!

Zostaw merytoryczną opinię o Corab S.A. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Corab S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Corab S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Corab S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Corab S.A.