brak logo

Corab Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Corab Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 18:17:16
Dobrze pracuje Ci się w firmie Corab Sp. z o.o. czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!
4
corabus 2016-08-20 14:20:35
Ostrzegam wręcz dziewczyny które chcą podjąć pracę jako asystentki biura zarządu, masakra . Osoby zatrudnione na tym stanowisku są poniżane, traktowane z góry. Wymagają łączenia dwóch stanowisk. Gdzie obowiązki na nich wykluczają dobrą jakość ich wykonania. Zostaje się po godzinach i jest problem, z tym żeby za to otrzymać wynagrodzenie. Wypłata to najniższa krajowa i prawie codziennie jest się straszonym, że cię zwolnią mało tego jest to mówione przy innych pracownikach. Może na innych stanowiskach gdzie nie ma pola rażenia żony pana prezesa da się pracować w tak zwanej miłej atmosferze o której się pisze w ogłoszeniach o pracę.
5
Pracownik ze stażem wieloletnim 2016-08-29 18:00:32
Dzień dobry.
Nie zgadzam się z tą opinią, pracodawca jest wymagający, ale uczciwy. Pracuję w tej firmie wiele lat i mogę wypowiadać się tylko w superlatywach, czuję się bezpieczna i szanowana w firmie, zarabiam nieźle i zawsze mogę liczyć na wsparcie, atmosfera jest bardzo dobra, pracować trzeba jak wszędzie.
Zostaw swoją opinię o Corab Sp. z o.o. - Olsztyn
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corab Sp. z o.o.