Corab Sp. z o.o.

Olsztyn

Opinie o Corab Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 18:17:16
Dobrze pracuje Ci się w firmie Corab Sp. z o.o. czy masz jakieś zastrzeżenia? Podziel się z nami Twoją opinią!
corabus 2016-08-20 14:20:35
Ostrzegam wręcz dziewczyny które chcą podjąć pracę jako asystentki biura zarządu, masakra . Osoby zatrudnione na tym stanowisku są poniżane, traktowane z góry. Wymagają łączenia dwóch stanowisk. Gdzie obowiązki na nich wykluczają dobrą jakość ich wykonania. Zostaje się po godzinach i jest problem, z tym żeby za to otrzymać wynagrodzenie. Wypłata to najniższa krajowa i prawie codziennie jest się straszonym, że cię zwolnią mało tego jest to mówione przy innych pracownikach. Może na innych stanowiskach gdzie nie ma pola rażenia żony pana prezesa da się pracować w tak zwanej miłej atmosferze o której się pisze w ogłoszeniach o pracę.
Pracownik ze stażem wieloletnim 2016-08-29 18:00:32
Dzień dobry.
Nie zgadzam się z tą opinią, pracodawca jest wymagający, ale uczciwy. Pracuję w tej firmie wiele lat i mogę wypowiadać się tylko w superlatywach, czuję się bezpieczna i szanowana w firmie, zarabiam nieźle i zawsze mogę liczyć na wsparcie, atmosfera jest bardzo dobra, pracować trzeba jak wszędzie.
Wspornik 2016-11-03 10:04:31
Do Corabus, bzdura na bzdurze i bzdurą pogania... Co prawda była niedawno asystentka, która nie mogła się ogarnąć i najzwyczajniej w świecie została zwolniona, ponieważ jeśli ktoś myśli że wystarczy siedzieć i piłować paznokcie zarabiając krocie to jest w błędzie. Firma nagradza pracowników, daje szansę rozwoju, panuje przyjazna atmosfera, kto pracuje wiele lat, śmieje się czytając takie komentarze. Praca wymaga samodzielnego i logicznego myślenia, przede wszystkim kreatywności. Nic nie ma za darmo, pracujesz - zarabiasz. Najniższą krajową to może ma sprzątaczka na pół etatu. Zarobki są na przyzwoitym poziomie, tak samo jak kultura pracy.
Pozdrawiam.
Szalony 2016-11-22 11:25:49
Witam, Nie polecam Nie polecam. Oczywiscie jest to moje osobiste zdanie. Pracownicy bez jakichkolwiek zasad moralnych i partnerskich. Z jednym klientem kontaktuje sie trzech PH i kazdy daje inną oferte.... Jest to załosne. Co do Współpracy dzisiejszej nie kupie nic od Corabu bo nie jest to dla mnie partner do współpracy a Konkurencja. Wciskają nos w nie swoje Sprawy. Nie wiem jak wyglada praca na innych stanowskach w tej firmie. Pozdrawiam zarząd i Prezesa
Magdalena Gołębiewska, Corab 2016-11-25 13:54:48
Szanowny Panie,
Od 25-lat dbamy o pozytywne relację z naszymi Kontrahentami na każdym etapie
współpracy. Opisana przez Pana sytuacja została wyjaśniona, a wnioski
wyciągnięte. Jednocześnie, w przypadku wątpliwość dotyczących bieżącej
współpracy, zachęcam do kontaktu bezpośredniego z naszą firmą.

Magdalena Gołębiewska, Corab
Zostaw swoją opinię o Corab Sp. z o.o. - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Corab Sp. z o.o.