Spawacz - operator robota spawalniczego

Gliwice
Oferta opublikowana25.05.2024
Oferta wygasa19.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa zautomatyzowanych urządzeń spawalniczych
  • Obsługa zrobotyzowanych procesów spawalniczych
  • Montaż i spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Kontrola wizualna spoin spawalniczych
  • Prace ślusarskie/szlifierskie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakładzie produkcyjnym na stanowisku spawacza
  • Umiejętność spawania jedną z wybranych metod: MAG 135/136, TIG 141
  • Doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej
  • Samodzielność oraz chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Posiadanie uprawnień spawalniczych lub dyplomu spawalniczego
  • Doświadczenie w spawaniu cienkich blach nierdzewnych
  • Doświadczenie przy programowaniu/Korektach programu robota spawalniczego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie
  • Przyjazną atmosferę
  • Nowoczesny park maszynowy
  • Kartę sportową
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wczasy pod gruszą
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1