Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

tak doszło wypowidzenie ale wiem że nie wszystkim dali wypowiedzenia

??

A propo poczty komuś doszło wypowiedzenie?

smerfetka
@??

ja dostałam w tym samym dniu co było spotkanie ostatnio

ciekawe ile osób zwolnili a ile zostało

Nie martw sie, tyle nakradl ze pewnie swoj biznes teraz otworzy A teraz jak bedzie wyprzedaz majatku to dopiero zacznie sie kradziez, beda krasc od krzesel po najdrozsze elementy maszyn a kto im udowodni czy na zlom pojdzie 10 czy 5 grup suszacych z MP? kto im cos udowodni skoro dla likwidatora maszyna to jest calosc a dla takiego boczka to dane czesci/elementy ktore juz mozna na lewo opchnac

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna

alf

Wysocki i reszta tam na górze sobie wypłacili,więc nie martw się o nich.Oni sobie nie dadzą zrobić krzywdy.

Obserwator

SzanowniPaństwo Historia jak widać kołem się toczy ,kilkanaście lat temu były oddział Solali w Czańcu podzielił dokładnie taki sam los maszyny, które zostały wywiezione na złom były prawdziwymi dziełami sztuki łza się krecila w oku gdy się na to patrzyło ale najgorsze było to, że technologicznie to były eksponaty muzealne w nowej rzeczywistości bez modernizacji bez szans na sukces. A niejaki p. BOCZKOWSKI :) to typ człowieka niczym dozorca - anioł z Alternatywy 4, nie obrażajac tego ostatniego. Cały ten SUKCES dzięki niemu, a tak niedawno jeszcze wyprowadzał psa dyrektorowi na spacery ...

teraz to mi sie smiac chce z tych wszystkich lizusow co trzymaly sie Boczka jak muchy go.wn.a, jak sie bez pracy czujecie? ! Gdzie wy teraz robic bedziecie? Tylko depresji nie dostancie bo w koncu sie chwycicie uczciwej roboty i poznacie co to robota! Zycze wam byscie w nowych robotach byli je.ba.ni tak jak wy je.ba.liscie ludzi! Jedynie mi zal tych starszych ludzi ktorzy przerobili tam cale zycie i ktorym pare lat do emerytury zostalo...

A ile jest też osób co trzymają sie P. Boczka jak muchy g****na i mają o wiele większe stawki godzinowe (nawet większe niż "zmianowy") a ich listy płac nie ma w systemie. A "Dziadki" co całe życie spędziły i poświęciły Papierni maja grosze m.in Operator Maszyny Papierniczej 12'50 PLN, Mielarz 12PLN nie wspomnę o tych stanowiskach co mają jeszcze mniej. No w końcu musimy robić na TYCH CO maja ponad stawki...

przemo

Ty zas tak nie pisz bo od razu pomysla ze ja to napisalem a pozniej nie zadzwonia do mnie jak bedzie nowa firma haha :)

Młody
@przemo

Ha ha ha jest i przemo :) Z tego co pamiętam to zawsze było wszystko na Ciebie :) No Nową firmę nie ma co liczyć Tak samo jak na te odprawy i inne świadczenia. "To już jest koniec, nie ma już nic z Papierni" Teraz to wszystko czytam i skacze z radości że nie czekałem na dalszy rozwój wydarzeń. Pozdrawiam

przemo
@Młody

Dokladnie zadnej nowej firmy nie bedzie, zaraz wszystko po cenie zlomu beda sprzedawac, juz mi zlodzieje maszynke rozmontowali i poszla za cene zlomu!!!! A wystarczylo powiedziec ze suwnica (usunięte przez administratora) i nie ma jak krajarki i nawijaka rozmatowac - rekami by nie wytargali! Malo ze krajarke i nawijak wzieli za bezcen to jeszcze suwnice roz*je*bali w kawalki. Likwidator mota sie w tym co gada, jego wypowiedzi zaprzeczaja jedna drugiej, patrzac mi prosto w oczy zapewnil ze w ten pon/wtorek dostaniemy reszte wyplaty - JAK DLA MNIE JEST KLAMCA i tyle, zreszta taka jego rola, za to ma placone. Co do swiadczen to jedynie sad zostaje, a tam tez nie ma pewnosci ze kase dostaniemy bo po likwidacji zakladu kto nam ta kase wyplaci? Zostaniemy z wyrokami w rece tak jak ludzie w famedzie. Mimo biedy jaka tam byla, to osobiscie bede milo wspominal przepracowane tam lata :) PS Robimy zrzute na pulpit z MP5 dla Pietrachy zeby mial po czym w domu na emeryturze kompac a i na kolko dla Kazka? Jak juz to wyzlomuja kupimy za pare groszy heh :) A i jeszcze jedno telefon macie to dzwoncie jeb.niemy jaka flache w budzie hahaha Pozdro

pracownikk

I co teraz Panie Boczek gdzie znajdzie Pan podobna posade? Na konto w PEKAO co miesiac wplywalo po 6500zl NETTO!!!! wynagordzenia a ludzie za 1400zl jak murzyni robili

Ktos
@pracownikk

No tosmy sie pensyjki dowiedzieli Ale za taka kase to warto wszystkim prezesom po kolei tylko lizac jak to bylo w tym przypadku Ale to zarobek oficjalny pamiętajmy Doliczmy koszty manipulacyjne do tematu ;)

....
@pracownikk

Jego 6.5 tys to jeszcze nic, rekordzistka przecietna wyplate brala po ok 13tys NETTO!

fakt faktem maszyny moze byly stare i zaniedbane ale robilismy jeden z lepszych papierow na swiecie! szczegolnie MP5 gdzie na rynku papierow bezkwasowych o niskiej gramaturze (16-17g/m2) konkurencji prawie nie bylo (w europie praktycznie monopol MP5 miala ktora w czasach swietnosci ok 150ton papieru na miesiac robila przy cenie za kg ok.15zl/17gm2, 15-17/32gm2, a do udoskonalenia produkcji potrzebowala tylko niewielkiej modernizacji) - tak ze pomyslcie jakim trzeba byc de.bil.em aby doprowadzic to do rujny na przykladzie MP5 kierownik Caputa modernizowal, a kierownik Boczek rozkradal!

boglas

widac ze niemasz pojecia jakie piekne papiery produkowalismy kolejka była

obserwator
@boglas

może papiery piękne ale produkcja nie opłacalna! Zacofanie technologiczne . Brak inwestycji doprowadził do katastrofy a szkoda bo mogło być tak pięknie..

obserwator

Inwestora nie było i nie będzie maszyny są przestarzale a technologia nie opłalaclna. Produkcja jest nie efektywna i droga dlatego doszło do likwidacji, Nikt nigdy nie inwestował w nowe maszyny w nowe technolgie produkcji dlatego Solali jest za murzynami i nikt nie kupi tego zakładu...raz że nie warto dwa za te pieniadze moge mieć nową fabrykę a nie złom. Solali to skansen zarówno technologiczn jak i mentalny, nie ma żadnych szans na rozruch bo nikt nie wrzuci kasy w błoto...jak wspomniałem nie opłaca się tam produkować papieru.

Prawdziwe to
@obserwator

Dokladnie idealnie napisane to skansen rozgrabiony skansen na dodatek Glupiec by tam zainwestował Osoba która to napisała zna widać prawdziwy obraz papierni nic dodac nic ująć Idealnie odsumowanie rozmow o solali na tym forum

...

kolega ma racje, dzis bylem na rozmowie w delphi umowa pod zaklad bez posrednikow na poczatek nie ma kokosow bo minimalna ale po 3 mies. 14.5zl + premie i rozne dodatki o ktorych nawet nie mialem pojecia robiac w solali

pracownikk

hutchinson, delphi, cabind - tam skladac podania, zawsze potrzebuja, stawki rozpoczynaja sie od 13.5 w gore na dzien dobry - normalne zaklady gdzie wyplate masz zawsze na czas jak nie wczesniej + pelen socjal dla przykladu delphi w tym roku pokrywa polowe wczasow (wczasy za 1300 delphi oddaje 650zl), byles na wczasach robiac w papierni? NIE BO CIE NA NIE NIE STAC tyle w temacie! NIE SLUCHAC KLAMCY TYLKO SZUKAC PRACY! NIE BAC SIE PRACY!

Klamca obiecal wyplate za kwiecien terminowo na 10 maja a o wyplacie za marzec cisza, robilismy caly miesiac za 500zl

I co wiecie juz wszystko? :) ja jutro ide z wypowiedzeniem tak ze wam radze to samo zrobic kazdy kto ma mozg powinien postapic tak samo jak ja a nie sluchac oszusta

Alaaa
@pracownik

Co wam znowu nagadal?

alf
@Alaaa

Głupot jak zawsze

@Alaaa

te same bzdury i sciemy co ostatnio, los zakladu ma sie rozszczygnac do przyszlego piatku (mi sie wydaje ze w tedy oglosza likwidacje bo z tego co wiem zadnego inwestora nie ma) wypowiedzenia powysylali ludzia do domow poczta tak ze zwolnili wszystkich o zwolnieniach grupowych cisza, o kasie tez nic nie wiadomo

...

Zobaczymy jaka majówkę zafunduje nam likwidator

Dzis sroda, oszust Wysocki obiecal reszte pieniedzy na pon/wtorek tak ze zrobil nam kolejnego wala, w czwartek przyjdziemy to wszyscy dostaniemy wypowiedzenia na 100% potwierdzily to panie z kard

Ja ....

Właśnie dlatego musimy tam wszyscy iść muszą nam konkretnie odpowiedzieć co z naszymi pieniędzmi. Nie płacą nam PZU ZUS. To są przecież nasze pieniądze. Jak długo za te 500zł mamy żyć. Na ile by to panu likwidatorowi wystarczyło CZWARTEK 9

A we czwartek co skladamy wypowiedzenia wszyscy czy co,bo idzie zglupiec z tego wszystkiego,no i co przyjdzie 10 maj i juz wogole nam niewypłaca i co wtedy???

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA