Opinie o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA w Żywiec

............

u mnie tez po drugim ksiegowaniu i pusto, fajnie buduja na poczatek zaufanie, tam nigdy nie bedzie dobrze!!! Teraz pojdziemy robic i co? znow wyplata pod znakiem zapytania?! Zalosne to jest!

obserwator88

u mnie juz wlasnie minelo drugie ksiegowanie i tylko echooooo. Kolejny knebel-wał sprzedany ludziom...

Pierwszą sesję przychodząca właśnie miałem i kasy nie ma. Więc walił was i cała papiernie! Debili szukacie?!

Byly Pracownik

I Wy dalej się łudzicie że będzie dobrze w Papierni? Jak już nie mogą dotrzymać warunków "Do Bożego Ciała będą WYPŁACONE pieniądze za kwiecień" i jak tu wrócić? Daje maksymalnie 2miesiące ze będzie dobrze a później dalej to samo gów*no jakie jakie było i jest! Zamiast robić wszystko by ludzie wrócili i budować ich zaufanie to jak zwykle wszystko na odwrót i TYLKO DO SIEBIE NIC OD SIEBIE!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca kat. C / C+E
TTD MICHALIK
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
.....

No dokładnie ale widać że pani Grażyna nie zna przepisów, wypłata ma być na 10tego u mnie na koncie nie dopiero robiony przelew!!! Ja jeśli wrócę to obiecuje że spoznijcie się tylko raz z wypłata to inspekcja a robić będziecie sami!

...........

Jak nie wypłaci to się nie wracam dziś ma ostatni dzień

Robotnik
@...........

Gdyby byli uczciwi w obec nas przelewy z zaległą kasa zrobili by w poniedziałek tak aby każdy z nas miał pieniądze na długi weekend no ale widać mają nas tak samo w du... jak kiedys poprostu brak szacunku i brak dobrej woli. Ja to mam gdzieś robić a później się o swoje prosić. Do póki pewne osoby w biurowcu będą zawsze się będziemy prosic o swoje w wypłata nigdy nie będzie w terminie tj. 10tego na moim koncie a nie 10tego dopiero robiony przelewy... Ja dziękuję a wam powodzenia życzę

..........

Podajcie numer do kadr

...........

Dziękuję

Tic tac

Nie dajcie się (usunięte przez administratora) uczcie się na błędach bo historia lubi się powtarzać. Zalozcie związki albo przynajmniej utworzcie rade pracownicza. Są wśród Was mądrzy ludzie (nie dozór broń Boże byli bezradni nigdy nic nie wiedzieli i za odpowiednią kasę będą Wami orac) Życzę Wam wszystkiego dobrego bo ludzie są super i fajnie pracować wśród takich osób. Tylko obawiam się ze wielu spośród tych najlepszych nie wróci. Ale reszcie będę kibicować i trzymać za Was kciuki

Dawny pracownik

Hehehehehe...nie potrafili na czas wypłacić minimalnej,a teraz dadzą więcej?Chyba z walizeczki Wysockiego hahahahaha

byly pracownik

Z tego co pamietam to Pan Krystian juz prawie rok temu lipiec/sierpien po MP5 chodzil i zwiedzal, a z tego co jeden z kolegow bedacy w tedy na zmianie z nim rozmawial wyniklo ze chodzil w tedy jako inwestor zainteresowany modernizacja MP5

Hey. Było to dzisiejsze zebranie? No i co było ustalone tak w skrucie?!! A co powiecie o tym : (usunięte przez administratora)

Ta licytacja miała być chyba 29 grudnia 2016 r.

@,

Dokładnie, nie aktualnie Wie ktoś jak się nazywa nowy właściciel?

@.,

Nowy właściciel Krystian Klementowicz

MM

Nie dajcie sie zmanipulowac, podsumowujac: - kasa za kwiecien do bozego ciala o reszcie kasy cisza! - kazdy kto wyrazi chec moze wrocic do pracy i tu jest haczyk wypowiedzenia zostana COFNIETE tak ze nici z odprawy wiec lepiej wyczekac zgarnac odprawe i w tedy podjac prace - na zakladzie teraz dopiero bedzie straszny syf, SZAJKI i KOLESIOSTWO u wladzy!!! Tu robia straszny blad bo nie powinni dawac stanowisk nieodpowiednim ludzia! I teraz tak, TO ONI POWINNI NAS PROSIC BYSMY WROCILI!!! bo to ONI sa pod sciana nie my! Ale widac co niektorzy tego nie rozumieja i walka o miejsca trwa - szczegolnie glupcy ludzie z papier maszyn W razie powrotu o stawkach CISZA! Ja osobiscie nie wyobrazam sobie tego co likwidator zaproponowal ze kazdy ma osobiscie isc i stawke negocjowac, bede robil ta sama robote co kolega ze zmiany przede mna ja zarobie 1500 a kolega 2500? CHORE! Odnosnie stawek to jeden madry "wyszczekany" z maszyn zapytal to mu likwidator nie umial odpowiedziec! (ogolnie chlopak zadawal madre i konkretne pytania to co niektorzy go jeszcze uspakajali) MINIMALNA STAWKA W POWIECIE ZYWIECKIM W OBOJETNIE JAKIM ZAKLADZIE TO 14zl/h, nie ma zakladu w zywcu ktory placi minimalna ZROZUMCIE TO W RESZCIE, ogolnie stawki wahaja sie w przedziale 14-20zl + premie uznaniowe + pelen socjal takie sa realia! A tu byl zawsze problem z minimalna placa do tego z przelewami nie w terminie!!! W firmie w ktorej teraz pracuje jak by sie tylko dzien z wyplata spoznili to mogli by zapomniec o pracy w soboty do tego wieksza czesc ludzi by sie jednoglosnie zwolnila!!! Jak dla mnie powrot do papierni odpada glownie ze wzgledu na KOLESIOSTWO, MANIPULACJE, KONSZACHTY na dzien dobry sa juz ROWNI I ROWNIEJSI!

Ups
@MM

Masz całkowitą rację,popieram.A jeszcze jedno-co z sądem pracy???Wycofają pozwy i nie stawią się na rozprawach?

MM
@Ups

Z pozwami nie wiem jak to będzie, co do systemu pracy to 3zmianowy ale wiecie jak to może być dadzą na chwilę 3zm a później znów syf. Przede wszystkim należałoby zmienić tam regulamin zakładu i tam zapisać pewne rzeczy żeby to na papierze bylo! Ale o tym nawet nikt nie pomyślał. Powinna być wyznaczona delegacja mądrych ludzi z każdego oddziału która miała by za zadanie negocjować. Teraz to nawet związki macie okazję założyć ale tego też nie wiecie i nawet o tym nie myślicie!

Były procownik MP5 :)

Jest takie przysłowie: " Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki " I jak dla mnie praca w Zywieckiej Papierni odpada wolę już iść do Hutchison'a robić. Nawet jak mi zagwarantują lepsze warunki niż mam teraz w B-B. A nawet mam w PUPIE ich gwarancje bo jak gwarantowali że dostaniemy zaległe pieniądze?!! I dalej cisza... A z tego co ludzie mówią NOWY INWESTOR jest z RZESZOWA więc będzie dalej to samo co było!!

S
@Były procownik MP5 :)

Widzisz Damian od razu trzeba było do tego Bielska iść a nie marnować się w papierni, inna kasa, inne traktowanie, inne życie, teraz będzie Cię stać na wczasy pojechać i w ogóle

xxxxxxxx

malo ze wydymali nas na kase to dalej sa nie chce obrazac baranow ludzie ktorzy za wszelka cene wroca w to bagno mimo ze nie maja kasy zaleglej a pewnie dwa trzy miesiace i znowu dadza sie wydymac ale coz takich ludzi nie brakuje

geniusz500
@xxxxxxxx

Baranie idź do szkoły od września i naucz się pisać .

Łukasz ćzwiertn z Bielska-Białej
@xxxxxxxx

Zrozumcie ,ludzie którzy tam pracują do normalnego zakładu się nie nadają.

@Łukasz ćzwiertn z Bielska-Białej

Tak zgadzam się z tobą 70% ludzi nie podjęło żadnej pracy.Tylko czekają na łaskę . Wstyd.A pozatym teraz widać kto w tym zakładzie był obrotny

Piasek
@Marek

Do tego jak by mózgi miel to zrobili by tak jak ja czyli puki co nie wracam odprawę i wszystkie świadczenia biorę sądownie, wypłacić muszą jesli produkcję chcą wznowić a później i tak będą pod ścianą i wrócę na swoich warunkach. Robotę teraz mam tak że nie spieszy mi się... A wy jak chcecie to zabijajcie się o "miejsca", rezygnujcie z odpraw i czekajcie na obiecana kasę

@Piasek

Tylko normalni tak zrobią,czyli pujdą do sondu po swoje.A pozostali zostanom bez niczego .Zanim wznowiom produkcję i odzyskają klientów to może potrwać trochę czasu . Lepiej teraz tam nie wracać zaras przyjdzie martwy sezon i zostaniecie na lodzie w zimie.A oni wam nie pomogą zostawiom was znowu na lodzie.Tak jak teraz

Olee
@Marek

Twoja pisownia powala z nóg gdzieś Ty się człowieku uczył

Scar
@Olee

w solali robil, tam wiekszosc takich "uczonych" nawet na stanowiskach kierowniczych :)

Oli

Zebranie w czwartek 8 czerwca o godzinie 14.Zainteresowanych zapraszamy.

@Oli

Zebranie z kim i w jakiej sprawie?

Wojtek

A ja chętnie wrócę oczywiście za godziwą stawkę nie jakieś 14zl(aktualnie pracuje na stawce 15zl + premia za dwa miesiące mam gwarancję 16zl a po kolejnym trzy mies. nie chorowaniu 18zl i w umowie mam zapewniona co roczna waloryzację w stosunku do minimalnej płacy tak że za minimalną nie będę robił za parę lat), oczywiście po wcześniejszym uregulowaniu wszystkich zaległości w obecności mnie i odpowiedniej płacy mogę wrocic

@Wojtek

Otóż to odpowiednia płaca plus gwarancja że stawką będzie podnoszona co roku tak jak w każdej normalnej firmie a nie żeby maszynista czy krajacz robili na minimalnej do tego na dwóch maszynach jednocześnie Ps Wczoraj dostałem wypłatę w papierni bym pewnie dostał za tydzień i to jest właśnie szacunek do pracownika

Polak

Nie będzie im łatwo skompletować załogę, chodź z tego co dzwonię po ludziach dużo osób deklaruje powrót, dla mnie jednak po tym jak nas potraktowali nie wiedzę tam swojej przyszłości w większości wrócą ludzie bez honoru!

Pracownik były
@Polak

No dokładnie. Wrócą osoby bez honoru i co wiążą z papiernią całe życie. No ale gdzie znajdą Ludzie drugą taka robote jak papiernia (picie na 2 zm. i nockach i to nie w małych ilościach a są osoby co i na 1zm potrafią mieć K.O, spanie na każdej zmianie szczególnie na nockach no i praktycznie nic nie robienie, nie mówiąc o osobach z plecami "zmianowych i kierowników" jeśli można tak nazwać te osoby. I dalej robić za minimum 2000PLN Brutto i bez żadnych świadczeń socialnych, to ja mam to w poważaniu

Mam katar
@Pracownik były

No jak to gdzie znajdą taka robotę, ponar famed i srubiarnia tam też wypić sie da i rygoru nie ma a przynajmniej wypłaty w terminie dają i płaca lepiej niż w byłej papierni

Pracownik ZZP

Z tego co plotki głoszą Papiernia ma ruszyc już w Lipcu

Henio
@Pracownik ZZP

Wiemy wiemy

Góral

Taaa na pewno

xXx

Ja powiem tylko tyle ;) To już jest koniec (to jest już koniec), Nie ma już nic (nie ma już nic), Jesteśmy wolni (jesteśmy wolni), Możemy iść (możemy iść). To już jest koniec (to jest już koniec), Możemy iść (możemy iść), Jesteśmy wolni (jesteśmy wolni), Bo nie ma już nic (bo nie ma już nic). Nie ma już nic, nic, nic, nic.

Ini

Ma ktoś jakieś informacje o losach zakładu?

Frankie
@Ini

Plotki chodza, pamietajcie nie dajcie sie wydy.mac, pierwsze niech was splaca!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA - Żywiec

• Jak się pracuje w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Zobacz opinie na temat firmy Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA?

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA
1.4/5 Na podstawie 313 ocen.

Żywieckie Zakłady Papiernicze Solali SA