Opinie o Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o. w Jagodnik

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o. w Jagodnik

Jarosław Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 19 dni.

Jak sytuacja? Ktoś cos wie? Wiszą już długo ogłoszenia, warto?

Może ktoś coś opowiedzieć o firmie? Ile zmian? Jak to wygląda płacowo? I ogólnie jaka atmosfera panuje w firmie?

Tomi Nowy wpis
@Kandydat

Zarobki raczej marne w stosunku do oczekiwań. Podejście do pracownika różne. Nie pasujesz,wypadasz.

JJ Nowy wpis

Podbijam pytanie o zarobki konstruktora. W DE płacą 65-90k EUR rocznie,ale zmiana wszystkiego w życiu też jest jakims wyzwaniem. Czy Jest sens w ogóle fatygować się na rozmowę? Pytam serio. Jeśli dają 2k EUR, to mi wystarczy, jedziemy dalej.

Paweł Nowy wpis

Ktoś z kadry może powiedzieć jakie zarobki są na stanowisko konstruktora mechanika? Przeprowadzamy się z okolicy Krakowa, mam 8lat doświadczenia, 14k netto plus premie. Czy to osiągalne? Po tym co robicie wydaje mi się rzeczą oczywistą, że 10k to minimum.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Witam wszystkich, Muszę wystawić opinie negatywną, Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej dodam,że do zakładu dzieliło mnie prawie 20km, przyjechałem punktualnie. Rozmowa przebiegła średnio, troszkę się zaskoczyłem oczekiwaniami ponieważ pani z rekrutacji powiedziała mi że pracodawca poszukuje osoby do przyuczenia a pracodawca na rozmowie dał do zrozumienia że poszukuje fachowca. Ale do rzeczy. Skoro mam przed sobą szefa firmy i ten szef mówi mi, że odezwie sie do mnie niezależnie od wyniku rekrutacji, tak jak ja umówiłem się i przyjechałem na czas i spędziłem troche czasu na rozmowie, to uważam, że rozmawiałem z odpowiedzialną osobą. Jednak mocno się rozczarowałem powieważ minęły dwa miesiące i nie otrzymałem żadnej informacji zwrotnej. Ludzie szanujmy się!!!!

kandydat

Witam, czy firma potrzebuje aktualnie handlowca? Jakie są zarobki? narzędzia?

Gustaw

Stabilna i rozwijająca się firma a do tego dobry pracodawca, dbający o załogę. Praca w fajnej atmosferze więc polecam.

Czarek

Ale czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje, czas trochę niepewny stąd wątpliwości.

Maciek
@Czarek

Trochę ludzi uciekło pewnie tak .

Artur

Brak opinii-oznacza ze warto agitowac? Prosze o pomoc i informacje na temat zatrudnienia i płacy

Maciek
@Artur

Zależ co pytasz zarobki na poziomie ,nadgodziny bardzo dużo ale tylko do odbioru.

admin

Jesteś doświadczonym pracownikiem? Znasz dobrze firmę Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o.? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o. - Jagodnik

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • 17 C
    58-100 Jagodnik

Przedsiębiorstwo Ams - Sp. z o.o.