Opinie o Łucznik - Lockpol Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Łucznik - Lockpol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Łucznik - Lockpol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Łucznik - Lockpol Sp. z o.o. w Łódź

Rafał P Nowy wpis

Witam. Jakie są zarobki na dziale CNC? Godziny pracy?Benefity? Dzięki za info. Pozdrawiam

Kasia Nowy wpis

Witam, jak wyglądają zarobki na stanowisku pracownik techniczny? Czy praca na umowę o pracę czy umowa zlecenie?

Administrator Nowy wpis

W Łódź Łucznik - Lockpol Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko specjalista e-commerce. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Hej @olo, napisałeś o umowie zlecenie. Czyli, że w Łuczniku nie ma żadnej możliwości wynegocjowania na rozmowie umowy o pracę- być może jest to zależne od stanowiska na jakie się aplikuje?

Ala Nowy wpis
@Marta

Oczywiście, że jest Ja po 4 miesiącach przeszłam na umowę o pracę.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Łucznik - Lockpol Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Pracownik Techniczny?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
olo

nie polecam umowa zlecenie w dodatku pośrednik (usunięte przez administratora)

Ala
@olo

Nie wiem, ale może się po prostu nie sprawdziłeś? Ja po 4 miesiącach przez pośrednika przeszłam na umowę o pracę już w Lockpol. Zresztą na początku mi powiedzieli, że taka jest możliwość i ja z tego skorzystałam. 4 miesiące to niedużo, a warto udowodnić swoja wartość bo można dostać robotę w fajnej firmie

Operator

Witam , jak tam na stanowisku operatora CNC ? Można zarobić ? Jakie maszyny ?

Agnieszka
@Operator

Podepnę się pod Twoje pytanie. Także jestem ciekawa jak obecnie pracuje się w Łucznik - Lockpol a w szczególności tego jak wygląda wynagrodzenie w firmie. Odpowiecie? Mało kto ostatnio się tu na forum wypowiada a warto by było dowiedzieć się czegoś nowego.

Dag
@Agnieszka

Stawki ok jak na Łódź, około 3,4 tys. Wiem, że cały czas się rozwijają i kupują nowe maszyny.

aga
@Dag

Dag stawka 3,4 tys na jakim stanowisku?

Hellokitty

Montaz najnjzsza krajowa, praca po 10h dziennie oraz sobota 12h. (Za nadgodziny stawka normalna). Umawiasz sie na dana stawke a w umowie masz zapis ze najnjzsza krajowa plus premia uznaniowa. Jak szefostwo ma zly dzien to dostajesz 2200brutto wyplaty a nie np 2,500 netto jak byla umowa. Brak urlopow w okresie czerwiec-wrzesien bo "duzo pracy w tym okresie". Umowu rozwiazywane sa z dnia na dzien. Bez uprzedzenia.

sprzedaż
@Hellokitty

a i za nadgodziny mamy +50% - to ciekawe, że Ty nie masz płacone... czyżby znów fantazja poniosła za bardzo :)

sprzedaz
@Hellokitty

Bardzo mocno nieaktualne dane o ile się orientuję. Stawka powyżej najniższej krajowej. Wypłata ZAWSZE zgodna z ustaleniami, coś mi się widzi że umowa nie została przedłużona i żal straszny... Wydaje mi się jednak, że nieładnie jest kłamać :)

aga
@sprzedaz

Czy możesz powiedzieć czy umowa o pracę na jaką część etatu, czy praca jednozmianowa?

Hellokitty
@sprzedaż

Popytaj na samej gorze to sie dowiesz jakie sa realia.

Jacek
@Hellokitty

Hej! Widzę, że macie wiedzę związaną z tym miejscem pracy, dlatego chciałem zapytać, czy również pod względem ewentualnych możliwości rozwoju zawodowego można stwierdzić, że jest to miejsca pracy do którego warto aplikować?

monia

Czy praca jest w systemie jednozmianowym? Umowa o pracę czy zlecenie? Jak wygląda system premiowy?

sprzedaz
@monia

jedna zmiana 7-15

Paulina

Czy oprócz bhp są jakieś szkolenia w firmie ?

Indianin
@Paulina

nie ma zadnych szkolen a bhp trwa 7 minut.

Zorro

Oo to js rezygnuje a zkozylem tam podanie o prace

Robert

Na jakie etaty zatrudniają ?

ewa

Poproszę o info jakie warunki, godziny pracy, atmosfera, czy umowa o pracę czy zlecenie, na stanowisku pracownik techniczny? Zastanawiam się czy oplaca się podjąć pracę w tej firmie.

Anim

Praca to jest masakra najniższe wynagrodzenie jakiego się spotkałem, tyranie praca na magazynie latanie góra i dół, nie polecam

Kazimierz

@anonymous pamiętajmy, że w przypadkach, gdy obrażamy innych, administrator może usunąć wpis. Mógłbyś podzielić się swoją opinią w merytoryczny sposób, z poszanowaniem kultury osobistej członków tego forum oraz pracowników Łucznik - Lockpol ?

Mała
@Kazimierz

Chcesz merytorycznie? Proszę bardzo. Właściwie niewiele się zmieniło. Na poczatku roku niewielkie podwyżki, ale nic za darmo. Zmieniono system wyliczania pensji, więc wychodzi jakby podwyżek nie było. Niewiele powyżej najniższej pensji.

@Mała

A czy mogłabyś napisać coś więcej na temat tego systemu wyliczania pensji? Ciekawa jestem, jak to jest zapisane w umowie podpisywanej z pracownikiem. Czy pracuje się w Łucznik - Lockpol za określoną stawkę godzinową, czy jeszcze jakoś inaczej?

Kazimierz

W ostatnich komentarzach pracownicy firmy Łucznik - Lockpol poruszali kwestię wynagrodzeń. Czy pod dwóch latach zmieniło się coś w firmie? Jak Wam się pracuje w tej firmie i czy wiecie coś o aktualnych rekrutacjach? Te informacje mogą być pomocne dla przyszłych kandydatów. Napiszcie coś więcej.

mała

(usunięte przez administratora) prawda!!!! nic sie nie zmieniło. Głodowe pensje dla pracowników technicznych na montażu. jedyny plus, to jedna zmiana od 7 do 15,

Szczęściarz

Teraz się wszystko zmieniło. Dostaje 2000 zł netto, praca po 6h dziennie. Zdarzają się pracujące soboty ale za to płatne 200%.

MJWR
@Szczęściarz

czy nadal tam pracujesz, bo znów jest ogłoszenie? jakie warunki, godziny pracy, atmosfera?

Kosmaty

Bardzo niskie płace i bark możliwości rozwoju do tego straszna atmosfera w pracy. Bardzo duże restrykcje weboc pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Łucznik - Lockpol Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Łucznik - Lockpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Łucznik - Lockpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Łucznik - Lockpol Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Starorudzka 16A
    93-418 Łódź

Łucznik - Lockpol Sp. z o.o.