logo Bank Pocztowy S.A.

Bank Pocztowy S.A.

Ostróda

Opinie o Bank Pocztowy S.A.

anonim 2009-05-22 21:59:48
Praca w banku pozwalała na kontakt z klientem co sprawia mi dodatkową przyjemność. Atmosfera nie do końca miła z powodu jednego pracownika. Jednak każdą sytuację starałam się załagodzić. Ogólnie wypełniałam swoje obowiązki jak należy i podobało mi się to co robiłam.
work 2010-01-29 09:38:32
Witam!
A mogłabys mi powiedziec jakie mniej wiecej sa zarobki w Banku Pocztowym? Netto podstawa + ewentualne premie? i czy plany sa wysokie?
Z góry Bardzo Ci dziekuje za odpowiedź!
monia 2010-09-07 23:35:54
ja zamierzam aplikować do banku pocztowego ,ale nie wiem czy warto
Kacha 2012-12-06 11:04:56
Witaj,
Nie warto wynagrodzenie żenada 1000 zł + prowizja od sprzedazy , wykonanego planu który jest nie do zrobienia :(.Nigdy nie beda mieli dobrych pracowników przy takim systemie motywacyjnym:(
andzia78 2016-04-04 21:21:16
a tam umowa, to drugorzędna sprawa, najważniejsze że jako opiekun klienta się obłowisz na prowizjach jak król. widzę dają szansę wszystkim, a poczatkujących tez chcą na doszkolenia na Młodszego Opiekuna Klienta
Zostaw swoją opinię o Bank Pocztowy S.A. - Ostróda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Pocztowy S.A.