Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Wykidajlo

Obawiam się kolego że w tej sytuacji jaka teraz jest nie ma co się łudzić że ktoś będzie miał przedłużone umowy bo to chyba początek wielkiego kryzysu

Wrzesnia

linia staje za 5, po czym rusza 5 po żebyśmy się nie mijali :))))

Ktos
@Wrzesnia

A w szatniach wchodzic po 1 osobie to ostatnia o ktorej wchodzi lub wychodzi wszedzie sie mijaja

Kiler

VW Bratysława na Słowacji wstrzymal produkcję. Poza tym Uwaga! Francja: WSZYSTKIE fabryki grupy PSA - Renault, Peugeot, Citroen, Michelin - zostają zamknięte z powodu ryzyka epidemii NA CZAS NIEOKREŚLONY! Sam Renault zawiesza dziś wieczorem produkcję w aż 12 fabrykach francuskich, 4 zakłady w Hiszpanii zostaną zamknięte w ciągu kilku dni. Firma odpowiedziała pozytywnie na apele swoich pracowników. Zarządzie VW Poznań opamiętaj się zanim będzie za późno!"

lech

Poszukaj w internecie: VW-Werke in Slowakei stehen ab Dienstag still Volkswagen Slovakia stoppt wegen der zunehmenden Ausbreitung des Coronavirus die Produktion in allen drei Werken der Slowakei.

hue
@Kiler

Trwają rozmowy przecież z Soli. Wiadomo że zamkną pytanie na jak długo.

no i co?

Dobrze, że zamknęli bo tam było duże zagrożenie zarażeniem się (ponad 10 osób z podejrzeniem koronawirusa). W VW nie ma takich osób, więc po co siać zamęt??

Iskra
@no i co?

Mówi ci coś społeczna odpowiedzialność biznesu... mówi ci coś odpowiedzialność za zdrowiei życie ludzi... Czytasz komentarze ludzi, którzy masowo zgłaszają nieprawidłowości na przeróżnych stronach...

żółw
@Iskra

Dlaczego ta sprawą nie zajmie się sanepid ?

Iskra
@żółw

Może dlatego, że nie zostało to zgłoszone, może dlatego, że sanepid ma teraz masę roboty, może dlatego, że niektóre decyzke powinny byc podejmowane przez firme dla dobra pracowników a nie praktycznie tylko wymagania... Może dlatego, że nikt nie pomyślał wcześniej o odpowiednich procedurach na wypadek takiej sytuacji... itd.

maska
@Iskra

ale były przypadki Korony w vv?

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Gumis

Linia ma jechać nawet jak ludzi braknie, najwyżej pojedzie wolniej. Zarząd w ten sposób pięknie pokazał co o nas myśli. Mamy tylko pracować, brać nadgodziny jak trzeba, ułożyć życie prywatne pod potrzeby firmy i siedzieć cicho. Solidarność macie teraz okazję się wykazać. Pracownicy zawsze dopasowywali się do potrzeb firmy ale tego już za wiele.

Covid

Witam, zróbcie z tą informacją co chcecie. Ale poniedziałkowe newsy z miasta sprawią że puszczą wam zwieracze. Mi osobiście już puściły. Pozdrawiam i dużo zdrowia życzę.

@Covid

Coś jaśniej w tym temacie?

Ola
@Covid

Też dostałam takie info. Może dobrze, że to zrobią, trzeba to jakoś zatrzymać

Kris

jaka informacja ?

Al

O co chodzi z tą info?

abc
@Covid

Ta jasne,Ty wiesz inni nie.żałosne

Fake
@Covid

Typowy fake-news Nie będzie żadnej petardy w poniedziałek.

@Covid

Jak już podróżujesz w czasie to poproszę u numery w lotto, jak wygram to już do pracy nie będę musiał iść. Chyba, że to kolejna informacja od szwagra ,który słyszał od ciotki, której syn pracuje z gościem, który myje kible u ministra zdrowia.

Covid

Wiesz na twojej wsi nic nowego się nie wydarzy sołtys o 19:40 zwinie asfalt jak zawsze zgasi światło i do kolejnego kursu autobusu do VW życie umrze. Trzymaj się spódnicy sołtysowej a nic ci nie grozi. Gorzej z mieszkańcami Poznania oni zdziwią się troszeczkę. Pozdro

Joker
@Ola

Zamykaja miasta. Ciekawe jak dojedziecie do zakładu. hehehe

@Covid

I jak tam? Ta petarda to gdzieś w trwam czy radio Maryja? Bo w żadnych wiarygodnych źródłach nic nie mogę znaleźć.

abc

Covid do teraz ma sraczkę jak mu stara obiad z mięsa zrobiła które kupiła na zapas tydzień temu

Tylko nie mów nikomu

Dzisiaj na popoludniówce pracownik źle się poczuł i poszedł do przychodni w firmie. Powiedziano mu że ma iść do domu ale nie informować nikogo żeby ni było paniki. Takie dbanie o pracownikow

Ktos
@Tylko nie mów nikomu

Dobrze ze mu kazali isc do domu a nie wystawili na przystanek autobusowy i tak jefen od drugiego bedzie po cichu sie zarazal wazne zeby nikt sie nie dowiedzial i pozamiatane a rodziny niech sie martwia

Janusz

No i co VW Poznań nie jest pierwszy w zamykaniu fabryki tylko cała pozostała konkurencja a tu będzie tak długo tłuczone aż się ludzie do końca nie wykruszą!!!!Widać że tylko kasa się liczy i żeby się CYFRA zgadzała!!!!!!Acha i koperty dla kierowników i majstrów za wykonany !Brawo Wy!!!!!!!!!!

Póki co nie ma co porównywać sytuacji w Hiszpanii i u nas. Radziłbym spojrzeć trochę bardziej obiektywnie

Linia

Co wam da te 2 tyg wolnego myślicie ze minie to nie i znowu będziecie zadać wolnego obudźcie się trochę myślicie ze pracodawca będzie płacić 100% kwaratana jest bezpłatna to samo usłyszycie w zusie a wy wymagacie wolne i 100% płatne niektórzy powinni zejść na ziemnie troszkę. Ciekawe jak zaczną się splata kredytów i rachunków to będzie płacz i lament kredyty nie są całe umazane tylko wkład a odsetki trzeba płacić. Jeden już z lakierni pokazał jak można namawiać wiarę na wolne i wysyłała SMS by mówić że się miało kontakt z kimś za granicy i za darmo można sobie posiedzieć w domku tylko nie przewidział że ktoś na niego doniesie do góry brawo to jest myślenie ludzi. Ktoś się boi jest chory dlaczego nie pujdzie na l4 co starych a tacy odważni jesteście. Inne firmy na na kwaratanie i mają bezpłatne

Zgrzewaczzczwórki
@Linia

"Pujdzie" zaraz widać ,że wykształcony i oczytany.

Plum

Czy tylko u nas licząc tych co przychodzą wcześniej i zostają dłużej jest połowa linki? Przecież to jest absurd. Połowa pracowników codziennie nadgodziny a oni udają że wszystko ok

Hluup
@Plum

I tak będzie z ludźmi do oporu póki będzie chętnych na kase to cały czas pojedzie aż wkońcu coś wybuchnie czyli epidemia i będzie za późno!!!!!!!!

Eda

No pewno szlachta biurowa w domu zdala od wirusow i zarazkow a osilki niech zapierdzielaja norma wazna nisz czlowiek i jego zycie

tymon

Zdalnie pracuje ten kto MOŻE, a nie CHCE. Lekarze też by chcieli zostać w domu

NoNick

A co? Mają ci pod dom przywieźć części i nazajutrz odebrać zmontowane auta? Im mniej pracowników w firmie, tym mniejsze ryzyko ząrażenia tym świństwem. Ale gierojowi na lince to nie w smak - niech wszyscy przychodzą i się zarażają - jak równość, to równość.

Domo14
@Eda

Jestem biurowym i nie mam możliwości pracy zdalnej 50 proc biurowych nie będzie mogła pracować zdalnie Tylko Ci którzy maja dzieci do 8lat ... Takze bez komentarza Jedziemy na jednym wózku Kierownik prosi żeby zostać ...jak kieras prosi to zostajemy

Bibi

Nie macie mydła w ubikacjach i nie wiecie co zrobić, to wam powiem, zróbcie zdjęcia i wyślijcie do inspekcji pracy! Albo do TVP INFO.

Belmondo

Oj tam oj tam, idę spać bo na 2 na nadgodzinki, zleci do 14. 3majcie się brygada, złych (usunięte przez administratora)nie biorą.

Wojtas

No właśnie to ma jechać bo premie dla kierasków i mistrzów za kwartał muszą być!!!!A oni piszą komunikaty że mydło jest uzupełniane w wc.Ręce opadają!!!!Na szczęście udało mi się zostać w domu z dziećmi na opiece i raczej szybko nie wrócę:):):)

Mentor Życia

Uprawnienie do powstrzymania się od świadczenia pracy przewiduje art. 210 § 1 K.p. Zgodnie z nim pracownik może odmówić dalszego wykonywania pracy, jeżeli warunki pracy nie odpowiadają przepisom bhp i stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub życia pracownika lubgdy wykonywana przez niego praca grozi takim niebezpieczeństwem innym osobom.

Kiler

Fabryka Fiata w Tychach zamknięta tym samym śladem poszedł Opel w Gliwicach. A u nas..... Świeża dostawa mydła do kibla...????????????????????

Solidaruch
@Kiler

Nie tylko fiat nawet grupa psa czy renault potrafi dbać o pracownika. Jedno tylko stosuje wyzysk VW. (usunięte przez administratora) jeszcze raz (usunięte przez administratora) Człowiek jest nie ważny ważne jest że cyfra jest zrobiona nieważne czy całe samochody zjeżdżają z taśmy. Bo niestety nie ma wszystkich części a i tak trzeba robić. Zobaczymy jakie premie będą mieli kierownicy itd.

Abc

Ludzie zróbmy sami zrzutke na termometry jeśli zakład na nas żałuję i pokażmy że jesteśmy zorganizowani

Olga
@Abc

Ja jusz kupilam srodek do dezynfekcji reczniki papierowe i papier oraz chusteczki do dezynfekcji mezowi ale moge dokupic ten termometr nie ma sprawy jak firme nie stac ????

Abc
@Olga

Firme stać lubią wydawać na inne niepotrzebne rzeczy natomiast w takich przypadkach nic nie robią mniejsze firmy potrafią kupić termometry cyfra zrobionych aut się liczy dla Vw

Inicjatywa Pracownicza

My i tak na godzinach związkowych

MamTalent

Ciekawe gdzie ich widzisz,kolesie na lakierni mowiom że koty nadal nie moga sie wydostać z Wuhan :/

Zgrzewaczzczwórki

Fiat poinformował że zamyka fabrykę w Tychach i cały zakład odkażają. Można? Tu nawet wśród pracowników są osoby które popierają działania naszego zarządu. Brawo pożyteczni (usunięte przez administratora)!

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o