Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Exp

Witam dobra informacja jest taka ze września będzie miała utrzymane trzy zmiany ale 108 aut , wiec obecnie dużo mniej , trzy razy 108 daje 324 wiec tyle prawie produkować można na dwie zmiany i tu jest problem nie jest potrzebne aż tyle ludzi i bardzo obawiam się o ten lipiec

Hunter
@Exp

A California dream jak tam?

@Hunter

Na californi nie miała iść i tak jedna zmiana już przed tym całym zamieszaniem?

@Hunter

California ma super szansa na wybicie się właśnie przez koronawirus - możliwość wczasów zdala od zgromadzeń w hotelach pensjonatach wszystko zależy od jakości bo jest wielu innych co tez kampery produkują , szkoda ze nie ma tych ludzi z work bo to była bardzo dobra ekipa tworząca jakość i oni wkładali serce w swoją prace , każdemu zależało na przedłużeniu i myśle ze to była ta motywacja i presja

Hunter
@BLB

No tak miała iść jedna zmiana po 8 aut a później podobno miała wrócić druga zmiana na co się nie zanosi. Ile teraz jest robione?

olo
@Exp

są do wylotu, duże zmiany idą a wy nadal z głową w nocniku

Masakra
@Exp

Co mi z tego jak nadgodzin nie będzie a taka prawda ze sama podstawa to lipa a tak jak człowiek potrzebował dorobić to zostawał jak najwięcej. Juz mnie wkurza ta sytuacja nikt nic nie wie o podwyżkach tez nic. A solidarność zadowolone bo normalnie pracują i robią to co przed kryzysem czyli NIC

Mr Nice
@Masakra

Człowieku ty marzysz o podwyżkach i nadgodzinach? Módl się żebyś miał chociaż ta podstawę na zasadnicze potrzeby życia codziennego.

Masakra
@Mr Nice

Ojj widzę ze motto tego zakładu zrobiło się " Ciesz się ze masz prace" obniża wam pensje o 50% zabiorą dodatki tez będziecie pisać ciesz się ze masz prace?? Naprawdę powinni was wywalić bo widać ze życie nauczyło was tylko" łatwa praca, płacić podatki ile rzad powie, niech walczą inni ja poczekam rzygać się chce tchórze

Kris
@Masakra

Właśnie. Co z podwyżkami? Czy w czerwcu będą?

@Masakra

Wolałbym pracować w VW nawet za pół stawki niż w tych czasach pracy szukać. Widzę że niektórzy naprawdę nie widzą co się na świecie dzieje i nie doceniają tego co mają...

WS10519
@Exp

Beze mnie ta cała california upadnie, nigdy juz nie bedzie tam odpowiedniej jakości jak za moich czasów.

Baja bongo
@olo

Z głową w chmurach a nie w nocniku W nocniku można się obudzić z ręką

Mr Nice
@Masakra

Widać że gdy rozdawali rozum o Tobie zapomnieli.

WS10519

Tak to ja, jak mi zaoferuja na powrocie minimum 4G to mogę wrócić i pokazać co to znaczy Toyota Production System.

@WS10519

Stare czasy toyota production system ale było zajefajnie wtedy

Geras
@Exp

Co za teoria????ktoś kupi kampera przez koronawirusa.

@Geras

Bo w kamperze się nie jest narażonym na tłumy ludzi jak w hotelach . Taki jest teraz temat reklamowy campera wolność niezależność świat , nie jesteś uzależniony od noclegów w tłumach ludzi masz swoje mieszkanie na kołach proste

Olek
@Exp

I w nim jesz siedzisz i patrzysz w okienku przez lornetke???? jest mnóstwo domków wolnostojących nie hoteli. A wydać kupe kasy na przyczepe?

znawca

Proponuję wszystkich zwolnić natychmiastowo i przyjąć na 1G łącznie z majstrami i kierownikami.. !!! W końcu jest to jakiś sposób na wyjście z kosztów jakie poniosła firma przez postoje w ostatnich tygodniach...

Cichy
@znawca

Nawet nie wiecie jakie duże koszty firma poniosła

bolo
@Cichy

Polacy w czasie II wojny światowej ponieśli dużo większe koszty i do dnia dzisiejszego Niemcy ociągają się z wypłaceniem odszkodowań!

Dobre

Bubu
@Cichy

A Ty wiesz?

Krzykacz
@bolo

Z czym Ty człowieku wyskakujesz co to ma być za porównanie?

Myśle ze SOLIDARNOSC coś wymyśli i dogada się z Vw trzeba mieć nadzieje sami nic nie zrobimy . SOLIDARNOSC potrzebujemy pomocy

chińczyk

Dzwoń do Duńca z IP on ogarnie te sprawy szybko i dobrze

Pozioma
@chińczyk

Truskawa to ogarnie. Nie takie bo rzeczy załatwia.

Mila

Co zrobią jak zamówień nie ma. Czy nie rozumiecie tego że vw jest po to żeby zarabiać? Więc po co majom czymać kogoś jak zbyteczny jezd.

Kk
@Mila

Tobie radzę „poczymac” trochę dłużej słownik ortograficzny. Bo „jezdeś” jakby na bakier z ortografią...

Zgrzewacz

Panowie skoro poleciało ostatnio około 250 worków, teraz w lipcu mają największą szansę ci co mają dostać drogą umowę na czas OKREŚLONY! No raczej umowę na czas STAŁY słabo to widzę ( trzecia umowa przez VW) info z góry.

Eh
@Zgrzewacz

Czwarta umowa z VW jest na stałe. Musisz przepracować 33 miesiące

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Vw

Pracowałem jako work, dostałem wypowiedzenie, miałem wyznaczony termin wypełnienia obiegowki jednak dostałem telefon że narazie wszystko jest wstrzymane i mam nie przyjezdzac. Czy ktoś też dostał taka informacje?

@Vw

A na którym zakładzie?

@Vw

A dostałeś już świadectwo pracy? Ja mam termin rozliczenia na przyszły poniedziałek tyle że we Wrześni. Zobaczymy.

Vw
@Zwror

Dostałem tylko wypowiedzenie mejlem, a dzień przed terminem obiegowki telefon że wszystko jest wstrzymane i mam nie przyjeżdżać, nie dostałem żadnych dokumentów

Zapraszam

Panowie można zadawać pytania prezesowi w aplikacji...

znawca

zero nadgodzin i zero podwyżek przez najbliższe 5 lat....

Genas
@znawca

Tyle tygodni laby. Bajeczka.

Ciekawy

3 zmiany, 108 na zmiane

@Rtv

3 zmiany na Wrześni ?

Mk2

Witam, kiedy rusza druga zmiana na antoninku?cos wiadomo?słyszałem ze od 18 maja, ake proszę o potwierdzenie?

TERF
@Mk2

leżą i kwiczą koniec marzeń

Kryzys
@Mk2

Obniżyć pensje do 80% zabrać dodatki i każdy by mógł wrócić do pracy i przeczekać ten okres. Ale nie ma szans lepiej zeby ludzie urlopy brali

@Kryzys

Za dużo egoistów w firmie, za dużo pracowników patrzy tylko na swoje dobro. To by wywołało gównoburza ale tak na dobrą sprawę lepsza opcja tak niż koledzy mieliby pozbyć się pracy.

Lolekbabolek
@OG

Na 10% wszystkie trzy zmiany ruszają pod koniec maja.

Home
@Lolekbabolek

W czerwcu będą pracujące niedziele aby zamówienia zrealizować przez postój a dni będą do odbioru nie nadgodziny tak słyszałem..

Antoni Kowalski

#solidarniść .Nie rozumie związku zawodowego solidarność w tej firmie. Związek który ma reprezentować pracowników robi przed nimi tajemnice i wprowadza nie zdrową atmosferę robiąc podstawę do spekulacji. I to nie pierwsze w Tym związku popularne jest stwierdzenie "mamy bardzo ważne informacje ale wam nie możemy powiedzieć" :-) :-)

@Antoni Kowalski

"wiem ale nie powiem" "było ciężko ale daliśmy radę"

cudmiód
@Antoni Kowalski

Tak jak poinformowali o tym porozumieniu (usunięte przez administratora)

Zgrzewaczzczwórki
@Antoni Kowalski

I dlatego zrezygnowałem z członkostwa w związku zawodowym. Nie będę sponsorował ich zgniłych kompromisów. A poza tym reprezentują interesy pracodawcy nie pracowników.

@Zgrzewaczzczwórki

Oczywiście że warto być członkiem solidarności. Z nimi nie jesteś sam. Pomogą i będą Cię reprezentować. Masz przykład pracowników agenci pracy tymczasowej.

zły
@Zwror

A najlepsze jest to że nakłaniają do zapisania się na rekrutacji w Kostrzynie.A ludzie ich utrzymują z składek.

Związkowiec
@Zwror

Uwierz mi że lepiej dzisiaj być w ZZ niż nie być.... Pozdro dla kumatych

Normalny co myśli
@Związkowiec

Jak za chwile wylecisz za bramę to zmienisz zdanie.A zresztą co mnie to utrzymuj pasożytów co żyją z składek

Normalny co myśli
@Normalny co myśli

Potwierdziło:)

@Związkowiec

Byłem przez 17 miesięcy jako work i co mi to dało?

Tracza 3.0
@Antoni Kowalski

Solidarność hmm w tarczy 3.0 było najpierw ze nie będzie finansowania przed pracodawce a tu nagle poparcie dla dudy i zapis znikł Cala SOLIDARNOŚĆ możecie użyć google od weryfikacji

@Związkowiec

Pracownicy vork też tak myśleli xd a teraz co ? Jakiś czas temu na spotkaniu z pracownikami powiedziano że będą bronić Wszystkich członków :) więc co z vorkami co placili ? Oni wylot a ci co nie płacą ale są na vw pracują nadal wniosek ? Chyba każdy zna odpowiedź :)

Lipiec
@Antoni Kowalski

Się okaże :D ja się nie boje mam za dobre plecy by musieli fabrykę zamknąć żeby mnie ruszyc

lipa
@Lipiec

Jeśli masz plecy w tej firmie to pozytywnie :-) tylko pamiętaj byś miał twardą (usunięte przez administratora) gdy będziesz na nią spadał

Uczciwy

Wielu worków zostawiło po sobie wiele pomysły dobre słowo pocieszenie, na wielu można było liczyć byliśmy jedna dobra drużyna . Vw a gdzie twoje motto przede wszystkim ty .

@Uczciwy

Przestań się żalić. Laska z Tobą zerwała czy pracodawca?

Leon

Nie o żal tu chodzi ci ludzie byli spoko i wielu ma ciężko teraz a ty weź wypij meliske

jest ktoś co jeszcze nie nie wrócił do pracy i nie wie wogole kiedy pojdzie?

Witam chce tu podziękować wszystkim z work co odeszli z pracy , spoko się pracowało razem i jeszcze jedno do wszystkich co wyśmiewają innych - ludzie chcieli pracować robili dobra robotę i niech tak zostanie , wszyscy zasługują na szacunek wielu ma dziś dramat

Który stary ci pójdzie na wrześnie na Poznaniu już miejsca mają zagrzane i się nie ruszą napewno a na Wrześni zrobią dwie zmiany i na tym się skączy polecą najsłabsze ogniwa z każdej zmiany i tak to się skączy w 2008r było podobnie w Poznaniu i po dwóch miesiącach dzwonili po tych co zwolniło. Bedą mieć dylemat bo tam prawie 70% wiary ma umowę do lipca

Monter

Przeniesienie to jest właśnie sposób na tych zasiedziałych co myślą ze są nietykalni bo pracują nascie lat, pojdzie lista z góry masz iść ty i ty i nie będą mieli nic do gadania i albo sie zgadzasz albo wypad, starzy się boja bo nawet jak sie zgodzą to moga sobie nie poradzić w innym zakładzie na innym stanowisku a poza tym skoro we wrzesni 70% ma umowy do lipca to jak wywala wszystkich to nie starczy na pokrycie nawet tych 2 zmian, także bedzie rotacja i tak to się skOŃczy ;)

@Monter

Nikt nie jest nietykalny jestem starym już pracownikiem ale umowa na czas nieokreślony nie oznacza to umowa do emerytury.Może być też taka sytuacja że dostaną wypowiedzenia Ci na wysokich grupach po prostu 3 miesiące wypowiedzenia,a zostawią tych na niższych grupach bo po prostu bardziej będzie im się to opłacać.Oby nie po za tym żal kazdego co straci pracę niezależnie czy Work czy ktokolwiek inny,i smutno jak jeden z drugiego się nabija że ktoś stracił pracę.W tych czasach nikt nie jest nietykalny niezaleznie od rodzaju umowy obyśmy to wszystko przetrwali w jak największym gronie zdrówka.

W umowie masz napisane że możesz być w każdej chwili przeniesiony na inny Zakład, to więc każdy wiedział co podpisuje

Skączy Jak pięknie napisane widać jacy tam pracują i takich rekrutowali nie musisz nic umieć my cię nauczymy , i przyszli i nie dziwcie się ze taka atmosferę nienawiści mamy bo i są ludzie inteligentni i są tacy właśnie a Skącze już Skącze bo szkoda słów

Żona
@Monter

Na vw świat się nie kończy.

@Żona

Za to na świecie kończy się vw ;)

Hmm

Ciekawe czy w lipcu wszystkim przedłużą xd

Hit
@Hmm

Tak i przywrócą do pracy tych których zwolnili..

hmmm
@Hit

no i ciekawe czy podwyżki bedą xD

Witam .grupa 3a to ile brutto i ile netto

fert

wszawe grosze

Spawalnia

To będzie 3650 bez żadnych dodatków

Lider

200???a może 400???Pomyśl kolego zanim coś głupiego napiszesz.

Mdli mnie jak czytam ile nienawiści jest w was ,jak śmiejecie się z chłopaków z work a graliśmy w jednej drużynie podejmowaliśmy wyzwania a teraz co nienawiść ,co jest kurw z wami

STARY

Witam Mam pytanko wczoraj dzwonil do mnie Lider że w przyszłym tygodniu mam wolne choć moja zmiana idzie na rano, ale mi powiedziano że mam zostac w dom bo mam szary w poniedzialek i datego nie ide do pracy....Czy tak jest na serio? czy ustala Majster listę kto ma zostac a kto nie hmmm ciekawe ja się nie martwie bo pracuje 15 lat i mam umowe na czas STAŁY!

@STARY

też pracuje tyle lat i mój majster nie wie kiedy mam przyjść do pracy, możliwe że dopiero pod koniec maja

@STARY

Nie ma czegoś takiego jak umowa na czas stały. Jest umowa na czas nieokreślony i taką umowę również można wypowiedzieć.

@STARY

Pierwsze słyszę o takich umowach xd jak na ,,stałe'' xd

Janko
@STARY

Tak jest bo muszą być odległości i nie jest potrzebny pełen skład ludzi.Ja przyszedłem na ten tydzień i mam kolejne dwa wolne bo na drugi tydzień też mam szaraki i jakieś 6-7 osób u nas ma wolne ale jak będą w nagłych przypadkach potrzebować to na pewno zadzwonią

Wrzesnia

Jaka jest sytuacja na wrzesni Może SOLIDARNOSC zadziała i pomoże nam

@Wrzesnia

Pomoże, oczywiście. Zobacz jak workom pomogli. Będzie dobrze.

Wór
@Zwror

Dokładnie a składki od nich pobierali.

doc
@Wrzesnia

A co,mają craftery kupić dla siebie?Czy Wy nie widzicie co się dzieje na świecie i jak jest żle? Może jeszcze podwyżek pensji oczekujecie?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o