Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Pracownik z2

Kiedy jest urolop na Swarzędzu?

Q

Ile jest zamówień na antoninku?

8/12

Niedziela 8 czy 12

Vw
@8/12

Niedziela wolna!!!!!!!

APT

Tak i zaproponowali ci jeszcze stawkę 3G ???

Były work

Tak na pewno przez najbliższy rok nie ma co się spodziewać że ktoś będzie zatrudniony niewiem po co ktoś pisze takie bzdury i sieje ferment jeszcze Lipcowi nie odeszli a już by mieli do pracy kogoś przyjmować??

Zwror
@Były work

Rok to nie, ale nie prędzej niż po rozruchu C5 i forda

Witam A na jaki dział?

Nip
@Były work

Tu VW nikogo nie zatrudnia. Work to pracownik wynajęty, czyli tania siła robocza gdy jest zapotrzebowanie.

@Paweł

Do mnie pisałeś na jaki dział.

@Paweł
@Przemo

Tak gdzie przyjmują na jaki dział?

@@Paweł

Ja ide jako zgrzewacz do konca września.

Kowalski
@Przemo

Idziesz z Wrześni na Swarzędz do końca września?

@pawel
@Przemo

Do września ale 2021 tak?

@Kowalski

Tak do konca września niby

@Kowalski

Ide ale z gniezna dojazd potrzebuje

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
Przemo

Witam. Szukam ludzi lub dojazdu z Gniezna do Swarzędza od 15 lipca na 2 zmiane. Ktoś coś?

Szklarska
@Przemo

Witam ja będę dojeżdżał ze szklarskiej poręby bo to najlepszy pracodawca zajadę po ciebie 100 w ta czy ta

Pracus

Hehe pozwalniali kogo mieli. Wróciły nadgodziny płatne i każdy już szczęśliwy nie ważne ilu dobrych chłopaków odeszło :D To tylko w pl:D

K
@Pracus

Powiedz geniuszu a co ma zrobić reszta? Płakać? I te głupie podejście w większości tematów społecznych..tylko w pl... polityka(usunięte przez administratora) ludzi ograniczonych umysłowo

Pol
@Pracus

Nadgodziny były cały czas tylko z umowami na czas nieokreślony nie chciało się robić teraz w d. .e wchodzą . Teraz na kolanach na wybory i głosować na P.s bo dzięki tarczy sciemniacze elkowicze w chu.o grający mają etat bo tak by was zwolnili lepsze tańsze chłopaki stracili pracę starali się i poszli na bruk. Dla tych którzy mi zaraz pocisną nie jestem z work servis ani z grona którym nie przedluzyli mi umowy mi się udało . Panowie szanuje prace nikt wam nie obiecał ze do emerytury będziecie pracować w tym zakladzie

Oli

Ja też przychodzę przechlany codziennie i wszystko gra, ważne, że mam umowę na stałe i solidarność mnie wybroni w razie czego

Kłamca klamca

Jak oceniacie prezesa, który odchodzi Ocksena? Dla mnie to zwykły kłamca. Najpierw manipulował zatrudnieniem wiedząc że to tylko na 2-3 lata. Teraz zapewniał, że będzie skrupulatną weryfikacja pracowników co do kolejnych umów, typu ocena, chorobowe, zaangażowani itd itd a okazal się zwykłym kłamca i oszustem.

?

To ta słynna prawość z września 39?

WS10519
@Kłamca klamca

Najlepszy Plant Manager w historii VW.

Plecy
@Kłamca klamca

No przecież była weryfikacja! Sprawdzali kto ma w rodzinie majstra albo kierownika to zostaje. Druga opcja to była sąsiad kierownik to wtedy też umowa przedłużona. To są jedyne wartości jakim hołduje VW

Mariusz
@Kłamca klamca

Tak kretynie. Zwłaszcza przewidział koronawirusa i miliony złotych straty. Jeszcze solidarność dla takich głąbów jak ty wywalczyła darmowe MIESIÀCE siedzenia w chacie. Żebyś mógł dzieciaki pooglądać w domu i firma za wszystko zapłaci. Dramat, co to za ludzie ? Otworzą ci się oczka jak pójdziesz do prywaciarza jak w Vw było zle

Solidaruch
@Mariusz

(usunięte przez administratora) Inicjatywa pracownicza zaczęła o postój spowodu pandemii. Ty kretynie niemyty. Naprawdę w tej firmie same oszołomy pracują. Co za naród polski mamy. Poprostu ty nie nadajesz się żeby tutaj pisać. Poprostu idź do szkoły a potem się wypowiadać możesz.

Mariusz
@Solidaruch

Ty mi mówisz, żebym poszedł do szkoły i nauczył się pisać ? Kolego, trochę samokrytyki. Spójrz trzy razy na swój komentarz i sprawdź misiu pysku błędy. Jak przepracujesz alfabet to zacznij wytykać innym błędy :* P.S. Jak ci się nie podoba naród to droga wolna. Zmywak w uk cię przyjmie :)

Pimpek
@Kłamca klamca

Pamiętam jak czekałem na umowe z VW... Olsen mówił że narazie umów nie daje bo on musi mieć pewność że będzie praca - bo VW nie zatrudnia po to by zwalniać. I Olsen nie kłamał... nikogo nie zwolnił.... poszedł na emeryturę, a przez okno będzie patrzył Dimitri jak pracownicy wychodzą ostatni raz z firmy i ciuchy robocze wyrzucają do kontenera. Oksen nie kłamał.

Qula
@Kłamca klamca

Przyjacielu napisz to na aplikacji chyba że się boisz?

Fred
@Mariusz

Zanim zaczniesz komentować to się zastanów dwa razy. Solidarność ani koty nic nie wywalczyli - po prostu nie dojeżdżały części żeby montować auta. VW łaski nie robił że płacił za wolne bo to nie było z winy pracowników , my byliśmy gotowi do pracy. Mało tego zabrali ludziom dni z urlopu ( nie mylić z zaległym , bo ten akurat mogli) wmawiając że zakład tyle dni płatnych dał to będzie uczciwie. Otóż nie urlop za ten rok nie powinien być wliczany do postoju i tak mówi prawo.

Burak

Cześć jesteśmy podwykonawca VW na Europę jaka jest sytuacja tak naprawdę u nas w firmie zawiesili na tą chwilę urlopy gdyż jest więcej zamówień niż przed pandemią skąd taki nagły przyrost

Ssss
@Burak

Urlop od 2-5 tyg zależy jaki zakład

Madrala
@Burak

Zaległe zamówienia za czas postoju odrabiamy mimo brakuje zainteresowania trzeba je wyprodukować . Ewentualnie trafia nowe autka na jakieś pole żeby sobie tam stały.

Plum

Na tym portalu możemy wyrazić opinię o VW i podyskutować. Proszę was nie piszcie tutaj o polityce bo to temat który tylko dzieli. Wy się będziecie kłócić czy PiS czy PO a oni się będą cieszyć bo dzielą naród

Arek
@Plum

Czy ktoś z lipcowych komu przedłużają umowę wie już od którego idzie do Wrześni?

Arek

No właśnie nie wiedzą, to moze być tak że nie od początku sierpnia?

Perezz

Witam czy mógłby ktoś polecić jakąś dobrą placówkę/poradnie zdrowia psychicznego ? Wiem, że pytanie z innej beczki, ale mam problem, nasiliły mi się stany lękowe,, i nie wiem czy to nie przez pracę. Pozdrawiam

@Perezz

Monopolowy za rogiem.

Botas

Żeby sprawdzić jaka jest ta wasza solidarność wcale nie potrzeba wiele wysiłku, otóż Piotr Duda przewodniczący Polskiej Solidarności przed wyborami prezydenckimi nawoływał do oddania głosu na Andrzeja Dudę, zapytajcie więc tych waszych ''swoich'' w VW-genie, na kogo macie głosować , zobaczymy czy wam odpowiedzą że na Andrzeja Dudę!? Prosty test, to jest!

Nie lubię kiełbasy
@Botas

To jest Niemiecka firma to Trzaskowski na 100 % powiedzą.

Botas
@Nie lubię kiełbasy

Czyli masz odpowiedź , kim oni naprawdę są i kogo interesy reprezentują.

Plum
@Botas

Przecież było pismo że Duda dużo pomógł solidarności a my jako członkowie powinniśmy głosować na tych co są z nami. Ładnie macie pomieszane w głowach jeśli myślicie że Duda chce dobrze dla Polski

Ala

Jakie norki

Artur

Witam szukam chętnych osób do dojazdu z Kościana bądź z okolic zmiana 3 zakład 1.

Zyga

Coś w tym jest ponoć połowa poleci

Dębiec

Powiem wam tak szukajcie pracy bo tu się robi Meksyk połowa będzie zwolniona wiem bo pracuje tu trochę wyżej szukajcie pracy moji drodzy

miodek

nie tacy prezydentami zostawali. Grunt to rodzina:)

Wuja
@Dębiec

Pewnie to wyżej oznacza majster to ich poziom intelektualny...

Mlll2 2020

Czy to prawda ze cofaja umowy niektorym co byli poinformowani ze nie beda miec przedlozonej umowy? A teraz maja o co chodzi

hex
@Mlll2 2020

też slyszałem, kumpel pytał mistrza o to, to ten mu się wygadał, że S załatwiła paru osobom że jednak zostaja

co
@hex

a wiecie czy da sie anulowac wypis ze zwiazkow?

Vw sssss bbbbuuuu
@hex

Solifarnosc tak zalateila ze kolega jednak został a inny kolega nie dosyanie umowy przez kolege ktoremu solidarnosc zalatwila tak wyglada pomoc Sss robienie w bambuko

Jo
@co

Oczywiście że się da, ale zapisz się do polskiej solidarności a nie niemieckiej!

Sebix

Który z mistrzów pobierał kasę za gwarancję przedłużenia umowy? Może to ten sam co kiedyś pożyczał od pracowników i oddawał w nadgodzinach.

Dębiec
@Sebix

Tak dokładnie i tacy ludzie maja stanowiska brał kasę a oddawał w nadgodzinach to by trzeba napisać do całego zarządu vw kto tu robi jakie przekręty tu są

Bolo
@Sebix

O to niezła afera, wiadomo ile brał tak z ciekawości, za gwarancje, że umowę dał

Edzio
@Bolo

Jeśli to prawda to już powinien być wywalony z pracy za takie coś

Nicholas

Nicpon

Od kiedy jest przerwa wakacyjna ?

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o