Opinie o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY w Dębica

Dolek, Dolek weź przestań bo do nieba nie pójdziesz.....

dziadek

Potwierdzam szef się wk-wia jak zobaczy że się opierdalasz. Masz pewne że wylecisz. stawki 15-24 zł na rękę, zależy co umiesz i jak długo pracujesz. Ci co w delegacji to i zarabiają. Jak jesteś ok szef jest ok. Są wszędzie kamery wiec nic nie ukryjesz. Wypłaty w terminie. Chcesz się bujać w robocie nie polecam tej firmy. Jeżeli jesteś robotny - polecam. Atmosfera jak w życiu raz dobra innym razem ch-owa.

Torczi w
@dziadek

Skad takie stawki 15 to jest Max z tego co mi wiadomo

@Torczi w

Torczi w - ja pracuję w tej firmie wiec chyba lepiej wiem. Na budowie mają dodatek. Ma bazie bez dodatku i 8 godzin.

@dziadek

dziadek na jakim stanowisku w tej firmie można zarobić 24 zł na rękę? Chyba ze mówisz o dniówce?

torczi

Kogo oni szukają na pozycję konstruktora, że min 8000 brutto dają a chętnych jak widać brać? Ogłoszenie regularnie od ponad pół roku wisi jak nic.

Fossil
@torczi

Chętnie odpowiem na Twoje pytanie. Na początek sprostuje że 8000 zł to żart, na początek 12-14 zł za godzinę. Jeśli chodzi o profil kandydata to osoby oczywiście po studiach mgr inż, ze znajomością programów graficznych takich jak Autocad, Inventor (najlepiej byś miał swój prywatny sprzęt i owe programy) a także znajomość programów obróbkowych, w tym EdgeCam i Lantek. Poza tym umiejętność ręcznego programowania obrabiarki - frezarki i oczywiście jej obsługa (konstruktor, sic!). Dodatkowo zajmowanie się dokumentacją, byciem kierownikiem hali, zamawianie materiału, narzędzi. Modelowanie, wykonywanie złożeń, analiz naprężeń, rysunków wykonawczych. Na szybki awans nie licz.

dziadek

NIE - czy ty pracowałeś w tej firmie. Można różnei gadać o szefie ale nie że białe mużyny, i nie oszukuje na stawkach. - wymyśl coś lepszego

Zona

NIK- powiedz coś więcej, bo mój mąż pracuje w tej firmie. Pracuje od kilku miesięcy i białego murzyna nie widział.

@Zona

To niech popatrzy w lustro to zobaczy białego murzyna

Zona

NIK pochwal się ile zarabiasz Panie NIK. Napisz jak twoja praca wygląda. Jeżeli jest super to może mój mąż przyszedł by do was. Tylko oby było lepiej

@Zona

Nie prawda. Stawki zaczynają się tam od 12 złotych i nie wylecisz z tej firmy bo nikogo na miejsce starego pracownika tak szybko nie znajdzie, o ile w ogóle kogoś znajdzie.(usunięte przez administratora)Warunki na budowie nie ciekawe, w zimie pracownicy nie mieli nawet budynku gospodarczego, jedli śniadanie na mrozie na pace samochodu.. Śmiech. (usunięte przez administratora) Z wypłatami bywa rożnie, często nie w terminie wypłaca. Kamery ma po to by obserwować pracowników, założył je nawet na MASZYNACH! (koparka itp).

@Szanujcie sie

Szanujcie sie - masz racje 12 zł x 2 =24 + dieta 30 zł i obiad. Napisz ile Ty zarabiasz i gdzie. Jeżeli lepiej płaca to chętnie mąż zmieni robotę.

@Szanujcie sie

Dokładnie tak jest potwierdzam

@Zona

Zona - opowiadaj bajki dalej.. Nie pracowałaś tam to guzik wiesz o całej tej pseudo firmie. Nie znam ani jednego pracownika firmy APROFI który wypowiadałby się o niej pozytywnie, a znam ich od od podszewki. A tak w ogóle może podasz imię męża?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Zona

Jestem żoną pracownika który pracuje w tej firmie od kilku miesięcy. Myślałam że ktoś coś prawdziwego napisze, A tu same żale byłych pracowników. Mój mąż jest bardzo zadowolony z pracy w tej firmie. Szef docenia dobrego pracownika. Za to mogę ręczyć bo mój mąż już kilka razy został pochwalony. I wiem że szef tej firmy zwolni natychmiast każdego kto nie przykłada się do roboty. A podobno jak poczuje alkohol to zwalnia natychmiast. Mój maż pracował w wielu firmach ale w żadnej nie było tak dobrych warunków jak w tej. Mam wrażenie że ci byli pracownicy bardzo żałują że już nie pracują w tej firmie. Za kilka miesięcy napiszę czy się coś zmieniło.

Zona

Mój mąż od kilku miesięcy pracuje w tej firmie. Pracuje w delegacji i jest bardzo zadowolony. Obiad na budowie na koszt firmy. Kawa, herbat przerwa śniadaniowa. Płacone za każdą godzinę na budowie. Zadbany sprzęt. Mój mąż jest bardzo zadowolony. Ja też bo wypłata konkretna ponad 5 tyś zł na rękę. Do tej pory w żadnej firmie nie zarabiał tak dobrze. Potwierdzam że jego szef jest nerwowy jak ktoś się obija. Nawet kamery na budowie ma. Ale jak ktoś się stara to pochwali. Oby tak dalej

@Zona

Tak 5 tyś tylko za ile godzin zapiernicz po 12 a nawet 15 godz ciekawe czy długo pociągnie powodzenia

@NIK

NIK a cie bali że ktoś tyle zarabia. To może ciebie maż pracuje. Wcześniej tez pracował na budowie po 10 -12 godzin i nie miał obiadów, nie maił płaconej delegacji. Nie wiem co będzie później ale teraz jest OK.

Były p
@Zona

5 tys złotych pod warunkiem że pracował na budowie od pon do soboty i uzbierał w miesiącu 350 godzin. Bywa nerwowy? Traktuje niektórych jak ŚMIECI! Sam popełnia błędy, psuje sprzęt i obwinia tym pracowników. Dziwię się że ci ludzi jeszcze nie odeszli.. Obiady ma odliczone z dniówki więc to żaden benefit, Przerwa z zegarkiem w ręku, 15 minut w ciągu całego dnia...

@Były p

Były p - mąż pracuje kilka miesięcy w tej firmie i przez ten czas pracował w jedną sobotę. Za sobotę dostał dodatek 50 zł. Obiady są odliczane z diety a nie z dniówki. Może wcześniej tak było teraz nie jest

Kto tam ?

Treść skierowana do Zona . Ty chyba lubisz ze twoj mąż jest caly czas w delegacji pracuję po 300h na miesiac no i ma te 5000 zł jak Prezes wypłaci premie . No chyba ze budowa bedzie w plecy to dostanie goła stawkę i co wtedy zarobi 3500 zł he he he . Dobrze ze juz nie pracuje w tym kołchozie

@Kto tam ?

Kto tam - trzysta nie pracuje ale 220-230 tak i nie cały czas w delegacji. Na bazie jak jest to 8 godzin i stawka niższa.

XxX

szef tej firmy traktuje ludzi jak śmieci zero szacunku, nie polecam

@XxX

XxX czy pracujesz jeszcze, czy pierdolnołeś robotą

Agata

@XxX, dlaczego tak piszesz? Możesz poprzeć swoją wypowiedź jakimiś rzetelnymi przykładami? @NIK, rozumiem, że możesz być niezadowolony z pracy w FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY, ale stwierdzenia typu "oszukuje" są już dość poważne. Czy w umowie są zawarte wszystkie warunki pracy, w tym stawki godzinowe? @Ona, możesz napisać coś więcej? Jak oceniasz tego pracodawcę pod względem warunków, które proponuje?

Ona

Miałam przyjemnosc tam pracować Szczerze odradzam a jesli chodzi o premie które widze nadal sa wypisywane w ogłoszeniach to sciema aby zwabic pracownika ,a następnie go oszukać.

Luidzi

Jak się dobrze pracuje to firma potrafi to docenić. Zacznijcie dobrą pracę!!

bob
@Luidzi

czyli ze kasa jest w terminie jak sie dobrze pracuje?

on
@bob

dobre podejscie

Bob

Kasę teraz wypłaca na czas

maly

Taką ekipę jaka tam kiedyś pracowała to nigdzie nie znajdziecie, niestety właściciel nie potrafił zatrzymać nikogo, co do pensji w ratach potwierdzam a i jeszcze obiecanki cacanki co do premii tez potwierdzam

Agata

@bobek nie wiem dokładniej, co masz na myśli - czy jakiś Twój komentarz został usunięty z forum? Generalnie z forum mogą być kasowane jedynie te komentarze, które naruszają jego regulamin. Jest on dostępny na dole strony. Możesz jednak wyjaśnić, dlaczego Twoje stanowisko wobec tego pracodawcy jest takie negatywne?

aaaa
@Agata

kasa marna jeszcze wyplacana w ratach

Agata

Może nie jest to wymagające stanowisko @menadzer, bo to praca przy palowaniu, do której wymagane jest tylko wykształcenie zawodowe ale raczej nie zostanie tutaj przyjęty każdy. Czy mógłby podać powody, dla których uważasz, że w Aprofi tak się jednak dzieje?

Agata

W firmie ciagle trwa rekrutacja na stanowisko pracownika budowlanego. Czy ktoś brał w niej udział? Ilu pracowników poszukuje firma?

Agata

@jakiś a mógłbyś wytłumaczyć i podać powody, przez które nie polecasz pracy w APROFI? Przyda się tutaj wyjaśnienie, ze względu na to, że są nowe oferty pracy i na pewno osoby, które chciałyby się zatrudnić z chęcią przeczytałyby jakie są plusy i minusy firmy.

bobek
@Agata

po co tłumaczyc skoro zaraz to skasuja przyjmijcie sie popracujcie a zobaczycie ze dzien w którym sie zwolnicie bedzie jednym z lepszych dni w waszym zyciu to wszystko co zwie sie aprofi tylko zwierzchu wygląda jak tako czar szybko prysnie

mol

nie zaprzatajcie sobie glowy ta firma jesli macie do siebie szacunek

Agata

@Mussolini na jakim stanowisku pracowałeś i jak długo? Jak wyglądały warunki zatrudnienia? Tylko więcej konkretów może pozwolić to zrozumieć potencjalnym zainteresowanym ofertami pracy.

Mussolini

Pracowałem i nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY - Dębica

FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY
1.3/5 Na podstawie 62 ocen.
  • ul. Przemysłowa 20
    39-200 Dębica