P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż

Opinie o P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż

A co z etatem inżyniera budowy, został przyjęty ktoś jak prowadzono rekrutację 4 miesiące temu? Bo jeśli jest szansa, że nie znalazła się odpowiednia osoba to ja jestem chętny podjęcia się (usunięte przez administratora) Obowiązkiem jest między innymi raportowanie odnośnie robót do przełożonego, tylko czy trzeba to robić codziennie? Napiszcie mi jeszcze od czego zależy wynagrodzenie, bo ten przedział to 10-15k.

Kornelia Nowy wpis

Hmmm no ale może jakieś detale. Tez myślałam nad wysłaniem cv i teraz jestem jeszcze bardziej ciekawa tych szczegółów. Też widziałam te widełki płacowe i wydają się super. Ale zapewniają też zakwaterowanie. Czy wiecie, to jest mieszkanie dla pracownika, czy może np. pokój w jakimś hotelu pracowniczym?

W sieci gdzieś widziałam od nich ogłoszenie, gdzie rekrutowali osobę na pozycję specjalisty ds marketingu. Ogłoszenie jest już stare, ale i tak chyba wyślę cv, bo interesuje mnie ta firma i taka praca. Tylko może ktoś mi tu napisze, czy jest opcja dostania na tej posadzie 5500 zł netto miesięcznie, jak mam doświadczenie 4 lata?

Kamil Nowy wpis

He No tak będziesz jeździł po całej He policzy ci po 300zl za dniowke więc za cały miesiąc poza domem to jest realne ale czy się oplaca

Misiu

A kiedy zaczęli płacić?

Borys

Ile osób jest zatrudnionych w firmie

Nikt
@Borys

Zatrudnione to chyba tylko biuro i ukraincy na których Pan Właściciel wzioł dofinansowanie. Reszta na czarno lub własne działalności.

@Nikt

Co do pracy w biurze, macie jakieś informacje o aktualnych rekrutacjach? Czy są jakieś wakaty teraz, czy nie? A i czy osoby zatrudnione w biurze to dostają umowę o prace, czy to jest zatrudnienie an zleceniu lub b2b?

Firma P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż prowadziła rekrutację na stanowisko ZATRUDNIĘ PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

W ogóle czy są opóźnienia w wypłatach? Bo to spora różnica. Jeśli są opóźnienia to napisz ile po terminie płacą. Ty od jakiego czasu czekasz za swoimi pieniędzmi?

Seweryn

Jak jest dzielony czas pracy, między pracę na miejscu w biurze, a pracą w delegacji na stanowisku Inżyniera budowy? W ogłoszeniu, na które 3 m-ce temu trwały poszukiwania, pisano o dyspozycyjności, bo jest to praca w delegacji. Czy wspominana kwota 10 - 15 tyś zł jest kwotą netto i od czego zależy, czy będzie się zarabiać minimum, czy maks z założonego zakresu?

@Seweryn

Nie ma pracy w biurze dla inżyniera na budowie masz być 24h na dobę i tam podzielić prace na biurowa i fizyczna.

Mateusz
@Anna

Za co odpowiada inżynier budowy? czas pracy ? @Pracodawca

@Anna

No, ale jak to w praktyce można podzielić? Serio praca trwa przez 24h? Ale po tym czasie chyba należy się jakieś wolne? Co takiego robi inżynier budowy w nocy?

Nie znalazłam nigdzie takiego ogłoszenia , ale zawsze warto zapytac. @Pracodawca czy poszukują Państwo pracownika na stanowisko biurowe.?

aaa

praca jest ciężka ale jak ktoś pracuje to i zarobi

Zbyszko
@aaa

A można wiedzieć, co jest zazwyczaj do roboty i jaka jest za to zapłata? Dzielą ją na pensję zasadniczą i premie?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż? 5 lutego na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Marketingu. Ktoś z Was aplikował?

On

I w tym roku bonów nie było na święta....

Marcin Kierownik

Praca przy posadzkach do lekkich nie należy, nienormowany czas pracy jak to w robotach betoniarskich raz pójdzie szybko raz musisz dłużej poczekać aż beton zwiąże. Zarobki w Firmie "Painpol" chyba najwyższe w Polsce jak nie najlepsze w tej branży. Za wszystko co zrobisz masz zapłacone. Nie toleruje się ludzi z problemem alkoholowym czy tez innymi używkami. Jak pracujesz dobrze i solidnie to przeciętnie miesięcznie możesz zarobić w okolicach 12 tysięcy. Firma się rozwija, ma nowe zlecenia hale o powierzchni kilkudziesięciu tysięcy metrów. Potrzeba nowych pracowników znających się na pracy lub chcących się nauczyć ale nie bojących się ciężkiej pracy.

Joanna

Czyli co? :) Nie zgadzasz sie z opinią, może napiszesz w takim razie jak tobie się pracowało?

Marcin Kierownik
@Joanna

Pracuje dalej i bardzo dobrze mi się pracuje.

Mikus
@Marcin Kierownik

12000 na ile godzin pracy

Ktos

Czy to prawda że (usunięte przez administratora) S ten co koło Poznania Czy Gniezna mieszka i jego brygada już nie pracuje???... podobno był prawa ręka Sylwestra (szefa)

Danuta
@Ktos

A skąd słyszałeś takie rzeczy?

W Dębica P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż poszukuje pracownika na stanowisko Inżynier. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Painpol

Już jest obsada inżynierów. Tak że temat nieaktualny. Mamy teraz 5 brygad i poszukujemy osoby do nadzoru na budowach. Kierowników i brygadzistów. Chętnych zapraszamy do współpracy.

He he he he

Komu ten kit wcisnąć chcesz znam tą firmę dobrze i nie pisz głupot!!!

Pan D

Chłopaku o posadzkach nie masz pojęcia skoro piszesz ty i paru innych te brednie. Powinieneś na tirach jeździć bo kierowcy tez sami narzekacze i szef (usunięte przez administratora) całe życie. Zarobki i warunki pracy w firmie są dobre dla tych co znają fach. Stawki na dziś dobre. Dużo sprzętu i kolejne zakupy. Dlatego szukają nowych ale tylko takich co znają robotę. Można zarobić 7-12tys/miesięcznie i to są fakty. Dodatkowo pozbyli się pijaków takich jak ty i dlatego szukają. Jest tydzień lub dwa próbne, dostajesz rozliczenie i wtedy jeśli zostajesz ustalane są warunki zatrudnienia. Więc pisanie o jakiś oszustwach jest kłamstwem. A jeśli masz inne doświadczenie udowodnij to. A nie piszesz pod zmyślonymi nickami pierdoly bo znowu w życiu ci nie wyszło... pajacu

Pan Sylwek

Brednie wypisujesz bo nigdy tu nie pracowałeś. Stan na dziś jest taki że firma została wpisana do grona 4 firm najlepszych w Polsce. Wykonuje zlecenia dla największych logistyków. Pracuje około 80 osób 5 maszyn somero laser screed. Nie ma historii o których piszesz. A co najważniejsze regularne bardzo dobre zarobki ubezpieczenie i praca na cały okres zimowy. Bez kombinacji ze zwolnieniami. Obecnie zatrudniamy osoby ale tylko fachowców

Dominika
@Pan Sylwek

Ile lat doświadczenia mąż by musiał mieć, żebyście przyjęli?

Do tych co piszą negatywy Powiedzcie mi jakim cudem firma działa od ponad 20 lat. Powiększa z roku na rok listę klientów i rynek. Baza sprzętu posiada 5 kombajnów somero, wykonuje po około 40tys m2 na Brygadę miesięcznie. Pracuje około 70 osób inpodwykonawcy. To nie płacą im? Za darmo robią ? Jedna z największych w Polsce firm. Stawki 30-40gr/m2. Brzmią te wpisy dziwnie. Po paru miesiącach pracy nie widzę sensu w tych wpisach i grama prawdy

Painpol

Dokładnie tak jest. Jesteśmy jedną z wiodących firm na obiektach wielkopowierchniowych. Jedna grupa Wykonuje 40tys m2. Około a są 3grupy plus podwykonawcy. A alkoholikom i nierobom zawsze mówimy nie

Kierownik

Tak obecnie jest prowadzona rekrutacja. Tworzymy kolejne 2 grupy i łącznie potrzeba około 30 osób. A właściwie fachowców. Firma dostała się do grona elitarnych wykonawców dla największego dewelopera logistycznego i nie tylko. Jedna.grupa tworzona jest z myślą o wyjazdach zagranicznych druga do pracy przy placach i nawierzchniach zewnętrznych. Obecnie firma posiada 5 maszyn laser screed somero w tym jedna z nowoczesnym systemem (usunięte przez administratora) Zarobki 10-15tys brutto. Zapraszamy na płatny tydzień próbny.

Były
@Kierownik

Czy wszystko co tu napisane napewno jest prawdziwe ?

Pan D

Firma płaci. A może to kwestionujesz ? To pokaż jednego który z próbny tydzień lub dni nie dostał kasy?? Jednego

Marek s

Robota ok! Kasa ok!

Szymczyk

Trochu się nie zgadzam z tymi negatywami. Jak walisz gorzałe w robocie to wiadomo,że cie nie bedą trzymać. Pracować uczciwie jeden z drugim ! Z mojej strony powiem tak wypłaty zawsze są o czasie , nowoczesne maszyny , płacą od metra idzie zarobić jak się starasz. Proste!

Dawid B

Ogólnie jest ok. Wypłaty są o czasie. Praca ciężka fizycznie ale to taka branża. Firma dba o fachowców ,są nowe maszyny , wyplata jest od m2 a nie za godziny jak ktoś pisze. Jak ktoś zna fach i jest pracowity to można zarobić. Właściciel wymagający ale uczciwy Dawid

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż - Dębica

• Jak się pracuje w P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.P.H.U PAINPOL Sylwester Drożdż