FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY

Dębica

Opinie o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY

ktos 2014-03-13 20:25:48
Jesli szukasz pracy na chwile, przejsciowo to polecam, niestety na dluzej brak jakichkolwiek peryspektyw i mozliwosci rozwoju, . Zarobki to srednia z podkarpacia , pozwola przezyc ale napewno nie odlozyc cokolwiek. Calodniowa praca na budowie sprawia, ze dla rodziny pozostaje malo czasu, niestety rekompensata napewno nie sa zarobki. W miare dobre zatem warunki dla singli i osob ktore chca sie przyuczyc do zawodu i poszukac szczescia gdzies indziej.
do ktos 2014-03-29 20:37:10
jak wygladaja zarobki w aprofi czy wypłaty sa na czas i jak wyglądają warunki pracy?
ktoś 2014-09-09 17:10:08
nie polecam tej firmy cały czas kłamstwo i obiecywanie gruszek na wierzbie,warunki pracy to totalne dno,zarobki Smieszne ,ale jak duzo godzin sie urobi to cos wyjdzie
kukiz 2015-07-31 23:58:11
Nowa siedziba standard pracy zmiana na +++++. Zarobki mogły by być lepsze.
Kokosów nie ma ale źle nie jest. Jak się chce czegoś nauczyć to tylko tu.
On 2015-08-27 11:48:46
Witam jak wygladaja zarobki w firmie aprofi
Ja 2015-09-22 20:52:49
Jakies dwa tygodnie temu bylo z 6 ogloszen na stronie pup w debicy
Nowy 2015-10-12 10:39:29
brak czasu na zapoznanie się ze specyfika pracy od razu rzut na głęboką wodę, a jeśli sie nie sprawdzisz to aut za burtę
wwww 2016-01-10 14:03:23
witam co tam w aprofi slychac ?
ktoś 2016-06-20 14:36:22
jeśli nie jest tak żle to ciekawe dlaczego tylu ludzi się pozwalniało? Dodam niezłych ludzi?
romano italiano 2016-06-25 12:48:50
a jaka @nolo jest realna szansa że po tym okresie próbnym człowiek dostanie umowę o prace bezpośrednio z firmą? licze że jest to możliwe oczywiście biorąc pod uwage renomę firmy w branży budowlanej obecnie
Zostaw swoją opinię o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY