Opinie o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY w Dębica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY w Dębica

Nie wiem, co to za historie z tym przejęciem, skoro firma normalnie jest zarejestrowana, nazwy nawet nie zmieniła. W 2022 szukali kierowcy CE, stawki od 6500 brutto. Kto mi powie właśnie, czy teraz ktoś jest potrzebny do wożenia sprzętu na budowy i ile się zarabia?

Marta Nowy wpis

Sprawdzam różne portale w związku z moim zainteresowaniem pracą w APROFI, nie znajduje jednak żadnych ofert pracy z tego roku. Wszystkie z 2020. Orientujecie się może jaka jest obecna sytuacja firmy? Jak wpłynęły na nią wydarzenia 2 ostatnich lat? Czy ktoś z pracowników APROFI, ma informacje o ewentualnych rekrutacjach?

Xxxx Nowy wpis
@Marta

Z tego co słyszałem aprofi zostało przejęte ile w tym prawdy ....

Zzzz Nowy wpis
@Xxxx

Maszyny i część bazy przejął tata zostało mu konstruowanie świdrów

Jestem kierownikiem budowy dla której ta firma wykonywała palowanie. Co chciałbym powiedzieć o tej firmie to to że zarówno kierownictwo jak i pracownicy to wybitni fachowcy. Problemów z nimi prawie niema. Widać że znają się na robocie. Dysponują opatentowaną technologią która bije na głowę inne firmy. Co ważne to polska nieduża firma, a giganty tacy jak Keller Menard i Aarsleff w technologii pali przemieszczeniowych nie dorastają jej do pięt. Są bardzo dobrze zorganizowani. Polecam tą firmę.

Staszek

Jeśli zarobki są dobre to dla mnie może nie być dodatków, każdy sam rozdysponuje swoje pieniądze.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Robert

Żadnych

Jakie są mocne strony pracodawcy FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY?

Kazimierz

Nie jestem, ani nie byłem pracownikiem firmy aprofi, ale polecam ją, gdyż w mojej ocenie należy do firm o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Z usług firmy skorzystałem w 2016 roku. Od początku budowy nie miałem żadnych zastrzeżeń. Byli terminowi i rzetelni. Pełne zaangażowanie i kompleksowe podejście do zlecenia. Z tą firmą można być pewnym, że wszystko będzie tak jak być powinno.

Fistaszek

Aprofi Dębica? Ludzie bądźcie poważni. Już szczytem marzeń porównując do Aprofi było by zamiatanie chodników w ZUMie lub wyrywanie badyli na rondzie przy Media Expert. Każdy dzień w Aprofi to stracone chwile, których nikt wam nie wróci. A jak wiadomo życie mamy tylko jedno i nie jest ono warte jedynie tych marnych 12zł na godzine, które obiecuje ten pracodawca. Dosłownie obiecuje bo z płaceniem już róznie bywa.

Przemysław
@Fistaszek

Czy stawka, o której piszesz może być zwiększona poprzez dodatkowo płatne nadgodziny lub możliwość uzyskania premii?

Grymin
@Przemysław

Nie słuchaj głupot o 12 zł.Nie wiem skąd taka stawka.Najlepiej sie umówić i dogadać. Z doswiadczenia wiem że najwiecej do gadania na forach mają albo nieroby albo alkocholicy.Szef impulsywny to fakt,ale robota jak robota.Nikt za leżenie nikomu nie zapłacił. Dogadać sie co do stawki miesiąc popracować i wyrobić sobie zdanie to nailepsze rozwiazanie .Jesli komuś taka praca nie odpowiada w normalny sposób rezygnuje a nie wypisuje głupot na forach. POZDRAWIAM .Byly pracownik.

Mati

Super partia

Przemysław
@Mati

Twój komentarz ma jakiś związek z tym, jak wygląda praca w tej firmie? Chciałbym dowiedzieć się czegoś więcej o tym pracodawcy, dlatego liczę, że dysponujesz jakimiś informacjami.

Poldek

Nie przesadzajcie z tym narzekaniem, idealnie to nigdzie nie jest a to, że brakuje ludzi to nie powód do ośmieszania innych.

EGP EGP EGP KDK KDK STOP!!

Jak to możliwe że ta "firma" jeszcze istnieje na rynku. (usunięte przez administratora) sam jezdzi na budowy i pracuje na równi ze swoimi pracownikami bo ludzi brak. Drodzy zainteresowani straceniem własnego życia w APROFI jak myślicie kto pracuje teraz na wszystkich maszynach?? To proste jest to SAM ON. Po odejsciu (usunięte przez administratora) dopiero zobaczyłem jak może wyglądać normalna praca oraz pensja na koncie. (usunięte przez administratora)Nie polecam pracy w tej firmie.

@EGP EGP EGP KDK KDK STOP!!

Lepiej bym tego nie ujął .

ogloszen jest 5 na dzien dzisiejszy ...ktos mi powie co tam jest nie tak bo to miała firma ? Praca tylko na sezon ?

Witam, jak wygląda praca w firmie APROFI, ostatnio pojawiało się kilka ogłoszeń. Dokładnie chodzi o prace na warsztacie, jakie są orientacyjnie stawki, wymagania od pracowników, ogólna atmosfera itp.

@Anonim

Na start tak do 14 zł/h możesz dostać jak umiesz spawać lub masz smykałkę do hydrauliki/pneumatyki/automatyki. I tego będzie wymagał. Po 3 miesiącach 1 zł więcej, może 2 zł więc w sumie dojdziesz do 16zł/h. Prawdopodobnie będziesz wysyłany do pracy na budowie to tam coś więcej może zarobisz a też nie każdy chce jechać bo jest tam po prostu ciężko i cały tydzień poza domem. (usunięte przez administratora)Zdarza się że wypłaty są z opóźnieniem, nigdy nie wiadomo czy 10-tego ją dostaniesz.(usunięte przez administratora) Chłopaki na hali są w porządku, dogadasz się z nimi bez problemu. I to chyba jedyny plus. Ten "pracodawca" ma jedną gwiazdkę jeśli chodzi o ocenę więc to też o czymś świadczy.. Generalnie nie polecam, nie odradzam jeśli masz inne oferty to radziłbym od nich zacząć i pracować w normalnej firmie.

dziadek

Pracownik - piszesz bzdury, napisz prawdę jak jest bo trochę mijasz się z prawdą. Nie 14 zł a 4 zł w delegacji za granicą, na Ukrainie. Umowa 1200 zł a resztę na konto

Mac

Jak pracodawca ma jedna gwiazdkę to serio nie ma co sobie glowy zawracac ...

Kuba

Podpowiedzcie czy warto aplikować?

@Kuba

Masz jakiś fach w ręku? Na czym się znasz?

Mac
@Kuba

Nie warto Spawacza szuka a potem na hudowe wysyla i zwalnia bo mu nie pasuje Nie mowi nawet ze umowy nie prZedłuża tam co chwile ktos przychodzi i odchodzi

Grymin12

Witam Napiszcie proszę jak wam się pracuje bo ostatnio ukazało się kilka ogłoszeń.Wruciłem z Niemiec po kilku latach i szukam pracy.Ja ogólnie jestem budowlańcem ale mam też uprawnienia na koparki i koparko-ładowarki z małym ale z doświadczeniem :) Napiszcie proszę jakie są stawki ,atmosfera może znacie jakąś firmę która szuka pracowników najlepiej na koparka.Z góry dzięki za informację.Można pisać na maila kyani@vp.pl

@Grymin12

Zajrzałam na stronę internetową Aprofi i nie znalazłam tam niestety żadnych ofert pracy - może warto jednak napisać maila, bądź skontaktować się telefonicznie. Zarobki z pewnością zależą od doświadczenia i indywidualnych ustaleń, dlatego też o takie informacje należy pytać podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Planujesz aplikować do firmy? Jeśli się zdecydujesz, daj proszę znać, czy pracodawca się z Tobą skontaktował.

Romak
@Grymin12

Szybka rozmowa Nisla stawka i delegacje do tego placenie pod stolem To nie jest praca na stale szkoda czasu

@Grymin12

Ja pierdolnąłem tą robotą. (usunięte przez administratora) na hali za 3 patyki na miesiąc. A młode fiuty na delegacji w Czechach zgarniali 8-10 patoli. W kraju brali 5-6 patyków na delegacji i ch... robili. Niech (usunięte przez administratora) sam.

Henry

Jaką macie atmosferę w firmie? Czy jakieś dodatki socjalne są?

@Henry

Tak co tydzień dostajemy kilo krakowskiej i pół kilo sera żółtego. Raz na miesiąc 0.5 litra wyborowej.

Romak
@Henry

Nic nie ma Nie czytalem opini przed rozmowa a szkoda bo bym wcale na nia nie pojechal A ogłoszenie nadal wisi to oznacza ze nikogo nadal nie ma na prace za najnizsza na umowie

Agata

@dziadek, czy coś się w ostatnim czasie zmieniło jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia? Piszesz dość chaotycznie, a Twoje zdanie znacząco się różni od słów zawartych w komentarzu @Pracownik. Czy Ty również dobrze oceniasz atmosferę?

Henryk

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Gregor

Niektórym to najlepiej wychodzi narzekanie

Dolek założył firme, a teraz chce ją rozwalić, zniszczyć, zgnoić, oddać komuś za nic. Dolek podjął kroki do czynu nieprawego, znalazł w ogłoszeniu inzyniera wybitnego....

Agata

@Andrzej, co ma na celu Twój komentarz? Nie wnosi on nic do dyskusji na temat pracodawcy, jakim jest FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY. Jeśli masz do powiedzenia coś rzeczowego i konkretnego na ten temat - zachęcam. @dziadek, a na podstawie jakiej umowy pracuje się w FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY? Jak z socjalem w tej firmie? @Szanujcie sie, a Ty pracujesz w tej firmie? Co możesz powiedzieć na temat tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY - Dębica

FIRMA "APROFI" ALEKSANDER SIRY
1.3/5 Na podstawie 62 ocen.
  • ul. Przemysłowa 20
    39-200 Dębica