Opinie o Cukiernia Adam Adamek w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cukiernia Adam Adamek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cukiernia Adam Adamek o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cukiernia Adam Adamek w Kraków

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Cukiernia Adam Adamek? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

M.R. Nowy wpis

Ktokolwiek szuka pracy jako kierowca w cukierni musi być gotowy na to że nie będzie tylko kierowcą. Zakres obowiązków będzie bardzo długi i niekoniecznie do końca sprecyzowany. Zdecydowanie odradzam

Stary Klient Nowy wpis

Zakupione ciasto na święta nie dało się pokroić a co dopiero skonsumować..Od kilku lat byłem klientem ,ale po ostatnim zakupie zrezygnowałem z tej Cukierni .zakup był w sklepie Firmowym na oś Teatralnym.

Wiktoria Nowy wpis
@Stary Klient

A o jakim cieście mowa? Ciekawa jestem czy było na promocji czy w standardowej cenie?

Klientka

Cukiernia przy ul. Prądnickiej w Krakowie, przy Sanepidzie - kupiłam ciasto biszkoptowe z owocami - w domu okazało się, że owoce są porośnięte pleśnią i to taką z kilku dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Cukiernia Adam Adamek spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Robcio

Jak się wam pracuje tutaj w piekarni?

klientka

Jeszcze 3 lata temu jak zamawiałam ciasta i torty na komunię to były bardzo dobre.W grudniu zamówiłam torta, dzwoniąc do biura na oś. Kolorowe. Ustaliłam z Panią, że będzie tort średni, ok.16 porcji i wagowo ok.1,5-1,7 kg.Cena za kg 55 zł. Przy odbiorze tort ważył 2,20 kg. Kurde jakbym chciała 2,20 kg to takiego zamówiłabym. Czyli naciąganie klienta. Jeśli chodzi o smak, to dramat, bardzo się zepsuli. Biszkopt był tak nasączony (nie alkoholem), że naciskając łyżeczką wypływała woda. Z ciekawości podjechałam do jednego punktu w Nowej Hucie zapytać o cenę, i wagę gdybym chciała zamówić. No i kolejne rozczarowanie, bo Pani ekspedientka poinformowała mnie, że kg tortu to cena od 45-50 zł. A policzone mi zostało po 55 zł.

Dawid

Hej, polecacie prace w tej piekarni?

Od wielu lat kupuje w cukierni Adam Adamek na placu Beskidy, ciastka są pyszne a torty wyśmienite. A największym atutem jest Pani ekspedientka zawsze miła, uśmiechnięta i chętna do pomocy. Gorąco polecam.

Ola1

Witam Pani na placu Beskidy kurdwanow twardo sprzedaje ale bojcora chodzi i głupoty opowiada zamiast wziąść się za pracę najlepiej ja przenieść bo to przechodzi ludzkie pojecie

Wiki

Idealnych firm nie ma , zawsze można coś poprawić

Krystyna

Polakowi zawsze źle. Niedogodności za cholerę.Jak się czyta tę opinię to wywraca flakami. Weźmy się do pracy a nie narzekaj my ciągle. Skończył się PRL.

Nie rozumiem zachowania sprzedawczyni w Słomnikach jest okropna a gdy się wchodzi do cukierni i na nią popatrzy to obrazu ma się zamiar wyjść zajmuje się bojkami zamiast pracy a najlepsze jest to że często się zdarza gdy chce kupić ciasto wychodzi z niej zostawiając tylko kartkę wracam za 1 godzinę albo zaraz wracam i jak ja mam kupić ciasto albo co kolwiek jak co wracam z pracy to zwykle jest zamknięte czekać mam aż pani łaskawie wróci? poprostu masakra jak można tak traktować klientów

basga

jestem zainteresowana bieżącymi opiniami o tej firrmie.

Marian

Trudno jest się coś dowiedzieć. Od miesięcy nikt nie pisze. Jaki jest tego powód?

Weronika

@kikide99, a jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera zależne są od piastowanego stanowiska. Jak oceniacie Cukiernia Adam Adamek jako pracodawcę?

mk

Hej, wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na spawacza gazowego? Mam odpowiednie doświadczenie, a bardzo by mi zależało, żeby znaleźć zatrudnienie u nich. Pozdrawiam

kikide99

Witam ,a bym chciała zapytać jak się u Adamka pracuje na nocki i czy soboty tez są pracujące ?

cukiernik

hej kto pracował u adamka przy herbatnikach prosze o kontakt 607 34 86 25 dzieki

iga

Nie polecam pracy w tej firmie

Bogusia

co roku w tłusty czwartek kupuję pączki w cukierni Adamek zawsze były REWELWCYJNE co więc się stało w tym roku ??? poszli na ilosć nie jakosć ??? pączki dostałam stare, a w ogóle były takie suche jak Awitexowskie po prostu wstrętne

Zostaw merytoryczną opinię o Cukiernia Adam Adamek - Kraków

• Jak się pracuje w Cukiernia Adam Adamek?

Zobacz opinie na temat firmy Cukiernia Adam Adamek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Cukiernia Adam Adamek
1.5/5 Na podstawie 189 ocen.
  • os. Kolorowe 47
    31-941 Kraków