Opinie o Halagarda Sp.j. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Halagarda Sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Halagarda Sp.j. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halagarda Sp.j. w Kraków

Ja Nowy wpis

Ja byłem tam na jeden dzień próby nawet nie zapłacili mi później zadzwonili żebym już nie przychodził . Tak się nie robi z ludźmi

Mona... Nowy wpis

Jak wygląda system pracy w firmie Halagarda, jest oferta na stanowisko fakturzysta. Czy ktoś wie coś więcej? Jaka płaca, godz?

Rick

Niskie zarobki bez możliwości negocjacji podwyżki. Uzależnione jest to od faktu, że ta firma się nie rozwija. Dla zainteresowanych pracą - jako zwilennik ich kajzerek nie umknal mojej uwadze fakt, że ich punkty sprzedaży prawie zniknęły z naszego rynku co jest tylko potwierdzenie w/w słów. Jeśli ktoś szuka pracy na sklepie jako coś przejściowego/chwilowego przed podjęciem pracy w innym miejscu to nawet na tą chwilę szkoda czasu. W dużych sklepach Krakowskich można o wiele więcej zyskać. Nie będę podawał nazw sklepów ale nawet w samych dodatkach jak np. dodatek na Święta, karta multisport, różnego typu dofinansowanie, możliwość awansu związana z podwyżką - powinna przekonać do szukania innego miejsca zatrudnienia.

Adaminka Nowy wpis
@Rick

Najniższa krajowa bez szans na podwyżkę. Socjal leży, zero dodatków nawet zniżki na pieczywo nie ma dla pracownika ????.

Klientka Nowy wpis
@Adaminka

Czy warto się zatrudnić? Pracuje pani jeszcze? Jakie godziny pracy? Ile godzin dziennie?

Olga

Czy firma zatrudnia u siebie emerytki do obsługi klienta?

Anka
@Olga

Szczerze to nie jest praca dla osoby starszej bo od otwarcia sklepu cały czas sprzedaż jestem osobą młodsza ale zrezygnowałam bo nie miałam siły cały czas obsługiwać klientów o przerwie można tam zapomnieć.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Halagarda Sp.j.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
aaa

Jak wygląda system pracy w piekarni na Mrozowej? Tzn ile godzin i dni w tygodniu? Jak z wolnym i urlopem?

Jasiek

Zawsze można zrezygnować z pracy ale z powodu braku chęci do pracy bo firma jest ok!!!

Desperat

Pol zycia spedzone w tym obozie placa jak placa 48godz. Tyg. A nie 40. 6 dni w tyg. Wiec jak ktos chce stracic rodzine i wszystko w kolo Polecam!!!!

Sławomir
@Desperat

Rozumiem, że możesz nie mieć pozytywnych odczuć związanych z firmą, ale porównywanie jej w ten sposób jest tu wysoce nie na miejscu. Taki przykład może urazić inne osoby, zatem proszę, byś nie posługiwał się tego typu analogiami. Czy ilość godzin, jakie należy wypracować była Ci znana zanim podjąłeś pracę?

@Sławomir

Haha wysoce nie na miejscu powiem tak dzentelmenie : ilosc godz. Jest 40 a jak wchodzisz 48 chyba ze awansujesz na nocki to z 70 szarpniesz:) i reszte zostawiam kandydatom Powodzenia:)

Sławomir
@Desperat

Dziękujemy za Twój komentarz. Czy podpowiesz nam coś na temat wspominanych możliwości awansu w Halagarda? Na pewno informacja na ten temat będzie bardzo istotna dla potencjalnych kandydatów.

Xyz
@Sławomir

Tam nic nie jest znane

jagodzianka

Witam wszystkich! Pracowałam kilka lat. Obecnie jestem na emeryturze. Cudowna firma, przyjazna ludziom. Owszem pracowało wiele dziewczyn młodych, kóre miały postawy roszczeniowe nic w zamian nie dajac i to pewnie one wypisuja negatywne komentarze. Pieczywo najlepsze w Krakowie, szefowie przemili, życzliwi, pensja zawsze w terminie, nadgodziny płatne i dodatkowo pyszny zapach swieżego chleba; znam przypadki, że dziewczyny kradły, ale złodziej zawsze pozostaje złodziejem, nawet ze skarbonki dla dzieci chorych ukradnie jak ma możliwosc. Ale Firma super. Awangarda.

Xyz
@jagodzianka

To posze chyba ktos z rodziny

:-(

Na pierwszy rzut oka, wszystko wygląda ok. pracodawcy mili, ustalone warunki zatrudnienia itd. ale z czasem poznania od wewnątrz jak to wszystko wygląda można być bardzo niemile zaskoczonym. Na dobre warunki pracy sklada się parę czynników. 1. Podejście pracodawców do pracownika: np. motywacja (są różne metody)- na poziomie 0 2. Szacunek do pracownika - poziom 0 4. Nadgodziny, owszem są wypłacane ale z odczuwalną niechęcią Czyli ogólnie brak motywacji, rozwoju, warunki (atmosfera) tragiczna i to wszystko za niską pensję i duże nerwy

@:-(

Racja !!! I dodam jescze ze przy podejmowaniu pracy jeden z szefow stoi na chali w fartuszku i obserwuje twe kroki czy jest sie wydajnym pracujac pol zycia dla niego;) pozdr. Kumatych a polecam tempym:)

Edyta

@Gosia, Widzę, że jesteś zainteresowana pracą w firmie Halagarda, czy poczyniłaś już pierwsze kroki w kierunku zatrudnienia u tego pracodawcy i może jesteś już po procesie rekrutacji? Jeśli tak, to proszę Cię o informacje na ten temat - każda nowa wiadomość jest na wagę złota dla osób które dopytują się o pracę w firmie Halagarda.

Gosia

Może mi ktoś powiedzieć jakie są relacje między współpracownikami?

było minęło

Chyba już z 12 lat jak pożegnałam firmę Halagarda ,bo się nie rozwijali i jak widać nadal tyle samo "sklepów",bo to zwykłe budki z pieczywem są.Samo pieczywo dobre i smakuje,ale rodzinka śmieszna

Edyta

@szczęśliwabardzo negatywnie oceniasz Halagarda Sp.j. jako pracodawcę. Możesz powiedzieć dlaczego? Co konkretnie nie odpowiadało Ci w tej pracy?

szczęśliwa

Dwoje braci,ich żony,dzieci i znajome,tak wygląda firma.A na to wszystko mają zarobić biedni ludzie,którzy po prostu nie mają innej możliwości pracy.na szczęście ja mam pracę dla tych dziwych panów i pań już za sobą.

szczęśliwa

maro

Może beda poszukiwali teraz jakis piekarzy albo cukierników.

Konsument

Jestem zbulwersowany opiniamii, ktore odczytuje na tej stronie. Uwazam, ze wyroby z piekarni Halagarda nie ustepuje w niczym innym wypiekom z piekarni konkurencyjnych. Jest to tylko i wylacznie kwestai wlasnego gustu i smaku i tak, jak jednemu smakuja kiszone ogorki a drugiemu corka ogrodnika, kazdy znajduje swoje niebo. A ja uwielbiam kajzerki Halagardy! Jezeli chodzi o sprawe warunkow pracy i traktowania przez wlascicieli piekarni, to uwazam, ze w tym miejscu bardzo adekwatne bedzie przyslowie, ze "jeszcze sie taki nie narodzil, co by wszystkim dogodzil". I z tym przeslaniem pragne zwrocic sie do wszystkich malkontentow.

bażantowa80

praca na sklepie to mój zawód od wielu lat. teraz jednak czegoś szukam nowego w tym temacie bo z poprzednim pracodawcą nie dogadałam się co do warunków finansowych. nie interesuje mnie znowu praca na kasie, raczej bym chciała mieć stanowisko takie jak np. kierownik sklepu żeby wykorzystywać to co umiem. czy firma halagarda mi da radę to zaoferować?

widziałem, wiem

To nie konkurs na miłego pracownika. Menago - co to jest... przecież to nie zatrudnia i nie ustała pensji. Ta strona ma służyć pomocy dla szukajacych pracy- Opinia o pracodawcach! A tam mało płacą, szacunku do pracownika nie mają, a wymagają cudów. Nie polecam!!!!! chyba, że ktoś jest zmuszony i nie ma wyjscia.

megi

akurat miałem tam przyjemność pracowac i powiem ze to wszystko to prawda i jeszcze gorzej (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Halagarda Sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Halagarda Sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Halagarda Sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Halagarda Sp.j.?

Halagarda Sp.j.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Mrozowa 27
    30-969 Kraków