Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Xyz

Czy ktoś z Państwa składal już skargę do inspekcji pracy?? Taka firma jak ta nie powinna istnieć i nie powinna zatrudniać ludzi, którzy mają pracować za darmo. Jak można niewyplacac wynagrodzenia na czas?!?!

@Xyz

Dzień dobry, a o jaką umowę chodzi ? Poproszę dane to wyjaśnimy. Podaję też adres mailowy info@dema.com.pl za posrednictwem, którego można się komunikować w temacie rozliczeń. Pozdr,

@Dema

To proszę zacząć tam odpisywać, bo niestety odpowiedzi na maile brak.

@Xyz

Nie znajduję maila od Xyz więc trudno mi się odnieść.

@Xyz

Na każdego maila staramy się odpowiadać na bieżąco ale jeśli trwa to zbyt długo to bardzo przepraszam.

Xyz

Ponieważ znajduje Pan maila od pracowników, którym nie wypłacił Pan pieniędzy. Jeśli uczciwie odpisywał by Pan na wszystkie maile to nikt nie musiałby prosić się o swoje pieniądze na forum internetowym.

Kolejny mc w którym brak wypłaty na czas. A miałam nadzieje że Nowy rok przyniesie zmiany. Czy chociaż łaskawie jest ktoś w stanie odpowiedzieć kiedy będzie wypłacone wynagrodzenie za mc Listopad??? Nie pozdrawiam i nie polecam!

Dema

Dzień dobry, płatności są realizowane . Bardzo proszę o nr umowy to sprawdzę status. Pozdr

Magda
@Dema

Nr: 2334/7410/MERCH/2022 r. Płatności powinny być zaksięgowane 10.01.2023. Na koncie pracownika a nie dopiero realizowane.

zażenowana

Ta firma to jakaś pomyłka. Nie płacą pieniędzy na czas. Oczekują od pracowników rzetelności i sumienności w wykonywaniu projektów, zleceń itp. Gdyby firma była rzetelna i terminowa w płatnościach zupełnie inaczej ta strona by wyglądała. Od zakończenia danego zlecenia mają prawie 40 dni na wypłatę ale to i tak za mało. Brak kontaktu, do biura się nie dodzwonisz bo nikt tam nie odbiera telefonu, bezpośredni przełożony nie ma kompetencji co do wypłat i rozliczeń bo on nie jest od tego. Drodzy zarządzający tą firmą szanujmy siebie na wzajem i swój czas. Źle wam nie życzę ale przy takim podejściu do tematu to nie wróżę długiej przyszłości. Nie pozdrawiam .

@zażenowana

Dzień dobry, poproszę o nr umowy.

@zażenowana

Proszę o kontakt na info@dema.com.pl - to zdecydowanie ułatwi komunikacje . Telefony mają przekierowania i odbiera pierwszy wolny pracownik i dalej przekazuje do rozliczeń aby wyjaśnić dane zgłoszenie.

zażenowana
@Dema

A czy bez numeru umowy się nie da. Jeśli tak jest to widocznie macie księgową do wymiany skoro firma nie wie komu nie zapłaciła pieniędzy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
Oliwia

Chciałam zapytać czy wypłata będzie i kiedy Wystawił: Oliwia Bylińska Dla:Dem’a Promotion Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. za wykonanie usług zgodnie z umową zlecenia Nr 2640/7410/MERCH/2022 r. zawartą w dniu 2022-10-01 r. ILOŚĆ PRZEPRACOWANYCH GODZIN: 139 GODZIN

@Oliwia

Umowa rozliczona. Pozdr

Czy kiedyś wypłaty będą na czas ... Kiedy za LISTOPAD wpłyną pieniądze? Co miesiąc trzeba się prosić?...RACHUNEKK Nr: 2432/7411/MERCH/2022r.

Dzień dobry, umowa rolziczona. Pozdr,

Katarzyna

Jeśli 11.01.2023 nie będzie wypłaty za listopad, idę z tym do odpowiedniej instytucji. Znowu powtórka z grudnia 2022. I tym razem numeru umowy nie podam. Wszystkie dane dotyczące rozliczeń macie w swojej bazie danych.

@Katarzyna

Pani Kasiu, jeśli umowa to 2371 to jest rozliczona.

Wczoraj powinnam dostać wypłatę, niestety przelewu brak. Kiedy można spodziewać się przelewów??

Beata Kopaczewska.

Witam dzisiaj jest dziesiąty dzień stycznia pora wynagrodzenia za listopad którego brak dlatego proszę o interwencję. Mój numer umowy 2414/7410/MERCH/2022 r.

@Beata Kopaczewska.

Dzień dobry, umowa była dziś rozliczona. Pozdr,

Samanta

Witam. Dziś 10.01. brak wynagrodzenia za listopad! Znów .... bardzo proszę o interwencję w tej sprawie. Numer umowy =2423/7410/MERCH/2022.

@Samanta

Umowa rozliczona. Miłego dnia .

Samanta

Bardzo dziękuję. Pozdrawiam.

Witam, z kim mam się kontaktować w sprawie rozliczenia??

info@dema.com.pl - poproszę

@Dema

Tam tak szybko Państwo nie odpisują.

Dema

Proszę spróbować i prowadzić komunikacje za pośrednictwem maila.Prosze mnie naprowadzić to odnajdę zgłoszenie.

i.252

Dwa duże projekty wykonane w maju i lipcu 2022 roku. Człowiek robił po 40 sklepów dziennie, wyjeżdżał z domu przed 4:00. Efekt? Brak wypłaty do dzisiaj. Trzeba będzie zakończyć sprawę w sądzie, niestety, żadne ponaglenia nie skutkują.

@i.252

Dzień dobry, czy moge prosić szczególy na maila info@dema.com.pl ?

@pracownik

Witam, pieniądze za zlecenie z listopada nie dotarły do tej pory... Proszę o pilne rozliczenie umowy nr: 62/3611/MS/2022 r. z dnia z 16.11.2022. Proszę o kontakt.

@@pracownik

Sprawa przekazana do rozliczeń. Pozdr,

@@pracownik

Proszę zatwierdzić umowę w systemie i wtedy przesłać maila na info@dema.com.pl Tam będziemy się kontaktować już bezpośrednio. Pozdr,

Merczyk

Firma działa bardzo długo na rynku, generalnie zawsze mają problem z terminowymi płatnościami, mniej lub więcej, chyba tylko w okresie plandemii wyglądało to najlepiej w Dem'a tzn. zdarzało się, że płacili nawet przed terminem! Oni po prostu tak mają.

Monika P

Witam kolejny miesiąc kiedy nie otrzymalam w terminie wynagrodzenia. W umowie grubymi literami napisane platne do 10 kazdego miesiaca. Zero kontaktu nikt nie odbiera tel. Zadnej informacji z ich strony. Moge dolaczyc sie do pozwu czy inspekcji pracy. Nie polecam nikomu z nimi współpracy!!!

@Monika P

Też czekam na wypłatę. Zero kontaktu. Telefon ma wolną linię, a nikt nie odbiera

Poproszę na maila info@dema.com.pl

@Dema

Mail już został wysłany, konkretnie o godzinie 9:12. Numer umowy został w nim wyszczególniony.

@Katarzyna

No i co? Jak tam moje rozliczenie? Ja prdl, żeby na forum prosić się o własne pieniądze.

@Dema

Zapytam jeszcze raz. Co z moim rozliczeniem za październik? O godzinie 9:12 wysłałam maila z numerem umowy.

@Katarzyna

Jeżeli @Katarzyna kryje się Marta to tak umowa rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam

Odradzam

Widzę, że nie pomyliłem się i kolejny raz skasowaliście mój komentarz. Ale tak jak zapowiadałem, będę tutaj dodawać nowe by każdy kto tu wchodził wiedział jakimi oszustami jesteście! Tak, tak wasi klienci również. Mili Państwo nie dajcie się oszukać Demie. Nie wypłacili oni większości wynagrodzeń serwisantom. Sam obsługuje dla nich 2 firmy w tym PM i pieniędzy nie otrzymałem, choć wiem że klient wam płaci na czas. Jeżeli się zastanawiacie skąd wiem, to od waszego klienta droga Demo. Zadzwoniłem do PM i poinformowałem co się u Was dzieje i jak traktujecie ludzi przed świętami. Mam nadzieję panie Krzysiu i pani Alicjo, że przy stole wigilijnym będziecie jeść potrawy myśląc o waszych serwisantach, których pozostawiliście bez środków do życia. Dzięki wam, nie mamy co położyć na stole wigilijnym. Gratuluję. I nie życzę wesołych świąt.

@Odradzam

Dzień dobry, poproszę o nr umowy. Jesteśmy jeszcze w trakcie rozliczeń.

@Odradzam

@Odradzam nie mogę zweryfikować nie mając danych . Dziś cały dzień szły szybkie płatności więc moze Ty też tam jesteś. Masz prawo do opinii ale adresujesz je w złym kierunku. W imieniu firmy przepraszam i pozdrawiam

Katarzyna

Wypłata przyszła za październik. Jeszcze zostaje za istopad. Jeśli powtórzy się to samo, będą rozmawiali z odpowiednią instytucją

Katarzyna

Nie odpuszczę. Już na forum daję nr umowy 2371/7410/MERCH/2022r Widocznie macie czas przeglądać internet, niż odebrać telefon lub odpisać na maila.

Katarzyna

Czy rozliczacie już moją umowę? numer umowy to 2371/7410/MERCH/2022r Umowa za październik. Jest grudzień, dzień przed świętami.

Wielki Inkwizytor

Piszcie im opinie na Google, na dziś mają opinie 2,1, wg mnie stanowczo za wysoka.

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska