Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

RP

To prawda ,że bardzo długo trzeba czekać na pieniądze. Do dziś 15 marca nadal nie mam pieniędzy za pracę wykonaną w styczniu

Wojtek

To prawda ze nie płaca do 10 tylko są opoznienia i trzeba dzwonić do centrali?

@Wojtek

Dzień dobry, jeśli jest problem proszę o nr umowy. Wyjaśnię sprawę . Pozdrawiam,

Kinga

Żenada. Nie dość że okres rozliczeniowy wynosi 40 dni co już samo w siebie powinno podlegać pod jakiś paragraf, to jeszcze mają problem żeby zdążyć wysłać pieniądze do 10. 14.01 dzwoniłam do centrali a tam jakiś zadowolony z siebie pan mówi że, przelew dziś poszedł więc pieniądze niedługo będą. Czemu te pieniądze są wysyłane 14 jeśli termin jest do 10??? Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia, ta agencja to rak

Dema

Dzień dobry, Poruszę o nr umowy. Sprawdzę Pana zgłoszenie.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
RP

Do dnia dzisiejszego 18 listopada nie mam nadal pieniędzy za pracę wykonaną we wrześniu

Dzień dobry, Proszę o nr umowy. Pozdrawiam,

Nr 7245/7409/MERCH/2020 r. zawarta w dniu 2020-09-01 r

Dziękuję , Przesłałem zapytanie do rozliczeń. Pozdrawiam,

Dziękuję, pozdrawiam

@RP

Jaka jest odpowiedź działu rozliczeń? Bo nadal nie mam pieniędzy ani informacji kiedy będzie przelew?

@RP

Przepraszam bardzo jednak przelew dotarł. Dziękuję i pozdrawiam

Max

Opinia z przed lat, przez przypadek wpadłem na tą firmę i postanowilem się podzielić moimi doświadczeniami, była to moja pierwsza praca po szkole namówił mnie na nią kolega, z dziwiło mnie, że po przepracowanym miesiącu wynagrodzenie należało się po 40 dniach defakto pierwsze mieniadze za nie cały miesiąc zobaczyłem dopiero po 2 miesiącach od 1 dnia pracy było to 6 zł. Na godzinę umowa. O dzieło dostałem 600 zł wow poczym popracowałem jeszcze miesiąc i wyjechalem na zbiory okazało się że za przepracowane 200 h otrzymałem 600 zł po około 10.dniach spóźnienia po zastaszeniu sądem pracy otrzymałem 300 zl gdzie dalej brakowalo 200 za ostatni miesiąc gdzie pracowałem około 60 h nigdy pieniędzy nie zobaczyłem reasumując za około 360.h 1500 zł było to 8 - 10 lat temu Tarnów

DEma

Dzień dobry, poproszę o nr umowy. Pozdrawiam KMI

@DEma

Nr 4996/7406/MERCH/2020 r. zawartą w dniu 2020-06-01 r. ,oraz Nr 3/7303/MERCH/2020 r. zawartą w dniu 2020-03-01 r.

DEMa

Panie Robercie, Umowa w trakcie rozliczenia. Pozdrawiam,

@DEMa

Dziękuję za odpowiedź

TP

Witam Ta firma nie płaci!!!! Od ponad miesiąca czekam na wypłatę kwoty mniejszej niż 100 zł!!! Rach 4993/7405/merch2020. I druga kwotą na całe 51 zł !!! Rach. 5119/7406/merch/2020. Nie dawajcie się nabierać!!!!!

@TP

Dzień dobry, obydwie umowy rozliczone. Pozdrawiam

Krakow

Jestem na etapie drugiej wypłaty od Dema Promotion Polska. Pierwsza była idealnie w terminie i na tym skonczyła sie chyba dobra wspołpraca z nimi. Od tygodnia probuje doprosić sie o kolejną i jak na razie slysze tylko obietnice ze niedługo powinno być... jedyne co, to nie mam nic do zarzucenia koordynatorce. Dziewczyna się stara i zawsze odpisuje. Ale całosciowo po ostatnim tygodniu maja u mnie wielkiego minusa...

@Krakow

Dzień dobry, Poproszę o nr umowy.

Dema

Umowa w dziale rozliczeń.

Krakow

kiedy bedzie rozliczona?

@Krakow

Dziś wyszła płatność. Pozdrawiam i przepraszam za opóznienie. KMI

ciekawe kiedy wam się w końcu skarbówka i inspekcja dobierze do skóry, żart sobie z pracowników robicie, dziwię się ,że otrzymujecie jeszcze zlecenia od firm ..

DEMA
@pracownik

Dzień dobry, W czym mogę pomóc ?

Kiedy otrzymam wynagrodzenie za miesiąc maj? Termin wypłaty, czyli tak jak było w umowie po 40 dniach powinnam otrzymać najpóźniej 10.07.2020 r. Jednak do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia. Dzwoniłam do koordynatora tj. 14/17/19/20.2020 nikt nie odbbiera. To jakieś kpiny . Proszę o ustosunkowanie się do umowy nr:4466/7405/merch/2020r

Dema

Dzień dobry, umowa rozliczona. Bardzo przepraszam i pozdrawiam.

Białystok

Zastanawiam się czy w tej firmie trzeba komuś skórę przetrzepać by działo się inaczej dziś 13 a pieniędzy jak nie było tak nie ma myślę że ispekcja pracy chętnie zajmie się tym tematem

@Białystok

Dzień dobry, Poproszę nazwisko lub nr umowy.

Białystok

Nr: 4832/7406/MERCH/2020 r.

Bialystok

Jak długo będzie trwać nie kompetencja tej firmy kiedy w końcu człowiek na czas dostanie swoje pieniądze

@Bialystok

Dzień dobry, Jak nazwisko lub nr umowy ?

Dzień dobry, Sprawdzę i wyjaśnię. KMI

Zniesmaczona

Kiedy otrzymam wynagrodzenie za miesiąc kwiecień? Termin wypłaty, czyli tak jak było w umowie po 40 dniach powinnam otrzymać najpóźniej 09.06.2020 r. Jednak do tej pory nie otrzymałam wynagrodzenia. Dzwoniłam do koordynatora tj. 17.06.2020 i dowiedziałam się, że dopiero od 15.06 zaczęto realizować wypłaty i do końca tygodnia powinnam otrzymać wynagrodzenie. Minął tydzień, a ja dalej nie mam pieniędzy. To jakieś kpiny . Proszę o ustosunkowanie się do umowy nr 3902/7404/MERCH/2020 .

@Zniesmaczona

Dzień dobry, sprawdziłem i dziś umowa została rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam. KMI

1991
@Zniesmaczona

W Dem'a to się nigdy nie zmieni. Czyli jeśli się nie upomnisz, nie dostaniesz wypłaty na którą się zapracowało.

TP

Firma to porażka już 2 tygodnie temu powinien być przelew za wykonaną pracę w kwietniu. Nikt nie odbiera telefonów ani koordynator regionu ani w siedzibie. Ciężko jest poprosić się o swoje zapracowana pieniądze.

@TP

Umowa rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam.

Ariel

Ile mam jeszcze czekać na odpowiedź. To jakaś kpina ktoś tam w ogóle pracuje . Jeśli nie dostanę odpowiedzi i kasy z odsetkami do poniedziałku. To wystawie tyle opini negatywnych ile dam radę, nagłośnienie sprawę medialnie i złożę skargi do wszystkich instytucji które mogą być zainteresowane.

@Ariel

Umowa została rozliczona w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam i przepraszam. KMI

Ciekaw jestem kto pisze pozytywne opinie?!? Bo srednia powinna byc max 2

Dalej czekam na odpowiedź.Ariel

Ariel

Witam proszę o info odnośnie wypłaty za kwiecień dla 3643/7404/MERCH/2020 Ciągle są opóźnienia . Koordynatorka nie odbiera telefonu ani nie odpisuje.Chyba wypadało by usunąć takiego pracownika z waszych szeregów jedynie że ma przyzwolenie z waszej strony.

@Ariel

Sprawdzę i wyjaśnię w dniu jutrzejszym. Pozdrawiam KMI

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska