Opinie o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dem`a Promotion Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Dem`a Promotion Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dem`a Promotion Polska w Warszawa

Dorota

Żenada, kilometrówka niewypłacona za lipiec... Umowa 3409/KA/2022 z 01.07.2022. 150 punktów objechanych za własne pieniądze. Maile pisane na info@dema.com.pl bez odpowiedzi. Gówn...na firma i tyle. Nie polecam nikomu.

@Dorota

Poproszę o pełny nr umowy. Imię i nazwisko oraz mail z którego Pani coś wysłała do nas.

Dorota
@Dema

Masz nr umowy i datę podpisania, to sobie znajdź. Ja za free już nie ruszę palcem w bucie.

Beata Kopaczewska.

Piszę oczywiście o braku wypłat uczciwie zarobionych pieniędzy przez agencję. W tym miejscu otrzymałam przelew za jeden z serwisów które wykonuję w Demie . A na resztę mam czekać do kiedy,?. To jest kpina z pracujących ludzi.

@Beata Kopaczewska.

Pani Beato, zmiany po naszej stronie dotyczą podziału płatności na wykonywane serwisy klienckie. Raczej powinna być Pani zadowolona z tej zmiany. Proszę obserwować dziś swoje konto. Pozdrawiam ,

Beata Kopaczewska
@Dema

Pracuję w Demie od wielu lat i wypłata zarobionych pieniędzy na czas zdarzała się kilkanaście razy zaledwie a proszę mi wierzyć Bardzo Upokarzające jest proszenie o uczciwie zapracowane własne pieniądze. Zadowolona z częściowej wypłaty mam być z jakiego powodu?

@Beata Kopaczewska

Otrzymała Pani całą wypłatę , która składa się z kilku przelewów. Zmiana jest systemowa . Przechodzimy na rozliczenia per projket. Pozdrawiam,

Też dałem się nabrać

Ludzie wiejcie od tej firmy najszybciej jak się da, to jest masakra. Zgadzam się ze wszystkimi poprzednimi komentarzami aktualnych czy byłych pracowników. Nawet pisać się nie chce tego samego. Zaorać to mało.

@Też dałem się nabrać

Dzień dobry, w czym mogę pomoc ? Co jest do wyjaśnienia ?

Też dałem się nabrać
@Dema

Dzień dobry. Poproszę o email, na który odpisujecie i chętnie nr tel. do kompetentnej osoby, bo koordynator nic nie wie i nic nie może.

info@dena.com.pl Proszę napisać i podać nr do siebie . Oddzwonimy

info@dema.com.pl

Dzień dobry, numery umów 352/3411/KA/2022 z 01.09.2022 i nr 10/3413/KA/2022 z 17.10.2022. 3 listopada pisałam do Państwa email w sprawie kilometrówki na adres info@dema.com.pl i głucha cisza. Będę wdzięczna za odpowiedź, a widzę, że tylko tu Państwo coś odpowiadacie :(

Dzień dobry, Proszę o podanie nazwiska . Odszukam Pani wiadomość. Pozdr

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dem`a Promotion Polska? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Paulina

Najgorszemu wrogowi nie polecam podejmowania współpracy z tą firmą. Każdy sympatyczny do czasu, gdy przychodzi czas rozliczenia. Wtedy nikt nic nie wie i nie ma na nic wpływu. Pierwszego dnia w pracy jako hostessa w supermarkecie dowiedziałam się, że powinnam zostać wcześniej przeszkolona przez zespół DEM'a. Oczywiście, tak się nie stało. Nie wiedziałam nawet dokładnie, jakie miały być moje obowiązki, gdyż nikt mnie nie poinformował. Po kilku prośbach, panie łaskawie wysłały mi materiały, z którymi miałam się zapoznać. Prosiłam także o zmianę błędu w umowie, którą ostatecznie i tak byłam zmuszona zaakceptować, gdyż przez kilka dni wmawiano mi, że żadnego błędu nie ma. Sama strona internetowa pozostawia wiele do życzenia. Przypomina prace uczniów podstawówki na informatyce. Minęły już ponad 2 miesiące od zakończenia akcji i ponad miesiąc od ostatecznego terminu otrzymania wynagrodzenia. I rzecz jasna, po pieniądzach śladu nie widać. Najbardziej nieprofesjonalna agencja, z jaką miałam nieprzyjemność współpracować.

@Paulina

Dzień dobry, podaj proszę nr umowy . Sprawdzimy Twoje zgłoszenie .

Dobrze by było. Nr: 17/3608/MS/2022

@Paulina

Dzień dobry, sprawa wyjaśniona . Umowa rozliczona. Pozdrawiam i przepraszam za opóznienie.

@Dema

Dzięki, aczkolwiek szkoda, że zajmujecie się sprawą dopiero po zobaczeniu negatywnej opinii w internecie. Pozdrawiam

@Paulina

Reagujemy zawsze kiedy trzeba rozwiązać problem :-). Nie zostawiamy spraw nie wyjaśnionych, nie rozliczonych itp. Pozdrawiam i zapraszam do dalszej współpracy

Konrad

Nie polecam. Nie opłacona faktura - temat już ciągnie się latami. Mimo wielokrotnych prób nawiązania kontaktu i próśb sprawa nie jest rozwiązana. Zostałem przez firę DEM'a (usunięte przez administratora) na 3000zł. Ostatnia rzecz jaka mi pozostała to ostrzegać innych. Byłem podwykonawcą DEMy na zleceniu eventowym.

@Konrad

Dzień dobry , o jaką fakturę chodzi ? Jaki projekt ?

Dema

Dzień dobry, jeszcze tylko nazwisko poproszę i nr umowy. Pozdrawiam, KMI

Dema

Malwina, przecież jesteś w kontakcie z firmą więc po co ten dodatkowy kanał komunikacji ? Twoja umowa w rozliczeniu. Pozdrawiam

Dema

Malwina, mam wrażenie, że nie masz świadomości w jakich czasach prowadzimy biznes i z czym się spotykamy na co dzień ale na to nie mam wpływu. 27 lat dajemy pracę takim osobom jak Ty i jesteśmy z tego bardzo dumni. Nawet pandemia nie zmusiła nas do redukcji personelu. Nie ma u nas złej woli i bardzo zależy nam na Was i waszym zadowoleniu ale jeśli nie jesteś w stanie zrozumieć naszej sytuacji to trudno. Zostańmy na swoich pozycjach. Pozdrawiam, KMI

Bahahhaahahhaa
@Dema

Dema, ale wy macie zawsze problem z wysyłką wynagrodzeń, nie tylko w okresie pandemii XDDDD

współpracownik

Siema. Współpracuje z tą firmą od pewnego czasu jako instalator/ merch czy jak to zwał. to co się dzieje ostatnio z płaca za wykonaną prace to jest dramat, kpina. Firma sie chwali że jest tyle lat na rynku a staje sie nie wypłacalna. Trzeba dzwonić ( o ile ktoś odbierze) i prosić się o własne pieniądze, kiedy nie spytasz swojego przełożonego o kasę to słyszysz ze to góra jest od wypłat i oni na to nie mają wpływu. Kontakt z firmą bardzo utrudniony a żeby porozmawiać z kimś decyzyjnym to raczej nie ma szans. Firma zalega z wypłatami sprzed kilku miesięcy. Dodatek paliwowy dla ludzi którzy wykorzystują własne auto to żart, stawka 4 zł za (jak oni to nazywają) punkt. ale z punktu do punktu nieraz po 10-20 km trzeba jechać w czasach gdy paliwo jest po 8 zł. Jestem ciekaw czy osoby pracujące na stałe w Dema dostają na czas wypłaty czy też się o nie proszą.

@współpracownik

Podaj proszę swój nr umowy. Wyjaśnimy temat.

JeszczeChwilęPracownik

Potwierdzam przeciąganie terminów płatności, przy czym samemu trzeba najpierw przez 2-3 miesiące inwestować w paliwo. O pieniądze trzeba się prosić. Gość prowadzący w necie szkolenia instruktażowe przed akcją, taki prosty "korpochłopek", który wszystko by chciał, ale z pytań o płatności chętnie się "wymiksowuje", bo za nic nie jest odpowiedzialny. Podejście koordynatora do pracownika subtelnie pisząc - bardzo chłodne. Myślę, że wybierają na te stanowiska osoby dość odporne psychicznie, których zadaniem faktycznie nie jest budowanie zespołu, a raczej kręcenie taką ludzką karuzelą, bo rotacja jest duża. Jeśli ktoś szuka dobrego wynagrodzenia na czas, albo chociaż fajnej atmosfery i ludzkiego traktowania w pracy - nie polecam tej firmy.

@JeszczeChwilęPracownik

Dzień dobry, poproszę o nr umowy.

Dema

Dzień dobry, Proszę o nazwisko i kontakt do siebie . Sprawę wynagrodzenia wyjaśnię w poniedziałek . Pozdrawiam,

PC

Nie otrzymałam wynagrodzenia ani zwrotu za paliwo z kilku miesięcy !!!

@PC

Proszę podaj mi swoje dane to sprawę sprawdzę i wyjasnię.

On Wwa.

Super firma wypłata na czas Super ludzi polecam. Warszawa Pozdrawiam

Honorata
@On Wwa.

To ze wypłata na czas to spoko, chociaż to standard powinien być :p a jak z kwota wynagrodzenia? Adekwatna do pracy?

Dema

Dzień dobry, poproszę imię nazwisko nr umowy. Sprawdzimy , wyjaśnimy . Nie ma żadnego problemu z kontaktem. Na stronie o ktorej tu mowa są aktywne formularze. Zapraszam do kontaktu i pozdrawiam.

Dema

Dzień dobry, przecież maile do nas docierają :-). Przepraszam i wyjaśniam temat. KMI

Dema

Trudno w ten sposób prowadzić dyskusje. Każdy ma swój punkt widzenia. Mail do mnie nie dotarł ale może wpadł na spam. Przekazałem do rozliczeń Pani umowę i dziś temat zostanie załatwiony. Bardzo przepraszam. Sprawdziłem przy okazji poprzedni miesiąc i wypłata była u Pani 8 kwietnia :-). Pozdrawiam

Gabriela

Od dawna są takie problemy z wypłacalnością? Jak sobie to tłumaczą, z jakich powodów się tak dzieje?

Dem'a
@Gabriela

Gabriela a masz jakiś problem ? Podaj swoje nazwisko nr umowy

Dema

Dzień dobry, proszę się przedstawić to będzie łatwiej prowadzić dyskusje.To co piszesz traktujemy jako pomówienie.

Nie polecam

Osoby koordynujące bez żadnych kompetencji, jako firma w życiu bym ich nie zatrudniła a jako pracownik w życiu bym nie chciała już współpracować. Kiedyś współpracowałam i zapomniałam jak to wyglada, bałagan w papierach, brak kompetencji osoby zarządzającej, brak umowy i pieniędzy, o wszystko się trzeba prosić i wypisywać. Nie polecam. Nie wiem skąd maja zlecenia ale z takim podejściem bardziej wyglada to na dostawanie zleceń po znajomosci niz ze względu na rzetelna prace Uratowałam im tyłek w w zamian zamiast dziękuje naburmuszona mina i brak wynagrodzenia

@Nie polecam

Jeszcze proszę tylko się przedstaw i wyjaśnij o co Ci chodzi.Obrażasz firmę i wiele osób , które tworzyły i tworzą ją od ponad 27 lat.

Gabriela
@Nie polecam

Czyli co, pracuje się tutaj na czarno?

On

Witam. Bym prosił o przelew za marzec PM. Nr umowy 86/3403/AK/2022r. Zawarta 02.03.2022 roku. Dziękuję za szybką realizację. Pozdrawiam.

Honorata
@On

firma ma wobec ciebie zaleglosci z tego co widze? jestes jakims kontrahentem czy jak ?

@On

Cześć, przecież masz to rozliczone i łatwiej Ci zadzwonić do mnie niż tu pisać :-)

On

Witam. Proszę mi odpowiedzieć kiedy dostanę przelew za akcję PM za luty.?!!! Więc mój numer umowy . 55/3402/AK/2022 r. Umowa zawarta 01.02.2022 rok . Kiedy mogę się spodziewać przelewu. Dziękuję bardzo za szybką reakcję. Pozdrawiam

Dema

Dzień dobry, Wysyłki są realizowane każdego dnia. Poproszę imię , nazwisko nr umowy. KMI

UczennicaCKU

Kiedy dostanę swoje pieniądze za czerwiec 22-26, koordynator powiedział mi, że do dwóch tygodni na konto? Nie mam ich nadal... Wczoraj do niego dzwoniłam i się go pytałam ten mnie (usunięte przez administratora) i powiedział, że dzwonił do księgowej i pieniądze już powinny być. Jeśli nie będzie ich do końca miesiąca idę z tym na policję.

@UczennicaCKU

Poproszę nr umowy. Pozdrawiam,

RP

Niestety sytuacja cały czas się powtarza...dziś 15 czerwca a ja nie mam pieniędzy za kwiecień

@RP

Dzień dobry, Jak nazwisko , nr umowy? KMI

RP

14 czerwca , co nie zmienia faktu,że pieniądze już powinny być na koncie

Zostaw merytoryczną opinię o Dem`a Promotion Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w Dem`a Promotion Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Dem`a Promotion Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 198.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dem`a Promotion Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 194, z czego 4 to opinie pozytywne, 153 to opinie negatywne, a 37 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dem`a Promotion Polska