Opinie o HUBER+SUHNER Sp. z o.o w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HUBER+SUHNER Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HUBER+SUHNER Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUBER+SUHNER Sp. z o.o w Tczew

Zimno

Zacznijta (usunięte przez administratora)grzać na magazynie. Jest tak zimno, że aż pingwiny (usunięte przez administratora)

Magazyn

Bardzo polecam prace na magazynie Kierownik oraz trzej brygadzisci sa bardzo w porzadku, pracownicy takze sa bardzo mili i pomocni. Praca po czasie staje się bardzo lekka a normy latwo jest wyrobić jesli się sumiennie pracuje. Firma ma oczywiscie swoje plusy i minusy ale nie rozumiem niektorych przesadzonych i klamliwych opinii. Najlepiej samemu sprawdzić jak jest bo niektorym nigdy nie dogodzi się nie wazne jakby było. Jesli ktos ma pytania odnosnie pracy na magazynie to chetnie szczerze odpowiem.

Mag
@Magazyn

Tak, zgadzam się. Praca jest lekka, w zasadzie to połowę bym zwolniła, bo po co tyłu ludzi do tak lekkiej pracy i tu uwaga!!? lekka praca dla wybrańców, niestety nie dla wszystkich. Tryb pracy 3 zmianowy i tu uwaga !!! Nie chce Ci się, nie masz czasu, chcesz się wyspać kiedy inni pracują, możesz sama sobie ułożyć grafik i chodzić np. 6-14 lub 8-16 i co piątek urlop, wtedy weekend jest odpowiednio długi

Operacja 3 stopien
@Magazyn

Ja mam przyjść do Hubera na magazyn? Warto te 2800 na start dobija mnie trochę. Co to za 2 premia jest? I normy na magazynie serio są?

Operacja 3 stopien

Odpowiedź kiedy ????

Co tam słychać.
@Mag

Potwierdzam jest kilka osób co chodzą jak im się podoba,a tu sobie piątek szybciej wyjdę,bo muszę albo wolne weźmie.Gdzie tu sprawiedliwość gdzie inni nie mogą,bo robić trzeba i zlecenia dokończyć,a drudzy chodzą jak chcą?

Co tam słychać.
@Operacja 3 stopien

Jak chcesz być dymany to tak.

Operator

Czy warto zatrudnić sie w h+s na magazyn?

Pracownicy firmy odczuli w bieżącym roku, czym jest kryzys wywołany pandemią. Pandemią, która została świetnie wykorzystana do odebrania pracownikom podwyżek, płatnych nadgodzin, godnego systemu premiowego oraz Czwartkowego owocu!!! Nie można mówić, że firma nie zainwestowała w infrastrukturę. Zrobiono mnóstwo rzeczy. Czy były potrzebne??? Możliwe, że tak. Ale napewno zarobione dzięki ciężko i rzetelnie pracującym pracownikom, którzy zostali pominięci w tej całej modernizacji zakładu... Nikt z kadry zarządzającej nie poinformował osobiście, nie napisał maila, co nas czeka. Przez cały rok unikano jakiegokolwiek kontaktu i nakreślenia sytuacji. Zostaliśmy potraktowani jak śmieci. Tylko praca!!! Której nie brakowało w tym roku. Dodam, że ten rok był równie pracowity, jak każdy poprzedni. Pozdrawiam MAG

PikPok

To wszystko prawda. Natomiast interesuje mnie pewien proceder, który trwa w firmie właściwie od początku roku. Co pewien czas zwalnia się po paru pracowników z przyczyn ekonomicznych, także tych którzy byli zatrudnieni na czas nieokreślony i pracowali w firmie nawet więcej niż 10 lat. Powodem tych zwolnień jak się mówi i pisze takim pracownikom na wypowiedzeniu są przyczyny ekonomiczne. W porządku. Tylko jak to się ma do tego, że firma zatrudnia nowe osoby? W internecie można było znaleźć oferty pracy na młodszego operatora produkcji a także są werbowane do pracy w firmie Huber Suhner osoby przez firmę Exact. Chyba ktoś powinien wytłumaczyć tą sytuację a zwłaszcza osobom z wieloletnim stażem w tej firmie, które w tej sytuacji nie wiedzą czego się mają spodziewać. Poza tym nie wydaje mi się, żeby było to zgodne z prawem pracy. Niezrozumiałe też jest dlaczego firma pozbywa się ludzi którzy naprawdę dużo umieją i mogą pracować na różnych stanowiskach. Jeśli z powodów ekonomicznych firma zwalnia pracowników to dlaczego zaraz przyjmuje nowych. To kolejne kłamstwo jak wiele innych?

Qwerty
@PikPok

Bo super planiści tak wszystko organizują że nie ma pracy , ludzi zwalniają a potem jest ogrom pracy i nie ma komu robić ...

Gorgoroth

W(usunięte przez administratora) z tymi podwyżkami i płatnymi nadgodzinami. Mi osobiście najbardziej brakuje czwartkowych owocków :(

Inżynier Produkcji

Bardzo miły, najpierw krótka rozmowa telefoniczna z osobą z działu HR, potem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Niestety pozytywny nastrój zmienił się wraz z dołączeniem do rozmowy kierownika produkcji, pana Tomka. Niby młody, elegancki, ale straszny buc i prostak. Od początku starał się wywrzeć wrażenie, iż w ogóle nie jest zainteresowany moją kandydaturą, za to siebie stawiał w jak najlepszym świetle. Przez zachowanie tego osobnika, w ogóle odeszła mi ochota na ubieganie się o to stanowisko, mając w perspektywie pana Tomasza jako swojego potencjalnego przełożonego. Ogólnie dobra firma, szkoda tylko, że mają takich ludzi na stanowiskach kierowniczych. Na pewno do tego działu już nie zgłoszę swojej kandydatury.

W zasadzie standardowe pytania branżowe jak na stanowisko inżynierskie przystało. Nie obyło się jednak bez idiotycznych pytań pani Patrycji z HRów, np. o to jakiego chciałbym mieć przełożonego, czy też jakich wyzwań oczekuję. Plus trzy razy zadane pytanie czy aby na pewno nie będę miał problemów z dojazdem do pracy ze względu na odległość. Szkoda, bo wiele dobrego słyszałem o tej firmie, a okazuje się, że moja obecna wcale nie jest taka zła patrząc na to co mogło mnie czekać na Bałdowskiej. Trzeba zatem szukać dalej, ale już na pewno nie w Huberze.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Klaudia

Nadal jest kryzys w firmie ?

Filipek
@Klaudia

Tak. Zwalniają ludzi. Niektórzy widząc co się dzieje nie czekają aż im dadzą wypowiedzenie i szukają sobie nowej pracy. Niektórzy znaleźli i złożyli wypowiedzenie w Huberze bo widzą że nie jest to firma z którą warto wiązać swoją przyszłość.

Eldorado

Tutaj nie zarobisz, podwyzek nie dają od dawna, a nowy pracownik ma stawkę jak doświadczony pracownik

lolek

Witam jak wygląda praca na magazynie? jakiej stawki mozna sie spodziewac na start z Uprawnieniami na wozki widlowe wydane przez udt? Jakie premie są miesięczne?

Bulldog
@lolek

po okresie probnym 3000 brutto niezaleznie czy masz wozki czy nie O premii lepiej nie mowic bo to smiech na sali

lolek
@Bulldog

Czemu śmiech na sali?

ona ona

Mam pytanie jak wygląda praca na produkcji ? Czy warto się pchać do tego zakładu ?

Buldog

Pracuje w tej firmie prawie 2 lata na magazynie. Na poczatku wszystko było znośnie. To co się wydarzyło na początku tego roku jak firma przeszła "na swoje" przechodzi ludzkie pojęcie. Firma zaczela traktować ludzi jak (usunięte przez administratora) pracujemy na 3 zmiany z czego wpisują nam w grafik soboty, oczywiście za sobotę nikt już nie zapłaci tylko można za to wybrać dzień wolny. Niestety nie można wziąć wtedy kiedy my potrzebujemy, tylko zostaje nam to narzucone z góry. Podwyżek nie ma, kierownik magazynu to zakłamana gnida, tańczy tak jak zagra mu góra. Przełożeni nie liczą się z pracownikiem, potrafią chodzić za tobą i po cichu mówić że za wolno pracujesz, że norma jest większa. Normy są już i tak, tak mocno wyśrubowane, że ciężko jest je wyrobić nawet doświadczonym pracownikom. Elita siedzi w biurze i tylko dokłada obowiązków, a sami nie są skorzy do pomocy. Pracuje tutaj już troche jednak ten wyzysk człowieka przez drugiego człowieka jest nie do zniesienia. Szkoda tylko zwykłych ludzi, bo oni to są wspaniali. Nie polecam tego zakładu.

to ja tylko
@Buldog

Pierwsze słyszę , że w magazynie są normy . Czego są te normy? Pewnie okres 2 lat mija i umowa się kończy ?

nick

czy do firmy na produkcje potrzebna jest duza ilosc pracownikow ? widze , ze ogloszenie jest juz sporo czasu , potrzebuja ludzi z doswiadczeniem przy wszelkich kablach i swiatlowodach , czy niekoniecznie?

Polska

W firmie pracownicy dostawali w kazdy czwartek jakis owoc z powodu koronowirusa zostały wszczęte oszczędności i pracownikom produkcyjny wstrzymano dzien owoc. Jak mają czuc się ludzie patrzac jak biurowi co miesiac dostaja do biur kawkę, ciasteczka i to kartonami.Gdzie równe traktowanie

tojatylko
@Polska

Ja słyszałam że pracownicy mają stażowe a biurowi nie ? Może dlatego dostają kawę ?

Polska
@tojatylko

Ha ha nie mają stazowego, ale pensje większe

Biurwa
@Polska

Trzeba było się uczyć.

Ala
@Biurwa

Na produkcji jako operatorzy pracują też ludzie po studiach. I są często mądrzejsi od tych biurowy co chyba pracują po znajomości i od swoich przełożonych

Jaka jest kultura pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o? Obowiązuje typowy dress code?

Generalnie nie bardzo, pracownicy produkcyjni mają firmowe koszulki, niektórzy też spodnie ale poza tym nie funkcjonuje oficjalny dress code

Kultura organizacji i atmosfera pracy jest OK jeśli chodzi o biura. Wszystko oczywiście zależy też do jakiego działu trafisz i z jakim kierownikiem/ osobami współpracujesz (jak to w każdej firmie). Natomiast jeśli chodzi o dress code, to nie ma żadnego obowiązującego standardu.

Szukam pracy

Witam chce się przyjąć do tej firmy jak tam płacą i jaka atmosfera

Była pracownica
@Szukam pracy

Na rozmowie będziesz miał/miała poczucie że firma jest wspaniała, super atmosfera, kierownictwo niesamowicie kontaktowe i uprzejme.... Po miesiącu pracy zaobserwujesz że to co Ci naopowiadali to nie odzwierciedla stanu faktycznego :) Natomiast najlepiej sprawdzić to na własnej skurze. Ja tam kiedyś pracowałam. Spotka cię tam masa nauki z instrukcjami, ze standardami pracy które musisz znać i szybko je wyszukać w zamulających monitorach, masa dokumentacji i papierkowej roboty, samo przygotowanie do tego żeby wystartować z robotą zajmie ci nie raz więcej czasu niż sama fizyczna produkcja, taki chory system poprostu, wszystko musi być opisane a że tego opisywania jest od zaj.ebania to i tak swoje musisz zrobić haha Praca ciekawa dla ludzi myślących którzy są w stanie przewijać wiele informacji na raz. Penja taka średnia raczej jak na wymogi, za to sporo dodatków różnych. Brygadzisci jak większość osób na tym stanowisku jest taka że jak nie podskakujesz i robisz to co oni chcą i nie ciskasz to masz wygrane :) Ogólnie brygadzisci są tam różni od wyboru do koloru, jedni są impulsywni i chamscy, inni to typowi karierowicze, po trupach do celu, na siłę prubujacy wchodzić w (usunięte przez administratora) swoim szefom inni są normalni i znający się na robocie z normalnym i profesjo alnym podejściem do pracownika lecz taki jest już tam mało. Inżynierowie to są raczej słabi (lecz też nie wszsytcy zależy jaki dział i obszar) , zero kompetencji i sposobu na rozwiązywanie problemów. Jako operatorka nie raz zgłaszałam że nie da się czegoś zrobić w takim czasie jaki jest podany to i tak dostawałam odpowiedź że się da bo czas się zgadza haha analiza problemu na 2 sztukach i po temacie haha Ogólnie spróbować warto może zaobserwujesz coś jeszcze bardziej pozytywnego niż ja parę lat temu :)

Zwykłyrobok

Zastanawiające jest to, że widać Dział HR tutaj ( po komentarzach) i nikt nic dalej z tym nie robi? Na prawdę? Śmiech na sali. Odradzam z własnego doświadczenia podjęcie pracy w Huberze. Sztuczne stanowiska, liderzy którzy są niekompetentni to powinno być hasło tej firmy. Jedna wielka porażka, na rozmowie obiecują dużo, a w praktyce? Nie możesz liczyć na żadne wsparcie " góry " aż po jakimś czasie zostaje Ci wyłącznie wizyta u specjalisty z powodow mobbingu. NIE POLECAM.

@Zwykłyrobok

Witaj, Chcielibyśmy zapewnić, że czytamy treści pojawiające się na forum i wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki. Dzięki temu podjęliśmy już szereg działań, mających usprawnić zarówno komunikację, jak i funkcjonowanie naszej firmy. W ostatnim czasie dział HR przeprowadzał indywidualne rozmowy z nowo zatrudnianymi pracownikami jak i z pracownikami, którzy mają zmienić lokalizacje. Oprócz tego nasi kierownicy i liderzy mieli spotkania grupowe oraz indywidualne podczas, których każdy pracownik mógł wyrazić swoje zdanie. Zarzut mobbingu jest poważnym oskarżeniem, które niepoparte dowodami, stanowi pomówienie. Właśnie dlatego zapraszamy do działu HR na anonimową rozmowę, która pomoże nam zweryfikować, które działania lub zachowanie są dla Pana podstawą do zarzucania nam mobbingu. Tylko wtedy będziemy mogli dokładnie zbadać sprawę, by móc wrócić do Państwa z odpowiedzią. Prosimy pamiętać, że jesteśmy dla Państwa dostępni także pod adresem e-mail opinie@hubersuhner.com. Pozdrawiamy, Dział HR

Lola
@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Były rozmowy ale oczywiście nic z nich nie wyszło, liderzy jak i kierownik mają swoje zdanie i my nie mamy nic do powiedzenia w sprawie dojazdów

@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Niestety Wam nikt nie zaufa, jedynie do sądu pracy iść od razu, lub nagłaśniać żeby wszyscy wiedzieli, a nie tylko HR które zamiecie to pod dywanik.

@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

@Pracodawca wszyscy wiedzą co się dzieje w firmie. Wiedzą HR o zachowaniach niektórych kierowników i jakoś nic Państwo z tym nie robili. Szkoda tylko, że na tej stronie udajecie super klimatyczna firmę, w której każdy czuje się wyśmienicie. Osoby,które pracują lub pracowały pewnie z uśmiechem czyta te komentarze jak i ja. Zastanówmy się ile jest zwolnień chorobowych w tej firmie od psychiatrów? To powinno Państwu dac coś do myślenia. Słabe zainteresowanie tym co się dzieje, a spójrzmy prawdzie w oczy że firma jest mała i ludzie nie chcą się odzywać,bo boja się że stracą swoje źródła dochodu,bądź tego że jak liderzy dowiedzą się o tym to będą bardziej się mścili.

@Zwyklyrobol

Zgadzam się z tobą w 100%. Ja sama osobiście pracowałam w tej firmie i mam tak zdrowie zniszczone przez pseudo brygadzistów! Poszłam na chorobowe i to od psychiatry, zaświadczenie też przedlozylam o stanie zdrowia i zostałam zdyskryminowana i zwolniona. Dział hr oczywiście poinformowałam o tym fakcie ale na tym się skończyło. Tam ręka rękę myje prawda jest taka że to trzeba nagłosbuc bo mają ludzi za nic.

@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Rozmowy w dziale hr nic nie dają, ręką rękę myje taka prawda,, przeszłam przez to samo.... Dobrze ze jest spora ilość osób która nie zostawi tego tak bo nie pozwolimy więcej na dyskryminację! Proszę się przyjrzeć brygadzistom na konektorach jak traktują ludzi, praca pod presją, tam jak nie trzymasz prosto palca w (usunięte przez administratora) To cie usuwają.

Bekaxd
@Dziun

Po prostu nie dajajesz sie masz slaba psyche nie zdziwil bym sie ze tak se piszesz zeby teraz wspolczucie otrzymac.Zostalas zdyskryminowana to tej wylacznie twoja wina jak sie dajesz to wykorzystaja,wiec miej pretensje do siebie.

@Bekaxd

Współczucie? Nie zartuj sobie, Tak w tej firmie na współczucie zasługują ludzie którzy sobie dają sobą pomiatac, pokazać że (usunięte przez administratora) tak jak im każą, że do toalety nawet maja wydzielone ile w ciagu dnia mogą wychodzić. Ja swoje wygrałam i to jest najważniejsze

@HUBER+SUHNER Sp. z o.o

Widać właśnie jak Państwo podjęli szereg działań, że nic w takim odstępie czasowym nie zmieniło się na plus. Wy macie w ogóle pojęcie co się dzieje w Waszej drugiej filli w Swarozynie? Sądzę,że powinniście się tym zainteresować, A szczególnie brygadzistami, którzy są nieodpowiednim ludźmi na nieodpowiednich stanowiskach. Ludzie w końcu będą się zwalniać sami, bo nikt nie będzie taki długi okres czasu robić za popychadło Waszych inteligentnych czytaj niekompetentnych ludzi rządzących.

Kasjer covidu 19
@Zwyklyrobol

Jak Ci tak źle, to co tu jeszcze robisz? ???? W biedronce na kasę szukają. Staż w firmie pewnie 10 lat.. + kompetencje na jedno stanowisko bo więcej nie ogarniasz ???? Nikt cię na siłę nie trzyma. Składaj papiery i leć rozwijaj skrzydła wśród kompetentnych ludzi ???? Przykre że Polacy to kraj rozgoryczonych pesymistów z brakiem odwagi na zmiany, a z odwagą na anonimową krytykę wszystkich i wszystkiego. Puenta na koniec z tego taka, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.???????? Naprawdę bez czwartkowego owoca, w kryzysie covid 19 da się żyć ???????? Pozdro dla wszystkich optymistycznych pracowników H+S ????

@Kasjer covidu 19

Proszę Cię nie bądź smieszny/a. Skąd wnioskujesz że taki długi staż? Muszę Cię martwić,bo jesteś w błędzie. A jeśli nie znasz całej historii to proszę Cię nie wypowiadaj się,bo pokazujesz jaki jesteś inteligentny i wyuczony. Skoro twierdzisz,że HS jest tak wspaniała firma to życzę Ci w niej powodzenia na pewno 15 lat na tym samym stanowisku. Twój komentarz mówi o dnie totalnym, i z pewnością braku szacunku do własnej osoby. Pozdrawiam.

Beduin

Firma jako firma jest oki tylko ludzie nią kierujący są nie kompetentni w Swarożnie brygadziści mają jak wszędzie swoich pupili mogą na papierosa wychodzić a kto nie pali a wyjdzie do toalety zaraz jest 100 pytań gdzie jest i gdzie tu jest sprawiedliwość ale komu można temu można gdyby rządzący byli inni to by była całkiem fajna firma .

Były

A teraz zwalniają pracowników. Po 2 osoby.... a reszta ma się cieszyć, że pracuje.... ( takie słowa padają od samej góry)inne zakłady dają premię za pracę w czasie pandemii. A tu wszystko zabrali. Dają wypowiedzenia bez okresu wypowiedzenia oraz odprawy, ci ktorzy nie dają się nabrać po próbie podpisania dostają to właściwe wypowiedzenie. Z dnia na dzień zmiany, zero stabilizacji, presja na kogo padnie. Ludzie boją się odezwać bo jak się narazisz to masz po robocie.

Obserwator

Bogdan z magazynu to bezczelny typ proszę zwrócić na niego uwagę w dodatku lizus swojego lidera.

Tuska

Uważam, że brygadzista zmiany A to najlepszy brygadzista jakiego ta firma kiedykolwiek miała , a „Pracownica” powinna zająć się pracą a nie spacerowaniem po firmie i rozsiewaniem nieprawdziwych informacji, widać Ci co nic nie potrafią i nic nie robią nigdy nie mają sobie nic do zarzucenia. Poza tym żyjemy w XXI wieku i jak komuś praca się nie podoba to droga wolna. Łatwo jest kogoś skrytykować, kto nigdy nie zarządzał ludzmi i nie wie jak ta praca wyglada. Proponuje poruszyc ambicje i sprobowac cos zmienic w zyciu a nie tylko leczyć kompleksy krytykując innych. Buja ????????

Coś
@Tuska

Akurat pracownica miała racje! I proszę tu nie wchodzić w dyskusje.

ktoś

również pracowalam w tym zakladzie i mialam tego samego brygadziste na zm A i zawsze byl kompetentny i pomocny bo wiedze posiada duza wieksza niz inni i dziwię sie tej osobie ze takie (usunięte przez administratora) wypisuje chyba tylko dlatego ze nie moze wyjsc palić

Pracownica

Praca sama w sobie jest ciekawa i wymaga skupienia oraz używania mózgu. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to na strat najniższa krajowa oraz premia za obecność. Możliwości rozwoju również są spore ale wszystko zależy na jaką zmianę trafisz. Jeśli mam być szczera to przełożony na zmianie „A” dział RF to totalna pomyłka. Sama byłam kilkukrotnie świadkiem sytuacji gdzie pracownik produkując oglądał i nadal ogląda filmy na linii, podczas gdy z innych leci dosłownie pot ! Dodatkowo nie interesuje go praca a telefon komórkowy i prywatne rozmowy. Ludzie z jego zmiany są nierówno traktowani co widać gołym okiem, wystarczy jeden spacer po hali o odpowiedniej godzinie aby się przekonać.

Zostaw merytoryczną opinię o HUBER+SUHNER Sp. z o.o - Tczew

• Jak się pracuje w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy HUBER+SUHNER Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 122.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 111, z czego 6 to opinie pozytywne, 88 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 171 ocen.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o