Opinie o HUBER+SUHNER Sp. z o.o w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HUBER+SUHNER Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HUBER+SUHNER Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUBER+SUHNER Sp. z o.o w Tczew

ex pracownik

Widzę, że nic się w tej firmie nie zmieniło. Jak lata świetle było źle, tak nadal jest źle. Konfidenci, którzy ugrają dla siebie marchewkę, dalej "rządzą" w fabryce marzeń. Chyba podobne zasady panowały kiedyś w obozach koncentracyjnych np? ABSOLUTNIE NIE POLECAM NIKOMU PRACY W TEJ FIRMIE. Ta firma musi upaść żeby zrozumieć, że to pracownik jest WAŻNY. A co do "miłych" pań Grażyn z linii produkcyjnej, to rozumiem, że nic w życiu lepszego nie osiągnęłyście i dlatego wylewacie swoje życiowe frustracje na randomowych ludzi ;)?

Z tygodnia na tydzień coraz gorzej. Firma wykorzystuje pracowników jak tylko się da.. To co wyprawia Pani M.K jest chore, decyzje zmieniają się co chwile nie szanuje pracowników. Jak można zmuszać ludzi do pracy w soboty ZA DARMO!! Każda sobota w miesiącu w pracy a jak się nie podoba to trzeba wziąć urlop ALE nie wypoczynkowy tylko urlop na żądanie! Można powiedzieć ze praktycznie nie wychodzimy z pracy. Wszystko na granicy prawa pracownicy dostają minimum jakby mogła to i to minimum by zabrała.. a może czas nagłośnić sytuacje jaka panuje w tej firmie..

Jeden taki mądry:)

Przecież odkąd weszła zmiana grafiku to logiczne było od początku że soboty będą pracujące jako zwykły dzień. Nie rozumiem marudzenia, skoro się nie podoba to można pracę zmienić, świat się nie kończy na H+S co nie?? Ci co wyczuli co się będzie działo odeszli i znaleźli dużo lepsze prace :)) Nikt Was tam nie trzyma, firm produkcyjnych jest bardzo wiele, wystarczy się nie bać i zaryzykować. Zacząć od zera w nowej firmie, pokazać się z innej strony niż dotychczas i rozwinąć skrzydła :) zarabiać więcej w innym otoczeniu etc. M.K. Widzi więcej od was operatorów, przykład wieżowiec 10 piętrowy, ludzie mieszkający na ostatnim piętrze mogą chwalić się pięknym krajobrazem, natomiast ludzie mieszkający na parterze nie podziela tego zdania. Ci mieszkający na górze widzą dużo więcej. Gdybyście byli na miejscu M.K. też byście robili to samo co ona:) ona widzi więcej korzyści ze swoich decyzji biznesowych, patrzy szeroko, boznesowo:) Pozdro dla rf

Ktosik
@Jeden taki mądry:)

No, patrzy jak tu jeszcze bardziej da się wykorzystać i pognębić pracowników. I jeszcze na tym dobrze zarobić.

Joanna
@Jeden taki mądry:)

Jak dokładniej wygląda ta zmiana w grafiku pracy? Jak wygląda miesiąc pracy godzinowo w H+S? Czy w związku z tym, że doszły pracujące soboty, wynagrodzenie również wzrosło?

Ktoś
@Joanna

Oczywiście że tak. Wszystkie nadgodziny powyżej miesięcznej normy są płacone. Ale to się zmieniło niedawno. Odeszły soboty łączone z dwóch zmian. Teraz pracujące są tylko soboty po nocnych zmianach. Co do ludzi to fakt, jeden na drugiego gada, brygadzistami są wcześniejsze osoby pracujące na produkcji czuje się fałsz i lizustwo.

Joanna
@Ktoś

Czy nadgodziny są obowiązkowe, narzucane od góry? Czy dużo ich wychodzi? Czy pracownik sam może również dobrowolnie je wyrabiać aby sobie zwiększyć miesięczne wynagrodzenie w firmie?

PenerSSon

Z racji, że w firmie sytuacja się bardzo poprawiła to chcielibyśmy odzyskać nasze ukochane owocowe czwartki !!!!!

gosc-marek

Witam. Nie polecam,pracowałem na magazynie zostałem zwolniony tak na prawde nie popelniajac bledow przez okres pracy,a na koniec umowy uslyszalem ze popelnialem za duzo bledow. Jedna wielka klika wszystko na układach tak jak ktos pisał wyzej nie jestes dupolizem brygadzisty to nie masz lekko :) jest duzo fajniejszych zakladow a pracy na magazynie tam nie polecam

Inżynier Produkcji

Bardzo miły, najpierw krótka rozmowa telefoniczna z osobą z działu HR, potem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Niestety pozytywny nastrój zmienił się wraz z dołączeniem do rozmowy kierownika produkcji, pana Tomka. Niby młody, elegancki, ale straszny buc i prostak. Od początku starał się wywrzeć wrażenie, iż w ogóle nie jest zainteresowany moją kandydaturą, za to siebie stawiał w jak najlepszym świetle. Przez zachowanie tego osobnika, w ogóle odeszła mi ochota na ubieganie się o to stanowisko, mając w perspektywie pana Tomasza jako swojego potencjalnego przełożonego. Ogólnie dobra firma, szkoda tylko, że mają takich ludzi na stanowiskach kierowniczych. Na pewno do tego działu już nie zgłoszę swojej kandydatury.

W zasadzie standardowe pytania branżowe jak na stanowisko inżynierskie przystało. Nie obyło się jednak bez idiotycznych pytań pani Patrycji z HRów, np. o to jakiego chciałbym mieć przełożonego, czy też jakich wyzwań oczekuję. Plus trzy razy zadane pytanie czy aby na pewno nie będę miał problemów z dojazdem do pracy ze względu na odległość. Szkoda, bo wiele dobrego słyszałem o tej firmie, a okazuje się, że moja obecna wcale nie jest taka zła patrząc na to co mogło mnie czekać na Bałdowskiej. Trzeba zatem szukać dalej, ale już na pewno nie w Huberze.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Każdy narzeka jak nie na pracę to brygadzistkę czy szefostwo.Nie zawsze są zlecenia takie jakbyśmy chcieli,mamy różnych klientów więc i różne zlecenia.Co mają powiedzieć brygadzisci jak ciągle słyszą nasze niezadowolenie,że dostaliśmy takie czy inne zlecenie.Zlecenia są przygotowywane przez pianistów a brygadzisci dostarczają je nam według raportu.Jesli chodzi o brygadzistkę z zmiany C,mimo że ma bardzo dużo pracy,(ba jak wiadomo mają teraz 2 działy)to potrafi jeszcze pomóc przy produkcji,rozwiązywaniu różnych problemów produkcyjnych i jeszcze się uśmiechać.Jesli widzi się takich ludzi,to zapomina się o zmęczeniu,nerwach na te nieszczęsne zlecenia????,nie zawsze dobry sprzęt itd

Zorro

Ale jak brygadzista puszcza nas na dodatkowego papierosa to wtedy jest wszystko wporzadku..... Ci pseudo "najlepsi" swoich brudów nie widzą haha tylko to co robią inni...

Zorro

Wszyscy brygadzisci tam są uśmiechnięci, jedni puszczają na papierosa inni sieją terror inni lub w zasadzie każdy z nich pomaga na linii.... Inni swiruja pawiana jak im sodówka do głowy uderzy inni to typowi karierowicze po trupach do celu, tak więc od wyboru do koloru :)

Uśmiecha się? Haha Raczej się z Ciebie śmieje Widocznie chcesz brygadziscie wejść w d..e ze tak piszesz, brygadzistka jak każda inna, wyróżnia się jedynie brakiem wiedzy o produkcji

Lusia

Ten komentarz to chyba sama brygadzistka że zmiany C napisała o sobie bo nikt tak nie uważa.

Widac mało masz wiedzy i znasz wszystkich brygadzistkę.Anna Kolasinska brygadzistka zm C,ani ona nie da sobie w (usunięte przez administratora) wejsc,ani nikt z pracowników zmiany jak niektórzy piszą.To z niej wszyscy powinni brać przykład.

Ktoś

To bierz sobie z niej przykład jak chcesz. Jak twoim życiowym celem jest być wrednym dla innych.

Struna

Doszły mnie słuchy, że tydzień temu jedna zmiana na magazynie się zbuntowała i nie przyszła w sobotę do pracy. Brawo! Jak widać można się postawić.

K.O
@Struna

Dokładnie! Robią z ludźmi co chcą. Kwestia czasu aż każda zmiana się zbuntuje :)

Andrzej Tracz
@K.O

To byłoby cos, a tak slabo będzie. Wszystkie zmiany powinny się zjednoczyc i powiedziec zero sobot za friko.

Totylkoja
@Struna

Jedna zmiana jak.sie zbuntuje to sobie poradza musiałyby wszystkie zmiany się zjednoczyć może to by coś dało i by przejrzeli na oczy.Ludzie będą kombinować, aby nie przyjść.

Grażyna:p
@Andrzej Tracz

Bylam na rozmowie usłyszałam że dwie pracujące soboty są do oddania w formie wolnych dni.... jak to działa i czy faktycznie wszystko powyżej 16h jest płatne? Ile można wyciągnąć z premiami na początek co i za ile ?

Grażyna:p
@Andrzej Tracz

Podobno są dwie soboty pracujące za które można wybrać sobie wolne to prawda ? I kiedy to wolne możesz wybrać kiedy chcesz czy wtedy kiedy dostaniesz na to zgodę?

@Grażyna:p

Tylko wtedy kiedy im to będzie pasować a nie tobie. Nie masz w tym temacie absolutnie nic do powiedzenia

Twój stary !

Pani M.K zachowuje się jakby nie miała sumienia. Brak kręgosłupa moralnego oraz empatii i to kobieta ! Dodatkowo prawo pracy chyba nie wszystkim jest znane a zwłaszcza tym na kierowniczym stanowisku. PIP jeśli znasz gorylico ten skrót, już niedługo tam wleci. A i jeśli chodzi o ten komentarz z tym budynkiem i 10tym piętrem to do tej osoby teraz kieruje ten komentarza. Jebni*ty się z tego 10tego piętra na czachę bo widzę, ze kable ci się przepaliły ! Pozdro RF

Andrzej Tracz
@Twój stary !

Na magazynie jest tak samo. Na produkcji macie (usunięte przez administratora) a na magazynie jest (usunięte przez administratora) Obydwoje kierowników - nazwijmy ich tak- brak jakiego kolwiek zaangażowania by relacje pracownik pracodawca byly jakieś. On po prostu gnebia pracowników i robia z nich roboli. Miejmy nadzieję że jak pip wleci to obojgu dadza wypowiedzenie z natychmiastowym skutkiem

gosc
@Twój stary !

byłem zainteresowany wysłaniem cv do owej firmy lecz po tych opiniach zaczynam się mocno nad tym zastanawiać. jak wyglądają godziny pracy w tygodniu? za soboty nie płacą dodatkowo 100%? i kimże jest pani M K. W ktp jest tak samo okropnie jak opisują to na goworku

@Twój stary !

Powiedz mi proszę, kierownikiem jakiego działu jest pani M.K? Huber+Suhner ma dość rozbudowaną strukturę, mam więc nadzieję, że sprecyzujesz. Jest tu jeszcze ktoś z pracowników? Napiszcie proszę jacy są Wasi przełożeni.

@Andrzej Tracz

Ile można zarobić na magazynie? Powiedzmy, że ktoś nie ma doświadczenia zawodowego, ale jest zainteresowany wynagrodzeniem adekwatnym do wykonywanej pracy- czy HUBER+SUHNER to odpowiednie miejsce?

@Maria

Praca spoko zarobki jak dla (usunięte przez administratora)

Maria

Znalazłam aż 17 ofert pracy od HUBER+SUHNER na portalu Gowork- gdyby ktoś był zainteresowany, Chciałam dopytać o stanowisko Kupca- jakie odpowiedzialności zostaną postawione przed osobą piastującą to stanowisko?

Nie rozumiem niektórych jakże mocno przesadzonych wpisów o firmie. Owszem pracy jest dużo z czego moim zdaniem trzeba się cieszyć. Widać firma się rozwija. Ludze nie są źle traktowani. Owszem nie zawsze jest dostatecznie dużo czasu aby całą zmianę wspierać nową osobę, ale zawsze jest zaopiekowana przez kogoś z zespołu. Szkolenia stanowiskowe są.Od nowy osób nie są oczekiwane normy stanowiskowe. Mówimy, że mają czas na naukę i mają zadawać pytania. Ludzie nie są zwalniani za to, że zachorowali i poszli na L4. Totalna bzdura. Nie przedłuża się umowy osobom, które nie wykazują chęci dalszej współpracy bądź nauki. Jeżeli chodzi o przeniesienie do Swarożyna. Myślę, że firma podjęła odpowiednie kroki, żeby każdemu z osobna dogodzić. Świadczy o tym szereg ankiet i rozmów z pracownikami. No niestety nie ma możliwości zabierania każdego spod domu. Nowo przyjmowane osoby są informowanie o szokujących się zmianach, już na rozmowie kwalifikacyjnej. Jeżeli chodzi o premię, jest do niej regulamin dostepny na każdej tablicy wystarczy przeczytać na jakiej podstawie jest przyznawana. Kierownictwo oraz brygadziści jak najbardziej są to kompetentne osoby, które zawsze są obiektywne. Na zadawane pytania odpowiadają rzeczowo i skrupulatnie. Także jak widzicie polecam pracę w firmie. Wiem co mówię pracuję w tej firmie już ponad 10 lat.

Tablica

Rzeczowo i obiektywnie - chyba nie pracujesz w Huberze, tylko w Amazon albo Toyota. Zartownis w rozowych okularach????Osobiscie znam osoby, ktore zostaly zwolnione, bedac pracowitymi , ale byly niewygodne dla "wysokiej klasy kadry zarzadzajacej" lub nie byly z " naszejn cudownej, spolegliwej paczki.Zaopiekowanie nowej osoby potem wychodzi na kolejnej reklamacji lub blokadzie jakosciowej.

Ala

Ile Ci zapłacili żeby napisać taki nieprawdziwy komentarz. Ludzie nie liczą się w tej firmie. Są mniej warci niż meble które można przestawiać po kątach. Tylko układy się liczą w tej pracy , donoszenie i lizusostwo. Nie ważne że ktoś się stara,pracuje jak osioł, uczy się nowych rzeczy i nie chodzi na zwolnienia lekarskie. Brygadziści kompetentni? Ciekawe którzy to? U niektórych brak wiedzy i kompetencji po prostu aż zwala z nóg. Najgorsza firma w Tczewie. Niskie płace.

Zwolniona

Nie zwalniają za przebywanie na L4? A mnie zwolnili z tego powodu i co powiesz? Ale Huber to na szczęście nie jedyny zakład pracy. A to jak traktują tam ludzi to jest żałosne.

Bzdura jest to co jest tu napisane. Zostałam zwolniona przez to że byłam na L4 że wzgląd na ciąże. Pomimo że zawsze byłam chętna do nadgodzin i wgl.

Mariolka

Praca nie warta zachodu ,ludzie traktowani bardzo źle i jedno wielkie kolesiostwo , zgłaszasz problem to zawsze jest to olewane i z operatora robi się idiotę bo tak najprościej i najwygodniej .Nie polecam pracy w tej firmie !!!

Sfrustrowana

A mogłoby się tu w H+S pracować tak normalnie gdyby nie decyzje jednej jedynej w swoim rodzaju perfidnej kierowniczki M.K. To chyba jedyna osóbka, która niestety niszczy powiedzmy "dobre" imię naszej firmy. Orientuje się ktoś czy przy systemie w jakim pracujemy (12stki) można za święto przypadające w sobotę dać dzień wolny pracownikowi w dzień, który w grafiku widnieje jako DZIEN WOLNY? Bo tak niestety poczyniła M.K.! Czy nam pracownikom juz naprawde nie należy się odrobina czasu wolnego spędzonego z rodziną? Pracujemy praktycznie cały czas od początku pandemii (bez żadnej premii covidowej - oprócz jednej 100 zł brutto za każdy przepracowany CAŁY miesiąc, a było tych miesięcy 3, a pandemia trwa już cały rok!) Narażamy siebie, nasze rodziny, rypiemy cały czas i jak raz przypadnie święto w sobotę to nawet to M.K. nam zabiera! Prawo do dnia wolnego w tygodniu! To już jest przesada! Każdy pracownik ma już tego serdecznie dość tylko boi się iść z tym dalej! Bo w pojedynkę niczego nie zdziała! Ogólnie w H+S pracuje się bardzo dobrze wiec jak ktoś wyjedzie z tekstem żeby zmienić firmę itp.to niech to lepiej zachowa dla siebie. My poprostu nie zgadzamy się na takie traktowanie pracowników przez M.K.

Jolka

W firmie przede wszystkim kuje w oczy brak kompetencji "kierowników" jak i niektórych specjalistów. Wychodzą z założenia, że jeżeli potrafisz przez rok, przez 8h odizolowywać kable, to świetnie nadasz się na inżyniera, nawet bez znajomości języka angielskiego :) Jeżeli jesteś (usunięte przez administratora) jesteś głośna, obrażasz współpracowników, masz więcej wrogów niż przyjaciół a na dodatek przejdziesz szkolenie z miękkich umiejętności, to świetnie nadasz się na kierownika :) A jeżeli skończysz jeszcze "zarządzanie" na wyższej szkole lansu i bansu w Pćmiu Dolnym, to duża szansa że zostaniesz kierownikiem najwyższego szczebla. Jęzeyk angielski i znajomość rysunku technicznego nie jest wskazana. Firma nie płaci dobrze, nie stawia na żaden rozwój, chyba że pracujesz 15 lat, zarabiasz poniżej rynkowej, nie masz żadnych perspektyw, dobrze Ci w tym kurwidołku, nie wymagasz od życia czegoś więcej to może wtedy będziesz robiła i znaczyła więcej dla firmy niż inni. Do tego dochodzi wspomniany brak kultury kierowników (widziałam również lepkie ręce w stosunku do swoich podwładnych), brak edukacji i wiedzy. Nikt nie weryfikuje czy nowy "specjalista" zna chociaż rysunek techniczny, a język angielski sprawdzany jest zadając pytanie o twoje hobby. Ludzie tu pracujący, szanujący się i mający olej w głowie odeszli z tej firmy i myślę że wielu odejdzie przy pierwszej sposobności. Czuć tą "atmosferkę" :) Natomiast w firmie nigdy się to nie zmieni, Szwajcaria zarabia, produkcja idzie i tak to się będzie kręcić, a starzy pracownicy zostaną zastąpieni nowymi, tańszymi pracownikami...

Tak to ja

Firma jest nie jest zła ma plusy i minusy jak każda.Niektóre opinie są przesadzone.Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii niektórzy myślą,że przyjdą do pracy nic nie będą robić i dostana 5000 na rękę.

Halinka
@Tak to ja

Negatywne opinie? To wszystko prawda. Najpierw to powinni zrobić porządek z niektórymi brygadzistami i tymi nad nimi, a najlepiej jakby ich wymienić na całkiem nowych, a nie takich co awansują z pracowników pracujących na linii bo potem zadzierają głowy i traktują innych jak śmieci, oczywiście oprócz swoich kolesi.

Ada
@Halinka

To jest szczera prawda,jedno wielkie kolesiostwo, trzeba wszystkim wchodzić w (usunięte przez administratora) Bo inaczej jesteś śmieciem

JeszczeNiePracownik

Witam, uzyskam jakichś opinii co do pracy biurowej?

Były
@JeszczeNiePracownik

Lepiej w Tczewie, tam jest kantyna, dobry parking i przystanek obok. W Swarożynie to widać nerwy i nerwy, jak sie na to patrzy to palarnia ratuje, bo można wyjść kiedy i ile się chce. Plus blisko autostrada. Biurowi nie wyglądają na zadowolonych raczej na ciągle wkurzone ale głowa wysoko to może im dobrze. Parking (usunięte przez administratora) Do przystanku kawał drogi, co kto lubi. Idź na rozmowę to zobaczysz jakie będziesz mieć wrażenia.

@JeszczeNiePracownik

Wszystko zależy do jakiego działu trafisz i kto będzie Twoim przełożonym. Każdy ma różne style zarządzania i kierowania ludźmi. Jeśli nie zależy Ci na posiadaniu własnego zdania to polecam Swarożyn.

Nikt ważny

Mamy dosyć pracy w soboty ! I to ZA DARMO!! Pani M.K. nie zdaje sobie sprawy, ze jest pandemia ? Łączenie zmian ? My mamy rodziny, mamy domy do których chcemy wracać !

Jak wygląda ścieżka awansu w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Wiadomo

Musisz być dobrym pracownikiem dużo wiedzieć,być dyspozycyjnym,pracowitym ogólnie idealnym pracownikiem to awans masz jak w kieszeni.A tak naprawdę to wystarczy trzymać palec prosto wiesz gdzie.

Pospolite

Ta śmieszna firma szuka naiwnych do pracy na produkcję. Nie przychodźcie tutaj. Brak jakichkolwiek perspektyw na rozwój. Praca dla tych co szukają na gwałt pracę.

Operator 3 stopnia

Ludzi nie ma. Nie chca przychodzic za smieszne warunki pracy. Produkcja ma narzucone takie ilosci nadgodzin, ze glowa mala. Nikt się nie sprzeciwia przychodzeniu na przymus nadgodzin. Na magazynie brakuje rak do pracy, nic dziwnego ze za taka kase do takich warunkow pracy brak chętnych. Ciekawe ile ludzi sie zwolni do polowy roku jak nie otrzymaja podwyżek satysfakcjonujących pracownikow czy na produkcji czy na magazynie. Wiadomo elita z produkcji w postaci brygadzistow zostanie bo gdzie beda miec tak dobrze jak na ciepłym krzesle i nic nie robiąc :)

@Operator 3 stopnia

I za te nadgodziny nikt pieniędzy nie otrzyma, zrobili śmieszny bank godzin. Tłumaczą się że pieniędzy nie mają, że firma biedna przez Covid. A co chwilę widać wielkie przebudowy, nowe sprzęty. Firma nie szanuje wcale ludzi. Nie polecam nikomu tego zakładu.

Polska
@Tracz

To jest jedyna firma z Tczewa, która dalej zaslania się Covidem, zeby czerpac dla siebie zyski kosztem pracowników. Wszystkie firmy od stycznia pracuja w normalnym trybie, maja placone za nadgodzinny, a tylko w HS dalej jest wyzysk. Ludzie uciekajcie

@Polska

I niestety nie widać żeby miało się coś zmienić. A szkoda, bo przed covidem było naprawdę dobrze w HS.

Żona mikołaja

Chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia cudownej parze z zakładu Huber+Suhner. Pani kierownik i Panu managerowi z dywizji rf. Nikt inny nie potrafi odebrać magii świąt jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Mam nadzieję że uda im się wypocząć podczas gdy wszyscy pracownicy będą w pocie czoła i bez chwili wypoczynku harować aby oni mogli pochwalić się słupkami. Mam nadzieję że świąteczne ciasto nie pójdzie im w boczki i kości nie zdrętwieja od nadmiaru wypoczynku. I życzę im aby świąteczna magia do nich wróciła :)

Poważna
@Żona mikołaja

Co do Pani kierownik to szkoda że nie widzi brygadzistki ze zmiany C jak sobie na nockach pali e-papierosy na hali i myśli że nikt jej nie widzi, albo jak tuszuje błędy swojej koleżaneczki z linii a innych się czepia o byle co. Tego pani kierownik nie chce widzieć, bo po co. Wystarczy że ma wiadomy krąg swoich ulubieńców. I niech się dzieje co chce, aby tylko im było dobrze. W tej pracy to robią z pracownikami co chcą, aż szkoda gadać. A czyja to wina? Może ktoś odpowie?

De best emplojer in de łorld:)
@Poważna

Pani Kierownik z całą pewnością nie zajmie się tematem brygadzistki zm. C jest przecież najlepsza z całego H+S, oszukiwać na wynikach to każdy potrafi :):) Lepiej może tak się wziąć za pana S....mira, ten to tak właściwie nic nie robi ciekawego i w zasadzie przeszkadza brygadzistom tylko, sztuczne i zbędne stanowisko :):)

Mroźny
@De best emplojer in de łorld:)

Pan S. robi tyle samo co koleżanka z dwuczłonowym nazwiskiem czyli NIC.

Poszkodowany
@Poważna

Ciumka sobie fajeczki a innym to już nie pozwala. Tylko goni do roboty.

De Best emplojer in de łord
@De best emplojer in de łorld:)

Pan S. Ma takie chody u pani M. Że nikt mu nigdy nic nie zrobi i będzie tam siedział do usranej śmierci haha

Śmiechu warte

Tą firmą powinien się ktoś zająć.. Chyba p. M dziala juz na granicy prawa skoro wszystkie soboty mamy robic gdzie pracujemy po 12h.. Szczerze nie polecam i radze trzymać się z daleka bo ta firma jest (usunięte przez administratora) a osoby nia zarzadzajacy maja klapki na oczach i mysla (usunięte przez administratora) ze sa alfa i Omega a wszystkie rozumy (usunięte przez administratora) pozjadali.. to niech przyjdą na linie i niech (usunięte przez administratora) tak jak my mamy to robić bo to zlecenie jest na wczoraj itp. Itd. No ale przecież gdzie oni na linie na 12h nieee od 8 do 16 wystarczy i uważają ze się napracowali siedząc na tyłkach z słuchawkami i udajac ze robią cos ile razy widać że siedzą w telefonie i tylko strony przełączają zeby nie było widać na kompie . Ściema jak (usunięte przez administratora) jak najdalej. Nie polecam a niedługo to nikogo tam nie będzie

Zostaw merytoryczną opinię o HUBER+SUHNER Sp. z o.o - Tczew

• Jak się pracuje w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy HUBER+SUHNER Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 123.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 6 to opinie pozytywne, 89 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 171 ocen.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o