Opinie o HUBER+SUHNER Sp. z o.o w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie HUBER+SUHNER Sp. z o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w HUBER+SUHNER Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HUBER+SUHNER Sp. z o.o w Tczew

nikt

traktowanie ludzi super :)

A

Każdy punkt przedstawiony w ogłoszeniu o pracę w tej firmie, to kłamstwo! Mają człowieka za nic i jego praca w ogóle nie jest doceniana. Tylko chcą więcej i więcej. Dno i kilogram mułu w porównaniu z innymi firmami tego typu w Tczewie.

Praca nie jest tak piękna i łatwa, jak przedstawia ją agencja, od której przeważnie się zaczyna. Z czasem wszystko wychodzi. Premia 200zł zawsze stoi pod znakiem zapytania,praca w systemie 3 zmianowym też nieprawda, w kazdym tygodniu nadgodziny, co koliduje z życiem prywatnym, bo wiadomo, ze kazdy ma swoje sprawy. Najlepiej dla nich by bylo pracowac po 24/7. Wiecznie nie wyrabiaja sie ze zleceniami. Praca raczej dla ludzi cierpliwych i o mocnych nerwach. Ja osobiscie nie polecam. Brygadzisci to tez jedna wielka pomylka.

Mmh

Praca na poziomie, wymaga zaangażowania.

Inżynier Produkcji

Bardzo miły, najpierw krótka rozmowa telefoniczna z osobą z działu HR, potem zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną. Niestety pozytywny nastrój zmienił się wraz z dołączeniem do rozmowy kierownika produkcji, pana Tomka. Niby młody, elegancki, ale straszny buc i prostak. Od początku starał się wywrzeć wrażenie, iż w ogóle nie jest zainteresowany moją kandydaturą, za to siebie stawiał w jak najlepszym świetle. Przez zachowanie tego osobnika, w ogóle odeszła mi ochota na ubieganie się o to stanowisko, mając w perspektywie pana Tomasza jako swojego potencjalnego przełożonego. Ogólnie dobra firma, szkoda tylko, że mają takich ludzi na stanowiskach kierowniczych. Na pewno do tego działu już nie zgłoszę swojej kandydatury.

W zasadzie standardowe pytania branżowe jak na stanowisko inżynierskie przystało. Nie obyło się jednak bez idiotycznych pytań pani Patrycji z HRów, np. o to jakiego chciałbym mieć przełożonego, czy też jakich wyzwań oczekuję. Plus trzy razy zadane pytanie czy aby na pewno nie będę miał problemów z dojazdem do pracy ze względu na odległość. Szkoda, bo wiele dobrego słyszałem o tej firmie, a okazuje się, że moja obecna wcale nie jest taka zła patrząc na to co mogło mnie czekać na Bałdowskiej. Trzeba zatem szukać dalej, ale już na pewno nie w Huberze.

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Koordynator Projektu z językiem niemieckim (M/F)
Marktredwitz
HR XPERIENCE Poland Sp. z o.o.
kasia30

HALO MALBORK!!! ZACZYNAM WŁAŚNIE PRACĘ I MAM PYTANIE CZY MA KTOŚ WOLNE 1 MIEJSCE?

@kasia30

W związku z tym, że zaczynasz pracę w Huber + Suhner, chciałabym żebyś podzieliła się swoim doświadczeniem nabytym podczas procesu rekrutacyjnego do firmy. Jak oceniasz jego przebieg i atmosferę w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Twoja wypowiedź będzie pomocna dla osób zainteresowanych zatrudnieniem w firmie.

hghkd
@kasia30

jaka zmiana?

@hghkd

a na jakiej jestes? jezeli jestes z malbork to sie przeniose do ciebie na zmiane

jolka14

ktos wie czy sa aktualnie przyjecia do pracy na produkcje?

@jolka14

Wszystkie otwarte rekrutacje do firmy Huber + Suhner, dostępne są na jej stronie internetowej w zakładce: Jobs. Dla ułatwienia Twoich poszukiwań dodaję link: https://recruiting.hubersuhner.com/Jobs/All?lang=eng Czy po przeanalizowaniu ogłoszeń, zdecydujesz się na rekrutację do firmy?

kasia30

Jeździ ktoś z Malborka i ma wolne 1 miejsce?

Justyna

@Lewy, Twoja opinia jest krótka i nie zawiera konkretnych informacji na temat Huber + Suhner? Może zechcesz rozwinąć swoją myśl? Jakim pracodawcą jest firma? Jak prezentują się Twoje doświadczenia z nią związane? Każda wyczerpująca i rzetelna wypowiedź pomaga potencjalnym kandydatom o pracę w firmie.

Lewy

Ludziska omijajcie daleko firmę, szkoda życia...

Idealnych firm nie ma ale z pewnością nie jest tak jak niektóre osoby piszą próbując przedstawić firmę w bardzo złym świetle!!

Tarka

Firma dno.Zarobki malutkie w porównaniu do innych firm produkcyjnych w Tczewie . Nie polecam

ObecnyPracownik

Praca głównie wymagająca dużej cierpliwości i dokładności co sprawia, że ludzie szybko się poddają i nie potrafią poradzić z obowiązkami. Po przez dużą rotację ludzi ( mówię o zwalnianiu się i zatrudnianiu nowych osób ) wynagrodzenia nie są zadowalające na początku, ale zmieniają się po pewnym czasie na bardzo dobre o ile osoby chcą się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Czasami konieczne są dodatkowe godziny pracy ( nadgodziny ). Osobiście praca bardzo mi się podoba i mam zamiar zostać tu na dłużej. Polecam osobom, które mają chęć do pracy.

Bartosz

A mi sie fajnie pracuje :D

Jakieś zmiany w firmie czy nadal taka nieciekawa sytuacja? Bo opinie o firmie takie ze się przykro robi jak się czyta :-(

Tojatylko
@pracownik

Gdzie czytasz te opinie?

Robot

Kpina i rozbój w biały dzień :/ (usunięte przez administratora) :( Mobbing odczuwalny.

Czy jest jakiś powód takiej ciszy na forum?

Osp

Czy może ktoś cokolwiek napisać nt stanowiska specjalisty CAD?

Bez pozdrowien dla tepych bab (bo inaczej nie mozna was nazwac) za wypierdalanie 120% normy dla durnych 80zl miesięcznie. Dajecie sie (usunięte przez administratora) jak chinczyki ze nawet ukraincow do was nie biora bo sami walicie za pol darmo kosmiczne ilosci. Wiedzcie ze to przez was debile mamy tak spierdolone zarobki w polsce. Zadna z was nie umie sie postawic i ryczy po kątach (usunięte przez administratora) przez przelozonych. Brawo

stiks81
@Anonim

Masz rację to przez takich ludzi jest to co jest a Huber z tego czerpie korzyści bo nie ma jak dobry niewolnik........firma godna omijania.

Polecam

praca w porzadku ale atmosfera jest okropna...... brygadzisci zmuszają do roboty za 10! rada??? chcesz zostać trenerem i sie nie narobic??? wlaz w (usunięte przez administratora) swojemu brygadziscie i lub mu zdjecia na face ha!

Zostaw merytoryczną opinię o HUBER+SUHNER Sp. z o.o - Tczew

• Jak się pracuje w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy HUBER+SUHNER Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 125.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 114, z czego 6 to opinie pozytywne, 91 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HUBER+SUHNER Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w HUBER+SUHNER Sp. z o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o
2.3/5 Na podstawie 172 ocen.

HUBER+SUHNER Sp. z o.o