Opinie o Alfavox Software Sp. z o.o. w Poznań Marcelińska 90

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alfavox Software Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfavox Software Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Software Sp. z o.o. w Poznań Marcelińska 90

Bambi

Czy do pracy w tej firmie wymagane jest jakieś wcześniejsze doświadczenie? i czy jakieś konkretne jeśli chodzi o jego zakres?

Rex
@Bambi

No byłoby całkiem mile widziane, ale to też zależy który dział Cię interesuje, bo praca nie jest tylko w IT i koniec.

@Rex

Na razie pytam o wszystkie możliwości, jestem ciekaw jak to wygląda, a potem będę wybierał co mnie interesuje.

Kniaź
@Bambi

No wiadomo do IT, no to doświadczenie jakieś i wiedza z IT. Bardzo na plus też umiejętności sprzedażowe i obsługa klienta. A na pozostałe działy no to oczywiste: na dział administracji coś tam z administracji, na dział finansowy coś tam z finansów.

@Kniaź

A zakładając że jakieś tam wstępne doświadczenie i wiedze do pracy mam, to co dalej? Są jakieś szkolenia? możliwy rozwój?

Kniaź
@Bambi

Tutaj pracuje mnóstwo specjalistów i osób, którzy znają się na tym co robią i z pewnością chcą tę wiedzę przekazywać dalej następnym osobom, także o to nie musisz się martwić.

@Kniaź

W porządku, to były dla mnie takie jedne z najważniejszych kwestii, reszty może dowiem się na rozmowie kwalifikacyjnej, o ile oczywiście będą chcieli ze mną porozmawiać. Wielkie dzięki

To firma zajmująca się IT?

?

Czy w firmie jest dużo stanowisk pracy czy to kwestia tylko kilku wybranych? Chciałbym mieć jakieś wyobrażenie jak duża jest to firma wewnątrz, a może wcale nie jest aż taka duża jak mogłoby się wydawać?

@?

to może najpierw powinieneś się zapytać ile pracuje osób bo to Ci da największy ogląd na to czy firma jest duża.

@Bernie

Nie sądziłem, że ktoś po prostu zna takie liczby, ile dokładnie osób pracuje itd.. dlatego wolałem zadać bardziej ogólne pytanie

@?

dokładnie co do jednego to nie jestem pewien, ale tak około to mogę Ci powiedzieć że jest 70 osób mniej więcej

@Bernie

Okej czyli firma wcale nie jest jednak tak duża jak wcześniej sobie myślałem, a co do reszty pytania? jak ze stanowiskami w takim razie?

@?

no szczerze to nie wiem czy jestem w stanie wymienić ci wszystkie bo po prostu ich nie pamiętam ale kilka na pewno podam Inżynier Wsparcia, Programista, Kierownik Projektu, przedstawiciel handlowy

Ina
@Bernie

ja bym tutaj dołożyła jeszcze na pewno Specjalista ds. administracji, Office Manager, Tester Oprogramowania no i wiadomo zarząd ;)

Ina
@Ina

aha no i warto dodać w tym miejscu, że to nie jest tak że jedna osoba to jedno stanowisko, bo zdarza się że osób na takim stanowisku jest kilka.

@Ina

Dziękuję wam bo to naprawdę daje mi duży ogląd na firmę i to co mnie interesuje jak najbardziej, jednak z tego portalu można się dowiedzieć czegoś użytecznego.

Kaliber

Jak wygląda proces rekrutacji do firmy?

Jeans
@Kaliber

Dosyć standardowo, rzekłbym. Jeśli CV przykuło uwagę, to rozmowa telefoniczna (jakieś pół godzinki u mnie trwała) to tak wstępnie, przedstawienie firmy, sprawdzenie podstawowych kompetencji. Potem rozmowa kwalifikacyjna już w siedzibie z przełożonym danego obszaru. Może się zdarzyć dodatkowy etap zawierający jakiś test weryfikacyjny czy zadanie do wykonania. Potem decyzja i finito ;)

Kaliber
@Jeans

A na czym polega to sprawdzenie podstawowych kompetencji? jak to wygląda?

Pracownik Biurowy

Wszystko przebiegło pomyślnie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera

Pytają o rozwój, marzenia i plany. Jak sobie wyobrażam siebie w tej pracy, zalety i wady.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Alfavox Software Sp. z o.o.?

Dev

co za bullshit, to mógł napisać tylko pagórek :)

mleh
@Dev

Nie koniecznie, niektóre firmy kombinują z wypłacaniem "premii" zamiast pełnej kwoty UoP. Cześciowo zasadne pytanie

EconLib
@mleh

Pytanie zasadne, a odpowiedź brami "tak". Umawiasz się na kwotę netto na UoP, a na umowie dostajesz znacznie mniejszą podstawę + reszta jako premia uznaniowa. Dzięki temu pan (usunięte przez administratora)może jednostronnie obciąć Ci wypłatę jeżeli uzna to za słuszne.

Dev

Ja bym się w CV nie chwalił pracą dla nich, taką dobrą mają sławę - długą na nią pracowali...

@Dev

Zaleta jest taka, że możesz zignorować ich ofertę i czytać następną, oszczędzając czas.

Wojtek

Czy jest zwracana kilometrówka?

Czy mógłby ktoś polecić firmę Alfavox Sp. z o.o. osobom szukającym prace? Jakieś zalety pracodawcy potrafilibyście wymienić?

Ignorancja

Nie polecam. Niestety wszystko poniżej jest prawdą. Głupi byłem.

Hardware

Po jakim czasie można zostać zwolnionym z Alfavox Software Sp. z o.o.? Od razu?

Gora
@Hardware

30 dniach lub 1 miesiacu, a jak wolisz ?

AV Supreme Leader
@Hardware

Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami prawa pracy. Pozdrawiam cieplutko i zachęcam serdecznie do pracy dla AV

Kluseczka
@AV Supreme Leader

A więc już 2 tygodniach z wpisem do akt, gratis ;)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Alfavox Software Sp. z o.o.?

Anonymous

Od razu

AlfaWorker

Kochajmy pracowników, bo tak szybko odchodzą ...

Dawid

A recepta na problemy jest prosta. Wystarczy dobrze pracować i być dobrym pracownikiem, a opinia o firmie będzie zupełnie inna. Firma jest dobrym pracodawcą, polecam pracę!!!

Drodzy Panstwo, niestety po zmianach w zarzadzie firmy Alfavox dzieja sie sceny rodem z komediodramatu. (usunięte przez administratora)Zwalnia ludzi ktorzy sa rzetelni ale na ktorych tle wypada blado. Sabotazuje osoby ktore maja odwage miec swoje zdanie. W biurze ma rowniez swoich donosicieli. Atmosfera w alfavox jest nerwowa, napieta, nie mozna polegac na slowach (usunięte przez administratora)poniewaz najczesciej sa to puste obietnice.(usunięte przez administratora)Zespol ktory jest zatrudniony jest swietny niemniej po kilku miesiacach pracy czlowiek czuje sie jakby wygral walke z rakiem przestajac swiadczyc prace dla alfavox. A wszystko to przez zagrywki nie fair play(usunięte przez administratora)

zadowolony pracownik

Opowiadasz bajki. Michał to wspaniały człowiek i pracodawca. Wizjoner, który nie tylko ma realny pomysł na rozwój firmy, ale również każdego pracownika. Po zmianie w zarządzie można odczuć powiew świeżości i nowej energii. Oczywiście, że są tacy którym to się nie podoba. Jeśli ktoś przyzwyczaił się tylko brać bez dawania czegoś od siebie to jego smęty są uzasadnione. Robisz swoje, to dostajesz dużo- nie robisz do widzenia. Nareszcie mamy zarząd który widzi dalej niż miesiąc do przodu. Nowi deweloperzy, handlowcy, w ogóle nowi ludzie to nowa jakość dla tej firmy a przecież Michał sam ich zatrudniał, osobiście rekrutował i selekcjonował. Odchodzący, no cóż tak jak Ty nie nadawali się do tak ambitnej spółki. Czy to coś złego, że prezes który pracuje od rana do nocy (tak, nie do wieczora, do nocy) zarabia pieniądze? Jeśli jesteś osobą ambitną, tak jak Michał, jeśli spełniasz swoje cele, plany, marzenia, to jest praca i firma dla takiej osoby jak TY. Jeśli jesteś taką osobą to również będziesz tyle zarabiać aby i zarobki sprostały Twoim oczekiwaniom. Praca z Panem Michałem jest ambitna, ale zapewniam że pracujesz z profesjonalistą. PS: Zapewne znowu będą żarty, śmiechy zgadywanie kto to napisał, na pewno kpiny, jednak wszyscy wiemy, że większość z nas podziela pogląd opisany przeze mnie wyżej, a odcina się od X którego Michał uwolnił z kołchozu.

B.
@zadowolony pracownik

Popłakałem się ze śmiechu.

@zadowolony pracownik

Przestań Honoriusz pisać te brednie, każdy wie jak jest w tej firmie. Tak się podlizujesz Gorze a on nawet twojego nazwiska nie potrafi poprawnie napisać :) Tomiczka udziały zostały wykupione przez Górę i nic w tej firmie już nie będzie okej, ciągła rotacja i nic więcej. No, ale jeśli uważasz, ze wieczne zmiany w personelu są spowodowane tym, ze ludzie się nie nadają do tej „ambitnej” firmy to może niech pan prezio zacznie sam przeprowadzać rekrutacje i wtedy powinny skończyć się zwolnienia i odejścia. Przecież góra wyżej sra niż (usunięte przez administratora) ma i to wie każdy. Ale niech Ci będzie, ze to pracownicy są zle dobierani, a prezes jest okej :) mam nadzieje, ze twoje lizusowstwo jest chociaż odpowiednio wynagradzane :D

Zadowolony korposzczurek
@zadowolony pracownik

Spieszmy sie kochac ludzi z Alfavox...tak szybko odchodza buhaha

@Zadowolony korposzczurek

Chciałabym, abyś wyjaśnił, co masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Czy chodzi Tobie o odejścia z pracy, czy zwolnienia pracowników? Proszę, podaj konkretne informacje dotyczące Alfavox, aby użytkownicy mogli wysnuć odpowiednie wnioski o firmie. Czym - Twoim zdaniem - spowodowana jest taka rotacja?

Kamil
@Grażyna

Kolega miał na myśli rotację w firmie. Trochę ludzi się przewinęło. Co lepsi odeszli...

@Grażyna

Rotacja występuje w każdej firmie. Nie każdemu pasuje wszystko. Teraz pracownik szuka miejsca pracy pod siebie. Taki mamy fajny rynek pracy.

Julia

Opisywanie i sugerowanie poszczególnych osób na forum jest zabronione. Po drugie mało konkretów jest w Waszych opiniach. A ciekawi mnie na jakie wynagrodzenie można liczyć w Alfavox Software?

bezhajsie
@Julia

Na 50% tego co płacą inni za 150% tej samej roboty. Dosłownie.

Grażyna

Piszecie, że za małe wynagrodzenie jak na branżę IT @byłypracownik. A na stronie firma Alfavox promuje, że korzystają z dotacji unijnych. Czy to nie jest wtedy powiązane z większą wypłatą dla pracowników, którzy są zaangażowani w jej rozwój? Jest tak czy się mylę?

looooooooooooooooooooooooooool
@Grażyna

Nie. Nic z tego nie idzie do ciebie. I z niczego takiego od dawna nie korzystali.

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Choć ludzie (czyt. pozostali pracownicy) w większości przypadków są bardzo fajni, wypłaty na czas, to zarząd - (usunięte przez administratora)i jego wizja firmy pozostawiają wiele do życzenia. Tak naprawdę brak mi słów, bo to w jaki sposób traktowani są pracownicy, którzy z niewiadomych przyczyn nagle nie podobają się prezesowi, prosi się o paragraf. Wystarczy wypowiedzieć raz czy dwa swoje zdanie lub być asertywnym, mieć swoje prywatne życie, by znaleźć się na czarnej liście do zwolnienia. (usunięte przez administratora)Na początku wszystko jest cacy, ale wystarczy, że masz swoje zdanie, ciekawy pomysł, innowacyjne rozwiązanie, inne postrzeganie rozwoju firmy i ośmielisz się kiedykolwiek je wypowiedzieć, trafisz na czarną listę. Donosicielstwo jest tutaj na porządku dziennym. Kłamstwo również.(usunięte przez administratora) Najbardziej zaś słabym jest sposób zwalniania osób, często inteligentnych, z pomysłami na rozwój firmy, które jednak nie myślą tak samo jak pan (usunięte przez administratora)i nie wykonują bezmyślnie jego poleceń, niekiedy nieetycznych czy wręcz niezgodnych z zasadami współpracy i nieszanującymi praw osobistych drugiego człowieka! Zwolnień pracowniczych (usunięte przez administratora) dokonuje w białych rękawiczkach, bez jakiejkolwiek argumentacji, wyrzucając człowieka jak psa w ciągu 5 min. z biura po godz. 17.00. Brakuje jeszcze policji i kajdanek, bo osoby zwalniane traktowane są jak jacyś przestępcy, gdy w rzeczywistości nie wiedzą nawet za co są zwalniani! Przepraszam, zwalniani są, bo po prostu nie podobają się już panu (usunięte przez administratora), nie kłamią jak on i nie podlizują się. (usunięte przez administratora) W firmie brak jakichkolwiek benefitów, podwyżek czy awansów. Te ostatnie dotyczą tylko kółka wzajemnej adoracji pana (usunięte przez administratora)i jego oddanych donosicieli. A co do pojawiających się nagminnie od listopada pozytywnych komentarzy - każdy inteligentny wie, że pisane są na zlecenie i nie mają absolutnie żadnego odzwierciedlenia w prawdzie. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić swój stosunek do ludzi i zaprzestać donosicielstwa

prawda

Pięknie opisane :) sama prawda

RSO

Cześć, Zostałem zaproszony na rozmowę rekrutacyjną do działu sprzedaży- stanowisko:Business Development Manager. Czy mógłbym uzyskać informację o atmosferze, presji wyniku, realnych premiach uzyskiwanych przez handlowców, celach i ich rozliczeniu. Z góry dziękuję.

nie polecam

(usunięte przez administratora) firma w dziejach tego świata, najpierw obiecują Ci góry ze złota a na sam koniec wypierdolą Cię na zbity pysk i ogłoszą nowego CEO COE CCC

heh
@nie polecam

co chwile sobie zmieniają nazwy stanowisk, a dalej jest tak samo

@heh

Czy wraz ze zmianą nazw stanowisk, zmieniają się także warunki zatrudnienia na nich? Wnioskuję, że jesteś pracownikiem firmy, więc chciałabym również zapytać, czy dla osób z dłuższym stażem pracy w Alfavox Software przewidziane są premie lub inne dodatki?

heh
@Grażyna

Poza nazwami nic się nie zmienia. Każdy na każdego kabluje. Osobiście nie polecam tej firmy. Firma przypomina (usunięte przez administratora), bardzo nieprzyjemnie się pracuje. Na rozmowach kwalifikacyjnych może wyglądać w miarę ok, ale w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Sprawdź, zobaczysz.

Prosiak syn Lochy

Statek tonie? Dzieci już wyrzucone za burtę teraz czas na prawdziwą załogę? Szkoda tylko firmy... Szkoda też, że za problemy nie odpowie ktoś odpowiedzialny za to... Wywalani są "kopacze dołowi" a jednocześnie "szczyty" dają sobie awanse na CEO, CTO i inne C**... Ostatni gasi światło?

beti

napisz cos wiecej

Szukam pracy. Tam jest?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Software Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Alfavox Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Software Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Software Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 597 ocen.

Alfavox Software Sp. z o.o.