Opinie o Alfavox Software Sp. z o.o. w Poznań Marcelińska 90

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Alfavox Software Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfavox Software Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfavox Software Sp. z o.o. w Poznań Marcelińska 90

romero

Ile etapów właściwie ma rekrutacja?

www
@romero

właściwie to możesz to sprawdzić na ich stronie w zakładce kariera. Wszystko dokładnie przedstawione, więc nie będę tu tego opisywał

romero
@www

Okej, jeżeli jest rozpiska, to nie będę tu zawracał głowy. Dzięki i sorry za niepotrzebne pytanie, jakoś pominąłem wzrokowo najwyraźniej opis rekrutacji.

Triss
@romero

Nie przejmuj się, po to jest to forum, żeby zadawać pytania. Najwyżej tak jak w tym wypadku ktoś cię przekieruje po prostu.

@romero

Bez stresu, ale tam faktycznie warto poczytać, konkrety są, nawet czas jest wypisany przy etapach

Oleo

Cenię sobie doświadczenie, które tu zdobywam i fakt, że pracownik jest doceniany w tej firmie

@Oleo

"Pracownik jest doceniany" - czy to znaczy, że jest jakiś system gratyfikacji w postaci premii?

@Oleo

Czy masz na myśli po prostu docenienie werbalne?

@Parlo

Tak, są przyznawane premie uznaniowe.

@Parlo

A tak podchwytując temat to docenienie werbalne też uważam za istotne a nie wszędzie wcześniej się z tym spotykałem. Niby nic a jednak jakoś tak bardziej się człowiekowi chce, jak wie, że ktoś docenia jego robotę. Tutaj na szczęście nie mam z tym problemów. Wydaje się to może troche błahe ale ma jednak wpływ na jakość pracy. Przynajmniej w mojej opinii..

@Oleo

Oczywiście nie neguję tego, jednak jeśli jest to samo dobre słowo przez cały czas, to wydaje mi się wtedy słabym docenieniem

Izabela
@Oleo

A duże? Bo gdzie nie gdzie to co z tego ze są jak nawet ich nie poczujesz, symboliczne wręcz, szkoda się narobić za 50 zł.. czasem brutto ;D czy coś

@Izabela

Konkretów nie podam, bo to jednak indywidualna kwestia, do portfela innym nie zaglądam, a i o swoimi nie chcę się jakoś dzielić na forum

@Izabela

A i swoimi* No ja nie narzekam w każdym razie

@Oleo

I one obowiązują od początku? Po okresie wdrożenia czy wcześniej? Różnie to bywa

@Parlo

Premia jest uznaniowa i sama nazwa wskazuje, że jeśli uznają za słuszne to dadzą

@Oleo

Ehm, nadal nic z tego nie wiem, ale trudno

@Parlo

To poczytaj w googlach, tam naprawdę dużo znajdziesz o tym

Loriee

Przyznaję bez bicia, że nigdy nie byłem na rekrutacji zdalnej. Są jakieś zadania do zrobienia wysyłane na maila? Jak to wygląda w takiej formie?

Loriee
@Loriee

Od razu może spytam czy praca jest 100% zdalna czy hybrydowa?

pepaz
@Loriee

Zależy na jakie stanowisko chcesz aplikowac. bo to też rekrutacja czy zadawane pytania mogą się różnic w zależności od tego gdzie startujesz

@Loriee

Jeżeli charakter stanowiska i twoje kompetencje na to pozwalają, to może być i w pełni zdalna.

ken
@1001

A z tymi zadaniami to zdarzają się jakieś?

Miszel
@ken

Zdarzają się z tego co czytałem tutaj.

Harry
@ken

Oczywiście, że tak, nie zawsze da się uwierzyć na słowo, że umiesz to, co deklarujesz, że umiesz, zwłaszcza jak bez posiadania danej umiejętności nie da się właściwie wykonywać pracy.

Cthulhu

hej, rozmowa na żywo, czy przez jakiś komunikator? tak pytam, bo mam laptopa bez kamerki i nie wiem czy mam kupować ten relikt przeszłości, czyli kamerkę na usb, czy mogę się po prostu karnąć do siedziby i mieć tradycyjną rozmowę?

Dag
@Cthulhu

A nie będziesz potem pracował na HO? Bo do tego też ci się myślę przyda. Na co aplikujesz?

All
@Dag

a po co jest kamerka na HO potrzebne?? no chyba że jakieś takie stanowisko wymagające spotkań z klientami czy coś?

@Dag

nie wiem czy będę, ale jeśli będzie potrzebna, to do pracy sobie kupię, na luzie (w sumie myślałem, że zapewniają sprzęt) ale zanim kupię na pojedyncze spotkanie, które nie wiem jaki będzie miało wynik, to wolę zapytać, bo po co generować niepotrzebne wydatki

@Cthulhu

Zastanawiam się po co się nad tym tak rozwodzić na forum. Pożyczasz od kumpla na ten jeden raz np.

@Cthulhu

A jak nie to ci się przyda moim zdaniem tak czy inaczej...

Ford
@snake

trzeba mieć jeszcze takiego kumpla który może pożyczyć, a może nie każdy ma

@snake

Rozwodzić? Myślałem, że to odpowiednie miejsce na zadanie jakiegoś pytania i rozwinięcie tematu.

@Cthulhu

...z jednej strony tak z drugiej to nie jest fizyka kwantowa, żeby nie wymyślić rozwiązania samemu. Ale pozdrawiam, nie chcę tutaj wszczynać kłótni czy coś. Ważne żeby się dostał.

Miszel
@snake

Racja, zwłaszcza w dzisiejszych czasach i patrząc na charakter pracy ...

Pracownik Biurowy

Wszystko przebiegło pomyślnie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera

Pytają o rozwój, marzenia i plany. Jak sobie wyobrażam siebie w tej pracy, zalety i wady.

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
Peszo

jak weryfikują umiejętności na rozmowie do IT? dają jakieś zadanie, coś takiego? bo samą rozmowę, to średnio udowodnić co się umie, więc celuję, że jakoś jeszcze dodatkowo sprawdzają, nie?

KolacjauTiffaniego
@Peszo

Myślę, że do IT mogą dać jakieś zadanie do wykonania, żeby sprawdzić co umiesz.

Pueblo
@Peszo

Tak, możesz być przygotowany na to, że zadanie się pojawi.

Peszo
@KolacjauTiffaniego

Rozumiem, dzięki. A to zadanie to podczas rozmowy do wykonania czy kilka dni na odesłanie jest?

tedi

Jak jest z dostaniem się do firmy świeżo po technikum? Niby się orientuję w podanych zagadnieniach, ale nie mam jakiegoś dużego doświadczenia.

Kołcz
@tedi

To jak już możesz próbować na Juniora. Jak Cię to interesuje to możesz złożyć CV, najwyżej pójdziesz dalej. Tylko musisz się orientować, nie "niby orientować".

@Kołcz

No moje doświadczenie to głównie wiedza z technikum i praktyki. Trochę też wiem więcej, bo coś tam zdarzyło mi się ogarniać znajomym czasem

Kołcz
@tedi

Tak jak mówiłem, co ci szkodzi złożyć papiery, zobaczysz co z tego będzie i jak ci pójdzie o ile się odezwą.

Luis

a na jakie stanowisko?

@Luis

Do działu IT, stanowiska jeszcze przeglądam, ale chyba wyślę inicjującą, bo na juniora jest tylko jedna oferta

Jowisz
@tedi

Na jakiej zasadzie się składa coś takiego? W formie maila, czy jest jakiś formularz?

@Jowisz

Na maila, jest podany na stronie

Maks

Ogłoszenie jest aktualne?

@Maks

Jeśli pytasz o ogłoszenia na ich stronie to skoro wiszą to myślę, że aktualne

Kozys

Jak wygląda sytuacja w dziale handlowym?

ovo
@Kozys

Prawda jest taka, że jak jesteś dobry to wyrobienie jakiejś normy nie jest problemem. Wiadomo, trzeba robić jak chyba wszędzie. Wiem, że klienci są zadowoleni i nie trzeba przed nikim świecić oczami.

Kozys
@ovo

To ważne, dzięki .

@ovo

Trzeba sporo nadganiać, żeby wyrobić normę czy jest to raczej do ogarnięcia na spokojnie w ciągu h pracy

Nikt

Sporo naganiać? Normy są tak ustawione, że ciągle się w dziale handlowym zmieniają osoby. Resztę dopowiedz sobie sam.

Lux

W IT można pracować zdalnie, czy preferują stacjonarną formę?

Jahad
@Lux

jeżeli pokażesz, że umiesz zarządzać swoja pracą i zasługujesz na ten kredyt zaufania, to tak, ale to też nie tak, że na wstępie dostaniesz możliwość, bo musisz się najpierw jakoś zaprezentować

hmm
@Jahad

na początek to może musi ogarnąć swoje obowiązki, współpracowników, firmę i pracę ogólnie a potem możnamyśleć o ho

@hmm

Jak najbardziej rozumiem, wiadomo. Pytałem ogólnie, czy jest taka możliwość.

hmm
@Lux

no to tak jak odpowiedział poprzednij możliwość jest. ale no skupienie najpierw na dobrym pokazaniu się a potem udogodnienia

@hmm

Spokojna głowa, tak właśnie zrobię jeśli będzie mi dane ;)

Dla osób, które faktycznie są zainteresowane prawdziwą opinią o firmie zwracam uwagę, że prowadzona jest akcja poprawiająca wizerunek. 99% ostatnich komentarzy jest wystawianych przez osobę lub firmę która ma zapłacone za takie komentarze. Większość tekstów jest tak ogólnych że można przypiąć taki komentarz do dowolnej firmy. Niektóre ujawniają, że ta osoba nie ma związku z Alfavox. Np. nie ma działu „BOK”. Była informacją, że pracownicy nie dostają samochodów do użytku prywatnego. A to nieprawda. Jest kilka przypadków, że pracownik w ramach „podwyżki” otrzymał samochód firmowy i to wybrany przez siebie do celów prywatnych. I to nie chodzi tylko o CTO, PM-a czy handlowca. Jest to informacja powszechnie znana w firmie. Przy bardziej szczegółowych pytaniach „Nie mogę Ci tego powiedzieć, bo nie wiem” itd. Proszę wyciągnąć nioski samemu. Warto też przyglądnąć się godziną wystawiania komentarzy. Nie będę ujawniał wszystkich smaczków, dowodów ponieważ ta osoba/firma zacznie bardziej tuszować swoją działalność. Opinie byłych pracowników, nie zaflodowane przez zapłacone opinie można poczytać przed lutym 2021. Najlepiej przeczytać też opinie dla Alfavox z Bielsko-Biała. Kiedyś tam była siedziba więc tam jest więcej komentarzy. To nadal ta sama firma. Nic się tam nie zmieniło, a przepraszam zmieniło się - sporo doświadczonych osób już nie ma od lutego. I czasem były to naprawdę duże niespodzianki.

blast from the past

To prawda. Pracowałem tam, mam kontakt z aktualnymi oraz byłymi pracownikami.

kronk

Wysyłał ktoś aplikację inicjującą? Jest sens to zrobić, jeśli nie ma w danym momencie oferty na stanowisko, które mnie interesuje?

Gacu
@kronk

po co tak sie prosic? nie ma tonie ma

Wiszi
@Gacu

Czy ja wiem, skąd wiesz czy czegoś nie planują? Przecież lepiej wysłać, najwyżej się nie odezwą i tyle.

Morski
@kronk

Sens zawsze jest. Dawaj, nie ma co się zastanawiać zbytnio. Najwyżej nic z tego nie wyjdzie i wyjdziesz na zero. Ryzyka brak.

kronk
@Morski

Dzięki, w zasadzie macie racje. Jeszcze jedno, na przyszłość nawet jakby się jednak odezwali. Ile trwa proces rekrutacyjny i po jakim czasie się odzywają? Nie ukrywam że pracuję teraz gdzieś indziej i musze mieć ten wentyl czasowy, myślę, że około miesiąca, żeby sobie wszystko przygotować.

Morski
@kronk

Bardzo indywidualna sprawa, zależna od wielu czynników. Nie umiem określić konkretnych ram czasowych, więc to by było wróżenie z fusów całkowite.

Witali
@kronk

Myślę że dobry wentyl czasowy dla obu stron tak naprawdę. To wszystko też jest uwarunkowane tym jakie jest zapotrzebowanie i ilu kandydatów muszą "przesłuchać".

hazza
@kronk

To nie jest standardowy przypadek, więc niewykluczone, że będzie miał inne ramy czasowe niż zwykły proces rekrutacyjny, ciężko powiedzieć

Kobayashi
@kronk

Teraz pojawiło się na Frontenda, może akurat dla Ciebie też.

pytanie
@Kobayashi

Ale to gdzieś na ich stronie czy jak?

Lens
@pytanie

na stronie nie widzę teraz takiej oferty ale są inne więc może warto się zainteresować

pytanie
@Lens

To pewnie konkurencja spora jeśli tak szybko znikają ogłoszenia. No no...

Lens
@pytanie

od gdybania to jeszcze nikt pracy nie dostał więc może przestań się zastanawiać nad tym co robić a czego nie robić albo czy oferty znikają albo nie znikają i po prostu zgłoś się do pracy. Na pewno przyniesie to lepszy efekt

Ex

Musiałem przenieść się z Alfavoxa z osobistych pobudek (m.in przeprowadzka) ale raczej miło wspominam pracę tutaj. Wiadomo było jaki ma się rozkład obowiązków, można było na spokojnie się dogadać z ludźmi (przynajmniej ja nei miałem z tym problemu). Miłe środowisko pracy. Moim zdaniem to całkiem dobry pracodawca i można się rozwijać w swoim fachu.

Berta
@Ex

Tak naprawde to co człowiek to inne potrzeby co do atmosfery. Wiadomo, że jak to w pracy są momenty wymagające i luźniejsze ale wydaje mi się, że work-life ballance jest zachowany. Ja lubię swoją pracę tutaj.

@Berta

zwłaszcza,że teraz głównie robi się zdalnie. Dla mnie super, przyzwyczaiłem się już, komunikacja dobra, nie miałem jeszcze żadnych problemów. Pracy dużo ale jest rozwojowa

Berta
@12

To racja, bałam się, że będzie chaos z tym wszystkim ale jest sprawnie wszystko ogarnięte.

typo
@12

A propos komunikacji, najlepiej tam dojechać własnym autem? Czy lepiej jakimiś autobusami?

@typo

No błagam...

@typo

Mało masz narzędzi w necie do sprawdzania tras i rozkładów? Poza tym , to jak ci wygodniej zależy od twoich własnych preferencji...

domino

Jedynym tematem tego forum jest Alfavox, więc gdziekolwiek byś tu tego nie zadał, to się wpiuje w ramy tematyczne, więc z tym akurat luz

@domino

wpisuje* teraz dopiero dostrzegłem byka.

Cardinal

Hej, mam takie pytanie, czy trudno dostać się do Alfavoxa?Jak wygląda rekrutacja?

Danles
@Cardinal

Jak jesteś dobry i znasz się na swojej robocie to nie :) Musisz spełniać warunki z rekrutacji, jak wszędzie.

bill
@Danles

Nie wiem jak to u innych wyglądało ale u mnie po wysłaniu CV zadzwonili i dopytywali o wykształcenie, doświadczenie itd. Potem byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w biurze i dostałam zadanie do zrobienia (podobno nie zawsze są także nie przejmuj się). Odezwali się po tygodniu chyba nie całym. Śmiało próbuj.

bill
@Cardinal

A czy trudno, to pojęcie względne, więc ciężko powiedzieć

Lil
@bill

mnie nie maglowali jakoś szczególnie i poszło dosyć sprawnie

Cardinal
@bill

Dzięki

Gier
@Lil

a ja tak jeszcze dopytam skoro już wątek rekrutacji został poruszony, czy rozmowa jest online? zakładam, że tak, ale wolę się upewnić i już nastawić

@Gier

raczej sie nastawiaj na rozmowę online jak w większości firm teraz i od razu sie upewnij czy masz dobre łącze, żeby podczas rozmowy ci nagle internetu nie odcięło

Easy
@Kol

Nie strasz ludzi, jak odetnie to odetnie, można przecież zawsze zadzwonić i powiedzieć co się stało. Po drugiej stronie są raczej życzliwi ludzie i wiedzą, że coś może czasem pójść nie tak. Nie spotkałem się nigdy z czymś takim, żeby ktoś pozostał niewzruszony tym, że miało się problem sprzętowy bądź z samym internetem.

@Easy

jejciu czlowiek chce dobrze doradzić i zaraz wszystko zostaje przekręcone... przecież nie piszę, że nie ma innych możliwości i zadzwonic tez można, ale nikt mi nie wmówi że to nie jest stresujące jak ci sie łącze nagle zerwie, jestesmy ludźmi i jakoś reagujemy

Easy
@Kol

Jak Ci zerwie łącze to możesz zawsze jeszcze sobie popatrzeć w notatki o czym możesz jeszcze powiedzieć, albo jak czegoś nie wiedziałeś. Niby ups ale może być coś z tego dobrego. Nie ma co brać wszystkiego tak na poważnie.

@Easy

to sie nazywa być optymistą w każdej sytuacji

Deja

Widziałam, że pojawiło się sporo nowych propozycji pracy w Alfavoxie ostatnio w Poznaniu. Dla mnie chyba najważniejsze jest pytanie o atmosferę jaka tam jest. Dałby ktoś radę krótko opisać? Z góry dziękuję

Zenek
@Deja

Jak w call center? To taki bardziej wyrafinowany (usunięte przez administratora). Zaczynasz to dostrzegasz po dłuższym czasie. Ludzie, którzy odeszli żyją dużo spokojniej za lepsze pieniążki.

Wictom
@Deja

Ja nie mogę narzekać, miło mi się pracuje. O któryś dział konkretnie ci chodzi?

@Wictom

Wiem, że mocno uogólnione ale mam jeszcze pytanie jacy ludzie pracują w IT (w porządku czy niekoniecznie:))

Wictom
@Deja

Team jest dość zgrany, patrząc z zewnątrz, ale tam konkretnie nie pracuje więc zostaje liczyć, że ktoś bardziej wtajemniczony się wypowie i rozwinie temat

@Wictom

Dziękuję

Dax

Planuje składać CV na junior marketing menager i tu moje pytanie. Są rzeczywiście jakieś fajne dodatki do pracy, typu multisport czy jakieś premie? Chodzi mi o Poznań.

Kaya
@Dax

No powiem Ci że ja np. jestem bardzo zadowolona bo są dopłaty do ubezpieczenia medycznego co w tej chwili bardzo mi się sprawdza. No i multisport, w poznaniu jest sporo miejsc gdzie można coś porobić

Dax
@Kaya

A bycie studentem zaocznym nie przeszkadza? jakbyś jeszcze z tym dała znać.

Kaya
@Dax

na luzie, większość ludzi u nas pracuje 8-16, pon-piątek, więc chyba tak standardowo. Zapytaj jak będziesz się dowiadywał, bo słyszałam, że jest jakieś podobno dofinansowanie do studiów, to od razu się załapiesz

Evan

jak długo trwa proces wdrożenia do firmy?

@Evan

To indywidualne. Zależy ile czasu będziesz potrzebować. Inny załapią od razu, inni będą potrzebować poświęcenia im trochę więcej czasu. Nie umiem przewidzieć jak to będzie w twoim przypadku. Zależy od Twojego wykształcenia i doświadczenia. Teraz firma szuka jak coś developerów, testerów i PMów.

@efg

rozumiem. Czyli na początku mogę liczyć na wsparcie i solidne przygotowanie do pracy?

@Evan

No pewnie. Możesz liczyć na wsparcie przełożonych, kolegów z pracy, a przede wszystkim Twojego buddiego. O to się nie martw. Tylko też nie tak, żebyś tego nadużywał i się wysługiwał, bo zaangażowanie również musisz pokazać.

@efg

nie no to oczywiste, ja nie z tych.

@efg

po prostu chodziło o to, żebym nie był pozostawiony sam sobie od pierwszych dni pracy, tylko, żeby faktycznie mnie względnie przygotowali. ale to jak rozumiem jest zapewnione.

@Evan

Tak tak. Jest cały proces onboardingu ustawiony i weryfikowany. Nie martw się na zapas ;)

@efg

nie zamierzam, ale wiesz, niektóre rzeczy zawsze lepiej doprecyzować zawczasu, żeby wiedzieć czego się spodziewać w pierwszym okresie pracy.

dzięki za pomoc

Sir

Ile osob mniej wiecej pracuje w jednym dziale, na jednym stanowisku? raczej pracuje sie w grupie czy w pojedynke?

yoshie

Hej, widziałam, że macie wakat na Młodszego Specjalistę ds. Marketingu..

Jabba
@yoshie

okeeej i co w związku z tym?

@Jabba

W związku z tym mam kilka pytań. Czy ktoś z tego działu się tu udziela?

Jabba
@yoshie

nie wiem, nikt się z imienia i konkretnego stanowiska nie podpisuje, ale na twoim miejscu rzucałbym jak w dym, zamiast czekać na potwierdzenie, że ktoś się udziela, bo równie możesz je otrzymać za pół roku

@Jabba

No dobra. To po pierwsze - czy dział marketingu to bardzo duży i rozbudowany dział, czy raczej kameralne grono? Pytam pod kątem budowania atmosfery, zdecydowanie lepiej czuję się w mniejszych, ale zgranych zespołach.

Zenek
@yoshie

A w jednoosobowym jak się czujesz?

@Zenek

Hm, ciężko powiedzieć, nigdy nie miałam samodzielnego stanowiska. Jeszcze drugie - wymagań jest dosyć sporo jak na juniora i to jest ok, jestem ambitna, więc to nie problem, ale czy warunki i zarobki przekładają się na liczbę zadań i wymagań?

@yoshie

Czyli można liczyć na samodzielność w działaniu, czy raczej aż do momentu awansu i pozbyciu się przedrostka “junior” ktoś będzie nade mną stał i kontrolował całą pracę?

@yoshie

No cześć. Postaram się po kolei odpowiedzieć.

@yoshie

Co do wielkości zespołu - kameralny ;) I to bardzo, bo tak naprawdę jest to jedna osoba, która współpracuje z zewnętrznymi ekspertami w dziedzinie.

@yoshie

Druga kwestia - Myślę, że tak. Kwestie finansowe są dość indywidualne, ale generalnie przekłada się to na włożony wkład, więc wraz ze wzrostem zadań, czy odpowiedzialności, możesz spodziewać się wzrostu zarobków. Ale nie mogę się odnieść do konkretów, z wcześniej wymienionego powodu.

@Samba

Co do ostatniego, no wiesz, nie zatrudniliby osoby, nad którą trzeba stać i kontrolować każdy krok, więc to się chyba rozumie samo przez się ;) Jest to w dużej mierze samodzielne stanowisko i na wspomnianą samodzielność w działaniu należy się nastawić (jednak orientację na współpracę też wypadałoby mieć). Generalnie w marketingu pracuje Magda i na początku sierpnia szukała do zespołu, ale z tego co wiem to proces jest już zamknięty. Ale nigdy nie zaszkodzi wysłać CV.

@Samba

Bardzo dziękuję, rozjaśniłaś mi sporo kwestii.

Peter

Macie tylko umowę o pracę czy są rozne opcje? Wiem, ze teraz wszyscy chca stabilnego zatrudnienia, ale ja z przyczyn ode niezależnych jednak stawiam bardziej na zlecenie. Jest szansa czy nic nie ugram?

Buritto

Pamiętam jak swego czasu zaimportowali pracownika z Brazylii żeby było taniej. Po dwóch latach chciał dostać podwyżkę xD No to mu podziękowali... Naszczescie znalazł robotę za 2 razy lepsze siano w Gdańsku i nie musiał wracać przesyłka DHL do siebie... Lepiej uważać i nie pytać o podwyżki tutaj ????

snail

można liczyć w firmie na szkolenia śródroczne? nie mam tu na myśli tych wdrażających, tylko takie typowo podnoszące kwalifikacje.

lou
@snail

tak

nick
@lou

powaliłeś konkretem

Zostaw merytoryczną opinię o Alfavox Software Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Alfavox Software Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Alfavox Software Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfavox Software Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Alfavox Software Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Alfavox Software Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Alfavox Software Sp. z o.o.
4.4/5 Na podstawie 597 ocen.

Alfavox Software Sp. z o.o.