logo Selgros Cash&Carry

Selgros Cash&Carry

Białystok

Opinie o Selgros Cash&Carry

juzek68 2011-04-08 15:31:59
Praca nie jest ciężka chociaż zdarzają się okresy kiedy jest ostry zapierdziel nie proporcjonalny do zarobków, w każdym razie zarobki bardzo niskie.
nick 2 2011-05-19 18:22:45
brak kompetencji szczególnie na dziale mięsnym u kierownictwa. począwszy o kierownika mającego nadzór nad tym działem- jest po AW-efie. więc kto ma jakeś pojęcie o tej branży powinien wiedzić w czym rzecz. po zastępców czy brygadzistów jak ich tam zwał [usunięte przez moderatora] mięso stare sciągane z lad sklepowych robienie z nich kełbas i mieloneo. pod czujnym okiem tegoż kierownictwa. życze smacznego wszystkim konsumentom
anonim 2011-08-10 16:34:50
W Selgrosie kierownictwo nie najlepiej traktuje pracowników.
Wynagrodzenie nie adekwatne do wykonanej pracy, krótko mówiąc, marne grosze... Jestem byłym pracownikiem, ze stażem dwu i pół letnim w tej firmie. Zdecydowanie nie polecam tego miejsca pracy.
Info dla BL i wszystkich którzy są odpowiedzialni za kierowanie w firmie Selgros Białystok: najpierw wymieńcie wszystkich BL-ów, a później róbcie czystkę wśród podwładnych!!! Pozdrawiam.
:-) 2012-03-15 23:10:22
POPIERAM !!!!!!!!!
123 2016-10-13 11:55:12
Brak podejścia do ludzi.
Nie polecam pracy jako hostessa praca od 5 rano bez zadnej przerwy. Stoisko postawione przy mrozonkach, gdzie stojąc bez ruchu można zamarznąć.
kololo 2016-10-13 13:23:51
Raczej nie brak, tylko niewłaściwe, jeśli już.
Na pewno to Selgros zatrudnił Cię jako hostessę, nie jakaś firma zewnętrzna albo przedstawiciel? Poza tym, czemu jesteś taka bierna, trzeba się ruszać, a nie stać sztywno, tak nikogo nie zainteresujesz swoim towarem.
Martaaa 2016-11-10 19:20:06
Ja widzę ze ty wszędzie komentarze dodajesz na każdym forum goworka Selgrosa... Weź sie ogarnij nie masz co robic? Najpierw hostessę obrażasz a wcześniej pana Tomka. Pajac.
kololo 2016-11-11 00:04:29
Może mam coś do powiedzenia? Może mi zależy na pozytywnej dla ogółu zmianie? Jeśli tym, co napisałem, obraziłem hostessę albo Tomka (przepraszam, Pana Tomka), to już ich problem, bo nie zrozumieli prostego przekazu.
Marta 2016-11-16 18:14:01
Myslisz, że poprzez tak bardzo bohaterskie pisanie na forach w internecie cokolwiek zmienisz to powodzenia. Weź sie za cos pożytecznego gościu a nie po każdej z hal wypisujesz swoje wypociny.
Tez pragnę zmian na lepsze ale pisanie w kółko na każdym goworku selgrosa jest chore psychicznie.
kololo 2016-11-16 18:44:08
Widzę, że masz dość ograniczony zasób słownictwa, cóż, bywa i tak.
A ja jestem spokojniejszy, że nie można mnie za bardzo kojarzyć z jedną halą.
Zostaw swoją opinię o Selgros Cash&Carry - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selgros Cash&Carry