Opinie o UPS GBS POLSKA SP Z O.O. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie UPS GBS POLSKA SP Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w UPS GBS POLSKA SP Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPS GBS POLSKA SP Z O.O. w Wrocław

Pracownik od 3 lat

Jak przychodziłem do firmy to atmosfera byłą super, kierownik wspierał i pomagał nowym a team leader również się starał. Po roku jak kierownik zmienił zmianę coś się zmieniło i powoli zaczynało się psuć. Zarobki zależne od działu i języka w granicach 3000 - 6000 netto. Sama praca do nauczenia ale bardzo nudna i monotonna, brak wsparcia dla pracowników z dłuższym stażem. Awanse są rozdawane za znajomość a nie za to jak ciężką pracę wykonujesz. Brak jakichkolwiek szkoleń typu excel, języki itp. Bezsensowne zalewanie skrzynki pocztowej mailami typu kto dostał awans, co się dzieje na świecie itp. Obecnie atmosfera jest napięta tzw. zarząd tylko wymaga i grozi, ze kontrolują czas pracy i będą konsekwencje, jak nie zrobisz normy, bo masz gorszy dzień to w podsumowaniu miesięcznym jest to przedstawiane tak, że jesteś zerem i musisz się podciągnąć, bo będzie ,, kara ". Dodatkowo kierownicy jak i team leaderzy (nie wszyscy) są negatywnie nastawieni do ludzi i każdą pomoc traktują jak zmuszanie do czegoś. Pewnej pani odpowiedzenie zwykłego cześć ledwo przechodzi przez gardło, a pracownicy z większym stażem są traktowani jak najgorsze (usunięte przez administratora). Szkolenia ? Wprowadzenie pracownika? Jest to raczej wprowadzenie pracownika w błąd, bo nie ma odpowiednich szkoleń ani wprowadzenia pracownika na starcie tylko jeden pracownik szkoli nowego pracownika. W tej firmie po 6 miesiącach osiągniecie wszystko co było możliwe na procesie a potem pojawia się brak możliwości rozwoju i stagnacja. Zdecydowanie odradzam dla osób, które stresują się samą pracą a co dopiero dostawaniem (usunięte przez administratora)za słaba norme choć ktoś jest nowy. Odradzam również osobą, które rzetelnie i ciężko pracują i liczą, że to zostanie kiedyś docenione, bo to absolutnie się nie stanie. Dodam, że piszę o dziale brokerage i jeśli mam wspomnieć o plusach to jedynym plusem obecnie są ludzie z dłuższym stażem na tym dziale, którzy również zaczynają się zwalniać, bo widzą co się tutaj (usunięte przez administratora)

@Pracownik od 3 lat

A mozesz powiedzieć czy po 3 miesiącach dostaje się 2ga umowę?

Sisa
@Monika

Tak na pol roku a potem znowu umowa smieciowa n pol roku albo won. Alle najpewniej sama nie wytrzymasz presji i sama sie zdecydujesz na odejscie bo Cie wykoncza psychicznie

abc
@Monika

Ogółem na rozmowie mówią, że będzie umowa na 3 i 6 miesięcy a potem na nieokreślony, ale w praktyce jak nie wyrabiasz normy to najpierw dostaniesz super opinie na twój temat a potem pogrożą, że wylecisz jak nie będziesz robić tej normy. Kiedyś tak nie było i wyglądało to zupełnie inaczej ale od dwóch lat tak to tutaj funkcjonuje. Jeśli nie będzie problemów z normą to da rade dostać umowę na nieokreślony, ale i tak dostaniesz podsumowanie miesiąca i będziesz się czuć jak śmieć, więc lepiej poszukaj innej firmy, bo szkoda sobie psuć nerwów zarządem, który uważa siebie za ideał.

@abc

Chodzi mi o to czy pierwsza umowa jest na 3 miesiące i czy jest szansa na kolejną? Jak wynajmę mieszkanie to na min.rok. nie chce po 3 miesiącach zostać bez pracy. Czy po okresie próbnym jest 100% szansy na kolejną umowę?

abc
@Monika

Jak pokażesz, że Ci zależy to dostaniesz umowę na 3 i potem na 6 miesięcy a później już zależy.

@abc

Czy da się wynająć mieszkanie z umową na 3 miesiące???

taka_ja
@Sisa

Niekoniecznie, niektorzy po 3 miesicach dostaja na rok z tego co wiem

Asia

Ciekawi mnie macie tzw.1:1z team leaderem, są targety poza działem brokerage? Czy wyniki w epik mogą skutkować jakimiś konsekwencjami?

taka_ja
@Asia

Mówili, ze jak sie przekroczy duzo Epic, to bedzie polecenie pracy z biura a nie zdalnie, takze takie konsekwencje.

Asia

Widzę sporo mówi się tu o brokerage, ale czy mogą wypowiedzieć się osoby z innych działów, jakie macie doświadczenia? Bardzo bym była wdzieczna

Rekrutacja?

Prosta sprawa, zrobią rekrutację, żeby się zgadzała polityka firmy. Niby każdy ma szanse ale i tak wybiorą tego kto chodzi na fajeczkę, wspólne obiadki i śmieje się razem z teamleaderami lub kierownikiem. Odradzam stanowczo tą firmę, kółko wzajemnej adoracji i oczywiście te głupie odzywki w stylu ,, my cię jeszcze możemy zwolnić jak chcesz" hahaha :D Śmiechu warte, szukam innej firmy, bo tutaj niżej upaść nie można. Jak pracujesz w upsie to równie dobrze możesz kopać dołki bo to bez znaczenia czy dosłownie czy w przenośni :D

Logistyk

Rozmowa telefoniczna. Miło spokojnie kilka pytań w języku angielskim. Informacja że w przyszłym tygodniu drugi etap po ustaleniu z kierownikiem wyznaczą datę i dadzą znać. Po kilku dniach mail że rekrutacja dobiegła końca...

-dlaczego aplikujesz, -co robiłaś w poprzedniej pracy - czy znasz angielski

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Daria a.

Hej jaka jest atmosfera w sales planning and performance team,? myślę, że jest tam dość ciekawy zakres obowiazków

Tryk
@Daria a.

Koszmarna, nie polecam ups za nic.

Daria a.
@Tryk

Hej dzięki, mówisz o Wrocławiu tak?

@Tryk

Proszę powiedz coś więcej dlaczego koszmarna?

Student

Jakie kraje obsługuje pricing (stanowisko pricing analyst), czy tylko konkretne jak UK albo Niemcy?

kandydat

czy ktoś z was może mi powiedzieć na wynagrodzenie brutto można obecnie negocjować na stanowisku sales support analyst ? 5000 brutto jest możliwe ?

And
@kandydat

Na umowie jest 4600 brutto, zmiana popołudniowa ma dodatek chyba 600 zł plus jakieś grosze za pracę w godzinach nocnych

@And

A czy po np. 6 miesiącach można liczyć na jakiś wzrost podstawy, czy dopiero jako senior?

And
@Kandydat

Tutaj nie ma czegoś takiego jak podwyżka. I nie ma też stanowiska senior. Jest sales support analyst, wyżej jest team leader.

wrc
@Kandydat

z dod. język. 6,5

joanna
@wrc

Jaki poziom wystarczy - b2?

@And

Potwierdzam, słowo podwyżka właściwie nie istnieje

ogolnie polecam

Jak wszedzie duzo zalezy od teamu. Nadgodziny niechetnie lub wcale nie sa wyplacane a "odbieranie" -nieprzychodzenie do pracy 1h:1h. Wiekszosc działow to klikanie tego samego w kolko calymi dniami. Nad wszystkim panuje program EPIC, ktory ciagle sprawdza czy w ciagu ostatnich 60 sekund bylo klikniecie. Jak nie to uznaje pracownika za nieaktywnego i liczy czas "inactive". Jak jest go za duzo beda konsekwencje. A nawet jak klikasz ale nie w programie ktory jest na liscie programow "do pracy" to tez zle- zlicza ile "productive". Np. program zoom (do telekonferencji) nie jest na takiej liscie ;) specjalista ok 6000 podstawy + 2000 za niemiecki c1. brutto Z moich obserwacji z 80% osób na stanowiskach kierowniczych to kobiety. I czasem wyglada jakby kolezanki tych osob mialy najlepsze predyspozycje do awansów. Dobre miejsce na start- duzo osob przechodzi do 3m itp.

@ogolnie polecam

O jakim dziale mówisz? W moim dziale nadgodziny są mile widziane, TL Sami do nich zachęcają i nie ma problemu z wypłacaniem pieniędzy

taka ja

Dział brokers oddział Łódź? Ktoś może coś powiedzieć jaka atmosfera, wynagrodzenie?

@taka ja

Generalnie wszystko zależy od konkretnego procesu. Jeśli chodzi o proces brytyjski to atmosfera w moim mniemaniu jest bardzo dobra. Kierownicy pomagają administratorom w rozwoju, wręcz do niego zachęcają. Nie ma toksyczności. Generalnie jak w każdej pracy, swoje trzeba zrobić i nie ukrywając, odprawa paczek jest zwyczajnie monotonna, aczkolwiek po kilku miesiącach spokojnie można przejść na audyt paczek, który jest znacznie przyjemniejszy i łatwiej wyrobić dzięki niemu target

ania

powiesz cos wiecej o brokerage? czy wytyczne aby robic xxx ilosc dziennie sa egzekwowane?

@ania

Trzeba robić lub chociaż zbliżać się do targetu, w przeciwnym razie wdrażany jest tzn plan naprawczy, na koniec miesiąca omawiana jest praca którą się wykonało i wtedy jest oceniana nasza produktywność

Koszmarne miejsce

Jezeli kogos podkusi zeby wyslac CV do upsu w lodzi niech tego pod zadnym pozorem nie robi! Oddzial bkg jak i ern to jest istny koszmar z podkresleniem bkg. W szegolnosci przelozeni sa zdrowo walnieci i ktos powinnien ich wszystkich pozwalanic oraz wyslac na zajecia antymobingowe i panowania nad gniewem, sztuczna wyzszosc i zachowania typowo obrzydliwe jak zastraszenia! sa na porzadku dziennym. Jezeli ktokolwiek to przeczyta to błagam z całego serca, nie pakuj się w to (usunięte przez administratora) nawet żabka będzie lepsza!

Maryna
@Koszmarne miejsce

Az tak?? A bkg z jakim jezykiem?????

Arek
@Maryna

Bkg i z ang i z Norweskim. Nie wiem co konkretnie chcesz wiedzieć? W skrócie nie polecam niczego tam, w szczególności teraz gdy jest w lodzi jak jest z pewną "panią" na kierowniczym stanowisku. Oszczędź sobie nerwów poszukaj roboty gdzie indziej, na prawdę nie warto tutaj.

Pat
@Arek

Też dostałam ofertę.

ania
@Koszmarne miejsce

a jak wyglada robienie targetow w brokerage? trzeba tak zapieprzac jak mowia bo inaczej zwolnią?

@ania

Po kilku miesiącach pracy zaczyna się rozliczanie z targetow, jak się jest ogarniętym to da się je osiągnąć. Czy zapieprz.. no powiedzmy że całe 8 godzin trzeba pracować, jest też system monitorujący który sprawdza czy faktycznie jesteśmy przy komputerze. Wszystko zależy od teamu, BKG to duży dział, ja uważam że moi przełożeni są super, zwłaszcza TL bo z osobami wyższej raczej nie mamy kontaktu, dużo zależy od teamu

Ja_1

Po jakim czasie można rekrutować się wewnętrznie?

@Ja_1

Po pol roku

Na LinkedIn są dostępne dwie oferty Analyst i Pricing Analyst. Ktoś wie czym one się różnią, to ten sam dział pricingu?

Ola

Ja pracowalam w BKG, przelozeni akurat byli super. Troche praca w biurze, pozniej po szkoleniu juz w domu. Zajecie dosc monotonne, ale pieniadze nie byly zle. Da sie tam spokojnie pracowac, jak robi sie to co sie powinno, to nikt sie nie czepia.

Będę wdzięczna za info

Czy w UPS macie co miesiąc spotkania z przełożonym , macie cele roczne, musicie robić projekty oprócz codziennych zadań?

Asia

Jakie mogę otrzymać wynagrodzenie stanowisko analyst?

Unikać, szkoda czasu i nerwów.

Zosia

Możesz proszę powiedzieć jaki dział i miasto? Dużo tu jest informacji o brokerage czy o tym mówisz?

kasia

Chciałabym się dowiedzieć nieco więcej na temat zespołu pricingowego (SP pricing analyst), który wylicza zniżki dla paczek. Dużo jest spotkań telefonów i wymiany mailowej ze sprzedawcami, krajami? - chodzi mi o wymagany poziom jezyka Na czym polega analiza, czy określacie koszt i marżę, są to jakieś pliki excelowe czy system wewnętrzny, jaki jest poziom trudności w pracy? Czy to jest praca dość powtarzalna , jak długo zabiera wam opracowanie umowy dla klienta?

Miałam rozmowę telefoniczną sprawdzająca angielski. Na co teraz mam czekać i jaki będzie następny ich krok?

Pricing analyst, czy Excel musi być zaawansowany, jak wygląda kontakt z krajem , dużo telefonicznej rozmowy czy raczej email? Chodzi mi o poziom angielskiego wymagany przy pracy z revenue management ( przy opisie mowa o minimum i tiers) Czy to jest powtarzalna praca? Jakie stosuje się narzędzia?

Ra.

Jest nowa oferta - pricing analyst z francuskim, czy wiecie jaki to jest dział, co się wycenia?

Zostaw merytoryczną opinię o UPS GBS POLSKA SP Z O.O. - Wrocław

• Jak się pracuje w UPS GBS POLSKA SP Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy UPS GBS POLSKA SP Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 186.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPS GBS POLSKA SP Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 5 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPS GBS POLSKA SP Z O.O.?

Kandydaci do pracy w UPS GBS POLSKA SP Z O.O. napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPS GBS POLSKA SP Z O.O.