Opinie o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Primo Profile Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Ile operator wytłaczania zarabia? Było jakieś ogłoszenie z granicami 3600 do 6000 brutto, ale sobie wygasło i tylko jakiś kawałek można jeszcze znaleźć w sieci. Napiszcie ile tam aktualnie macie, plis

pracownik Nowy wpis

ustawiacz 4500zl na ręke średnio ze wszystkimi składnikami

@pracownik

O jakie składniki chodzi? Jestem też ciekaw czy po czasie (dajmy na to kilka miesięcy) jest szansa na podwyżkę, bo w sumie nie wiem od czego zależy to czy dostaniesz te 3600 albo 6000?

Klaudia Nowy wpis

Witam, ktoś orientuje się czy są aktualnie przyjęcia?

Sporo tu pytań o przyjęcia do firmy, proponują jakieś konkurencyjne warunki i stawki na tle innych firm w okolicy? Że tyle chętnych? To ciężko się tu do was dostać w takim razie? Jakieś rady macie czy wskazówki, czego wymagają od kandydata, żeby poszło jak najlepiej na rozmowie? Chciałabym ubiegać się o stanowisko w księgowości jako asystentka:) Polecacie się przyjąć do działu? Zaczynając od stanowiska asystentki, po jakim czasie jest możliwy awans? Taki skok w hierarchii to duży przeskok, jeśli chodzi o wynagrodzenie? Patrzę właśnie na starszą ofertę i kwotę podali bardzo ładną dla asystenta , naprawdę można zarobić nawet 6500zł?

Wanda

No właśnie też jestem ciekawa, czy ktoś dojeżdża z innego miasta, a to znalazłaś ofertę pracy, napiszesz gdzie i na jakie stanowisko?

Zainteresowana
@Wanda

Tylko pytam, w sumie znalazłam na pracuj.pl jedną ofertę i miałam w planach złożyć tam CV, ale niestety nie mam dojazdu z Wodzisławia, dlatego pytałam.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Primo Profile Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Witam serdecznie. Chciałabym się dowiedzieć czy są przyjęcia ? Bardzo mi zależy na tej pracy .Pozdrawiem

@Monika

Teraz szukają operatora produkcji - operatora wytłaczania na trzy zmiany. Nie wiem czy taka praca cię interesuje ale tylko taką ofertę znalazłem. Dodatkowo mile widziane są uprawnienia na wózek widłowy. Napisz co zdecydowałaś.

Strzelec

Szukam pracy na magazynie.. pytanie czy warto? Nie chciał bym się zatrudnić i zaraz dostać wypowiedzeniem

Ewelina
@Strzelec

Chyba najlepiej, jak złożysz CV, widzę, że opinie tu są już trochę "przestarzałe", czytałam o bałaganie, ale wiele się mogło zmienić. Daj znać, gdy zaaplikujesz i dostaniesz się na rozmowę, chciałabym wiedzieć, jakie są wymagania na to stanowisko.

Szuka pracy

Witam chciałbym się zapytać tutaj czy jest to prawda że pracujące kobiety w tej firmie przyjmują się do niej specjalnie żeby znaleźć sobie faceta i nie patrzą na to czy ktoś jest żonaty czy nie bo chodzą słuchy że panie żorskie (szony) latają za facetami za wszelką cenę żeby kogoś znaleźć bo che się podjąć pracy u państwa i minzona nie pozwala bo ponoç są tam same romanse i (usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Szuka pracy

Skąd takie wieści? Do pracy to chyba się idzie pracować i zarabiać pieniądze. Na jakim stanowisku chcesz się przyjąć? I skąd zainteresowanie tą firmą?

Omijać jeśli zależy Ci na stałej pracy . Firma zwalnia ludzi przez sms, bez żadnych rozmów , wyjaśnień i okresu wypowiedzenia , po czym na drugi dzień znowu przyjmuje ludzi. Jeśli już chcesz spróbować to tylko przez ESP bo ta druga to dno. Jeśli chodzi o warunki to bałagan i nieogar totalny. Części leżą w 5 miejscach często nie oznaczone a ty człowieku szukaj i się wspinaj jak małpa albo chodź z częściami w rękach i szukaj na oko.

Renia

Firma ogółowo? Jak się nie zabijesz o ten (usunięte przez administratora)wokoło to prędzej czy później wyladujesz na chorobowym,a szukanie elektronarzędzi pomine.

Armani
@Renia

No fakt, wszystko pod nogami,ani przejścia nie ma. Zapomniałaś dodać że paleniska też trza szukać bo firmę na więcej nie stać.

Armani
@Armani

Paleciaka miało być

Aneta
@Renia

To co tam wam każą robić takiego niebezpiecznego?

Do kierownictwa! Z pracownikami się rozmawia o zaistniałych sytuacja i informuje o rzeczach które źle wykonują lub o ewentualnych zastrzeżeniach do stosunku pracy a nie zwalnia z dnia na dzień pozostawiając bez pracy i środkowo do życia. Jak to nazwać? Według mnie to jedno wielkie ku..... o! To nie moja tylko opinia ale większości pracowników! Mam nadzieję że ten wpis da domyślenia kierownictwu i w końcu się zastanowią nad swoimi decyzjami i lepsza komunikacja między pracownikami. Pozdrawiam!!!

Xcxc

Kogo zwolnili bo nic nie słyszałem

@Xcxc

Bo to tak miało być żeby nikt nie wiedział. A przede wszystkim żeby nie wiedział sam zwalniany.

Xcxc

?????

M

O kogo chodzi?

@M

Tu już nie chodzi kogo tylko w jaki sposób :_(

....

Może tez warto dodac jak wyglada praca.Co nawala lub co lub kto jest ok.

@....

Jeżeli jesteś pracownikiem to wiesz jak wygląda praca, co nawalai i kto też powinnaś wiedzieć a kto jest ok? znajdą się takie osoby:-)

Abelard

Wiele towarzyszy wzajemnej adoracji xD do roboty ostatni, do obgadywania pierwsi xD

Mikołaj
@Abelard

Teraz też takie zwolnienia są jak rok temu?

W tym roku znowu impreza integracyjna się nie odbedzie. Brak info co do podwyżek, nagrody groszowe.

rudy

i ogólne warunki jakie zapowiadają sie na przyszły rok... to no poważna decyzja przed pracownikami. czy robić czy jednak zmienić prace by więcej zarobić. bo jakieś weekendy "100%" stają się nie opłacalne. aaaa... cieszmy się z super głośników! system premiowania i nagradzania nie specjalnie motywuje ;) przez co zaangażowanie pracowników spada. co odbija sie na jakości. brawo !

Czarny
@rudy

Stary pracownik nie jest doceniony,ale za to o nowego trzeba dbać żeby tylko został ???? notorycznie chodzą na L4 ,ale gdzie będą mieli tak dobrze jak w Primo przecież Primo pozwala na wszystko nowemu...... Osoba to osoba nie ważne czy pracowita czy nie.

Czy w Primo Profile Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

koreaniec1

nie, chyba ze mnie ktoś zaskoczy.

Xx

Tam trzeba zrobić porządek Ludzi zajeżdżają ile stopni na hali Jedna wizyta i się wezmą o podstawowe warunki pracy bo w tych warunkach ludzie powinni mieć szeroko dopłacane.. Kontrola i porządek to nie czasy murzynów

iu
@Xx

Tu już nie chodzi o samo ciepło na hali , brak przerwy , praca na 2/3 maszyny , osoby które mają większe przywileje i sobie siedzą na ławeczce po 20 min , a tym czasem inni nie mogą iść nawet do toalety... człowiek goni się jak pies a płaca jest groszowa

Tomi
@iu

20 min x 4 a nie 20

Kulfon
@Tomi

Ciekawe jak dlugo to jeszcze potrwa. Naprawdę nikt tego nie widzi.... Moze najwyzsza pora ten problem rozwiązać. Kliki i romanse czas rozbić.

@Xx

A mi tam pasuje....jak mnie zwolnią to mam odprawę......a zapieprzaja młodzi bo od tego są

k

dlatego takie stare grzyby jak Ty powinny dawno wylecieć z tej roboty, przez takich jak Ty nic w robocie sie nigdy nie zmieni , beton będzie betonem...

To co ty tu jeszcze kolego robisz jak się zesrawasz i jest Ci tak źle prace trzeba sobie umieć rozplanować tak żeby mieć się czas wysrac a nie zesrac :)

Co jaki okres czasu w Primo Profile Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Jak bedziesz sie przypominal raz w miesiacu to moze ci sie uda po roku????najszybciej podwyzka ci klapnie jak wreczysz im wypowiedzenie????????

Koral

Codziennie...bez skutku

Ufo

Jak wygląda praca na pakowaniu Jakie zarobki

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Primo Profile Sp. z o.o.?

Nagrody!? A co to takiego?

Jo

Skoro nie znasz nawet definicji "nagroda" to nie dziwię się że ci wyrzucili.

@Jo

Wyobras sobie ze znam i to od 9 lat “głąbie bo tak was nazywamy“i niestety dla twojej wiadomości nikt mnie nie zwolnił i nie ma zamiaru:-&

Jakie są warunki zatrudnienia w Primo Profile Sp. z o.o.?

Jak wszedzien :-)

Wieszak

Jak tam dalej robicie za grosze u Duńczyka???? szkoda czasu na tą firmę, pozdrawiam

parszywek
@Wieszak

Prawie nie ma komu już robić dla Duńczyków. Nowy pracownik po tygodniu idzie do lepszej pracy , a starzy powoli się wykruszają.

Sef

Płyniemy rzeką pełną syfu lecz boimy dać nura aby się nie udławić tym syfem co pozostał do przepłynięcia

rrrr

jadę sobie moim nowym starym golfem wczuty w bicik jakby to było porsche znam te gorsze chwile i te lepsze (...) wrzucam na luz gdy wreszcie mam z górki z rapu dorobiłem się golfa 4 i pięknie jest, słońce, wiaterek i chmurki (..) chyba pora zmądrzeć ale to nie dziś jeszcze

Zostaw merytoryczną opinię o Primo Profile Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Primo Profile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primo Profile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primo Profile Sp. z o.o.?

Primo Profile Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 268 ocen.
  • Chemiczna 2
    44-240 Żory