Opinie o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Primo Profile Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Primo Profile Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Primo Profile Sp. z o.o. w Żory

Alex

No i zajebiście,dostałem aneks do umowy i -20% mniej na wypłatę, (usunięte przez administratora),nie dość że zarabiamy grosze,to teraz już wogole ,masakra....

@Alex

Co ty pipszysz jakie 20% narazie tylko 10% ale i o tyle mniej godz do przepracowania a to ze zarobki smieszne to sie zgadzam????

....

Czy byly aneksy do umów

@....

Dostaly te osoby co przyszly z nkt

Ciekawe czy docenia tych co zapierniczają na liniach w tym trudnym czasie. Tych ktorzy nie siedza na l4.

bezpartyjny inspektol płacy

widze że nepotyzm i kliki jeszcze tu funkcjonują , choć nie powiem juz cześć poszła(usunięte przez administratora), teraz jeszcze niech zweryfikują lebrow co gófno umieją i firma moze stanie na nogi aaa i oczywiście biurokracja sięgła zenitu nie damy rady na to zarobic choćbyśmy zaperniczali na trzech liniach jedna osoba a juz po dwie sie obsługuje ale (usunięte przez administratora) to masz jedną . powodzenia ... nawet blacha nie pomoże jak błaznów za dużo we dworze .

Stefan
@bezpartyjny inspektol płacy

Przeglądałem internet oraz lokalne portale i nie znalazłem żadnych informacji na temat ewentualnych przyjęć do pracy w firmie Primo Profile. Dlatego też pozwolę sobie zapytać na forum. Czy firma ta poszukuje aktualnie nowych pracowników?

Ktoś

A jak wygląda praca w dziale technicznym? Jakie warunki, płaca, obowiązki, załoga?

Zgrzewarka
@Ktoś

W technicznym napewno lepiej o ile zasysasz pod biurkiem jak odciąg na L27 :D

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Primo Profile Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Oklejone taśmą

Czy to prawda że z primo zabierają maszyny a w ich miejsce mają produkować pasze dla świń z dodatkiem pcv????

@Oklejone taśmą

Świnie w Primo już się nażarły PCV.

Zosia samosia

Lekarstwem na wyleczenie tej firmy jest (usunięte przez administratora) stworzenie nowego zarządu, bo za długo tam co niektórzy grzeją (usunięte przez administratora) a nic nie wnoszą do firmy tylko uśmiech (usunięte przez administratora) byle od poniedziałku do piątku i do wypłaty(usunięte przez administratora) bez pojęcia o pracy nie obrażam ludzi którzy mają pojęcie o tej pracy a jest ich garstka, a skąd wiem? Bo ich znam

Szef wszystkich szefów

Primo.. Czy się stoi czy się leży to wypowiedzenie się należy. Patologia w firmie na całego :p

MISIEK

Kiedyś na tym dziale pracowałem, to jest prawda co tu taj piszą. Pan (usunięte przez administratora) robi co mu się podoba, w pracy rzadko bywał, jeździł służbowym autem do domu, kiedyś z psem spacerowal po halii... porażka!!! W firmie czuł się bezkarnie, nie wiem jak teraz, człowiek który jawnie kłamie i idzie w zaparte. Dziwię się że Szefostwo nic z tym nie robi

@MISIEK

Dawno temu tam pracowałeś? Proszę o informacje czy pracownicy Primo otrzymują jakieś premie? A przynajmniej w dziale Medico?

ktos
@Alicja

na medico dzięki nowemu dyrektorowi premia co pół roku, na całej firmie jest co miesiąc. taka motywacja dla pracownika....

MISIEK
@MISIEK

Premia była zawsze wliczona do wypłaty, zmieniała się jej kwota, wystarczyło że było się na L4 to już zabierali... Nie zgodzę się z opinią że za nowego Szefa było lepiej, wręcz przeciwnie...

@MISIEK

Czyli rozumiem, że premia była zależna głównie od tego, czy ktoś chorował, czy nie. Dzięki za odpowiedź. A powiedz, pracujecie w Primo też w weekendy i święta?

Nicki

Zdecydowanie nie polecam pracy na dziale medico pod rządami jedynej tam leaderki, osoba nie kompetentna do kierowania ludźmi, jest fałszywa oraz dwulicowa. Gada za plecami, a gdy nie ma nic do powiedzenia bo ktoś ma rację, skarży się co może skutkować zwolnieniem. Nie potrafi przyznać się do popełnionego błędu, i winę zrzuca na innych. Oficjalnie nikt tego nie powie, ale prawie nikt nie chce już z nią współpracować... Jedynie osoby które podzielają brak "wartości".

Anex
@Nicki

Jak się nie ma wiedzy o pracy to wchodzi w D.upe i przytakuje swojemu kierownikowi i szefowi i tak się utrzymuje w pracy ręka rękę myje, wazeliniarstwa tam nie brakuje, kawka, herbatka, no ale jak to mówią nie smarujesz nie jedziesz byle do emerytury

Kowalski

Ogólnie firma ok, ale ostatnie zwolnienia na naszym dziale Medico to porażka. Szef, Pan Tomasz G. jest fałszywy i dwulicowy. Pozbywa się osób które mają swoje zdanie i wiedzę ! Jedyną jego zaletą jest to, że na początku rozmowy dobrze bajeruje !!! Już nie wiele pracuje tam osób, na których można polegać Bardzo przestrzegam przed tym Panem, uważajcie co mówicie, za plecami obrabia wszystkim (usunięte przez administratora) !!!

Aaa
@Kowalski

Madzia się utrzyma zawsze wszędzie dobrze siada ????

Nex
@Aaa

A jope już zwolnili czy dalej grzeje posadke, zaczęła już przedświąteczne L4

T
@Kowalski

Oszczerczy, mijający się z prawdą subiektywny wpis rozgoryczonego zwolnieniem z pracy pracownika. Zwykły hejt bez merytorycznej treści.

Nicki
@T

To niestety prawda. A nie tylko rozgoryczony wpis zwolnionego pracownika. A pod adresem owego Tomasza g. Jest więcej negatywnych opinii.

Czy często w firmie Primo Profile Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Obar

Rekrutacja wewnętrzna. Z Polecenia

Kalibratorek

Nie polecam firmy Primo Profile, doświadczonych pracowników produkcyjnych zwalniają po dobrych kilku latach pracy. Tzw Shrek dostał się na stanowisko kierownicze lizaniem (usunięte przez administratora) razem ze swoimi koleżkami którzy razem z nim piją i mają układy. Masowo zwalniają pracowników. Nic nie robią żeby poprawić coś w firmie. Jedyna firma w mieście gdzie zwalniają ludzi ????

Gregorij

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje przedstawiciela handlowego? jakie warunki proponują?

Sebastian D.
@Gregorij

Potrzebują właśnie handlowca

Dobrze mnie znacie

Głupia firma. To że mnie zwolnili było najlepsza rzeczą jaka mogla mi się przytrafić. Zmieniłem firme i zarabiam dwa razy więcej w luzniejszej atmosferze. Was też zachęcam do opuszczenia tej firmy. Roboty w kolo jest od cholery

Aaa kupa
@Dobrze mnie znacie

To że cię zwolnili to dlatego że byłaś byłeś trosze inteligentniejszy/a i bali się że ktoś im coś może (usunięte przez administratora) tak w tej firmie to funkcjonuje, niema czego żałować sam odeszlem kiedyś z tej firmy i nie odczulem że mi ich brakuje, kwestia postanowienia że idę i tyle, a lizusow tam nie brakuje, pozdro

Df
@Dobrze mnie znacie

Podaj namiar na dobrą robote

@Dobrze mnie znacie

Jaki był powód Twojego zwolnienia? Jestem również ciekawa na jakie zarobki mogłeś liczyć pracując w firmie Primo ?

Justyna

Firma mająca opinie dobrego pracodawcy nie zwalnia pracowników jeśli nie ma poważnego powodu!!

Stacho

Jak wam się żyje pod nowymi rządami? Lepiej, gorzej?

Herc

Chętnie wejdę w spółkę z osoba która ma dostęp do kalibratorow oraz form, hala maszyny dostępne, spotkanie do ustalenia. Zostaw info.

Zeb Mc Keeib
@Herc

mam kalibrownik do Mausera i starego typu do Colta, co proponujesz ?

Herc
@Zeb Mc Keeib

Chyba kalibrator,do mauzera? Ciekawe jak zrobię zbiornik 1000 litrów wytłaczajac normalnie magia. Poza tym poważne propozycje do 2kg metr. Pvc pa6 oraz elastomery

Mario

Jak praca w tej firmie ile godzin się pracuje ile można na początek wyciągnąć i jak ciężka jest ta praca ? Dziękuję za odpowiedzi na te pytania

Robol
@Mario

Praca od poniedziałku do piątku. Na produkcji najniższa krajowa.

Mario

Maniek Ustawiacz

Czy to prawda, że dyrektor zarządzający wyleciał za burtę jachtu zwanego Primo?

KP
@Maniek Ustawiacz

Kto to taki? :) AM, KH...

Party maker
@Maniek Ustawiacz

Wpłynąłem na suchego przestwór oceanu,/ Wóz nurza się w zieloność i jak łódka brodzi”

Stary Cylinder
@KP

Jeden z nich to napewno Antoni Macierewicz a ten drugi to Kaczy H...ój

sternik z patentem
@Maniek Ustawiacz

Primo to nie jacht tylko masowiec ale w przeciwieństwie do Titanica nie ma możliwości zatonięcia, więc dyrektor nie wyleciał za burte tylko wyleciał na Karaiby żeby nabrać sił na 2019 rok aby godnie przeżyć z Mańkami, Jankami i ustawiaczami... jakkolwiek to brzmi, a jak nie wierzysz zapytaj dyrektora zarządzającego a nie Janków co nie rozróżniają włącznika od wyłącznika ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Primo Profile Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Primo Profile Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Primo Profile Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Primo Profile Sp. z o.o.?

Primo Profile Sp. z o.o.
3.4/5 Na podstawie 268 ocen.
  • Chemiczna 2
    44-240 Żory