Opinie o Publicis Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Publicis Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Publicis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Publicis Sp. z o.o. w Warszawa

Jasiek

Może firma zdecyduje się jednak na podwyżki? Wszędzie brakuje ludzi do pracy to jest poważny problem!!

Account

Jestem obecnie pracownikiem firmy. Pracuję tutaj prawie 2 lata. Mam doświadczenie w kilku innych agencjach reklamowych w Warszawie. Mam nadzieję, że nie zmienię zdania i nie cofnę swoich słów ale na tę chwilę odpukać jest to firma, która uważam jest godna polecenia. Atmosfera w firmie bardzo pozytywna. Ludzie i teamy są dobrani tak aby każdy czuł się tu komfortowo. Pracy dużo, ale nikt nie zmusza do nadgodzin, nie ma problemu również aby załatwić coś w trakcie, wyjść wcześniej. Warunek jeden - dowozić. Mobing nigdy tu mnie nie dopadł. Jest to firma w której można spokojnie przepracować wiele lat. Pakiety socjalne bardzo atrakcyjne. Jedyny minus to oczywiście zarobki. Mogłyby być zdecydowanie wyższe. Nie mniej jednak zdrowie psychiczne można tu zachować. Więc odpukać polecam pracę w tej firmie. Zarówno w Publicis jak i Publicis DWL można wiele się nauczyć, dobre doświadczenie dla ludzi szukających dopiero doświadczenia i tych którzy mają już wiele lat za sobą.

Janusz

@anonymous, czy mógłbyś napisać coś więcej, może jakieś konkrety na poparcie swojego komentarza? W tym momencie Twoja opinia jest bardzo ogólna i niewiele mówi osobom zainteresowanym pracą w Agencja Reklamowa Publicis. @adam, rozumiem, że jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu. Na jakim stanowisku chciałbyś pracować? Wysyłałeś już swoje CV?

Polecam

adam
@anonymous

prosze o szersze informacje

IT Manager

Zanim prawdziwa rekrutacja ma miejsce - dzwoni do Ciebie Pani z HR. Pani nie pozwala zadać żadnego pytania odnośnie stanowiska, na które się aplikuje, twierdząc, że będzie na to miejsce później; przy kolejnej rozmowie. Jedynie co Pani robi, to sprawdza znajomość angielskiego (każe po angielsku opowiedzieć o swoich obowiązkach, co nie powinno chyba dla nikogo kto pracował w międzynarodowej korporacji być problemem), po czym pyta o oczekiwane wynagrodzenie. Potem mówi, że się odezwą ... i się oczywiście nikt nie odzywa. Widocznie wymagania finansowe (choć wcale niewygórowane) Panią przestraszyły :)

Jedyne pytania to proszę opisać swoje obecne stanowisko w jęz. angielskim i jakie widełki płacowe byłyby interesujące. Przy czym uwaga - pensja na poziomie 18k brutto przy stanowisku wicedyrektora ich przeraża! :) Nie wiem kogo chcą zatrudnić na to stanowisko, ale znaleźć dobrego profesjonalistę za psie pieniądze będzie pewnie ciężko ... ;-)

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Janusz

@Niestety nie, czy jesteś pewien, że w firmie panuje mobbing? To bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy na pewno takie sytuacje miały miejsce w Agencja Reklamowa Publicis? Jeśli tak, to czy podejmowane były jakieś rozmowy w tej sprawie?

Niestety nie

Klienci niezli, projekty ciekawe, ale to co sie dzieje wewnatrz firmy to tragedia. Mobbing, niestosowne rasistowskie i seksistowskie zarty, place uwłaczające, obrażanie się o byle co. Nie mozna w takiej atmosferze pracowac a juz na pewno nie za takie pieniadze. Z calego serca nie polecam.

Janusz

Wątek znowu traci aktywność i nikt nie wyraża swoich opinii na temat pracy w Agencja Reklamowa Publicis. Co jest tego przyczyną? Na pewno są jeszcze osoby, które mogłyby wyrazić swoją opinię @zainteresowana Czy w między czasie złożyłaś może swoje CV do firmy Agencja Reklamowa Publicis? Jeżeli tak to podziel się proszę tym, jak przebiegała rozmowa, o ile na takową zostałaś zaproszona.

zainteresowana

Agencja szuka aktualnie Junior Project Specialist, warto aplikować? Pracownicy - poleacię dołączyć do Waszego zespołu? :)

Janusz

@Serio Co rozumiesz przez to stwierdzenie? Rozumiem także, że jesteś aktualnym, bądź byłym pracownikiem firmy Agencja Reklamowa Publicis, więc chciałbym spytać Ciebie o to, co jeszcze firma swoim pracownikom oferuje? Może wiesz coś na temat rekrutacji? No i jeszcze raz - rozwiń proszę swoją opinię tak, aby była w pełni poparta argumentami.

Serio

Zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy ale atmosfera ok ogolnie 5/10

anitka

Konkurencji jest dużo tym bardziej w takim miescie jak Warszawa. Jednka mają dobrą reklame marketingową b stale się reklamują, poza tym ja myslałam o praktykach u nich, czy ktos z was był może?

xoxoxo

reguralny wyzysk pracownikow w nadgodzinach nieplatnych ponadto mnie zwolnili przez to ze mialam wypadek a w dniu wypadku mialam przedluzona umowe na 2 lata ale nic ich to nie obchodzilo:/ jednym slowem agencja jest maszyna do zarabiania pieniedzy i produkowania reklam nie liczy sie czlowiek i zadne zasady.

mia

Podbijam - ktoś wie, jak się tam pracuje i jak zarabia?

Zostaw merytoryczną opinię o Publicis Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Publicis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Publicis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Publicis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Publicis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Publicis Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Publicis Sp. z o.o.
  • Wołoska 9A