Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Alojz

Ale wstyd!!!Czasy średniowiecza :-) .Fajna załoga,żeby za jedzenie pracować to honoru trza nie mieć !!!

Jack

Hi, hi, dóbrze zrobiłem abdykując w tej firmie

Alojz

Witamy w świecie Bumechu :-)!!!

Zycie ci uratowała A Ty tak przekonasz Nie ładnie bardzo nie ładnie

Adaś Mickiewicz

Kiedy walka rewanżowa szczoty z pępkiem ? Ejjj bozia rozumu nie dała oj nie

@Adaś Mickiewicz

Dawaj coś więcej o tej walce

@Adaś Mickiewicz

Dziwię się że ten grubas jeszcze pracuje

Mike
@Górole z przodka

Dokładnie. Już tyle skarg było na niego i jego patrona byłego kierownika z grp3 i dalej trzymają takie (usunięte przez administratora)

Bolesław Śmiały
@Mike

Masz na myśli Grześka

@Górole z przodka

Jego jej....ny kumpel wielki kierownik kalfaktor dwa tepaka A szczotka powinien to (usunięte przez administratora) i byłby spokój brawo Kamil !!!

Były Grp3
@Janek

Czyżby chodziło o Piotrusia W. i jego hlavnego Grzesia?W 2017 pracowałem na Grp3 i to co robili ci dwaj panowie to nawet nie był mobbing,to było dożynanie ludzi.Dziwi mnie fakt, że te dwa indywidua jeszcze funkcjonują na PG Silesia.

Emeryt

Zgadza się ale ten młodszy to mega (usunięte przez administratora)

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
opik

czy są przyjęcia pod kopalnie?

Wentylatorek

Wała z tymi kartkami 27 i dalej nie ma co jest do hu..,,, podobna miały być po 25 zł a od maja karta ? Podobno

grabarz górnictwa

A bony ( posiłki regeneracyjne ) to w tym miesiącu będą czy trzeba pismo błagalne wysłać do wodza ?

firma

I jak Firma wampol zostaje czy do konca maja i papapapa , ino jedna firma zostanie ??

Mati

Witam czy wpbk tunnelling jadę przodek na Silesia

Santabola
@Mati

Nie chodza do pomocy na grp I do wiertaczy

@Mati

Szukasz pracy w takich firmach którzy płacą pensje pod stołem pytam conato zarząd Silesia panowie nie wstyd wam przyglądać się jak okradają mój kraj

AniołCiemności
@Górole z przodka

A ty filozof uważasz że płacenie bonami (zamiast przywrócenie premii zabranej podkreślam BEZ ZGODY pracowników) żeby uniknąć podatków to jak to ładnie nazwiesz ?????

Inwestryl
@AniołCiemności

Im mniej kasy w budżecie tym lepiej, ale skrawo i ringojeby i tak nie zrozumieją.

Czesc mam do was pytanie znalazlem.ogłoszenie na.olx w sprawie pracy jako pomoc dołowa powiecie mi czy warto i za co sie pracuje i jakie sa obowiązki do wykonywania pracy bo.doswiadczenie wgl nie mam.

Mody

Kasa za metry przyszła.

Ziom
@Mody

Całe 70zł. Trzeba to uczcić!

Chop

To tyś chyba wziął za wszystkich kolegów i wszystkie brygady :-D

GRP

Flapsy za metry som, a kiedy kasa na konto?

Normalny
@GRP

Tak to pisał ktoś z GRP na pewno. Takich tam trzeba.

GRP
@Normalny

O co Ci chodzi? Teraz u Nas lepiej niż na ścianie. Flapsy i dodatkowa kasa motywuje, a Wy(usunięte przez administratora) z taśmowego, czy tam przewozu możecie Nam stupki lizać.

Profesor Miodek
@GRP

Pewnie chodziło mu o to że piszesz jakbyś skończył tylko 3 klasy podstawówki nieuku granatem od pługa oderwany. Pisze się są a nie "som" i stópki a nie "stupki" matołku. Dostaliście po 3-4 flapsy i może dostaniecie jeszcze jakiś przelew a może nie. Za taką kasę cały świat będzie należał do was haha.

xyz
@GRP

Sprzedałeś się za flapsa śmiech na sali tania kobieto beż wartości i własnym ego. Głowno byś zjadł żeby flapsa dostać. Żałosne ale prawdziwe.

@GRP

A ja nie dostałem i co a dalem

Zdzichu

Miało być za metry, a wypłaty okrojone

Preeeeses
@Zdzichu

Panowie spokojnie róbcie dalej metry kartka jest napisana będziemy wypłacać teraz tylko trochę mniejsza wypłata bo były potrzebne wydatki na v12 wiecie jak jest ciężko I pamiętajcie ręce mają być całe w odciskach, Szczęść Boże ps. Za te metry to na odwrocie kartki pisze że to jest od 2030roku xd pozdro dla normalnych

Ciekawski
@Zdzichu

No to Panowie z przodków chwalcie sie ile kasy za metry wpadło. Rozumiem że te całe flapsy jak to mówi nasz prezes to chyba dostaniecie razem z kartkami tak? To na flapsy jeszcze poczekamy pare dni ale ten hajs za dodatkowe ringi to chyba już na wypłacie odczuliście co nie? Piszcie ile wam tego wyszło żeby mi było żal.

Pszodofy
@Preeeeses

Poczekajmy może za miesiąc będzie lepiej.

TylkoTroche
@Zdzichu

A miszczowie jeszcze wczoraj na dwunastej w podzięce dla prezesa zrobili siedem -brawo wy dziś zróbcie osiem jako podziękowanie i prośba zabierzcie więcej to więcej bedziemy robić

@TylkoTroche

I przez takie niedojdy intelektualne jest jak jest.Większość po podstawówce; -)

@Zdzichu

Ryle z przodka sprzedały się za wirtualne pieniądze i parę kartek dramat A najlepsze jest to że na zmianach (usunięte przez administratora) jak opętani kto więcej ringów A ranka bierze kasę za ich ringi dramat

Młody
@Janek

To niech na zmianach robią dokładkę taśmy, prostki itp, zobaczymy ile wtedy metrów zrobią.

Grp
@Ciekawski

4900 zł jest Ok dlamnie , a reszta GT hm panowie życie

Jakon
@Grp

Grp 3368 5 lat dołu śmiech na sali w GT, GP mają dużo więcej.

Jakon
@Grp

i co z teo jak 5,6 weekendowych w pracy.

Nie oddała
@Zdzichu

Chłopy macie już te flapsy i tą kase za metry czy nie? Wypłaci wam to kopalnia czy będziecie chodzić po łaźni i wołać jak Pan Fasola: nie oddała nie oddała.

xyz
@Zdzichu

Podziwiam tych ludzi co się sprzedali za flapsy a zwłaszcza ROMKA i ATOMKA kobieta lekkich obyczajów drożej się ceni. Wstyd całe środowisko górnicze w Polsce z was się śmieje.

@xyz

Witam ważne informacja wszystkie sieci sklepów udostępniły specjalne kasy dla pracowników pg silesia żeby mogli sobie spokojnie zapłacić tymi milionami w bonach lub gotówka za te metry ????????????????????

DonVitoCorleone
@Janek

Panie z pewnego portalu na "R" również będą brały wynagrodzenie za swoje usługi w Flapsach . Także nie jest źle

Gdzie są kartki

@Górole z przodka

Nie maja za co wypłacić a ,że niby zamiast nadrukować za 25 zł to za 20 wydrukowali i temu nie ma .Taki mamy klimat ;-)

Zmierzchcywilizacji
@Górole z przodka

Twoimi kartkami "lizing" splaca jak to napisales, za bmw V 12, moze teraz pojmiesz i zrozumiesz co oznacza leasing, bo chyba myslales ze to za darmo jest

@Zmierzchcywilizacji

Oj literówka się wkradła a czepiasz się

@Górole z przodka

Bumech was będzie ruch..... że aż kugle będą swędzieć.Na " Silesi"prawdziwych górników już nie ma!!!

@Chop

Mnie tego nie musisz uczyc

PG DZIAŁ IT

Witam Serdecznie wszystkich pracowników przedsiębiorstwa. Informuję, że w związku z dużym zainteresowaniem kwestią flapsów do nadprogramowo wykonywanych metrów postanowiliśmy utworzyć dla Państwa nową aplikację po pobraniu której będziecie mieć faktyczny wgląd do swoich nadprogramowych wykonów i stanu faktycznego przysługujących za nie tzw.flapsów. Aplikacja do pobierania w sklepie play. Poniżej link do niej. (usunięte przez administratora) Serdeczne Szczęść Boże!!!!!!!!!!!! Z poważaniem Dział IT

aaa

Panowie ile tam wypłacono za metry a flapsów duzo dostaliscie Biedronka otwiera nowe kasy dla GRP ?

Filcok

Panowie jest szansa by się dostać do przodowego gumnioka?? Tylko poważne odpowiedzi. Mam 140 cm wzrostu i 39 kg wagi. Chcę być taki jak mój przyszły przodowy, ????

G2

To gandi w indiach ma ful wypas Krówki i różne zwierzątka chodzą samopasem po ulicach Chłopak już nie musi jechać na ręcznym

Ciekawski
@G2

A jak tam sprawa tego zawiadomienia co wrzucał tutaj zdjęcia z drzwiami od komendy? Komendant wojewódzki podobno specjalną grupę powołał do ustalenia kto się na Goworku przezywa.

Yoj
@Ciekawski

To była sciema by nie wyszło na to że on tutaj wszystko pisał Ciekawe jak bedzue się zachowywał u kropek

@G2

Przynajmniej nie pracuje za jedzenie tak jak ty ;-)

@Alojz

Człowieku wraz z pg mam na rękę 9 tyś więc chyba nie pracuje na jedzenie jak Ty I żona zarabia 4 tyś więc nie porównuj mnie do twego stanu

@G2

Ja już nie pracuje w tej złodziejskiej kopalni,a tyś jest pawulon czyli łeb ,który na kopalni się nie narobił nigdy .Tobie powinni tą emeryturę odebrać albo jak chcesz robić to do najcięższej roboty jak wcześniej się nie narobiłeś leniu

Andy

Jakie związki? Przecież tu związków niema, za Czecha nie mieli nic do powiedzenia a co dopiero teraz.

Z góry
@Andy

Człowieku jakie związki ciekawe czy mają tylu członków że mogą być odelegowani bo czas się już brać he he tak p.Grzesiu

Wiesław
@Z góry

Nasze związki pracują zdalnie bo jest covid może wynegocjują zupki chińskie

Z góry

Tak siedzą w domu ugotują te wszystkie rarytasy żenada żal patrzeć na nich

Krystian
@Z góry

Grillują Nas aż miło :D

Filip z konopji

Wynegocjowali zupke goracy kubek i kajzerke......a obiecali jak bedzie wykon beda metry....to wladza dolozy serek topiony.....z szynka. Wiec drogie panie i panowie starajmy sie metry metry metry

G1

Zagadka gdzie poszedł pracować nadsztygar Przemek

@G1

Ci co mają wiedzieć to wiedzą, uciekł z tego syfu jak każdy mądry człowiek. Ci co się boja zmiamy albo Silesia im życie uratowała będą tu gnić do końca i robić za flapsy. Fajnie tam poczytać forum pracując na innej normalnej kopalni ????

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA