Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Jakub Gandor

(usunięte przez administratora) Ktos ma coś jeszcze do powiedzenia na mój temat?

Normalny
@Jakub Gandor

Nie moja bajka te wasze ratownicze dziecinady króle hałdy i inne stwory ale jak już wrzucasz coś takiego to byś pokazał potwierdzenie przyjęcia zawiadomienia o przestępstwie/wykroczeniu. Na komendzie dostajesz taki papierek. No chyba że była odmowa wszczęcia postępowania wtedy zostają jedynie zdjęcia na tle drzwi. Pozdrawiam :)

Kłos

Walczyles to masz

@Jakub Gandor

Jakub jak byś dał fotto pisma przyjętego przez funkcjonariusza Policji to było by wszystko ok Każdy może sobie robić fotto na tle dyżurki

my1brygada
@Jakub Gandor

A co Panowie już sracie w portki, że chcecie zobaczyć pismo o wszczęciu postepowania? Chyba nikt nie jest na tyle głupi żeby drukować wpisy z tego durnego forum, żeby sobie zrobić zdjęcie przed komisariatem. Mam nadzieje że uda się ustalić dane każdego z was i się wam ktoś dobierze do tyłków. Bardzo dobrze zrobiłeś Gandi !

Br 8
@Gość

Policja nie zajmuje się głupotami

@my1brygada

Tylko co nie które wpisy są jego Wrescie się dowiemy wszystko kto pisze na Krupa holdy Pana serka itp

@my1brygada

A czy wiesz co w głowie siedzi

JakubG
@Gość

Jest tutaj 4 albo 5 moich wpisów i każde jest podpisane z imienia i nazwiska, w żadnym z nich nikogo nie obraziłem. Jak byś miał iloraz zamiast iloczynu inteligencji to wpadłbyś na to że skoro zgłosiłem sprawę to chyba raczej nie mam sobie nic do zarzucenia. Wiem że to trochę potrwa ale wierzę w wymiar sprawiedliwości, że ustali wasze nic nie warte nazwiska.

@JakubG

I kolego zobacz jak kłamiesz mówisz że nie obrażasz A na końcu twej wypowiedzi Panie Jakubie Gandor piszesz, wasze nic nie warte nazwiska !!! Czy nie jest to Panie Jakubie obrażanie drugiego człowieka?

Kolega
@my1brygada

Kubuś sam do siebie już zacząłeś pisać?

Eros
@JakubG

Jak pamiętam Kubuś w wierszyku też na koniec napisałeś nic nie warty

Br 8
@Kolega

On tak ma

Kumpel
@Jakub Gandor

Ku ba na silesi wały kręcą i nie idzie nic nikomu udowodnić i każdy jest niewinny a brakuje kabla, samochodów, maszyn i narzędzi nabranych na pg., i na lewo wywiezionego węgla oraz ciężkich pieniędzy wyprowadzonych przez dyrektorów.... i normalnych związków zawodowych bo te nas zdradziły i dbają tylko o swoje posadki.... Nikt nic nie robi....wały kręcą na co dzień dzięki silesi i nic.... Pały zamiast interesować się przestępstwami raczej wolą nękać zwykłych polaków za maseczki.... Skoda tylko Ciebie bo się spinasz a ten ktoś co na Ciebie głupoty pisze to ma problem pewno sam ze sobą.... gość nie ma Ja,j bo to po prostu zwykła płochliwa cii,p-a jest bez mózgu i tyle... Powodzenia!

@Kumpel

Kuba sam sobie dalej odpowiadasz i dalej ublizasz nie rozumie Ciebie kolego

@Br 8

Na serio?

Mow domnie szeptem

A jak tam żyje król sera żółtego ano domino 2014 i król sera stopionego ano domino 2019. Z odbiorem czy bez możecie sobie dalej amatorzy serka myśleć że jestem kim nie jestem.Przynajmniej mam dobry kamuflaż.

Neptun
@Mow domnie szeptem

SRAKA Ale masz teraz gwoździa wbitego na maxsa

Pan Klos

To teraz Kubuś musisz wszystkim tu udowodnić że to nie Ty I na co Ci to było wszystko

smigol

Odkąd Klos przestał się tu wypowiadać i obrażać ludzi to szczerze powiem jest na tym forum przyjemnie.

Dawid
@smigol

Kuba samochód do strażnicy myć A nie udzielać się na forum

Jogi
@Dawid

davidof ale on ma racje

Mopson
@Dawid

Dawideczku też myśle że tu lepiej bez niego

Mastah

Widzisz serku tak myślałem że nie ogarniesz. Bo myślisz że jest jedna osoba która mówi bez odbioru.

Morto

Gandi Ty się marnujesz z takim talentem pisania wierszy na Kopalni .Tylko nie rozumie dlaczego uwzględniłes w owym wierszu o klosie kolegę Mirosława

Kolega

Kuba kiedyś nazywałes grzeche ojcem A dzis takie zeczy piszesz o nim ?

Kolo
@Kolega

Po pierwsze nie jestem Kuba jak chcesz to sobie do niego zadzwoń lub sobie zresztą uważaj jak chcesz. Po drugie wiersz jest o wymyślonym przeze mnie serowym ludku. A po trzecie to nie ja zacząłem tu obrażać.

Panowie.!! Jesteście chorzy. Wypowiadajcie się gdzie indziej a zasmiecacie to forum tylko. Są strony dla dzieci to tam sobie powstawiajcie te wasze wierszyki. Wy naprawdę macie się za osoby dorosłe?? Porażka.

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Pg

Mam pytanie którego to kolegę nazywają (usunięte przez administratora)?

DoJasnosci
@Pg

Nie wiesz ? To kubencja z wydobycia Ciekawe czy też przy akcji wszędzie jego SRAKA!!!

Zeus

Konkurs z nagrodą kraty piwa w Basko Jest Kombajnistą nigdy w życiu nie miał pilota od kobajnu w rękach bo jest tęp×y do bulu Start...

@Zeus

Przepraszam miało być bólu sorki

Mała podpowiedź że zaczynał pracę na PG od oddziału W-1

Magareta
@Zeus

Ja strzelam że jest to ten który kiedyś chodził i mówił zobacz jak mi rosnie biceps

Kolega z G- 1
@Zeus

To przecież nasz kolega Kubuś Zeus kiedy ta krata browar do odebrania w Basko?

koal
@Kolega z G- 1

czyżby serek znowu był aktywny i udzielał się na forum?

Munius
@koal

Kubuś myślisz że klos wie że nie potrafisz po kursie obsługiwać pilotem kombajnu w ścianie?

Mastah
@Zeus

To odpowiedź masz zobaczymy teraz czy będziesz miał odrobinę honoru męskiego aby tą kratę postawić.

@Mastah

Oczywiście że postawię będzie otwarte Basko dla zwycięscy po podaniu pani przy bufecie hasła otrzyma nagrodę w postaci kraty piwa już zapłaconej

toxi

jesli zawieziesz podanie bez problemu sie do ciebie odezwa.zarobek zrymi papierami gdzies 3500 na reke bedziesz mial.

dalejj
@toxi

tak to ciesze sie dzieki za info

Magareta
@toxi

Wentylatorek

To co nie będzie barbórki i węgla toz to szok niedowierzanie masakra. Skończyły się lata komuny a było tak dobrze

Tofik
@Wentylatorek

Barbórka będzie w kwocie 350 zł

Dik
@Tofik

Dobre i tyle

wieszczek

"Oda do serka w głowie stopionego" Jestem narodowy klos największy patriota bo byku, Lecz nie znam nie szanuje i nie mówię w ojczystym języku. Zdania w polskim nią potrafię prawidłowo sklecić, zapisać, Nawet programu partii nie umiałbym prawidłowo przepisać. Jam jest za partia rządząca nigdy mnie nie zostawi, Szkoda że nie rozumiem co partia głosi ale mnie błogosławi. Do partii nie wstąpię dla mnie za wysokie progi, Na moje serowe stopy rzecz jasna nie na nogi. Po stolicy jeżdżę w szalikach stoję, Ale dalej odstraszam bo serowe stopy moje. Bliźniego swego traktuje jak z sortu gorszego, Na forum gnoje innych, przeklinam, to moje EGO! Partia prorodzinna bardzo dużo funduje, Szkoda że niemożliwe że mi mózg zrefunduje. Na forum pisze z błędami, bezmyślnie nie używam główki, Skończyłem maksymalnie ze cztery klasy podstawówki. Gruba jestem wdzięczny, uratowała mi życie, Inaczej bym świnie hodował i nie żył w alkoholowym bycie. Mam bałagan na strychu nie do końca kumam, Tego co robię źle i tego co w głowie mam. Za rogiem często alkohol kupuje, Potem na goworku się awanturuje. Myślę sobie że wszyscy inny są gorsi ode mnie mam mądrości tyle, a naprawdę nie mam dystansu sam do siebie i nie rozumiem że to ja się mylę. Mądry jestem tylko w mediach społecznościowych, w internetach, Na żywo w cztery oczy boję sie powiedzieć cokolwiek bo wychodzi jak w kabaretach. Gdybym jednak chciał komentarz dodać do tego wiersza kontrę dać, to wole się nie odzywać bo bym umiał tylko przeklinać.

@wieszczek

Posłuchajcie o Jakubie, Który wiecznie w nosie dłubie Gdy go spytasz: - czemu dłubiesz? Odpowiada: - bo tak lubię ! Ledwo z łóżka rano wstanie, Zanim jeszcze zje śniadanie, Już do nosa wpycha palce Już zaczyna się dłubanie Palcem kręci, wierci, stuka Czegoś pewnie w nosie szuka? Czasem, kiedy się zapomni, Pcha do nosa nawet kciuka Kuba dobrych rad nie słucha Wciąż do nosa pcha palucha Jak tak będzie dalej dłubał Może przepchać się do ucha... Już raz kiedyś, od dłubania Nos mu urósł, spuchł jak bania Później męczył się i cierpiał Kiedy przyszło do kichania Dłubać w nosie się nie brzydzi, Nawet tego się nie wstydzi, Choć się śmieją z niego wszyscy, Każdy sobie z niego szydzi Może w nosie ma robaki? Może tam się gnieżdżą ptaki? Nikt się z Kubą nie chce bawić, Brzydzą Kuby się dzieciaki

Praw
@Pan Klos

Skopiować z internetu tekst to każdy potrafi

rurak

jestem na NIE

SzczeryDżery

szczera prawda

usak
@Praw

problem w tym ze jak widzisz to nawet skopiowac nie potrafi

Irek wracaj na fb

antyklos

to 100% opis

hehe

dobre

Symultant
@wieszczek

No sympatyczne to jest u się zgadza

Ktoto
@wieszczek

Kto pisze takie ładne wiersze

Szczera Prawda

Jesteście najgorszą grupą zawodową jaka istnieje - od lat wasza branża przynosi tylko ogromne straty,kosztujecie państwo ok.7mld rocznie.Każda inna branża byłaby już dawno zamknięta ale z jakiegoś powodu nadal utrzymujemy was my,podatnicy. Pracujemy na was w branżach które przynoszą realne zyski a co robicie wy ? Potraficie jedynie jeździć pod sejm palić opony i narzekać jak to wy jesteście pokrzywdzeni przez wszystkich. Szybsza emerytura,trzynastki, Barbórka i różne premie - tak wam źle ? To dlaczego nadal tam pracujecie ? Dlaczego ,,wkręcanie" swoje dzieci do pracy w kopalni ? Zmieńcie branże,może w końcu będziecie zadowoleni - w końcu i tak tego waszego węgla nikt nie kupuje,bardziej opłaca się wprowadzać z Ameryki Południowej czy z Rosji niż produkować go w Polsce. Miejmy nadzieję że następny rząd skutecznie pozamyka wszystkie kopalnie i w końcu darmozjady wezmą się za uczciwą robotę.

???
@Szczera Prawda

Jakoś dziwnie się pojawiłeś gdy Bumech nas kupił. Bawisz się w trolla aby sprowokować do (usunięte przez administratora) wypowiedzi w złości? Weź odpuść bo nie tędy droga

Szczera Prawda
@???

To żaden trolling tylko szczera prawda.Dosyć sponsorowania przez państwo nierentownych spółek,gdyby rządzący mieli ,,jaja" już dawno pozamykaliby kopalnie i wygonili was do prawdziwej pracy

Jaga
@Szczera Prawda

Ty "wielki podatnik" co siedzi w biurze, to jak ten woźnica chwalący się, że ziemniaki przywiózł: a koń mu na to: " tak! tyś przywiózł tyś przywiózł" !!!

Klos

DOBRANOC ŚPIJCIE DOBRZE.SNIJCIE O MOICH SEROWYCH STUPKACH I NIECH WAM GUMIOKI LEKKIE BEDA

Zniesmaczony

Tu musze powiedziec ze trzeba szybko sie ze zwiazkow wypisywac. Nic was nie informuja , nic nie mowia.placicie na darmo..... dow co miesiacni kic z tegi nie ma. Co wam dala solidarnosc czy inne zwiazki ? Na fury nowe ich stac a nie maja na paczki dla ludzi. Zwiazki przewalily wasze premie, ktorhch juz nie odzyskacie i reszte tesz przewalą

Miodek

a najlepsze jest że jak mu napiszesz że analfabeta to Cię postraszy "sondem"

XXL
@Zniesmaczony

Przecież Pana tam nikt na siłę nie trzyma. Proszę iść się wypisać zamiast pisać głupoty na Go work. pl.

Odpowiedź
@XXL

To szczera prawda i to cię boli

Odpowiedź
@Miodek

Tak żeby sami tych sądów się doczekali

Kinder Bueno
@Zniesmaczony

ale tyś jest (usunięte przez administratora)

Lustro

Tutaj jest jak jest... takie odbicie Silesi... zostali ci co zostali - z najniższymi ambicjami i najniższymi wypłatami.... Super ludzie i dobrzy pracownicy z wypranymi mózgami przez właściciela tej firmy... co się spodziewać po człowieku który jest non stop dym.. an, y przez dyrekcję i politykę tej firmy... Non stop wały robią, kupczą, kłamią i wykorzystują nas do łatwego zarobku...Okradają Nas! Tam na górze wielkie głowy pracują nad tym jak by nas oszukać.... Człowiek za taką ciężką pracę dostaje bardzo niską płacę a to jest brak szacunku dla Nas! Kto mądrzejszy już uciekł a najsłabszych już dawno wywalili lub sami odeszli, Została garstka tych co ma nadzieję i każdy odwala po swojemu by przetrwać.... to My tzw. (usunięte przez administratora)bo jak to nazwać że tak sobie dajemy się traktować.... Jak tu ma być? Normalnie jak nienormalnie jesteśmy traktowani na silesi??? ....a będzie jeszcze gorzej....

Bingo
@Lustro

ty tu gadu gadu a jak zyje król sera żółtego ano domino 2014 i ano domino 2019 poza grubą ?????!!!

Friend

napisz do przyjaciółki

konik
@Lustro

jak żyje to tak dennego tekstu nie czytałem

porada
@Lustro

jak chcesz przyjacielu zjednoczyć ludzi i iść zaś zrobić godzinę W to mała prośba z mojej strony zaopatrzcie się w słowniki ortograficzne aby zaś śmiesznych historii nie było. Bo tak jak nas czytają tak nas piszą.

Emeryt
@porada

Zrobiłem swoje jestem 2 lata na emeryturze Jebalem w ścianie 454 na kolanach przez 5 lat później w Przodku na wschodzie wy (usunięte przez administratora) nie wiecie co to jest górnictwo zapytajcie starych ryli co jeszcze robią.... prawda jest taka że na powierzchni przy akordzie człowiek zarobi 3.5.tys ale bez pyłu kręgosłup cały nie trzeba płacić za dojazd masakra (usunięte przez administratora) nowy właściciel dąży do tego żeby to padło na kolana tak jak 20 lat temu 454 bez dmz bez jazdy ludzi kulki kołowroty.... chylę czapkę a fedrowal za czapkę sliwek nie bede

Ryl
@Emeryt

Dobra dobra wszyscy wiemy jak się pracowało za komuny

Santabola
@Emeryt

I zapomniałeś dodać o dziesiątkach butelek gorzaly wypitych na podzielę na łaźni i na dole wszyscy chodzili (usunięte przez administratora) w trzy (usunięte przez administratora) i jakoś to jechało AAAA i wyjazd zawsze wcześniejszy Flacha i do baru tam rzista piwa i do dom .Szczęść Boże ps ale 5 lat fedrunku ściana to trochę dużo ...

Emeryt
@Santabola

Gdyby nie jechało wtedy ścianą tyle czasu Nie miał byś dziś pracy bo by Silesia byla zamknieta

Mietek

Won z forum rozwielitki! Grupę sobie na FB załóżcie i tam sie uzewnętrzniajcie, albo znajdźcie sobie w końcu dziewczyny, czy tam chłopców, bo musicie być strasznie samotni i smutni w życiu, że takie pierdy tu produkujecie

tureckisweter
@Mietek

Tak też zrobimy ubierzemy tureckie swetry zabierzemy kumpla(usunięte przez administratora) i w polske pójdziemy.

szarik
@tureckisweter

koniecznie jeszcze szaliki a do plecaka po 5 kg goudy

A...
@tureckisweter

Kto taki w tym sweterku tureckim popiernicza bo nie widziałem dawno tych sweterkow?

poprostik
@A...

to jest tak bym rzekl po prostu to jest The king of The Cheese in turkish sweater. kumosz czy nie rozumiesz

A.
@poprostik

Wybacz mi Ale dalej nie kumam.

koko
@A.

podarzaj za zapachem goudy a na pewno dotrzesz swojja droga to taki patriota ze pewnie dzarek dla niego zmieni lektury szkolne i zamiast dzieci czytac czarne stopy szmaglewskie to beda czytac serowe stopy

Kuku
@koko

Jak człowiek wchodzi na łaźnie i poczuje Pana golde to takiego palera do roboty dostaje że klekajcie narody Ja ostatnio przez ten zapach na ferytce zrobiłem 40 m pobierki urobku

Sznupacz dołowy
@Kuku

Zamknijcie już te ryje oszołomy. Ja nie wiem czy tam do tego ratownictwa są jakieś badania psychologiczne czy nie? Strach pomyśleć że tacy nas będą ratować.

Mow domnie szeptem
@Kuku

chyba wchodził bo król sera ano domino 2014 juz nie robi

Król holdy ano domino 2013
@Mow domnie szeptem

?

Lustro
@Mietek

Tutaj jest jak jest... takie odbicie Silesi... zostali ci co zostali - z najniższymi ambicjami i najniższymi wypłatami.... Super ludzie i dobrzy pracownicy z wypranymi mózgami przez właściciela tej firmy... co się spodziewać po człowieku który jest non stop dym.. an, y przez dyrekcję i politykę tej firmy... Non stop wały robią, kupczą, kłamią i wykorzystują nas do łatwego zarobku...Okradają Nas! Tam na górze wielkie głowy pracują nad tym jak by nas oszukać.... Człowiek za taką ciężką pracę dostaje bardzo niską płacę a to jest brak szacunku dla Nas! Kto mądrzejszy już uciekł a najsłabszych już dawno wywalili lub sami odeszli, Została garstka tych co ma nadzieję i każdy odwala po swojemu by przetrwać.... to My tzw. głu..pcy bo jak to nazwać że tak sobie dajemy się traktować.... Jak tu ma być? Normalnie jak nienormalnie jesteśmy traktowani na silesi??? ....a będzie jeszcze gorzej....

Ser Królewski

To król holdy kanapek paliwa z krupnioka zniszczonego dębu jest tego dużo więc napiszę itp.

@Ser Królewski

Z tą różnicą szanowny kolego, że król hałdy - jak go tak nazywasz - był i jest uczynny dla każdego. Wielokrotnie pomagał potrzebującym w różnych aspektach, kolegom i obcym-często za darmo. Tobie by też nie odmówił pomocy, możesz wierzyć lub nie. Natomiast jego prywatne sprawy są jego prywatnymi sprawami. Z wyrazami szacunku.

@Adam

I tu się drogi sąsiedzie króla holdy i kanapek mylisz kawał (usunięte przez administratora) i tyle

Obserwator

Jedno można stwierdzić że król holdy zbieracz kanapek itp i Pan gołda strasznie się w pracy lubieli .

Xxx

Podobno szykują się negocjacje.. Mamy nadzieję że dotyczą pracowników biurowych.

Andy
@Xxx

Ale negocjacje z kim? Ze sprzedajnymi związkami?

rover
@Xxx

Oczywiście i przyjdzie pewien pan pseudo patriota o wykształceniu wątpliwym. Wydaje mu się że dużo zdziała bo na plecach jarka oddech czuje. Ubierze turecki sweterek tak jak na rozdaniu nagród i biało czerwony szaliczek i będzie Walczył przez duże W. Pewnie teraz uczy się ojczystego aby coś powiedzieć. Ale nie wiem czy to cokolwiek da bo nawet gdyby była na spotkaniu nimf**manka to jak zdejmie buty to i tak ucieknie. Odruch warunkowy będzie silniejszy.

Mugsot
@rover

ze lukowi nie jest wsyd ze sie z nim na zdjęciach pokazuje

Łukasz
@Mugsot

Już nie jest w naszej organizacji .Zostal wydalony za Popieranie PIS i za skarpetki

Łukasz
@Mugsot

Ja już go dawno miałem dość bo po koncertach jak z nami jeździł musiałem przez tydzień przewieczac samochód i awantura zawsze miałem od moni

Krzyś
@Xxx

No to związki z uśmiechem na twarzy zgodzą się żeby zabrali nam węgiel i resztę dodatków.

Andeluzja
@Krzyś

I bardzo dobrze !!!Nam emerytom jest to nie potrzebne..... Mamy później problemy z zusem

antyklos
@Andeluzja

klos przestan sie wypowiadac aj nie robisz serku

Bingo

My tu gadu gadu A co porabia król holdy zbieracz kanapek na dole kopalni zebracz na alkochol od sąsiadów .....

Futer
@Bingo

Jak się zwolnił to węgla nie brakuje Ale dużo kanapek zostaje na ociosach pozostawionych i myszek dużo jak pracował tego nie było bo wsystko zjadal

Stu
@Futer

O co chodzi z tymi kanapkami

Pytak
@Futer

Nie chcę wiedzieć kto tylko napisz o jaką sytuację z tymi kanapkami chodzi ? Bo ciekawa akcja to musiała być

Ser golda
@Bingo

Mi osobiście kiedyś poprowadził z kanapki placek ziemniaczany.

Kk
@Ser golda

Ktoś rozwinie temat czy zaś ktoś tylko rzucił hasłem

dokkk
@Kk

z tymi kanapkami to kolejna nieprawdziwa informacja jest

Gwarek
@dokkk

Jak nie jak tak zapytaj ratowników z jego byłej zmiany to ci powiedzą że wszystko co było pozostawione nie dojedzone i wisiało parę dni on zjadal ( nie mylić że kradł jedzenie tylko brał te które już górnicy nie chcieli zjadać)

Dokkk
@Gwarek

No właśnie pytam ale nikt nie odpowiada

musztardak
@Dokkk

nie odpowiada bo nie bylo nigdy takiej sytuacji, haslo wrzucone w ciemno

Kanapka
@musztardak

Prawdą jest to

Słowik
@Dokkk

To zapytaj Szczepana z akcją cukierek na zolu w poczekalni na poza VI

Dokkk
@Słowik

to jak wiesz to dlaczego ty nie napiszesz jak go pytałem i nie było takiej sytuacji przynajmniej tak mi powiedział skoro się mądrzysz to napisz ty o co chodzi to mnie odsyłacz do kogokolwiek skoro ty wiesz w temacie

Musztardak
@Dokkk

bo zrozum że takiej sytuacji w ogóle nie było oni to tylko głupio gadają żeby coś powiedzieć że coś niby gdzieś słyszeli a jak przychodzi do szczegółów to odsuwają po innych napomknąć coś a potem odsyłają po innych

Musztardak
@Dokkk

później jest tak żebyś zapytał rodzonej matki z pierwszego małżeństwa twojego dziadka z jego przed wojną z babci i siódma woda po kisielu z twojego kuzyna i z teścia i nie wiadomo kogo i tego masz zapytać więc pytaj osoby do 6 pokolenia wstecz i może ona będzie cokolwiek wiedziała bo tak to niestety wygląda

Zero z koloni
@Musztardak

Była i jeszcze więcej było .Ake kto dziś o tym pamięta

Jo
@Zero z koloni

Te murorze tam to nima wiarygodne źródło informacji

Gnieszka
@Zero z koloni

zadnej takie sytuacji nie bylo

Szmyrus

Panowie, gruba jednym organizmem powinniśmy stanowić jedność chociaż wobec tego co się dzieje od końca 2019 na PG po dzień dzisiejszy. Każdy kto widzi to co z nami robią powinien zrozumieć. Teksty choć dotyczą innej gruby tyczą się również nas. (usunięte przez administratora)

Pikuś

Chopy a dziwencja jeszcze robi czy dalej siedzi na pijackim L4? Może go zwolnią miejmy nadzieję!

Irek

Chodzą ploty że złapano jakiegoś strażaka ochotnika który molestował małe dzieci .... niski bez włosów

Monk
@Irek

tak było, był w swetrze tylko nie był strażakiem. Tak go zrozumieli przy spisywaniu bo chromkal. Był po prostu nikim,

popo
@Irek

ja tez słyszałem tylko jak go złapali do nie uwierzyli ze jest patriota strażnikiem państwowości i wpisali strażak ale nawet w tej gminie w osp go nie chcieli przyajac choć ogień sam by uciekał od skarpet

@Irek

A nie pracuje też na PG i wszyscy zawsze jak wchodzi na łaźnie to się z niego śmieją (usunięte przez administratora)?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA