Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

G1

Musicie uciekać z tej Silesii , lepiej tam nie będzie. Kilka osób z grp i taśmowego na Pniowek poszło podobno

JA WIEM

Czemu Silesie kupiła polska firma? Bo tylko polska firma ma możliwość wydoic polski rząd. Eph znalazla jelenia z którym się dogodala w pseudosprzedaż. Bumech nigdy nie był nawet porządna firmą w której ludzie jechali metry na innych kopalniach. Wieczne problemy z i tak lichymi wyplatami. A teraz kupują kopalnie od której przez 10 lat smierdzi przekretami i nie chodI mi o miedz. Kto chce rozwinie temat

Wiem też
@JA WIEM

Dziś nie rządzą rude pacholki Rosji i Berlina więc każdy głupi wie że to przekręt i urzędnicy nie uwierzą którzy to sprawdzają że kopalnia wart 1 miliard będzie sprzedana za 10 milionow

Jola

No to zaczely sie czystki w koncu nowy wlasciciel wziol sie za sciemniaczy z biur i warsztatow ktorzy robia na powierzchni na stawkach dolowych i szychtach dolowych...teraz beda mieli wybor szychty i stawki powierzchniowe albo na dol....albo za brame

Ślusarz
@Jola

Może nareszcie chwyca się za ten dom starców u wielkiego myśliwego Jakuba

Kulawy
@Ślusarz

Mówisz o tym co ma dwa biegi

Brono
@Jola

Ciekawe co zrobią nie pawulony na stacji ksrg jak będą musieli pracować na stawkach z góry

as
@Jola

powiedz coś więcej na ten temat , czyli jesteś na powierzchni masz stawke powierzchniową ?

Ciekawski
@Jola

A można coś więcej napisać na temat tej czystki? Jest okres świąteczny i sporo osób nie w temacie.

grp2
@Ciekawski

tzn że nie bedziesz leniu odbijał dyskietki o 13.50 na lampowni tylko na bramie. Jak jeszcze nie zrozumiałeś skończy się klepanie dyskietek w sposób hurtowy tzn. Picie kawy na powierzchni a szychty dołowe

Emeryt
@grp2

Gdy przejmował nas Czech w 2010 też tak uwazalisny że koniec świętych krów z starej silesi A okazało się że tych krów przybyło Więc nie był bym pewny do końca że będzie inaczej

grp2

zrobiłeś mi dzień . Jeśli szukasz tu informacji to kto tu jest (usunięte przez administratora) genetycznym????

Bruno
@Emeryt

Wcisną swoje święte krowy a naszych aut na dół

Z góry
@Bruno

Boisz się bo bo jesteś jednym z nich ????

Bruno
@Z góry

Synku ja na emeryturze

Dźwigowy

I tak nikt nie przebije Gnidy 24 lata kalfus wielki ratownik on tu może wszystko wyjeżdżac wjezdzac ale swoim busem oczywiście

Kocia mama
@Dźwigowy

No a wnukom będzie opowiadał jaki to z dziadka górnik był he he he

rejs

a władzy własnie oto chodziło zeby was skłucic bo inaczej to oni by mieli problemy , zastanówcie sie wszyscy nad tym co mówicie o sobie i innych ja górnictwo chciałbym widziec jak dawniej " BRAć GóRNICZA "

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Janek

Nadchodzą piękne czasy nie będzie kontraktów tylko jak na normalnej kopalni szychty i karta górnika także przykro do tych ściemniaczy z guzików i tp ????

Brono
@Janek

Chyba wczoraj jakaś petard w Ciebie uderzyła Kolego nie szychta tylko stawka godzinowa taka będzie płacą A chce Ci powiedzieć że w tej firmie największa stawka godzinowa wynosi 38 zł brutto I jeszcze jedno bez Barbórki i bez zapłaty za węgiel będziemy pracować

Ciągnik

Ciekawe co zrobi Truskawa z G1 najlepszy przodowy

Nadzieja
@Brono

Damy rade

Gt
@Janek

Jedni mowili ze bedzie Balamara na 100%. Drudzy mowili ze na 100% nie bedzie zadnego inwestora. Jedni i drudzy byli w bledzie. Tyle są warte te wasze pewne informacje.

Gt

Naucz się pisać pierwotniaku bo nie można Cię zrozumieć. Następny któremu kopalnia życie uratowała.

Mieczysław

co będzie z węglem za 2020? bumech przejmuje w marcu, a wypłacają dopiero w czerwcu

Rzeczywistość

Ogólnie po krótkich obserwacjach to co się dowidziałem to piszę więc... zapewne to jest procent co każdy mówi i w tym promil prawdy i jest pewne że robią wały wszyscy tam wysoko poza Naszym Robaczkowym Zasięgiem....czyli wersje kto to kupi i za ile jest ułożone więc napiszę jak będzie pewne jak nas traktują, atmosfera jest gęsta i ponoć bulwersujące jest to że przyszły właściciel naszej bi9ednej silesi uważa iż zarobki mamy za wysokie, i za dużo kamienia wydobywamy i za wielkie gabaryty chodników bo podobno jak chodzi po kopalni to wszystko za duże a on tak malutki.... ciekawe czy nie za dużo akcji ma bumechu bo podobno ze 30% Będzie się działo...

Maro

napiszcie mi priv maroszap58@go2.pl ktora to jest ta gwiazda co sie chciala hustnac w garazu

Haker
@Maro

Kiedy to było?

Tadek
@Maro

Teraz nie wiem czy piszesz o starej akcji z 2014 czy o obecnej ?

Johny Bravo

Nie będę pisał na jakiej kopalni to bylo nie ma to znaczenia już teraz ale opiszę pokrótce pewną sytuację. Chwycono kierownika na bramie jak szedł do pracy napruty.Wynik? 1.4.I co się okazuje? Koleś idzie na urlop 2 tyg. Potem na 29 dni l4 29 aby badań nie robić okresowych . No i wybucha bomba . Kierownik dostaje awans za dyspozytora .Inny przykład? Proszę bardzo sztygar z oddziału wydobywczego mgr inż także został zlowiony przez ochronę wynik? Nie ma to znaczenia podobne procedury jak wyżej po odpoczynku domowym ponownie bomba awans za szefa szczalowych. Jak to możliwe? No jak to proste tata siedzi w urzędzie...

;()
@Johny Bravo

A ja dodam jeszcze od siebie coś nieprawdopodobnego dobrzy koledzy pewnego sztygara podkablowali iż owy pracownik dozoru jest w stanie po spożyciu po telefonie zaufania smutni panowie z bhp czekali już na nadszybiu na delikwenta....po pracowniku słuch ginie. Po jakimś czasie dowiaduje się od kolegi że osoba ta jest......no..? Kto zgadnie...? Szefem komórki bhp na innej kopalni.

Benedykt

Nadsztygar od kabli dalej pracuje ? Awans z kierownika :) załatwione egzaminy oczywscie lewe . ZERO POJECIA O ROBOCIE.

Majkel
@Benedykt

jeszcze pracuje ale już niedługo chodzą słuchy ze będą takie czystki wsród dozoru że mało kto się ostanie

Z góry
@Benedykt

Jeszcze robi zskala

Pawlo

Z wstępnych info nowego właściciela system pracy 7/24 Zostaje Ciężko będzie z kasa bo chcą płacić za przepracowaną godzine nie jako szychychta

@Pawlo

Mogą płacić nawet za przepracowaną sekundę. Obetną wynagrodzenie to znajdę inną robotę. Na kopalni się świat nie kończy.

L
@Pawlo

Zatrudnie się w Lidlu tam więcej płacą he he

Sigal

Była już pierwsza gwiazda ??? Bo my ze szwagrem nie możemy się doczekać . Lodówka pęka od szkła a stara każe czekać

olo

Dobrze ,jestem pewnie że ja innym :P

Rrrrr
@Sigal

To czeba było wypić a szkło zostawić... I problem załatwiony

Miodek
@Rrrrr

Czeba było się uczuć jak miałeś okazje

Rrrrr
@Miodek

Naucz się pisać. A później komentuj komentarze innych

qbk

z okazji zblizajacych sie swiat tobie rumpelslickskin zycze szczescia poza gruba niepolamania kiel na osciach a w nowym roku zebys sie mniej madrzyl i mondrowal. rumpelslicksin to moj wymyslony kolega to tak pisze jakby ktos chcial zarobic na mnie bo uzna sie mu ze wpis jest o nim.to rumpelslickin ponownie mniej mondrowania

Oooooo
@qbk

A jak tam ten nowy zastępowy z KSRG.. Dalej chodzi taki napięty... Już niedługo mu mina zrzednie..

Dragon
@Oooooo

Który to jak mozna wiedzieć

Pytający Janusz

@Bolek

To kto to jest???

Bodzio
@Oooooo

Masz na myśli bałwana Janusza kiedyś króla działek sprzedanych?

marek

ciekawe to

Ehe
@Bodzio

A jak myślisz???

DonCorleone

przepraszam za offtop ale nie orientujecie się czy ktoś zrobi mi plan żywieniowy wraz z treningiem może być jakiś dziki albo dupny trener wszystko jedno płace jak za prezydenta ewentualnie być miedzianymi końcówkami pozostałymi po remoncie kotłowni w domu. Jak co piszcie priv

Ryl
@DonCorleone

Nie martw się! Nowe "grube" wypłaty zapewnia Ci formę życia! Jak do pyska nie będziesz miał co włożyć

Witajcie, czy to prawda że są płacone zyski? Pracowałem do sierpnia, chciałbym się dowiedzieć czy mi się coś należy. Pozdrawiam i proszę o odpowiedz

Wower

Zyski barborka wegiel wypłacane są tylko osobą zatrudniudnionym na dzień wypłaty świadczenia/nagrody

tyson
@Wower

Bzdura . Barborka była wypłacana emerytom , którzy odeszli w danym roku , oczywiście pomniejszona o te miesiące , które wliczały się do obliczeń a emeryt był już emerytem , wiec nie pisz głupot

@tyson

Zgadza się bo w układzie zbiorowym jest zapisane że jak przechodzisz na emeryturę lub rentę dostajesz wypłatę tych przywilejów do przepracowanych dni miesięcy Gdy się zwalniasz tracisz wszystko

tyson
@Janek

Znowu bzdury piszesz . Bo np tej premii nie dostałem . Odeszłem na emeryturę i nie dostałem

@tyson

Bo premia była wypłacana pod warunkiem zatrudnienia na 20 grudnia To jest porozumienie które było podpisane w tamtym roku w grudniu i jest poza układem zbiorowym

G1

Wszyscy narzekają a mamy nowego właściciela, trzeba się cieszyć ze jest robota

Emeryr

Kochani ! Wam wszystkim i każdemu z osobna ! W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie!

debowykiel

ja juz dawno wam mowilem ze tak bedzie i daltego juz dawno stamtad odszedlem

@debowykiel

Tak jasne, nie pracujesz już dawno ale na forum wchodzisz. Ciekawe po co? Bajki to pisał Jan Brzechwa kolego.

@R

kraszewski tez i co to ma to rzeczy???

@debowykiel

Bo jak bym zmienil prace to by mnie guzik interesowalo forum pg. Wiec opowiadasz bajki ze nie pracujesz na pg.

Ryl z G1
@R

Jan Brzechwa? A na której brygadzie łon robi?

@Ryl z G1

Hahahaha, no dobre.

@R

tak sobie to tlumacz skoro masz jeden zwoj wiecej niz kura w glowie

@debowykiel

Jasne, brak słów do was. Nie pracuje ale na forum dalej wchodzi. (usunięte przez administratora)

Rudy
@R

A co nie wolno wchodzić? Ja nie pracuje już 15 lat Ale wchodzą żeby się pośmiać i Ibaczyc jakim (usunięte przez administratora)uratowalismy kopalnie 12 lat temu od zamknięcia

@Rudy

Tak w wieku 60lat wchodzisz na forum, by się pośmiać? Trochę cię fantazja poniosła.

Rudy
@R

Jak się słyszy na targu w Czechowicach że same (usunięte przez administratora) robią teraz na PG to człowiek wchodzi i czyta i przyznaje rację tym ludzią z targu

sylwester bez jedynki
@Rudy

ale rudemu się nie wierzy zaraz po łysemu , który rownież mógł być rudym

@Rudy

Bajkopisarz z ciebie dobry. Od 15 lat na emeryturze, buhhhha. To żeś se wymyślił, hahahaha.

beck
@debowykiel

wisu nie robisz juz wiec sie nie intersuj forum

Mow domnie szeptem
@beck

no wyłaśnie nie interesuj się wisiu. Jeszcze tylko brakuje teraz na tym forum jęczącego sigala z pytaniami z przedszkola kiedy przelew bo sie popłacze,jesteście u pani

Tadziu

Trzeba się cieszyć ze robota jest nieważne za jakie pieniądze

Jarzabek

Słyszysz pisane wypowiedzi w internetach?

Jarzebek

A to mi pozwoli słyszeć pisany komentarz?

Qwerty

Wybiera sie ktoś pod sig z Czechowic lub okolic?

@Qwerty

Jak się bracia wybieracie pod SiG to musicie się śpieszyć. Ja już tam trochę pracuje, a ptaszki ćwierkają, że JSW SiG Sp. z o.o. ma od nowego roku zatrudniać ludzi z likwidowanych kopalń PGG S.A. - oczywiście tych co mają plecy, a przede wszystkim tych którzy na kopalnie JSW mają najbliżej. W krótkim tłumaczeniu - nie będzie przyjmowania ludzi "z ulicy". Piszę to do Was życzliwie, życzę wszystkiego co najlepsze, aby nowy inwestor dał wam pewną i stabilną prace oraz uczciwy zarobem. Do Was rylątka co to się musicie kłócić kto ma ciężej - już w wielu pracach na kopalni miałem okazje się spełnić - na ścianie trzeba pracować ale nie jest znów tak, że nie ma 5 czy 10 minut żeby sobie nie usiąść, a zapewniam Was wszystkich że szarfy się same nie ładują, tankują, itp. itd. Szanujmy się wzajemnie. Szczęść Boże

@Qwerty

Bo ty myślisz ze wszyscy sobie tak przechodzą tam. Bez pleców nie wejdziesz nawet do SIGU a co dopiero JSW

@G1

Plecy to nawet na PG były i to bardzo, bardzo dobre. Kto skorzystał ten już dziś pod JSW robi, tylko te plecy jakoś po tyle?

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA