Opinie o PG SILESIA w Czechowice-Dziedzice

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Mirek

Dziś a sądny dzien, akcjonariusze sie dzis zbieraja oficjalna będzie stanowisko właściciela do którego fedrujemy.

grubiorz
@Mirek

i jak wiadomo coś ?

Ryl
@Mirek

Po zawodach Pany...:(

Rabula

Słyszałem że na hołdzie ma powstać Mamucia skocznia. W przyszłym roku zawody.

Dębowy

Pracuje jeszcze na PG Silesia Pan z Wujka Ł.H. ? I jego pupilek od kombajnów K.Ć.? Bo słyszałem że ich wyrzucili

@Dębowy

Dębowego to znam chłopaka z kaniowa z dębowej

Joj

Nigdy w życiu nie będą krzyczeć bo dostali % z kradzieży z zakładu pracy kabla Takie to ciężkie do ogarnięcia Nie krzyczą nie robią hałasu bo % z kradzieży przytulił do kieszeni Ja słyszałem że to był przekręt na 450 tyś zł

Zdystansowany

(usunięte przez administratora) jesteście, weźcie swoje życie za mordę a nie na forum wylewać swoje żale, niestety musicie wstać o 4:30 i do roboty, (usunięte przez administratora)

Masakra
@Joj

Bo kto jest mądry to się jeszcze potrafi ustawić przed zamknięciem Silesii , a jak faktycznie kradzież kabla była na kwotę 450 tys zł to jest się czym podzielić prawda . Kto by takiej kaski nie przytulił .

elektromonter

jak wyżej i z jakimi maszynami miałem stycznośc

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
Ciekawski

Jak to jest że w jednym smsie Solidarność pisze że nagroda za wykon nie będzie obciążana za absencję chorobową a dzień później poprawia "błąd" że jednak będzie? To może powieście gdzieś w gablocie dokładne uzgodnienia odnośnie tej nagrody za wykon żebyśmy sobie poczytali. Na razie to wygląda tak że raz piszecie że nie będzie obciążana a dzień później że będzie. Robicie z ludzi idiotów. Ktoś pewnie doszedł do wniosku że rok 2020 był rekordowy pod względem absencji chorobowej bo covid i można bardzo fajnie ludzi skubnąć na pieniądzach mimo że od początku mówiło się że premia będzie za wykon i na pracownika. O odliczaniu za L4 nie było mowy. Ciekawe czy ktoś z was widział albo czytał tą umowę odnośnie premii za wykon i czy jest tam słowo o L4?

Filip

„Rozbój w biały dzień Panie Grzegorzu” a nie jak napisałem „na” Grzegorzu . Słownik w telefonie spłatał figla

Ciekawski

Oni to wymyślili wczoraj z tym potrąceniem za L4. Kto chorował na covid i miał kwarantanne niech idzie do związków mówić że chciałby zobaczyć porozumienie z zeszłego roku w sprawie tej premii za wykon. Nie pokażą wam. Zakład?

Bart
@Ciekawski

Ileż razy mozna karac pracownika za l-4.z barborki biora,premi biora,z wegla biora i nagrody za wydobycie zabiora sie okazuje.Dlaczego skoro robilem test na covid w czasie godz pracy ,na kwarantanne za kontakt w czasie pracy z zarazonym wyslala mnie kopalnia blokujac przepustke ,dwa negatywne wyniki testu mam byc trzy razy karany finansowo.Dlaczego?Czuje sie wyleszczony przez pracodawce i zw zaw do ktorych naleze

aaa
@Ciekawski

Pan B jak nie widzi co podpisuje to niech zarzadza zwiazkiem niewidomych Sami decyduja za całą załogę a potem sami nie wiedza co podpisali.Powinien zrezygnowac z przewodniczacego.

Mike
@Bart

A ile osób było takich jak ja które w lipcu i sierpniu zamiast zgłaszać się od razu do sanepidu dostało L4 na telefon na bolący brzuszek albo paluszek bo kierownik oddziału beczał że już nie ma ludzi a każdy kolejny przypadek to kolejna osoba na kwarantannie? Teraz dostane podziękowanie. Tak się kończy chodzenie na reke kopalni.

Dan
@Ciekawski

To im wychodzi najlepiej skubanie ludzi na kasie!!!,jak ktoś poszedł na rękę kopalni to teraz dostał podziękowanie!!!

Qwerty
@Bart

To moze powinna byc premia za niechorowanie 10zl za dniowke zeby bylo sprawiedliwie

NO I JAK ZWYKLE
@Bart

A czy to pierwszy raz związki wydymały pracowników ??? odpowiedzcie sobie sami , i dalej płaćcie tym związkom haracz i dalej pozwalajcie tym paru osobom decydować za was i bez was .Szczęść Boże

Gery
@Qwerty

Gościu to że ludzie chorują to sa skutki pracy w kopalni w większości, szkodliwe warunki i mi tu nie pier. To nie fabryka czekoladek.

Związki PG Grzesiu
@Ciekawski

Ty się ciesz że prace ci dajemy . Wieczne steki . I nielicz bo to my jesteśmy od liczenia kto ma dostać a kto ma nie dostać

JswSigTauronFirmyObce

Jak to wszystko czytam to na wymioty się zbiera, wy w strachu jesteście a i dobrze bo ta firma nie ma szans na przetrwanie, postawili wam pomnik na P. Zach w postaci KB abyście myśleli ze ten przodek ruszy i żebyście się nie zwolnili bo trzeba ściany wyfedrowac, taka sama sytuacja była ze słynna Alpina której nie chcieli wydać na powierzchnie i pilnowali jej pod szybem. A nawet jak ten przodek ruszy to tylko po to aby wyfedrowac ścianę która rozjechana, tam już się nic nie zazbroi frejerzy, szukajcie roboty i odkładać kase na czarna godzine

Poper
@JswSigTauronFirmyObce

To się kolego zdziwisz. Kolejny chłop od propagandy. Merkel was opłaca za sianie takiego fermentu?? Brak słów do was

Obserwator

Ciut.l.aty trener odaj kasę za kabel Mówią że przytuliles 30 tyś zł

Obserwator obserwatora
@Obserwator

Słaba wypłata, co? W poniedziałek trzeba o 4.30 wstać do pracy? Napisałeś to jak żona nie patrzyła? Nie martw się rylu, kiedyś będzie lepiej...albo nie będzie...

Życie+
@Obserwator obserwatora

Nie będzie!! Nie na PG

Dobry
@Obserwator

A i może przytulił a i może dobrze zrobił a i więcej moze przytulil

Karol Zszywka

Tak, ja jestem tak zmęczony po pracy w ścianie ze nie wyobrażam sobie jak by szarfą mogło nie być. Dzięki mnie sciana jedzie i są tony i macie pracę. Ale nikt mi ręki nie poda nie pogratuluję. Jestem takim niewidzialnym bohaterem tej kopalni. Jak trzeba to pomogę coś wziasc elektrykom jak wyjeżdżają o 12. Dlaczego nikt tego nie widzi??

Bonanza
@Karol Zszywka

Tyś lepszy od Tomusia wielokrotnego pakieciarza z ranki

Rysiek z poz 540

A kto wam powiedział że bedzue premia za wydobycie jak jej nie będzie I jeszcze 18 grudnia będzie ogłoszone że koniec kopalni bedzie w czerwcu 2021 A nie w grudniu 2021

@Rysiek z poz 540

Leniu chwyć się roboty a nie siej fermentu bo jesteś wiarygodny jak te osły z wiejskiej

Rysiek z poz 549
@Aw

Żebyś tego 20 grudnia nie musiał tego tutaj odszczekac

Chajer

18-go ma być wiadomo. Ale wszystkie znaki na niebie wskazują że przetrwamy.

ABC
@Chajer

Tak przetrwamy do 31 grudnia 2021r .

Jony
@Chajer

Do czerwca 2021

Chajer

Myślałem że idzie się tu komunikować z fajnymi kolesiami, ale niestety większość to kolesie z wypalonymi przez metan mózgami z zerowym IQ, którzy tylko tu mogą na chwilę zaistnieć głupimi i chamskimi wypocinami.Reszta jest w porządku. Dlatego odpuszczam sobie dalszą konwersację. Tych normalnych pozdrawiam . Szczęść Boże

Becio

Pozdro dla konfitury z glz !!! Ty niewyżyty oszołomie A nawet kostki porządnie klasc nie umiesz

Maly
@Becio

Przecież tam jest tylko szef kierownik sztygar i jedna (usunięte przez administratora) fizyczna

G2
@Maly

Kierownik marchewka? To niestety smutna wizytówka tej kopalni

@G2

Przecież on już nie jest kierownikiem awansował na nadsztygarzyne

Becio
@Aw

Nadsztygar z załatwionymi papierami od byłego nad sztygara z firmy . Dobrze się wybronił

grubiorz

Ma ktoś jakieś wieści dot. przyszłości kopalni ?

Dawid
@grubiorz

Podobno przed świętami ma być wszystko wiadomo czy likwidacja czy sprzedaż. Ale to mówię tylko "podobno"

Chajer

@karol Masz szczęście (usunięte przez administratora) że można się tu chować za nikiem, bo bym ci zrobił mielonkę z ryja

Witek

Proponuje wszystkim wejsc na YT i włączyć filmik Ari Duarte tam wszystko macie co trzeba .

Panowie ale to wam nic nie pomoże że wylewacie łzy na forum, jesteście dorośli więc szukać innej pracy jak tak źle. Też miałem wypłatę porażka i i dlatego jestem na wypowiedzeniu. Kto ma jaja to się zwolni a nie będzie wiecznie becał. Takie czasy przyszły, nie będzie już lepiej, więc płacz wam tu nie pomoże

Janek

Cudowne paczki z solidarności jeszcze takich nie było (takiego gówna co było w nich jeszcze nie widziałem)i jeszcze to zapytanie przy odbiorze czy chce Pan kufel )Dramat Darku wróć bo to jest jakiś kabaret

Mow domnie szeptem
@Janek

A Ty myślisz że jak zamkną kopalnie to za co będzie żył Pan Grześ Nie zastanowiło Cię to przez moment

Bubel
@Janek

Nie pasują ci paczki to się po prostu oszołomie wypisz ze związków i sprawa załatwiona , zamiast płacić składki i narzekać .

@Bubel

Jeśli pasuje Ci to co jest w paczce to jesteś chyba bezdomny ????????????powodzenia dalej dajcie się (usunięte przez administratora) przez tych pajaców że związków

Karol
@Janek

A gdzie kolega napisał ze mu paczki pasują? Ale z Ciebie oszolom nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz.

Chajer

Co to za wypłata ?Jeszcze nas tak drastycznie nie okradali. Masakra. Chyba pójdę butelki sprzedać, więcej zarobię.

Zdzichu

Wypłaty w tym miesiącu to porażka, trzeba uciekać z tego (usunięte przez administratora)

An
@Zdzichu

To tak zrób . Nie obiecuj i wylewaj żale tylko bądź facetem i (usunięte przez administratora)za bramę . Jesteśmy wolnymi ludźmi

postronny
@Zdzichu

A to ty się teraz obudziłeś? Niby lepiej późno niż wcale, no ale kto ma za grosz rozumu to już DAWNO uciekł, choćby do przeciętnego Tauronu.

Sigal

Gdzie te przelewy :/:/:/

Aaaa
@Sigal

To jest zapomoga a nie wypłata :(

postronny
@Sigal

Wszędzie, na prawdę WSZĘDZIE, nawet w Jastrzębskim SiG-u do którego tak wielu z Was chciałoby się przyjąć przelewy realizowane są 10-tego dnia miesiąca, chyba, że 10-ty wypada w weekend lub święto, to dzień-dwa dni wcześniej. Rozumieją to WSZYSCY pracownicy w Polsce, oprócz tych z PG Silesii... Na Waszym miejscu bym się odzwyczajał od przedwczesnych przelewów, inaczej już niedługo MOCNO się zdziwicie.

Hanysek

Czytając to co tu wypisujecie nie dziwię się że ludzie o was mówią prymitywne dekle. To jest fakt zametanowane mózgi nic dodać nic ująć.

@Hanysek

Napisał łeb który piszę 2 razy takie same posty

Qion
@Hanysek

Wisiorek nie obrażaj pracowników PG

Zostaw merytoryczną opinię o PG SILESIA - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w PG SILESIA?

Zobacz opinie na temat firmy PG SILESIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PG SILESIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1397, z czego 364 to opinie pozytywne, 162 to opinie negatywne, a 871 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PG SILESIA?

PG SILESIA
3.2/5 Na podstawie 1251 ocen.

PG SILESIA