Opinie o Bista Standard Sp. z o. o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bista Standard Sp. z o. o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bista Standard Sp. z o. o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bista Standard Sp. z o. o. w Bydgoszcz

Aktualność
Dzieckiem być ach dzieckiem być…
W Naszej firmie staramy się wywołać uśmiech na twarzy naszych pracowników możliwie najczęściej, dlatego Dzień Dziecka był idealnym momentem na to, by przypomnieć wszystkim, że w każdym z nas drzemie dziecięca dusza, z tej okazji lizaki chupa chups pozwoliły na chwile zapomnienia i dziecięcą rozkosz.
A my wszystkim Dzieciom małym i dużym życzymy samych słodkości.
Hahahahaha

Przez trochę tekstu trzeba było się przebić, żeby ktoś puścił farbę o zarobkach. 15 brutto na godzinę. Przy ok 21 dniach roboczych daje to 2520 łącznie brutto. Czyli na rękę zostaje 1864... miesięcznie! Czaicie to? Człowiek chce uczciwie zapracować i robią z niego niewolnika, bo niczego ponad podstawowe potrzeby się tym nie pokryje (o ile w ogóle).

??
@Hahahahaha

Jak mogą płacić 2520 brutto, skoro najniższa krajowa to 2800 brutto?

@Hahahahaha

Drodzy Państwo, w naszej firmie zarobki są zróżnicowane i dostosowane do stanowiska, jednak ze względu na to jak nieprawdziwe informacje się tutaj pojawiły chcemy otwarcie przedstawić wynagrodzenie na najbardziej popularne w BS stanowisko, którym jest Pracownik Produkcji. Nowo zatrudniona osoba na stanowisku produkcyjnym w pierwszych 3 miesiącach (tj. okres próbny) otrzymuje wynagrodzenie w przedziale 17,50 - 20,00 zł brutto/ za godzinę. Ze względu na to, że Pracownik Produkcji wykonuje swoją pracę w wymiarze trzyzmianowym otrzymuje także dodatek nocny. Po trzech miesiącach okresu próbnego Pracownik Produkcji, który przejdzie pozytywnie egzamin otrzymuje wynagrodzenie w przedziale 18,50 - 22,00 zł brutto/ za godzinę + dodatek nocny. Istotne jest to, że na finalne wynagrodzenie ma tutaj duży wpływ także premia, która może wynosić nawet 30%. Ze względu na powyższe bardzo łatwo jest obliczyć, że nasi pracownicy zarabiają powyżej wymaganej minimalnej płacy w 2021 roku. Regularne poszukiwanie osób na stanowisko Pracownika Produkcji nie jest związane z wysoką rotacją. Jest to efekt ciągłego rozwoju firmy, który pozwala nam poszerzać zespół Bista Standard.

@??

nie możemy i nie chcemy :) Nowo zatrudniona osoba na stanowisku produkcyjnym w pierwszych 3 miesiącach (tj. okres próbny) otrzymuje wynagrodzenie w przedziale 17,50 - 20,00 zł brutto/ za godzinę. Ze względu na to, że Pracownik Produkcji wykonuje swoją pracę w wymiarze trzyzmianowym otrzymuje także dodatek nocny. Po trzech miesiącach okresu próbnego Pracownik Produkcji, który przejdzie pozytywnie egzamin otrzymuje wynagrodzenie w przedziale 18,50 - 22,00 zł brutto/ za godzinę + dodatek nocny. Istotne jest to, że na finalne wynagrodzenie ma tutaj duży wpływ także premia, która może wynosić nawet 30%. Ze względu na powyższe bardzo łatwo jest obliczyć, że nasi pracownicy zarabiają powyżej wymaganej minimalnej płacy w 2021 roku.

@Bista Standard Sp. z o. o.

Uderzył w stół to się ... 3mc oszczędności na pracowniku . Wliczając dodatki do podstawy tym samym macie 2800. Szkoda czasu na taką firmę.

@123

cenimy sobie aktywność na naszym profilu, ponieważ chcemy, aby ten portal był źródłem informacji - prawdziwych informacji. Licząc wynagrodzenie bez żadnych dodatków w najniższym wariancie, tj. 17,50 zł * 168 h pracy = 2940 zł brutto w skali miesiąca. Podkreślamy, że jest to wynagrodzenie bez dodatków, a takie u nas nie występuje ze względu na trzyzmianową pracę. Oznacza to, że przez 3 miesiące Pracownik Produkcji, który uczy się wykonywania swoich obowiązków otrzymuje nie tylko wynagrodzenie wyższe od minimalnej płacy krajowej, ale także otrzymuje dodatkowo 20% dodatku nocnego. W razie wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji - otwarci do rozmowy i przedstawienia faktów z naszej firmy :) Pozdrawiamy!

Hmmm
@Hahahahaha

Co ty za dyrdymały wypisujesz? Średnie zarobki są na stanowisku pakowaczka/operator większe. Tylko pierwsze trzy miechy są lipne potem dochodzi premia i jakieś sobotnie nadgodziny i często dziewczyny wychodzą po 3000 zł na rękę albo i więcej.

Urszula

Bista Standard poszukuje pracownik produkcji w Bydgoszczy: https://www.gowork.pl/oferta/pracownik-produkcji-w-bydgoszczy,2lyfxdYeDX2r5hMtitpheJ,bydgoszcz. Może jest na forum obecny jakiś pracownik z tego działu firmy i mógłby opowiedzieć o codziennych odpowiedzialnościach jakie napotyka w pracy.

@Urszula

w biście pracuję kilka lat jako pakowaczka. Moim codziennym zadaniem jest dbanie o to by produkcja gilz nie została przerwana, jestem odpowiedzialna za sprawdzanie gilzy i jezeli gilza w pakowaczu sie przekrzywi muszę ja wyjąc na tyle szybko żeby produkcja się nie zatrzymała. Pakuje też gotwy produkt do kartonów.

Hmmm
@pracownik

Pracy jako pakowaczka już w Bista nie ma. To nie te czasy. Teraz potrzeba osób, które będą pakowały gotowy produkt do kartonów i dodatkowo obsługiwały maszynę pakującą zwaną pakowaczem. Wiadomo dochodzi też utrzymanie "linii" w ciągłej pracy. Tutaj nie ma pracy dla osób, która przyjdzie i myśli, że będzie przez 8 godzin zamykać ręcznie pudełka.

Czy Bista Standard Sp. z o. o. zapewnia kartę multisportu?

Niestety nie.

Zawsze jest umowa o pracę. Najpierw okres próbny później na rok lub dwa a po upływie 33 miesięcy na czas nieokreślony.

Bista Standard zatrudnia swoich pracowników zawsze na umowę o pracę. Pierwsza umowa jest na okres próbny, który trwa 3 miesiące. Jeżeli po tym okresie obie strony nadal chcą współpracować, to umowa zostaje przedłużona o kolejny rok lub dwa lata. Po upływie 33 miesięcy kolejna umowa podpisywana jest na czas nieokreślony.

Any time

good working condition

Aktualność
Kto z nas nie lubi niespodzianek? Chyba nie ma takich osób, a już na pewno nie w naszej firmie :)
W Bista Standard podejmujemy działania, które sprawiają, że nasi pracownicy są jeszcze bardziej zadowoleni - tak było i tym razem. Od 12 maja wprowadziliśmy do naszej firmowej tradycji "Smakowite środy". Jest to dzień, w którym każdy z pracowników otrzymuje smaczny poczęstunek. W minionym tygodniu słodką niespodzianką były drożdżówki z lokalnej piekarni.

Tworząc każdą ideę Employer Brandingu naszym celem jest dobro pracownika - dbamy o to, aby miejsce pracy było atrakcyjne i przyjazne dla osób, które są z nami każdego dnia. Kolejne tygodnie zapowiadają się równie smakowicie.
Płotka

Dlaczego w biscie non stop poszukiwani są nowi pracownicy? Rotacja jest aż tak duża? Czy to celowe działanie firmy?

@Płotka

Aktualnie zwiększamy nasz zespół o kolejnych kilkadziesiąt osób stąd regularne rekrutacje. Proces zatrudniania nowych osób jest celowy, ponieważ w naszej firmie stawiamy na rozwój i właśnie takie działanie pozwala na zwiększenie możliwości produkcyjnych.

@Płotka

Hej @Płotka, czy brałeś udział w procesie rekrutacyjnym do Bista Standard? Może przychodzi Ci do głowy jakaś rada dla osób czekających na termin rozmowy kwalifikacyjnej? Będę wdzięczna za informacje.

Płotka

Planowane jest poszerzenie działalności lub otwarcie nowego oddziału?

@Płotka

Obecnie całość naszej światowej produkcji odbywa się w Polsce, a konkretniej w Bydgoszczy i właśnie tutaj powiększamy naszą kadrę.

Urszula
@Bista Standard Sp. z o. o.

Witam, możecie zdradzić na jakie stanowiska można się spodziewać rekrutacji w najbliższych miesiącach? Czy w dziale księgowości Bista Standard, mogą pojawić się jakieś nowe stanowiska?

rska

Wiadomo firma się rozwija, trzyma poziom także klientów i zamówień jest sporo co wiąże się z nadmiarem pracy i obowiązkami. Uważam, że wszędzie trzeba pracować. W niektórych zakładach jest lżej w niektórych nie. Bista to miejsce gdzie ludzie jednak muszą mieć chęci do pracy i się przyłożyć. Szef widzi Nasz trud włożony w pracę i to docenia. Dba o pracowników. Nawet możemy liczyć na jakieś upominki jak nadchodzi jakaś okazja, to naprawdę miłe bo nie musi tego robić ale jednak to robi. Zakład wygląda pięknie- jest nowoczesny i zadbany :) a jeśli chodzi o pieniążki to naprawdę nie są złe, zawsze jest jeszcze możliwość by zarobić więcej dzięki nadgodzinom.

Szukający pracy

Dzień dobry. Czy ktoś mógłby napisać zarobki na jakie można liczyć na stanowisku magazyniera. Wiem, ze pewnie są ustalane indywidualnie, ale chociaż jakie są w przybliżeniu. Bardziej 2tys , 2,5 czy może 3 tys na rękę. Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam jest ogloszenie na stanowisko mechanika pytanie ile zmian i jakie stawki finansowe?

@Zainteresowany

Osoby na stanowisku Mechanik Działu Utrzymania Ruchu pracują w systemie 3-zmianowym w dniach od poniedziałku do piątku. Kwestia finansowa omawiana jest na spotkaniu rekrutacyjnym.

Moglby ktos wstawic grafik na 2021 ? Z gory dziekuje

Bista Standard
@Ania

Jaki grafik masz na myśli?

Magazyn

Jak wygląda praca na magazynie, ile zmian jak z zarobkami i atmosfera ? Czy jest możliwość nadgodzin ?

@Magazyn

Praca 3 zmianowa, zarobki ustala się na spotkaniu i jest możliwość robienia nadgodzin. Sama atmosfera - dobra, z każdym można się dogadać.

Szukający pracy

Cześć. Ktoś możne napisać co nie tak jest z pracą na magazynie, że co chwile pojawia się ogłoszenie na to stanowisko ?

@Szukający pracy

Nie jest to kwestia złej pracy, jedynie poszerzania załogi.

ona

Pracuję i jestem zadowolona z tej firmy. Chcesz zarobić więcej ponad normę to wiadomo trzeba robić nadgodziny.Coś za coś,Standard firmy bardzo wysoki,czysto,ciepło,odzież robocza. Firma mam standardy unijne.Uwierzcie,pracowałam w innych firmach i nie było tego. Nie było bhp,nie było czysto ani ciepło.Tu firma dba i pracownika.

Jestem
@ona

Witam A możesz mi powiedzieć czy jest tam jakiś transport żeby dojechać autobus mzk?

@Jestem

Jedzie z ronda toruńskiego autobus nr 76 bezpośrednio pod zakład.

Jestem

Super dziękuję A możesz mi napisać jak się pracuje,szukam coś innego 14 lat pracowalam w handlu i muszę zmienić pracę...

sgtsdgdfg
@ona

akurat lepiej jak nie ma bhp i jest luźno

nick
@ona

Ta firemka to jakoś porażka. Pozdrawiam.

Były
@ona

Bzdury piszesz dziewczyno. Nie nasz innej firmy, więc nie pisz bzdur, bo płakać mi się chce.

@Jestem

Jest także transport MZK - linią numer 76 dojedziesz z Ronda Toruńskiego.

Aga

Witam.. Ilu zmianowa jest praca na stanowisku kontrolera jakości....jakie zarobki ( przedział ) .

Nieważny
@Aga

Wszystkie zmiany. Rano, popołudniu i nocki.

@Aga

Praca w Dziale Jakości jest trzyzmianowa w dni powszednie - od poniedziałku do piątku.

Witam czy są jakieś dodatki na święta w tym roku ? Bony lub paczki dla dzieci

@Anna

Tak, dostajemy coroczne premie świąteczne w postaci bonów sodexo.

Ciekawy

Witam czy w Bista jest dofinansowanie do urlopu "wczasy pod grusza"?

@
@Ciekawy

Nie ma.

Teresa
@@

Dziękuję za informację, czyli rozumiem, że nie ma co liczyć na dofinansowanie do wczasów z firmy BISTA. A macie może jakieś inne benefity? Jak to wygląda?

Jaś Fasola
@Teresa

Tajemnica zakladowa. Nikt oficjalnie nie chce powiedziec. A inni moga sobie pisac to i owo.

@Teresa

Jeżeli w tych czasach chcesz dostać pracę i pytasz o dofinansowanie.....podziwiam,ja bym poszla gdzie daja normalną umowę,wyplata na czas i to jest ważne. A tu tak jest.

Dzień dobry, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku kontrolera jakości?

@Kandydat

Jak się starasz to można dużo zarobić w tej firmie.

B

Warunki w ktorych jest wykonywana praca przemawiaja na plus dla firmy. Posilki regeneracyjne dla pracownikow rowniez na plus. Najgorsze jest to ze czlowiek sie stara a osoba z ktora jestes na maszynie wpatrzona jest w telefon a Ty musisz robic za dwoch ale to juz zalezy od czlowieka ...

luko

Siemanes,czy ktoś rozpisałby ile miej więcej zarabia się na konkretnych stanowiskach??,bo z tego co ludzie piszą może być ogromna rozbieżność w kwotach?

XYZ
@luko

Zadzwoń do pań z kadr jak jesteś ciekawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bista Standard Sp. z o. o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Bista Standard Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bista Standard Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 104.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bista Standard Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 65, z czego 12 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bista Standard Sp. z o. o.?

Kandydaci do pracy w Bista Standard Sp. z o. o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bista Standard Sp. z o. o.
2.9/5 Na podstawie 124 ocen.

Bista Standard Sp. z o. o.