FALCON ADRIAN BABIŃSKI

Chorzów

Opinie o FALCON ADRIAN BABIŃSKI

Ada 2014-07-11 17:34:32
Biedni ludzie przychodzą i pracują cały dzień za średnio 10zł, nie wybieraj się tam podziękujesz kiedys.
mucha 2014-10-19 16:04:21
Jedna wielka masakra ta firma. Dno! Caly niby szef to ( usunięte przez administratora )ktoremu sloma z butow wystaje. Zero szacunku do pracownikow i tylko patrzy jak tu kase uwalic komus. Tragedia!
irocop 2015-01-21 21:54:15
Pracowałem w tej firmie bardzo krótko. Pan Babiński przed podjęciem prze zemnie pracy nie potrafił lub nie chciał uzupełnić braków w wyposażeniu.Postawiony przed faktem pojechałem w trasę bez podnośnika do kół z rozbitym lusterkiem / strona lewa / bez tylnego prawego fartuch. Już na wygląd samochód do zatrzymania przez Policję lub ITD. Posiadam film nakręcony z tej trasy, szkoda że nie nagrałem rozmowy z Panem Szefem gdy informowałem go o awarii układu hamulcowego.To co ten Pan proponował wówczas abym zrobił mija się z ludzkim rozsądkiem. TO PRAWDA TĄ FIRMĘ TRZEBA OMIJAĆ JEŻELI CHCE SIĘ ŻYĆ SPOKOJNIE. A przy okazji Panie Biznesmenie za wykonaną pracę łącznie z wysprzątaniem tego chlewu jaki zastałem to trzeba by było zapłacić. Z drugiej strony musiał by Pan mieć coś takiego co nazywa się honor. Informacja dla innych z okolic Łodzi podobno firma przenosi się do Głowna. Powodzenia.
pele 2016-04-19 18:59:41
jesli chodzi o nowe oferty pracy w Falconie to rzeczywiście poszukują obecnie pracowników. Najbardziej poszukiwany jest młodszy spedytor. Mają tacy wzięcie
Zostaw swoją opinię o FALCON ADRIAN BABIŃSKI - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FALCON ADRIAN BABIŃSKI