Opinie o Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. w Dębica

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. w Dębica

T.

Firma a raczej pseudo firma,urlopy przeterminowane czekają brak jakichkolwiek pasków wypłat wszystko na gębę totalna porażka.Byle by był zwrot z PEFRON a ludzie niech robią całe szcześćie że jest ta najniższa obowiązkowa bo by było 2,50pln za godzinę choć brak pasków sprawia że na bank firma tnie nocne godziny nie płacąc wystarczy zapytać obecnych pracowników o wypłaty nigdy wiecej do takiego pracodawcy miałem ten komentarz napisać zaraz po tym jak odeszłem ale łudziłem się że coś się może zmieni ale po rozmowie z ludzmi co tam jeszcze pracują twierdzę ze odejscie było bardzo dobrym rozwiązaniem.

@@HY

Piszesz, żeby sprawdzać swoje konto ZUS znasz faktycznie taki przypadek, że firma nie opłaciła składek czy po prostu to takie plotki firmowe? Do tej najniższej krajowej jeżeli praca układa się pomyślnie dochodzą czasem jakieś pieniężne dodatki?

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.? 23 marca na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Ochrony. Ktoś z Was aplikował?

@pistolet

Dodatek za pranie to chyba mała kwota. Godziny pracy w nocy zapisuje kierownik czy sam pracownik tego pilnuje? Potem można w księgowości zgłosić że coś się nie zgadza i jest za mało czy tylko skarga do IP może spowodować zwrot kasy? Ktoś się już odważył na takie działanie?

Ale to tak tylko na początek i potem da się negocjować jeszcze? Po jakim czasie podwyżki w firmie dają, przynajmniej raz do roku? Na ochronie nie spodziewam się kokosów, ale trochę więcej bym jednak chciał po czasie.

@RO

Ha ha chcieć można wiele powiedzą że nie mają zresztą tam trzymają się ludzie którzy już gdzie indziej są spaleni ewentualnie mają lewe dochody i potrzeba ubezpieczenia ewentalnie zródla dochodów takie przytulisko dla srodków z PEFRON

@@RO

A z orzeczeniem o niepełnosprawności chętnie przyjmują? Wtedy takie osoby mają jakby pierwszeństwo przed resztą? A oprócz tej najniższej to płacą raz na jakiś czas dodatki typu premia świąteczna?

pistolet Nowy wpis

podwyżek zero. zalegosci we firmie masz w godzinach nocnych jak sprawdzisz dokadnie to zobacysz ile ci są winni co miesiąc popatrz jak piszesz godziny pracy od której i do której i juz będziesz wiedział. Zapytaj czy ci przysługuje dodatek do prania Jesli ci na tej pracy nie zalezy do złóz zawiadomienie do państwowej inspekcji pracy zwróca ci zalegosci z firmy dostaniesz wypowiedzenie ale to strata niewielka..gorszych jest niewiele więc spokojnie

@pistolet

T.

@T.

To nie zgadzają się na wybieranie urlopów, że czekają nawet te już przeterminowane? Zarabia się tutaj najniższą krajową? Czy można liczyć na jakąś premię/dodatek? Poszukuję pracy, więc każda szczera odpowiedź jest dla mnie bardzo ważna.

@T.

Piszesz, że wszystko na gębę. To w takim razie jakie macie umowy? To są zlecenia czy może normalnie o pracę? Wynagrodzenie to wyłącznie najniższa krajowa? Piszesz, prześmiewczo, że najchętniej by płacili 2,5 zł a tak konkretnie można wiedzieć ile macie na godzinę? Za pracę w nocy są dodatki?

@HY

Umowy o pracę najniższa krajowa.jako że nie masz pasków nic nie wiesz przychodzi wypłata i tyle swoją drogą raz na dwa miesiące lepiej sprawdzać swoje konto w zus co by nie było że komuś się coś zapomniało zresztą tak jak mówię jeśli ktoś jest Asem który wylatuje że wszystkich możliwych firm to ona jest dla takowych pracowałem w dwóch firmach wszędzie chciano zaświadczenie o niekaralności a tu nawet nie pytają po za tym jeśli denerwuje Cię nieróbstwo i gloryfikowanie tego to właśnie taka firma zresztą tak jak mówię tu nawet nikt z szefów się nie udzieli bo byłby zaorany.Praca w tej firmie nauczyła Mnie jednego....omijania szerokimi łukiem zakończenie współpracy było jedną z wielu rzeczy która wyszła Mi na Plus lepszy Impelowski młyn niż rodzinny (usunięte przez administratora)

@@HY

Poprzednio pisałeś o zwrocie z PEFRON, czyli pewnie przyjmują głównie z orzeczeniem? A może da się też bez tego mieć szansę? Chociaż dobrze, że umowa o pracę jest. A z tą stawką to da się jeszcze dogadać? Jak ktoś dobrze pracuje to może podwyżkę dostać?

niedoszly Nowy wpis

haha gosc sie umawia na spotkanie dotyczace pracy a po weekendzie jusz niepamieta o spotkaniu i ze nawet w danym miescie nie ma zadnej placowki haaaaaaaaaaaaa mistrz

Czy Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. na stanowisko Praca w ochronie obiektu bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
J G

Pracowalam w tej firmie jest (usunięte przez administratora) 3 lata nie narzekam poznałam dużo kolegów pracy podobało mi się bardzo

Karol

Czy rozmowa jest etapowa ?

-?

Brak telefonu kontaktowego w ogloszeniu. Czy mozna zadzwonic w sprawie pracy raz w parapet a raz w rynne??? Ineresuje mnie praca w Lubiczu k/Torunia. dziadek 685@wp.pl. Prosze o kontakt.

Arkadiusz

@Ja no a powiedz jakie masz stanowisko i co należy do twoich obowiązków? Pozdrawiam

Szymon

Jak wygląda rekrutacja pracownika ochrony?

Robcocchcesz

Są jakieś nowe oferty pracy?

Pracuje prawie cztery lata w tej firmie i jak się pracuje nie udaje że się pracuje jest ok mały jest super gość dla tych co pracują a nie przychodzą jako sztuka tworzyć pozory że pracują też tu tacy byli

Sami90

Mały jest tak tępy,że zapomniał zmienić IP jak sobie sam pisze komplementy hahaha

Agnieszka
@Sami90

Wiesz może, jaką dają umowę w Now-Kolt na ochronie? I czy zatrudniają przez Urząd Pracy? Ktoś odpowie na te pytania?

Alastis

Ja tam nie narzekam..... ????

Typowy ZPCH jak wszystkie Debickie firmy, także nie jest to profesjonalna firma.

Agnieszka

@Pracownik Niewiele rozumiem z Twojej wypowiedzi. Co wpłynęło na Twoją niebyt pochlebną opinię o Omega Now-Kolt? Zbyt niska pensja?

Doris

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i jakie są wymagania?

Wojti

Widziałeś w krew coś czarnego i śmierdzącego to ta firma jest czymś gorszym

Wydymany

Dno dno dno masz racje mały (usunięte przez administratora) rządzi tam i nie masz szans jak nie lizesz mu (usunięte przez administratora) Głodowa stawka zero pasków zero informa cji brak kontaktu z firmą.

@kymyhy Możesz dodać coś więcej do tego wpisu? Chyba, że to konkurencja inspirowała?

kymyhy

Dno dna ...tyle.

Snajper

Witam tą firmę omijajcie z daleka jest tam taki mały łysy ch...k i wydaje mu się że wszystkie rozumy pozjadał,ale przyjdzie na niego pora.Takim ludziom nie daje się władzy u siebie na wiosce może kozaczyć jak mu chopoki pozwolą.Łysy miej oczy wokół głowy.

mlody
@Snajper

Masz gościu racje !!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. - Dębica

• Jak się pracuje w Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.?

Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.
  • Fabryczna 12
    39-200 Dębica

Firma Ochroniarska Omega Now-Kolt Sp. z o.o.