Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Uliczni Wojownicy

Mietek czyżby nie ty z Hali Strugarek ?.

mietek
@Uliczni Wojownicy

nie twoja stara

W KPPD od 1 nowe umowy 13, 13,40 na godzinę... banda złod...i

Henry

Może ktoś podzielić się informacjami jaka atmosfera, zarobki czy coś z socjalu macie?

dex
@Henry

Omijać szerokim łukiem ten zakład !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@dex

Tak to prawda , większość to kapusi .

Ona456

F postarały się by wpis o nich znikł ,każdy wie że jesteście fałszywe gadalyscie na dyrektora jak zwolnił wasza firmę teraz powinno być wam wstyd. Skubaliscie mnie i innych na godzinach i umowach dobrze że tych firm już nie ma.

Życzliwa
@Ona456

Pracowałam kiedyś w tartaku fajna atmosfera była na tarcicy pomijając plotki na mój temat przez panie F złośliwe panie a teraz słyszę na mieście jake to nie zastąpione w biurku ,pozdrawiam strugarki i wesołych swiat

Tirowiec
@Życzliwa

To nie biurko tylko jakaś tania drogeria ktoś tam przesadza z pachnidelkami , że ich tam glowa nie boli wąchając tyle godzin.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Leszno
Stary Kawaler Wacek

Dlaczego w tartaku pozamykali kible , nie chce się załatwiać do Toy Toya ?.

Czytelnik
@Stary Kawaler Wacek

Może nie umieliście z nich korzystać?

Czytelnik

(usunięte przez administratora) Wszyscy zostali ukarani, za postępowanie pewnych pracowników , którzy bardzo często specjalnie zapychali toalety, niszczyli je oraz w sposób chamski brudzili.

Roman zdechła deska .
@Stary Kawaler Wacek

Eh , jak ja tęsknie za F i Jam , to były czasy jak się robiło na czarnucha za 3 50 na godzinę , łykło się denaturat i podkłady 10 metrowe się nosiło . Ludzie , a po co kibel , jak ja srołem w kszaki ?.

WRW

Szkoda toy toy , mogli zrobić wychodek , jest dużo desek w tartaku .

Kunta Kinte

Chodzi o duże rachunki za wodę?

Xxx
@Kunta Kinte

Nie, chodzi o nieumiejętne korzystanie z nich to nie latryna wojskowa tylko toalety

Ukochane miasto 1910.

Może mi ktoś wytłumaczyć taką sprawę , dlaczego za wszystko odpowiada tylko operator , a pomocnik produkcji za nic , bo dla mnie to jest dziwne .

Natalia
@Ukochane miasto 1910.

Może ktoś zechce Ci odpowiedzieć. Ja z kolei chciałabym poznać warunki pracy, jakie macie w KPPD. Ważnym aspektem jest niewątpliwie dostęp do nieodpłatnej opieki lekarskiej. Czy pracodawca zapewnia Wam go?

Ukochane Miasto
@Natalia

Tak zapewnia na NFZ , he , he , he . Sam pójdziesz prywatnie i zapłacisz , to się będzie miało szybko leczenie u specjalistów np .

Bbbb
@Natalia

Natalko ja ciebie mogę zatrudnić na asystentke, wyślij mi swoje zdjęcie

Ukochane miasto 1910.

He , he , he podobno słyszałem , że ludzi namawiali by przyjść w sobotę od południa , o będzie premia jak świnia niebo .

Kaziu w

Wcale się dziewczynie nie dziwię że zostawiła gościa. Oprucz telefonu w ręku to nic nie potrafi trzymać. Sorki jeszcze torby operatorom nosić w soboty.

Colo
@Kaziu w

Widocznie mają takie ręce że trzeba im nosić...kazdy w tej firmie pracuje na swój sposób :)...Fakt dziewczynie nie ma co się dziwić, co to dla takiej kobiety roz...ć małżeństwo, "przyjaźń"...pokazala swoją wartość...

Uliczni Wojownicy
@Kaziu w

He , he , he , he , dosłownie jaja .

Widzewska Dąbrowa

No bracie chyba nie będziesz sądzić , że ktoś ci napisze kto to imieniem i nazwiskiem , co tu się wyrabia .

Roman zdechła deska .

Hm , ta kadrowa mi się podoba .

WRW GANG

Mam pytanie do ludzi , a w szczególności do operatorów i pomocników produkcji . Mianowicie wy pracujecie tutaj bo musicie , czy dla was deski to jest całe życie i pasja , chodzi o to że robicie to co kochacie ?.

Nokomment

Hejo jak tam w firmie...chodza słuchy po gminie, że zdrady ,z ukrytą prawda w jednym... Kadrowa pokazała swoją kobiecość, a pseudo mechanik męskość...Z głową wyszedł z tej całej patologii wozkowy...az miło popatrzeć na chłopaka..pozdrawiam... Miastowa :)

@Nokomment

Bardzo ciekawe tutaj tematy są , he , he , he .

Nokomment

Jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę... A wesoło z tego co słychać to jest tam zawsze, od jednej portiernii aż po drugą... Chłopak z tego co widać się ogarnął ,a tamtych to mi nie żal...Niech się męczą...Karma wraca,zawsze!..Milego dnia, Miastowa :)

Potzd*py
@Nokomment

Hehe ma parcie na chłopa na stanowisku pnie się od brygadzisty, a gość taki oblech że szok. To sobie polepszyła ;) Ciekawe kiedy dyro zatrybi że brygadzista swoje leserstwo nadrabia podpie..m. A wózkowy... Chłopie ty się ciesz że się uwolniles i powodzenia

Ona456
@Potzd*py

Niech jakiś facet mu wyjaśni że te spodenki latem to trochę za krótkie, nie smacznie wyglądał. Ciekawe jakiej maszynki używa do golenia nóg ????

Kunta Kinte

Zawsze się tam działo i dzieje. Coś o tym wiem... :-)))

Hej, mam pytanie. Znalazłem ogłoszenie o pracę w kppd , lecz inny oddział. Myślę, że nie ma to zbyt dużego znaczenia przy zapytaniu o orientacyjne zarobki mistrza składu surowca czy mistrza tarcicy. Szukam pracy, lecz chciałbym wiedzieć czy moje starania o pracę na powyższych stanowiskach są tego warte. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam

@Piotr

Raczej nie potrzebują teraz żadnego mistrza , chodź zawsze się można zapytać . Z tego co słyszałem jeden mistrz ma odchodzić po nowym roku.

Widzewska Dąbrowa

Heh , może mi ktoś wyjaśnić sytuacje z bandownicami , bo to jest tragedia co się z nimi wyrabia , przyjeżdża serwis z pod Wrocławia coś tam robi , a one dalej łapią awarie . Na czym tutaj polega problem ? , czy to jest wada produkcyjna ich , czy może serwis robi je tak , by dalej przyjeżdżać wykorzystując nie wiedzę miejscowych ludzi i brać za darmo hajs ? . Jeżeli jest to pierwsze , czyli wada produkcyjna , to powinni wycofać te maszyny , bo ludzie na hali str się męczą . Także kabaret dosłownie co się tutaj wyrabia w naszym zakładzie , a taki serwis nie przyjeżdża za paczkę gruszek , więc powinni naprawiać jak należy .

ktoś
@Widzewska Dąbrowa

Problem z bandownicami jest prosty, nie nadają się do ciężkiego przemysłu. Może do wiązania paczek styropianu tak, obsługa ich nie jest skomplikowana ale ustawienia to co innego. Niewłaściwie wyregulowana nie będzie funkcjonować, to powiedział chłop z serwisu i na tym w większości polega ich naprawa. Takie są i innych nie będzie gdyż są w miarę tanie, przemysłówki niestety trochę kosztują, dlatego musicie być wyrozumiali i pomęczyć się z tym co jest.

@ktoś

Dzięki za odpowiedź , wychodzi na to , że zakład oszczędza na pieniądzach , niestety ale to smutne jest .

Denis

Czy obecnie prowadzona jest rekrutacja i na jakie stanowisko?

kvd

To jest pikuś przy tym co się teraz w Krosinie dzieje :D

Nick..

Jak ktoś nie potrafi zarządzać pracownikami i wydawać polecenia to się nie dziwię że robota nie idzie. A branie pieniędzy za nic nie robienie to też podziwiam.

@Nick..

Nie wiem o czym ty piszesz? , ale mi o chodzi o sprzęt w zakładzie , że przyjeżdżają firmy zewnętrzne , a maszyny jak zepsute , tak zepsute .

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski