Opinie o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie KPPD Szczecinek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KPPD Szczecinek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KPPD Szczecinek w Kalisz Pomorski

domator

jeden pijus drugi glab bez szkoly. kto tam u was pracuje?czemu tak jest?

karuzla kadrowa znowu?

bleeee blleeee

Hmm nieogarniety?? Zastepca jego jest nieogarniety kierownik bez szkoly brawo ..... Pracuje dwa dni a zachowuje sie jak dyrektor.... Nic nieumie niepotrafi zakladu niestac na nikogo innnego... A .R wracaj....

cicho ciemny

oby to był nie kryje że większość z tartaku popiera moje zdanie stawiam na ZASTĘPCĘ osobiście nie lubię takich ludzi bez sumienia i serca.....

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KPPD Szczecinek? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
GOŚĆ

KTO NASTĘPNY ?????????????

Wniebowzięty

Dnia 17.08.2015 odszedł nielubiany,nikomu niepotrzebny,wredny i fałszywy PIERWSZA SZKLANA ZAKŁADU Ogarnięci wielką i nieukrywaną radością współpracownicy. Oby nigdy nie wrócił.

ciekawski

zakaz palenia na tartaku? niezle

alfa

A jakie jest lekarstwo na grypę

a czemu grypa?

pep

nie było nic gorszego niż teraz jak GRYPA zaraziła następnego z następnych zastępowanych zastępców ...ZAKAZ PALENIA...hahaha tartak spłonie

ulla

za 6.20 ja zapierdalam nie powiem gdzie bo będzie wiadomo ale wiadomo u kogo nie trzeba pisać a na umowie za 5.50 jeszcze polowe zusu zabieral to policz ile zarabiam

CHZ UNIKAT

NoName ale nie w Kaliszu , teraz i tak jest w miarę lepiej bo ludzie pracowali za 5 50 na godz bynajmiej tak płacił Filipiak a teraz jest 7 00 na godz przy traku trochę więcejogólnie ten zakład to ciapa totalna tam jeszcze dobrze mają mechanicy , elektryk , kierownicy , i te ludzie którzy pracują na umowę np ja wózkowym nie zazdroszczę , bo mają odpowiedzialną pracę a te ludzie którzy pracują na czarno TRAGEDIA , mnie to też dziwi czemu też niektórzy ludzie np do lasu nie pójdą pracować , przecież tam więcej płacą i jeszcze na jedną zmianę , przydał by się w Kaliszu drugi zakład pracy bo oni tak wiecznie będą w konia ludzi robić , wtedy skończyło by się ich kozaczenie , wtedy by były umowy wszystko a tak będzie tak wiecznie szkoda mojego klepania w klawiaturę bo to nic nie da wcale .

Lord Biedak

8h od pn-pt=1200-1400 pln.Choć ta druga liczba niezmiernie rzadko. Chyba taka odpowiedż jest wystarczająca.

NoName

Ile zarabiacie w tym tartaku z premiami bez nadgodzin ? Pracuję też w KPPD ale w innej miejscowości i mam 1900-2000 zł netto z premiami pracując od pon do pt bez sobót 8h dziennie. Zostawać czy szukać lepszej pracy ? Dodam, że mały wysiłek wkładam w tą pracę.

xxx

jednorazowka idzie jak burza przez tartak, kolejny zwiazek rozwala...

ciekawski

a jak tam nowy zastepca gorszy od stoperka?

gobi
@ciekawski

Jeszcze na tartacznej zabawie był normalny ale póżniej zaraził się grypą i mu odjebało.Chłopina ma chyba jakiś kompleks bo próbuje zaimponować jednorazówce ściganiem ludzi.

qwqw

!

ech

Padłem-GRYPA:D A może Nysa,z takim przebiegiem:)

uuuu

Jeszcze trochę to Stary i te cale kierownictwo będzie zapierdalac przy maszynach przyjmują co jeden to leprzy stoper odszedł następny przy..pas przyszedlod tej grypy cos z glowa ma nie tak

gdgs

to prawda.predzej czy pozniej nas zastapia. ale powinni tez sciagnac ukrainki do biura. tam tez trzeba swiezej krwi.

Zostaw merytoryczną opinię o KPPD Szczecinek - Kalisz Pomorski

• Jak się pracuje w KPPD Szczecinek?

Zobacz opinie na temat firmy KPPD Szczecinek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KPPD Szczecinek?

KPPD Szczecinek
1.8/5 Na podstawie 862 ocen.
  • Waryńskiego 2
    78-400 Kalisz Pomorski