Opinie o Agencja Zamek w Błonie

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Agencja Zamek. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Zamek o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Zamek w Błonie

Jak wygląda sprawa grafiku w Agencja Zamek. Czy pracodawca idzie na rękę?

Kowalsky Nowy wpis

Daj spokój. (usunięte przez administratora) niespotykany. Szefostwo wywalone w kosmos. Szkoda słów.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Agencja Zamek?

TOMASZ JANUSZ Nowy wpis

jeżli weźmiemy pod uwagę, postępowanie właścicieli firmy w życiu prywatnym nie zawsze jest odzwierciedlaniem zapisów kodeksu cywilnego jak i karnego. pamiętajmy, że karma wraca. procesy się zbliżają niestety nieuchronnie

Ernestyni

Agencja to (usunięte przez administratora) to nie jest post żeby zniszczyć firmę tylko prawidłowy. Z niedbałości o obiekt doszło do pożaru w garażu na Gorczewskiej 181. Właściciele traktują mieszkańców jak bydło, nie informują o postępach prac, nie przekazują dokumentów, zero współczucia każdy jest przeszkoda. Osiedle zabiedbali tylko wystawiają faktury a nic nie jest zrobione. Podsłuchują ludzi. Ta firma nie powinna istnieć

Jan
@Ernestyni

Potwierdzam wcześniej na naszym osiedlu zarządcą był developer i było wiele uwag, ale jak pojawił się Zamek to takiej katastrofy nikt się nie spodziewał, dobrze funkcjonujące osiedle doprowadzili do . . . . , Unikają mieszkańców od 3 lat nie robili zebrań z mieszkańcami co zgodnie z ustawą jest ich obowiązkiem, zasięgnęli jakiejś opinii prawnej, że jak nagrają swoje wystąpienia i udostępnią na swojej stronie to wystarczy jako sprawozdanie roczne. Ale za to patrząc na ilość faktur za różnorodne usługi wykonywane przez firmy trzecie wydawało by się, że wszystko powinno być wykonane jak należy. Odradzam ale jeśli ktoś ma wątpliwość to najlepiej zasięgnąć opinie na FB np. Osiedle Górczewska181

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Agencja Zamek?

Niezaciekawa mnie jako pracownika (usunięte przez administratora)finansowo miałem mieć dodatek 700zl za opiekę nad terenem zewn I ani razu nie dostałem tych pieniędzy pomimo że wykonywalem ta pracę a potrzebne narzędzia jak:nożyce sekator przynosiła z drugiej firmy w której pracuje dodam że wspólnota płaciła zamków i za moją pracę Myślę że stałem się niewygodny pracowownikiem I dlatego mnie się pozbyli

Weronika

No to bardzo niedobrze, że w Agencji Zamek atmosfera nie należy do najlepszych. Tak naprawdę to mało napisałeś na temat ogólnych warunków pracy, jakie tam oferują, więc prosiłabym Cię, żebyś zrobił to teraz. Co z możliwościami rozwoju w firmie? Są takowe?

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Agencja Zamek? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Konrad

Czym w zasadzie się ta firma zajmuje?

Niezadowolony klient

Witam, Agencja niestety nie podchodzi poważnie do klientów. Ich telefony milczą oraz nie wywiązują się z danego słowa. Rozpoczęli administrowanie naszym blokiem od kwietnia 2020 r. rozliczenia czynszowe miały zostać dostarczone do 10 kwietnia. Pani w księgowości przepraszała i zarzekała się że na pewno zostaną dostarczone do 17 kwietnia. Niestety 17 kwietnia wszystkie telefony agzamek milczą, nie dostałem też odpowiedzi na mojego maila. Dziś 20 kwietnia, 10 dni po terminie dalej nie mogę się skontaktować z agencją. Gorąco NIE POLECAM !

Niezadowolony klient
@Niezadowolony klient

Udało mi się skontaktować z firmą, ale był to ciąg dalszy rozczarowań i braku profesjonalizmu. Pani gdy pytałem o konkretną datę rozliczeń i wyrażałem swoje niezadowolenie brakiem kompetencji pracowników po prostu się rozłączyła. W smsie gdy zapytałem o konkretną datę, uzyskałem odpowiedź "Rozliczenia będą w najbliższym czasie." Gdy zapytałem o bieżącą datę nie dostałem odpowiedzi. Inni mieszkańcy także próbowali się skontaktować, niestety bez skutku.

To jest forum dla pracowników firmy natomiast inne osoby swoje uwagi powinny kierować na właściwy adres czyli do firmy.

Past

Po co te podstepne pytania, aby sprowokowac do wyjawienia informacji opatrzonych klauzula? Po to, by kontynuowac hobby z pozywanie ludzi do sadu? W sadzie szuka sie sprawiedliwosci, a nie zemsty. No i warto byc po tej dobrej stronie mocy, aby znalezc sprzymierzenca w Wysokim Sadzie.

Past

@Weronika dostrzeglem, ze rok temu, takze zadawalas pytania tym, ktorzy opisywali zgodna z prawda, lecz niewygodna sytuacje praktykowana w Agencji Zamek. Czyzbys od roku zastanawiala sie czy podjac u nich prace? :) Jestes tak swietna, ze zlozono Ci permanentna propozycje pracy w tej firmie i z roku na rok zastanawiasz sie czy z niej skorzystac? :) To nawet znalazloby swoje uzasadnienie bo przeciez brakuje tam ludzi do pracy po tym jak wszyscy sie dobrowolnie pozwalniali. Jednak blizsza memu sercu teoria to taka, ze nie jestes ową Weronika tylko kims znacznie blizej zwiazanym z firma i monitorujesz wpisy na temat dzialanosci AZ. Dobrze, ze przynajmniej w tej kwestii panuje kontrola jakosci.

Past

Budowanie relacji i dbalosc o nie nie powinna byc szczegolnie trudna poniewaz w firmie pracuja 3 osoby z czego dwie w duzej mierze w terenie. Warunki wspolpracy z pracodawca to zawsze indywidualna sprawa. Badz jednak gotowa, ze bez wzgledu na to jakie bedziesz piastowac tam stanowisko to robic bedziesz znacznie wiecej, w tym czesto podejmowac proby zrealizowania wyimaginowanych pomyslow wlasciciele. Kolorowych do tego stopnia, ze w wielu przypadkach przyjdzie Ci sie za nie wstydzic bo oderwanie od rzeczywistosci chwilami siega ksiezyca. Czasami moze byc zabawnie :) W Twoim przypadku praca o jakim charakterze jest brana pod uwage?

Weronika

@Past, napisałeś bardzo rozbudowaną opinię na temat Agencja Zamek. Piszesz dużo o współpracy z klientami - może jednak mógłbyś coś dodać na temat wewnętrznego funkcjonowania firmy: relacji między pracownikami, warunkach oferowanych przez tego pracodawcę? Czy ktoś z Was także pracuje w Agencja Zamek w Błoniu i mógłby podzielić się swoją opinią na temat tego miejsca pracy?

Past

Pracowałem. Czas przeszły dokonany. Można by tu postawić kropkę i powiedzieć w ten sposób wszystko. Można jednak ku przestrodze dodać następujące fakty. Pozytywny wizerunek, który firma usiłuje budować wśród swoich potencjalnych klientów to kłamliwy i nieudolny marketing. Ukierunkowany na jednorazowe pozyskanie klienta w dodatku nie całkiem świadomego na co się godzi podpisując umowę (bo jeśli przeczytasz umowę, jesteś rozumny i myślisz, nie zgodzisz się na proponowane warunki). Zapisy w umowach są typowym przykładem jednostronnych obostrzeń. Gwarantują długoletni cyrograf klientowi, oraz stabilną pozycję prawną do egzekwowania wynagrodzenia dla nieuczciwej praktyki firmy. Przyznaję, że to jak reprezentant firmy przedstawia warunki współpracy, a także wypowiada się na tematy związane z ustawą o własności lokali - skutecznie hipnotyzuje pod kątem uśpienia czujności dla późniejszego procesu, którym jest podpis na umowie. Właściciele mają w tym względzie olbrzymią wiedzę. Nie można im odmówić, iż poruszają się nade biegle we wszelakich zawiłościach prawnych związanych z nieruchomościami, prawem wspólnotowym itp.,itd. Agencja Zamek nie zatrudnia tylu pracowników co przedstawia w swoich częstych ofertach, nie ma, także tylu działów jakimi się chwali (prawny, księgowy, windykacyjny, administracja itp.). Mimo tego obiecuje to wszystko nawet w bardzo oficjalnych ofertach do których przystępuje na drodze przetargu. W rzeczywistości wygląda to tak, że w siedzibie firmy siedzi jedna, biedna, styrana Pani (szacunek dla niej za odwalaną robotę i lojalne ratowanie wizerunku firmy z każdym odbieranym telefonem), która jest na pierwszej i zarazem ostatniej linii frontu w kontakcie ze wszystkimi, którzy podejmą jakiekolwiek relacje z firmą. Odpowiada na pytania, udziela informacji o bieżących rozliczeniach (pod warunkiem, że są bo nikt się tym nie zajmuje do czasu, gdy dana nieruchomość nie zacznie wrzeć lokatorskim buntem - wtedy właściciel firmy siada do excela i dokonuje rozliczenia za zeszłe półrocze, a ta biedna Pani ma obowiązek mówić do każdej uniesionej słuchawki, że niby rozliczenia będą, ale z opóźnieniem ponieważ jest nowy pracownik i się uczy...). Właściciele mają też jedno hobby. Każdego kto im powie prawdę o nich samych, o ich niemoralnym postępowaniu, o ich brzydkich metodach stosowanych w umowach i podejściu względem klienta (czytaj drugiego człowieka) - lubią pozwać do sądu. Mają na to kasę, a więc praktykują/próbują. Rozsyłają pozwy, aby straszyć tych co usiłują wyrzucić Agencje Zamek z zarządów osiedla na którym poznano się co do ich metod działania, albo stwierdzono nieprawidłowości w ofertach, lub umowie. Przede wszystkim bazują jednak na tym, że gdy już podpisałeś umowę tzn., że nie zauważyłeś sprytnie zaszyfrowanych szczegółów prawnych, które im gwarantują wieloletnią gażę, lub odszkodowania uzyskiwane na drodze sądowej, a Tobie kliencie nieuczciwe, niekonkurencyjne stawki, poważne obiekcje wobec jakości oferowanych usług i cóż....ogólnie mówiąc...pic na wodę... Firma przetrzyma na rynku jeszcze kilka lat - tylko do momentu, gdy wygasną wieloletnie umowy podpisane bardzo dawno temu. Gdy ludzie decydujący się na współpracę nie wiedzieli jeszcze jak ważne jest zagłębienie się w szczegóły proponowanej oferty, być może nie mieli zbyt wielu firm do wyboru, albo wystarczającej świadomości do tego by obiektywnie ocenić co im się proponuje. W dawnych latach i na ludzkiej niewiedzy firma ta zbudowała swój majątek. Dziś oprócz kłamliwego PRu nie przyczynia się niczym do podnoszenia standardów wśród firm oferujących obsługę administracyjną. Jeśli Cię/Was czymś przekonają to OK - Twoja/Wasza decyzja (może się nawrócą, albo zresocjalizują, w końcu każdy ma prawo się opamiętać, przeprosić i zacząć żyć uczciwie). Przedtem jednak - zachowaj zdrowy rozum czytając umowę i nie daj się zwieść świetnemu, opanowanemu mówcy, który z pewnością zyska Twoje zaufanie bo umie to robić po mistrzowsku!

Weronika

@quwerty w jakim sensie część wynagrodzenia wypłacana jest "pod stołem"? Każda umowa o prace zawiera jasno napisane stawki i takie powinny być tez wpływy na konto. Czy pracodawca stosuje innego rodzaju umowy? Więcej szczegółów pozwoli forumowiczom lepiej zrozumieć sytuacje.

z
@Weronika

Szanowna Weroniko, wynagrodzenie wypłacane pod stołem, to wynagrodzenie otrzymane nieoficjalnie, czyli takie od którego nie odprowadza się podatków, składek itp.

qwerty

Nie wiem z czego wynikają te pozytywne opinie na temat tej firmy. Mam wrażenie, że sami to napisali. Firmę należy omijać szerokim łukiem, Nie płacą na czas i z wielką łaską. Część wynagrodzenia oczywiście wypłacana jest "pod stołem". Podwyżka, premia? Zapomnijcie. Gdy zmieniło się minimalne wynagrodzenie postanowili obciąć wynagrodzenia żeby nie być stratnym. Dorzucanie dodatkowych obowiązków to norma. Właściciel uważa, że pozjadał wszystkie rozumy i wszystko wie najlepiej. Wszystkich pracowników uważa za idiotów. Każdy tam szuka pracy. Wszystkie te powyższe negatywne opinie są prawdziwe. Dziwię się tez tym wszystkim wspólnotom, które współpracują z tą firmą.

ach

Może jednak wiecie jaka jest wypłata teraz? Podobno miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków, co jest dobrm znakiem w dzisiejszych czasach.

moni

Ja z nimi walczę o należne świadczenia od 3 lat. Żenada. Nie polecam ich.

Maciek bzdura. Powiem tyle. Jak chcesz to sprawdź.

Mn obiecują umowę a potem jej nie dają. Może dlatego jestem byłym pracownikiem? ;) No ale podsumowując. Nie polecam.

Jeżeli interesuje Cię najniższa krajowa + nieoficjalne zarobki to polecam. W ramach premii uznaniowej dają sekretariat i dodatkowe obowiązki gratis. Ekipa świetna, atmosfera super ale właściciele dramat.

szczęśliwa po odejściu z AG Zamek

Potwierdzam poprzednika! Zarobki na czarno -pod stołem kasa i z łaską jeśli na czas. Na dodatek jak skończysz pracę i wypowiedzenie złożysz przed upływem miesiąca -nie zapłacą Ci nic i nie pozwolą wybrać należnego urlopu! Państwo F to wyzyskiwacze, którym skarbówka już dawno powinna się dobrać do skóry!

o rany, omijaj człowieku tę Agencję wielkim łukiem!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Zamek - Błonie

Agencja Zamek