Agencja Zamek

Błonie

Opinie o Agencja Zamek

ec 2013-11-14 17:50:08
bardzo fajna atmosfera i porządni właściciele. może trochę ekscentryczni, ale życiowi. polecam
nn 2014-08-13 13:15:32
Z daleka od tej firmy, jeden wielki bałagan. Koty łażą po biurze i sikają gdzie popadnie. Bardzo nieuczciwa firma.
Ola 2015-03-29 20:17:23
Firma która w ogóle nic nie robi.W naszej wspólnocie której zarządcą jest Agencja Zamek, w Warszawie na ul.Bukowińskiej jest jeden dramat ,wszędzie brudno
windy ciągle zepsute ,klatki schodowe aż lepią się od brudu. I za te usługi firma pobiera 340 000zł rocznie. Przestrzegam przed nimi!!!
Mat 2015-06-07 09:30:53
Bardzo nieuczciwa firma po podpisaniu z nimi umowy na administacje nie można się ich pozbyć. To jest paranoja aby firma która jest zleceniobiorącą stawiała swoje warunki i czuła się zarządem wspólnoty.

Omijać tą firmę z daleka!!!
MG 2015-06-10 18:39:39
proszę o kontakt w powyższej sprawie tel. 515 177 552
także mamy problemy z Agencja Zamek i też nie możemy się ich pozbyć
Zarząd Bukowińska 8,12
nn1 2015-06-12 12:50:12
Potwierdzam, trzymajcie się z daleka! Nigdy nie wiadomo co im przyjdzie danego dnia do głowy. A idiotycznych pomysłów cała masa. Nie mówiąc już o przypadkach agresji.
klient 2015-06-25 23:26:29
Bardzo porządna firma. Ocena przez wspólnoty firm administrujących w dużym stopniu zależy od przydzielonego administratora.
ola 2015-06-30 17:50:59
Agencja zamek to jest wrzód na d... ,wymusił na Zarządzie podpisanie umowy na trzy lata i sam napisał uchwały i wysyła swoich pracowników żeby zbierali podpisy pod uchwałami w treści których jest zgoda na to że w razie braku podpisu pod uchwałami oni sami to zrobią ,będą pełnomocnikami tych którzy nie złożyli podpisów. Paranoja.Niedługo sami trafią do więzienia .Agencja to mąż,zona i paru pracowników którzy sami chcą swoimi kombinacjami dostać się do Zarządu naszej Wspólnoty ,dla nich to złota zyła, nasza Wspólnota składa się z 760 mieszkań i jestz dojną krową.Uważajcie na nich i jak najdalej od tych kombinatorów.Przetregam
Piotr 2015-08-25 22:12:34
Masakra. Tez jestem z Bukowińskiej. To co Zamek robi to sie kojarzy tylko z mafia. Maja milion pomyslow na to jak wyciagnac kase od mieszkancow na niepotrZebne duperele, a sami korumpuja wspolnote, zeby przepychac swoje projekty. I z tego wlasnie zyja.
Zuza 2015-09-29 11:57:16
Dlaczego mieszkańcy i właśćiele mieszkań na ul.Bukowinskiej nie zgłoszą zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa na policję i do prokuratury przez firmę Zamek i obecny i poprzedni Zarząd? Im wcześniej tym lepiej.Jest coraz gorzej i administrator Zamek i obecny Zarząd kombinują,podpisują różne umowy bez naszej mieszkańców zgody.!!!!Obudzcie się i nie pertraktujcie z nimi.
saba 2015-10-11 13:46:32
Ludzie nie dajcie się mediom. Kto wzywa media na zebrania wspolnot! Znam ten rynek. Obecny zarządca mimo woli mieszkańcow nie chciał odejść. To walka o kasę i prestiż. Nie dał się wywalić i ustawił całą prowokację. Bywam na zebraniach wspolnot. Czy ktoś widział tam media?
saba 2015-10-11 13:54:21
Jak najbardziej polecam wszystkim agencję Zamek. Kompetentni wspaniali ludzie.
mieszkaniec 2015-10-22 07:39:39
Agencja zamek wspaniale sobie radzi z zarządzaniem naszą wspólnotą, naprawdę polecamy w 100 %
Były pracownik 2016-04-27 21:37:02
Jeżeli interesuje Cię najniższa krajowa + nieoficjalne zarobki to polecam. W ramach premii uznaniowej dają sekretariat i dodatkowe obowiązki gratis.
Ekipa świetna, atmosfera super ale właściciele dramat.
szczęśliwa po odejściu z AG Zamek 2016-04-29 12:28:33
Potwierdzam poprzednika! Zarobki na czarno -pod stołem kasa i z łaską jeśli na czas. Na dodatek jak skończysz pracę i wypowiedzenie złożysz przed upływem miesiąca -nie zapłacą Ci nic i nie pozwolą wybrać należnego urlopu! Państwo F to wyzyskiwacze, którym skarbówka już dawno powinna się dobrać do skóry!
Były pracownik 2016-05-11 21:38:49
Mn obiecują umowę a potem jej nie dają. Może dlatego jestem byłym pracownikiem? ;)
No ale podsumowując. Nie polecam.
były pracownik 2016-06-01 14:49:38
o rany, omijaj człowieku tę Agencję wielkim łukiem!!!!!!
Były pracownik 2016-07-05 20:08:53
Maciek bzdura. Powiem tyle. Jak chcesz to sprawdź.
moni 2016-09-23 13:54:59
Ja z nimi walczę o należne świadczenia od 3 lat. Żenada. Nie polecam ich.
ach 2016-09-23 14:25:29
Może jednak wiecie jaka jest wypłata teraz? Podobno miały się pojawić jakieś premie do podstawy zarobków, co jest dobrm znakiem w dzisiejszych czasach.
Zostaw swoją opinię o Agencja Zamek - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Zamek