Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Opinie o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.

Zainteresowany wyjazdem

Witam. Mam możliwość podjęcia pracy (wykladanie towaru nocki) w tej agencji w okolicach Amsterdamu ale niestety w biurze nie są w stanie mi nic powiedzieć o kwocie jaka bym dostał za np tydzień pracy na rękę(mówią że to bardzo zagmatwane prawo podatkowe w Holandii i tylko rozmawialiśmy o kwotach brutto). Czy ktoś mógłby pomóc jakich kwot średnio mozna sie spodziewać po odtraceniu wszystkiego? Pomijając już opinie dotyczące samego zakwaterowania(pracowałem już w Holandii wiem na co można trafić) opinie o samej agencji tutaj są generalnie złe ale jeśli kasa by była w porządku to możnaby to przetrawic (wiadomo nie w przypadku jakiś skrajnych przypadków).

@Zainteresowany wyjazdem

zależy czy będziesz pracował na nockach,o ni tylko mówią na rozmowie o nockach w tej agencji są wysokie normy do wyrobienia 70 kol na godzinę gdzie na początku jak nie znasz rozmieszczenia a produktów jest bardzo trudne. Nocka zaczyna sie od 2 lub 3 trwa do 6 rano do mówię że tutaj o nocnej stawce a 17E czy coś takiego z tych godzin ucinaja ci przerwę 30 min i tak naprawdę masz tylko 2 lub trzy godziny nocne kończysz około godziny 8 albo nie 9 rano zależy od od sklepu.sa jeszcze nie dzienne sklepy gdzie zaczynasz od 6 albo 7 rano do 12 lub 1 po południu. Uważaj pracuje tam dużo ludzi rodzin, par znajomych jak cię nie polubią będą cie oszukiwać że nie wyrabiasz norm (normy i są nielegalne zgodnie z z prawem holenderskim), nie ma listy do z wypisami kiedy zaczynasz i kończysz pracę wszystko na gębę nie masz dowodu o której skończyłeś co za (usunięte przez administratora)Podsumowując polecam na nocnej zmianie zarobisz max do 1300 na dziennej około 1000 na czysto po odliczeniu mieszkania. niektórzy z pracują tam z rodzinami po kilka lat dużo układów Uważaj!!!!!

1300 lub 1000 za cały miesiąc?

majkel

Potwierdzam informacje odnośnie układów i okłamywania na temat uzyskanych wyników z normy. Przekonałem się o tym na własnej skórze tzw. team liderka której najwidoczniej nie przypadłem do gustu zaniżała mi normę przy czym nie usłyszałem od niej żadnego feedback'u odnośnie mojej pracy czy robię źle czy dobrze , zero jakichkolwiek informacji o tym co się dzieje na sklepie co gdzie jest. Szkolenie trwa jeden dzień potem biegaj za ludźmi i się wypytuj o wszystko bo nikt Ci nic nie powie, a jak już poznasz swój dział i biegasz pracując na 150 % to team lider nawet Ci nie spojrzy w oczy tylko przechodzi jak cień obok Ciebie jak by cię nie było. Robi wały na normach i nawet nie ma odwagi spojrzeć w oczy, a jak się pytasz ile Ci wyszło normy to z uśmiechem na twarzy i roześmianiem mówi że 30 koli gdzie norma podobno jest 70 przy czym wiesz że tak nie jest bo samemu można orientacyjnie to obliczyć z ilości wózków. Jak przypasujesz team liderom luźnym ćpunkom to będzie ok. jeśli chcesz po prostu pracować nie wchodząc nikomu w drogę możesz się im nie spodobać.

Magdalena

Polecam z całego serca ta agencje jeżeli mieszkacie w hotelu na Hazeldonk 99, lub domkach. Pracowalam w Syncreonie, praca przy lince (sprawdzanie, pakowanie telefonow, laptopow i innych). Z agencja mozna sie dogadac, wyplaty zawsze na czas. Wiekszosc sie i tak zalatwia w firmie. Pracowalabym dalej gdyby nie to, ze nie przedluzyli mi umowy bo za duzo osob a nowy projekt mial wejsc za pare tygodni.

Filip
@Magdalena

Syncrein super praca, ale to lepiej w SBA się zatrudnić. Za mieszkanie płacą o 25€ mniej, transport tańszy, ubezpieczenie tańsze, pomoc przy rejestracji do lekarza, no u najważniejsze, mieszkania w Tilburguba nie przy granicy z Belgia na środku autostrady...

Filip
@Magdalena

Dla tych co nie wiedzą - u tego samego pracodawcy jest kilka agencji. Zarobki godziny takie same. Agencje różnią się opłatami, a Eurijib ma największe. Chciałem przejść do historii innej agencji jak się dowiedziałem ile trace kasy, ale mi powiedzieli że to niemożliwe i jak zrezygnuje to nie mogę pracować w Syncreonje przez pół roku.

Daw

Witam chciałbym się coś dowiedzieć o pracy na pakowaniu jajek co tam się dzieje?

spakowane jajko
@Daw

Pakujesz jajka.

Angelika

Jestem w Holandii drugi rok. Eurojob to moja druga agencja. Pracuję od sierpnia i jestem bardzo zadowolona. Fajna atmosfera w pracy, pozytywni i przyjaźni ludzie. Fajna kasa, wypłacana na czas. Wiem że zostanę na dłużej. Polecam

gal anonim
@Angelika

a co robisz?

gal anonim
@gal anonim

Wykładanie towaru w Albert Hein

Sławek
@Angelika

Hejka ja mam zamiar wyjechać teraz do wykładania towaru w marketach. Mogę chwycić kontakt gdzieś z Tobą mam parę pytań ?

Magazynier

Rekrutacja przez zewnętrzną firmę bez podania nazwy firmy tej właściwej żeby nikt nie rezygnował już na starcie. Jeden telefon z przedstawieniem oferty zawierającym błędy. Podano informacje ze zapłacę za hotel ok 100 euro, w rzeczywistości było to do 140€.

Kiedy mogę zacząć pracę.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. odbywa się również w języku angielskim?

to ja

tak

Mam pytanko do osób zatrudnionych przy wykładaniu towaru na supermarketach w rejonie Amsterdamu: Jak aktualnie przedstawia się kwestia godzinowa, czy można wyrobić chociaż te 152-160 godzin? No i najważniejsze: słyszałem, że liczba dopuszczalnych godzin nocnych w Holandii jest regulowana prawnie... Idzie tam robić tylko na same nocki?

Tiduzss

Zacząłem jakiś czas temu prace z eurojob w Cevie w Roosendaal i musze przyznać, że na prawde firma bardzo fajna. Pracowałem wcześniej w różnych krajach, zazwyczaj w Polsce. Jakoś bałem sie wyjazdu do NL, ale jestem mega zadowolony. Super ekipa, supervisorzy mega, kasa sie zgadza. Co prawda lokum w dziurze i trzeba dochodzić 2km do Aldika lub 14km do normalnych sklepów, ale warto. Polecam

Książę Nieporządek

Hmmm, co tu dużo mówić. (usunięte przez administratora) 122 za łóżko, iluzoryczny internet, płacisz za wszystko, odliczają co się tylko da. 40 godzinny tydzień pracy wypłata 220 euro. Na całe szczęście byłem tam tylko tymczasowo.

Huh
@Książę Nieporządek

Podobne wrażenie, totalnie nie opłaca się tam robić,122 euro za mieszkanie w hazeldonk, mały pokój, do sklepu ponad 10km, masakra

Klaudia

Witam. Ktoś chętny wybrać się na kwiatki do Moerkapelle? Jestem gotowa do wyjazdu. Preferowana ogarnięta dziewczyna. Kontakt pracawakacje@intmail.pl

Magda
@Klaudia

Ja chcę dopiero jechać firma SO NATURAL jesteś juz tam czy na innej firmie

MAGDA

wybiera się ktoś przez tą agencje do Holandii do pracy na hali magazynowej przy wysyłce kwiatów w firmie SO NATURAL

Aerkon

Witam jadę do Amsterdamu na supermarkety z żoną możecie mi powiedzieć e jakim stopniu tam jest wymagany ten angielski i do czego będzie potrzebny przez telefon nam powiedziano że wystarczy to na jakim poziomie jest nasz angielski nie jest jakiś super dlatego pytam jak to w rzeczywistości wygląda na miejscu

obywatel świata
@Aerkon

Witam, praca jest szybka, na początku byłam trochę zagubiona musze przyznać, ale bardzo się starałam. Team leader to zauważył i dał mi fajne tipy, jak np nauczyć się jak najszybciej ułożenia sklepu co w ogóle ułatwiło wszystko o jakieś 1000%. Bardzo podoba mi się, że to praca jest na supermarkecie, a nie w magazynie i pracuję, ale mam czas dla siebie, a że jestem w Amsterdamie to zwiedzam i korzystam.

Aerkon
@obywatel świata

A jak z angielskim?

Small

A jak jest w euro jobie z wyplatami kiedy pierwsza i w jakie dni??

karolina
@Small

kasa co tydzien jest na konto, co do dnia to roznie. dopytaj rekruterki

solaris
@karolina

co ty gadasz wyplata jest zawsze w piatki ;)

M.

Omijajcie z daleka te agencje. oszukaja i okradna was w kazdy mozliwy sposob. A to na godzinach, a to przy kilometrowkach, a to przy za duzym podatku. Malo kto odzyskal od nich pieniadze a jak juz, to nie wszystko.

rekrutant

Czy pracował ktoś w Syngenta de Lier przy kwiatkach? jak z zakwaterowaniem ?Duża liczba godzin?Możłiwe nadgodziny ?Wypłaty się zgadzają ?

aska
@rekrutant

pracowalem tam w zeszlym roku i ogolnie polecam. Kasa na czas zawsze i nie mozna narzekac jak chce sie pracowac. Mogli placic ciut wiecej ale to zawsze tak jest haha

Leon

Zawsze będę się zgadzać z innymi, że „jeśli firma traktuje swoich pracowników we właściwy sposób, pracownicy pozostaną”. Dlatego jestem szczęśliwy i obecnie tu pracuję.

karol
@Leon

ja tez nie narzekam. Swoje zawsze robie i nie mam prawa narzekac. Kasa na czas wiec nie jest zle

Laura

Zawsze będę żałować, że ta agencja nie odniesie większych sukcesów w przyszłości.

Stanisław

Dziękujemy za pomoc w znalezieniu pracy i wsparcie mnie przed i do teraz. Jestem wdzięczny, ponieważ jesteś elastyczny i przyjazny.

Amelia

Widzę, że ta firma odniesie duży sukces w przyszłości. Z powodu miłych i pracowitych ludzi, którzy stoją za tą firmą. Prosimy o ciągłe inspirowanie nas

Była pracownica

Witam,pracowałam przez owa agencje niedaleko Rotterdamu na kwiatach. Godziny były. Mieszkanie owszem 122, jednak koło 20 osob jakie poznałam każdy miał przywoite mieszkanie,zdarzało sie nawet ze domek posiadał taras i ogród,naprawde nie wiem w jakie rejony wy jezdzicie. Koordynatorki przesymatyczne zawsze pod telefonem i szybko prostuja kazda sprawę. Wyplaty na czas. Kontrola domkow chociaż 2 razy na miesiac była. Miałam na domku delikwenta który lubił sobie imprezowac,za sprawa koordynatorek mieszkał z nami zaledwie tydzień ;) Takze mnie się udało dobrze trafic pozdrawiam i polecam

Klaudia
@Była pracownica

może w Miejscowość Vlaardingen ?firma Syngenta?Jak jest z przerwami płatne?możliwa duża liczba nadgodzin?

Alicja

I have never tried commenting on such before, this is actually my first time because I was so moved by how this agency helped me and my co-workers during this pandemic. Me and other workers who are staying at the staff housing were given so much privilege during this time. At first we were so problematic for our job, food, allowances and all. But Eurojob helped us and even gave us free meals and hand us some cash. They are really a blessing to us! Thank you so much!

Zostaw merytoryczną opinię o Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. - Hoofddorp

• Jak się pracuje w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 9 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.?

Kandydaci do pracy w Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eurojob Arbeidsplaats Bemiddeling B.V.